PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Han birlikleri hakkında

ByAsi
14-12-2016, 12:24
ÇALIŞKAN isimli oyuncunuz bugun itibariyle yagma köyüne kahraman defi atarak belli miktar tokmağımı keserek mutlu olmuştur üstüne artislik yapmaya kalkmıştır bu arkadası aranızda barındırdığınız sürece açık tehdittir hiç bir kuralı tanımayacağım yan köymüş kaynakmış ne varsa yıkar geçerim kimse sonradan yan köy yıktı diye ağlamasın burda ( onun attığını nerden anladınız gıbı sacma sapan yorumlar yapmayın yeni oyuncu değiliz askerlerın cakılmasıyla bırlıkte o cevredekı 5 oyuncunun kaho tp sını takıbe aldım bır tek onun kahosu olen askerler kadar tp aldı ki kendısıde ıtıraz etemdi zaten)

Phantom111
14-12-2016, 13:19
ÇALIŞKAN isimli oyuncunuz bugun itibariyle yagma köyüne kahraman defi atarak belli miktar tokmağımı keserek mutlu olmuştur üstüne artislik yapmaya kalkmıştır bu arkadası aranızda barındırdığınız sürece açık tehdittir hiç bir kuralı tanımayacağım yan köymüş kaynakmış ne varsa yıkar geçerim kimse sonradan yan köy yıktı diye ağlamasın burda ( onun attığını nerden anladınız gıbı sacma sapan yorumlar yapmayın yeni oyuncu değiliz askerlerın cakılmasıyla bırlıkte o cevredekı 5 oyuncunun kaho tp sını takıbe aldım bır tek onun kahosu olen askerler kadar tp aldı ki kendısıde ıtıraz etemdi zaten)
Kaho puanını arttıran bir çok şey var. Bunları sen takip edemezsin :D Kaldı ki kimse koruyamıycağı köyü atmamalı :)

Huzeyfe
14-12-2016, 13:22
İnsanlar nasıl bir yokluktaysa artık :)

Phantom111
14-12-2016, 13:31
Ahaha haklısın usta :D İşsizlik büyük zanaattır.

Yugi
14-12-2016, 15:09
Arkadaşım yan köye mancoyla girilmez.Adam sana küfür etmemiş yani burada haksızsın.Bir başka konu diriliş dediniz , özel tim filan derken siyah oldunuz ve sizi kınıyorum.

Adam istediği yere def atar yani bunda özgür sen bu işe karışamazsın.Mantıklı olursak kahramanı maceraya gitmiştir , ferman basmıştır vs sen ne anlarsın gördün mü?
Burada herkes oyun oynayabilir yalnız 55 yaşındakiler oynayamaz.

ByAsi
14-12-2016, 15:48
Kaho puanını arttıran bir çok şey var. Bunları sen takip edemezsin :D Kaldı ki kimse koruyamıycağı köyü atmamalı :)

normalde buna cvp bıle verılmezde neyse oyunu cok ıyı bıldıgını sanıyorsun ben bılmıyom sankı kahnun nasıl tp aldıgını bak sımdı oraya gıden 5 partı tokmak var araları ortalama 20 dk ılkı cakıldı bu nun kaho ornek 5000 de ıkıncı cakıldı 5010 3. cakıldı 5020 4. cakıldı 5030 5. cakıldı 5040 oluyosa o kahoyu atan bu cakladan baskası olamaz

ByAsi
14-12-2016, 15:50

yagma koyu kaldıda bız mı 1 koyun pesıne dustuk kader utansın olanı 5 tane normal koyum var yagmaladıgım

ByAsi
14-12-2016, 15:52
Arkadaşım yan köye mancoyla girilmez.Adam sana küfür etmemiş yani burada haksızsın.Bir başka konu diriliş dediniz , özel tim filan derken siyah oldunuz ve sizi kınıyorum.

Adam istediği yere def atar yani bunda özgür sen bu işe karışamazsın.Mantıklı olursak kahramanı maceraya gitmiştir , ferman basmıştır vs sen ne anlarsın gördün mü?
Burada herkes oyun oynayabilir yalnız 55 yaşındakiler oynayamaz.

ya sen ne bos ve gereksız bırısısız oyun bası berı bos muhabbetler yapıyorsun avukatlık yapmak sanamı dustu eger bırısı yagma koyune kahosunu def atıyorsa ve ben onu o bırlıktekı baskanlarına soyledıysem ve o oyuncu hala o bırlıkteyse o bırlıgın tum oyuncuları ıcın kural falan tanımam yan koyunude yıkarım vadısınede dalarım
ayrıca bızım ne olucamız sızı hıc ılgılendırmez

Yugi
14-12-2016, 16:12
Arkadaşım sen bana boş ve gereksiz diyorsun ama ben sana dönek diyorum mu ? Hayır.Okadar birlik ismi değiştirdiniz burada herkes şahit.Oyun başında bu kadar değişim normal değil.Bence ne yaptığınızı 5 dk filan düşün.

Muyustan
14-12-2016, 16:15

sherlock holmes maşallah

ByAsi
14-12-2016, 16:18
Arkadaşım sen bana boş ve gereksiz diyorsun ama ben sana dönek diyorum mu ? Hayır.Okadar birlik ismi değiştirdiniz burada herkes şahit.Oyun başında bu kadar değişim normal değil.Bence ne yaptığınızı 5 dk filan düşün.

arkadasım bız buraya 5 kısıyle geldık sw bos bıraz kalabalık gorunsun dıe bırlık kuralım dedık kendı bırlık ısmımızı de dıledıgımız gıbı degısırız bu senı hıc ılgılendırmez sonrada sıyaha katılma kararı aldık bu kadar basıt

Huzeyfe
14-12-2016, 16:23
Takmayın şu elemanı ya daha kendisi oyundaki ismini vermiyor gelip burda ona buna laf atıyor. Kaale almayın derim.

Yugi
14-12-2016, 16:24
arkadasım bız buraya 5 kısıyle geldık sw bos bıraz kalabalık gorunsun dıe bırlık kuralım dedık kendı bırlık ısmımızı de dıledıgımız gıbı degısırız bu senı hıc ılgılendırmez sonrada sıyaha katılma kararı aldık bu kadar basıt

Arkadaşım biraz mantıklı olursanız 5 kişi olmadığınızı fark edersiniz.Yazım kuralları hatan gözlerimi kanattı.Bu yüzden 10 dakika düşünme molası.

Adım musti daha fazla kopya vermem.bb

Bilal Bey
14-12-2016, 17:09
İsteyen istediği yeri destekleyebilir. İsteyen de istediği köyü yıkabilir. Yıkım yiyen de ister köyünü savunabilir. İster köyünü savunmayabilir. İstek üzerine yani herşey. Madem yan köy yıkacaksınız yıkın raporları bekliyoruz.

Phantom111
14-12-2016, 17:16
yagma koyu kaldıda bız mı 1 koyun pesıne dustuk kader utansın olanı 5 tane normal koyum var yagmaladıgım
Nasıl 5 köy yağmalıyosan 900k üretmiş :D Bize de bul öyle 5 köy:D

ByAsi
14-12-2016, 18:32
Nasıl 5 köy yağmalıyosan 900k üretmiş :D Bize de bul öyle 5 köy:D

:D ılk koyun orda 5 koy var gerısı natar merkezde sukur 50 kadar koy var valla yokki soyle 10 tane multimiz 3 kaynak pesşinde dolanıyoz köşe bucak vadi rio dan ıstıcem zaten 3 koy verse yeter

Oyuncuu123
15-12-2016, 09:07
Haklısn usta valla. Adam kendi çapında :D

HANBİRLİKLERİ
20-01-2017, 17:52
HANBİRLİKLERİ
olarak kaldığımız yerden devam ediyoruz hanlı arkadaşlar yılmayacağız boyun eğmeyeceğiz yıkılsakta yıksakta han olarak bunu gerçekleştireceğiz.

Yilmayan
20-01-2017, 19:21
HANBİRLİKLERİ
olarak kaldığımız yerden devam ediyoruz hanlı arkadaşlar yılmayacağız boyun eğmeyeceğiz yıkılsakta yıksakta han olarak bunu gerçekleştireceğiz.

Profil fotosu yakıyor başgan :D

HANBİRLİKLERİ
21-01-2017, 00:33
Profil fotosu yakıyor başgan :D

teşekkür;)