PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siyah Birliklerinin Kirli Savaş Anlayışı

AİLEDEN
12-12-2016, 19:36
Bu alanlarda sizleri meşgul ettiğim için gerçekten çok üzgünüm. Lakin bir takım gerçeklerin gün ışığına çıkması açısından bu gerekli, bu nedenle beni mazur görünüz lütfen!

Bu adreste (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102120) başlığı açan siyah birliğinde BABAOĞUL hesabını kullanan, 55 yaşında olduğunu söyleyen, "naaber, nasıl ifşa ettim seni" gibi çocukça mesajlar atan ve yaşının olgunluğunu göstermeyen şahıs, hesabımı karalamaya çalışmıştır. O ve siyah taifesinden bu işin çamurluğunu çok iyi sürdüren kişiler, olmadık yorumlarda bulunmuştur açılan başlıkta.

Saldırı sıralamasında Siyah birliklerinden top20 de 6 oyuncu bulunmakta. Multihunterları göreve çağırıyorum. Top20 deki herkesin hesabı kontrol edilsin! Ben kaç siyah oyuncusunu kesmişim, diğerleri kaç başka oyuncu kesmiş, bir envanteri çıkarılsın.

Yapılan ayıptır!

Ey kirli savaş yürüten siyah birliği!

Lütfen oyununuzu oynayın, ona buna çamur atmayın! Yakında çarpışmalar başlayacak, az sabredin!

Siyah KASAP

Huzeyfe
12-12-2016, 21:43
Doğru olmak gerekirse senin birliklerimizden bazılarının askerlerini kestiğine şahit oldum. Fakat bu senin vahaya tokmak ve casus desteği attırıp kestiğin gerçeğini değiştirmiyor. Adam kanıtı ortaya koymuş çamur atıyor diyorsun. Sonra kanıtsız olarak ilk20 dekiler de hile yapıyor diyorsun. Kanıtını ortaya koy inanalım veya özür dilersin insanları yumuşatirsin olay kapanır. Burada çamur atan kim şimdi düşünün bakalım

Phantom111
12-12-2016, 21:47
Doğru olmak gerekirse senin birliklerimizden bazılarının askerlerini kestiğine şahit oldum. Fakat bu senin vahaya tokmak ve casus desteği attırıp kestiğin gerçeğini değiştirmiyor. Adam kanıtı ortaya koymuş çamur atıyor diyorsun. Sonra kanıtsız olarak ilk20 dekiler de hile yapıyor diyorsun. Kanıtını ortaya koy inanalım veya özür dilersin insanları yumuşatirsin olay kapanır. Burada çamur atan kim şimdi düşünün bakalım
Kanıt gerekemez kastettiği adamları bilmeyen yok :D 12k Saldırı puanı vahayla olmaz

Huzeyfe
12-12-2016, 21:52
O zaman burada siyah birliklerinin üstünde saldırı puanı olan VEFA, HAN ve DESTAN birliklerine de söz hakkı düşüyor. Onları da karalamış bulunmaktasın.

Nicholai Hel
12-12-2016, 22:11
her gün siyah ile ilgili mesajlar, içerikler aynı.. forum ağlama duvarına döndü yemin ediyorum. Türkiye şartlarında başarı kıskanılan bir hadise olmuştur, ağlayacaksanız oynamayalım ? ya sükunetiniz ile oyun oynamanızı tavsiye ederim. zira bu konuya istinaden.

Varsayalım ki Adem %100 haksız olsa sen bunu kanıtlasan, adem ağlaya ağlaya gidip ayısına sarılmayacak, sen de kahraman ilan edilmeyeceksin, standart bir oyuncudan öteye gitmen için daha tatlı şeyler yapman gerekiyor..ama üzgünüm ben öğretemeyeceğim.. benden önce güzel dersler verecek kişiler var.. ve de biz abimizin(en azından benim abim oluyor ) her daim yanındayız,biraz seninle oynuyor ama üzülme tatlı sürtüşmeler bunlar acıtanları daha sonra gelir bakıyorum da mancınık sporuna pek yatkınsınız ve de sen çamur atsan da karalasan da yumoşunla rionla teori kritik taktik cart curt falan da yapsan bilhassa bir faydası olmayacak, sadece adınıza " ha bunlar siyaha ağlamıştı " lafı çıkacak..

sinan hocanın profilinden bir alıntı ile noktayı koyasım var.. "
Kuzeybatı bölgesinde Siyah Birlikleri olacak ve bölgede başka bir oluşuma izin verilmeyecektir."

şimdi bunun üstüne sana düşen gidip ordu kasmak, ha cırmalıyorsan " bizim sülalemiz raaaad "

Saygılarım ve sevgilerimle

26&53
13-12-2016, 19:39
her gün siyah ile ilgili mesajlar, içerikler aynı.. forum ağlama duvarına döndü yemin ediyorum. Türkiye şartlarında başarı kıskanılan bir hadise olmuştur, ağlayacaksanız oynamayalım ? ya sükunetiniz ile oyun oynamanızı tavsiye ederim. zira bu konuya istinaden.

Varsayalım ki Adem %100 haksız olsa sen bunu kanıtlasan, adem ağlaya ağlaya gidip ayısına sarılmayacak, sen de kahraman ilan edilmeyeceksin, standart bir oyuncudan öteye gitmen için daha tatlı şeyler yapman gerekiyor..ama üzgünüm ben öğretemeyeceğim.. benden önce güzel dersler verecek kişiler var.. ve de biz abimizin(en azından benim abim oluyor ) her daim yanındayız,biraz seninle oynuyor ama üzülme tatlı sürtüşmeler bunlar acıtanları daha sonra gelir bakıyorum da mancınık sporuna pek yatkınsınız ve de sen çamur atsan da karalasan da yumoşunla rionla teori kritik taktik cart curt falan da yapsan bilhassa bir faydası olmayacak, sadece adınıza " ha bunlar siyaha ağlamıştı " lafı çıkacak..

sinan hocanın profilinden bir alıntı ile noktayı koyasım var.. "
Kuzeybatı bölgesinde Siyah Birlikleri olacak ve bölgede başka bir oluşuma izin verilmeyecektir."

şimdi bunun üstüne sana düşen gidip ordu kasmak, ha cırmalıyorsan " bizim sülalemiz raaaad "

Saygılarım ve sevgilerimle

çok güzel yazmışsında sanırım formda pek zaman gecirmiyorsun nedeni ise açılan konulara ve yazılan yazılara bakarsan aglayıp şikayetçi olan siyah birlikleridir daha fazla kelime tüketmeyin çeneler degil kişlalar çalışşın zevkimize bakalım.

Nicholai Hel
13-12-2016, 19:54
çok güzel yazmışsında sanırım formda pek zaman gecirmiyorsun nedeni ise açılan konulara ve yazılan yazılara bakarsan aglayıp şikayetçi olan siyah birlikleridir daha fazla kelime tüketmeyin çeneler degil kişlalar çalışşın zevkimize bakalım.estağfurullah yeterince vakit geçiriyor, kilitlenen&silinen konuların tamamından haberdar olarak yazdım üstadım.. siyah birliğinin ağladığı bir şey yok. Konunun sadece "rio" olduğu, "adalet olacaksa ise herkese olsun" temalı bir başlığı var. bu ağlamaksa şayet travian bünyesindeki diğer bütün birlikler "zırlıyor". Sadece mantığa davet ediyorum (size yönelik değil bu laf) sloganlarından biri "uzlaşmaya değil,savaşmaya geldik" olan bir birliğin siyaseti/politikası nasıl olur da mhler,şakşakçılık,klavye delikanlılığı vb. şeylerle itham edilir anlayabilmiş değilim..zira Siyah, savaş zevkini veren ve alan ender bir oluşumdur.. herkes zevkine baksın,yıksa da yıkılsa da :)

26&53
13-12-2016, 20:04
estağfurullah yeterince vakit geçiriyor, kilitlenen&silinen konuların tamamından haberdar olarak yazdım üstadım.. siyah birliğinin ağladığı bir şey yok. Konunun sadece "rio" olduğu, "adalet olacaksa ise herkese olsun" temalı bir başlığı var. bu ağlamaksa şayet travian bünyesindeki diğer bütün birlikler "zırlıyor". Sadece mantığa davet ediyorum (size yönelik değil bu laf) sloganlarından biri "uzlaşmaya değil,savaşmaya geldik" olan bir birliğin siyaseti/politikası nasıl olur da mhler,şakşakçılık,klavye delikanlılığı vb. şeylerle itham edilir anlayabilmiş değilim..zira Siyah, savaş zevkini veren ve alan ender bir oluşumdur.. herkes zevkine baksın,yıksa da yıkılsa da :)
eyv usdatım bizlerde bu amaç için geldik can sıkıcı konu her defasında rio konusu acılması adam yapıyor izin veren vermiş bizler burda daha fazla onu konuşmamızı mantıklı bulmuyorum şimdiden başarılar iyi eglenceler seninle rakip olmak güzel olucak inş bizlerde o güzelligi(heyacanı) sana verebiliriz...

Babylon
13-12-2016, 22:26
Naber serkan formundasın yine :)

Iyi be kardesim sen nasilsin nerelerdesiniz bakayim

safran_
15-12-2016, 17:01
Iyi be kardesim sen nasilsin nerelerdesiniz bakayim

S1 de takiliyorum sizin baslayacaginizdan haberim yoktu yine aynı muhabbetler dönüyo zevkli bir server olacak gibi

ZaRBo
15-12-2016, 18:19
Şaibenin ihanetin ve keşke lerin hiç bitemediği bitirmeye musade edilmediği bi server olacağından eminim..Umarım herkesin oyununu ortaya koyabileceği bir server olması tek dileğim. 100. Güne kadar bölge içi temizlik olur sonrasında kim kime diş bilediyse :)

HANBİRLİKLERİ
23-02-2017, 18:32
Bu alanlarda sizleri meşgul ettiğim için gerçekten çok üzgünüm. Lakin bir takım gerçeklerin gün ışığına çıkması açısından bu gerekli, bu nedenle beni mazur görünüz lütfen!

Bu adreste (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102120) başlığı açan siyah birliğinde BABAOĞUL hesabını kullanan, 55 yaşında olduğunu söyleyen, "naaber, nasıl ifşa ettim seni" gibi çocukça mesajlar atan ve yaşının olgunluğunu göstermeyen şahıs, hesabımı karalamaya çalışmıştır. O ve siyah taifesinden bu işin çamurluğunu çok iyi sürdüren kişiler, olmadık yorumlarda bulunmuştur açılan başlıkta.

Saldırı sıralamasında Siyah birliklerinden top20 de 6 oyuncu bulunmakta. Multihunterları göreve çağırıyorum. Top20 deki herkesin hesabı kontrol edilsin! Ben kaç siyah oyuncusunu kesmişim, diğerleri kaç başka oyuncu kesmiş, bir envanteri çıkarılsın.

Yapılan ayıptır!

Ey kirli savaş yürüten siyah birliği!

Lütfen oyununuzu oynayın, ona buna çamur atmayın! Yakında çarpışmalar başlayacak, az sabredin!

Siyah KASAP

bu arkadaş şuan siyah içerisinde yıkılanlar arasındamı ne oldu burada yazdıkların arkasında duramadınmı yazdıklarının :)