PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rio ile ilgili konunun kapatılması

Sinanhoca
11-12-2016, 13:35
sayın süper moderatör,
konu zaten defalarca multihunter e ve admin e iletildi.
o aşamaları aşalı çok oluyor.
hatta yapılan yağma ile toplu madde çekme raporları da gönderildi.
ancak anladığımız kadarıyla bir şekilde hesabın dokunulmazlığı var.

artık bizim gözümüzde iki olasılık kaldı.
ya çok fazla altın harcaması olduğu için dokunmak istemiyorlar ya da maddeyi kimden alıyor ise onun dokunulmazlığı var.
hangi olasılık daha kötü bilemedim aslında.
ama sanki ikincisi daha kötü:) artık işin içine kimler karışıyor bilemiyoruz.

durum bu halde iken doğal olarak arkadaşlar foruma gelip konu açıyor.
burada da siz konuyu kilitliyorsunuz:)

herkes ortada usulsüz bir durum olduğunu biliyor. ama kimse ses çıkarmıyor. alanlar belli, satanlar belli, bunlara göz yumanlar belli, seyreden salaklar belli(işte bu da biz oluyoruz)...

şimdi bize düşen nedir? basıp gitmek mi? kalıp aptal yerine konmak mı:D
gerçi muhtemelen birazdan bu konuda kilitlenir ya neyse:)

en iyisi oyuna maddeyi para vererek satın alacak bir bölüm açmak galiba...
nasıl olsa herkes bunu yapıyor. madem öyle legal duruma gelsin.

bakalım en çok para kimdeymiş, onu ölçmüş oluruz. gerçi o zaman buna oyun denir mi, kaç kişi oynar bilemiyorum:)

KUZEY-Albatros
11-12-2016, 13:50
altını çok harcayınca herşey serbest yani....

ham satın alma, gümüş hilesi, def satın alma, multi hesap her şey serbest..

yeterki travianı altına boğun..

Sinanhoca
11-12-2016, 13:52
altını çok harcayınca herşey serbest yani....

ham satın alma, gümüş hilesi, def satın alma, multi hesap her şey serbest..

yeterki travianı altına boğun..

yaw tam komedi
alanları da biliyoruz tanıyoruz, satanları da biliyoruz tanıyoruz, ama bir şey yapamıyoruz...

elbette hayal perdesinin arkadasında hacivat ile karagözü oynatan birileri vardır...

KUZEY-Albatros
11-12-2016, 13:53
yaw tam komedi
alanları da biliyoruz tanıyoruz, satanları da biliyoruz tanıyoruz, ama bir şey yapamıyoruz...

elbette hayal perdesinin arkadasında hacivat ile karagözü oynatan birileri vardır...

azbiraz paramız olaydı bak biz neleri oynatıyoduk:)

KUZEY-Albatros
11-12-2016, 13:58
siz travian yönetiminden makul bir istekte bulunuyoruz..
hammadde satıcılarını engelleyin lütfen..

oyunun içine ettiler, çoğu arkadaşımız bu nedenle oyunu bıraktı gitti, istediğiniz bizim de bırakmamız ise devam edin az kaldı zaten bırakıcaz..
sizde artık satanlardan ham alır onlara altın satarsınız ne zarar ne de kar:)

lütfen bu haklı ve makul isteğimizi ilgili yerlere iletin..
biz denedik ama paramız yetmedi sanırım dinlemediler....
belki sizi dinlerler..

ATLANTA SPR!T
11-12-2016, 14:13
sinanhoca'nın da dediği gibi konu admin@travinsdfghjk laraymış multilereymiş zaten iletildi. hiçbir şekilde kimse görevini yerine getirmediği için bizde burada kendi aramızda dert yanıyoruz haliyle.

KUZEY-Albatros
11-12-2016, 14:13
Günlük %20 faizle borç verebilirim amca :D

kör tuttuğunu topal yakaladığını iyi edermiş derler:)

sen körmüsün topalmı? hangisi:)

Yugi
11-12-2016, 14:22
Siyahlar baya korktu bu adamdan :d Korkmayın tüm server size saldırcak zaten.

Nicholai Hel
11-12-2016, 14:25
yakında eş dost çevresiyle 1milyon speedlere falan başlarız, sanırım orada da ham satışı yoktur değil mi ?
http://i.hizliresim.com/njLq1V.png
cumartesi saat 23:00 civarında çektim bunu

hani gerçekten insan hayret ediyor..

Babylon
11-12-2016, 14:28
sayın süper moderatör,

ya çok fazla altın harcaması olduğu için dokunmak istemiyorlar ya da maddeyi kimden alıyor ise onun dokunulmazlığı var.

herkes ortada usulsüz bir durum olduğunu biliyor. ama kimse ses çıkarmıyor. alanlar belli, satanlar belli, bunlara göz yumanlar belli, seyreden salaklar belli(işte bu da biz oluyoruz)...

bakalım en çok para kimdeymiş, onu ölçmüş oluruz. gerçi o zaman buna oyun denir mi, kaç kişi oynar bilemiyorum:)

Vallahi serveri hoplatirim. Rio mio gibi nufusta kasmam. Birde anlamadigim bu kadar para veriyor bu adam ben bunu yikacagim bosa gidecek okadar para ona uzulur en azindan insan :D

Yilmayan
11-12-2016, 14:32
Siyahlar baya korktu bu adamdan :d Korkmayın tüm server size saldırcak zaten.

Adam gibi oyun olsun gerekirse 3 bölgeye 1 bölge oynar Siyah . Sen olayı hiç anlamamışsın.

Gereken yapılsın istiyorlar sadece. Bugün gerekeni yapamazlarsa yarın herkes yapmaya başlayacak bu illegal işleri.

Phantom111
11-12-2016, 14:33
sayın süper moderatör,

O yüzden banlamıyolar yakında gümüş ile anında madde satımına başlıyacaklar:D

Nicholai Hel
11-12-2016, 14:33
Adam gibi oyun olsun gerekirse 3 bölgeye 1 bölge oynar Siyah . Sen olayı hiç anlamamışsın.

Gereken yapılsın istiyorlar sadece. Bugün gerekeni yapamazlarsa yarın herkes yapmaya başlayacak bu illegal işleri. sen yüce yugiyle böyle konuşmaya utanmıyor musun hüseyin ?

LASTANG
11-12-2016, 14:36
rio ile kapatılan konuları bende olumlu bulmuyorum adil oyun istiyoruz yada bizde bırakalım bu ne madde alan king olcaksa 5leri donelim depolari basalım madde yıgalım bumu oyun 4kere sucsuz yere bi abimizin hesap kitlendi en kücük ornek bizde size para yatıoruz !bu paralari bir gün alamaz olursunuz

Phantom111
11-12-2016, 14:38
rio ile kapatılan konuları bende olumlu bulmuyorum adil oyun istiyoruz yada bizde bırakalım bu ne madde alan king olcaksa 5leri donelim depolari basalım madde yıgalım bumu oyun 4kere sucsuz yere bi abimizin hesap kitlendi en kücük ornek bizde size para yatıoruz !bu paralari bir gün alamaz olursunuz
Yatırdığı parayı almak için bile 15 gün bekleyenler var aramızda :D

Yugi
11-12-2016, 14:39

Gereken yapılsın istiyorlar sadece. Bugün gerekeni yapamazlarsa yarın herkes yapmaya başlayacak bu illegal işleri.

Siyahlarda multilerini kapasın.Hilenin iyisi kötüsü yok.

Phantom111
11-12-2016, 14:40
Bir de Vefa birliklerinden kimse gelipte bu konunun altına yazı yazmadı :D Sanıyolar ki bu oyuncu bizi sırtlar götürür :D Adam hesabı satacak düşman birlik oyuncularına öyle bakıcaksınız :D 3 serverda gördüm bu adamı 2bin den aşağı hesbaı satmıyor, maddeyi de kendisi satıyor , altınıda ( hesap açarak yapıyor) , multilerinde ki gümüşü de satıyor. Benden size tavsiye Almanyaya mail atın http://www.traviangames.com/contact/ ingilizcesi olmayanlar için metni beleş çeviririm :)

Babylon
11-12-2016, 14:47
Hesabi kim alorsa alsin yikacagim. Simdiden soyleyeyim bosuna para vermeyin.

Nicholai Hel
11-12-2016, 14:47
Hesabi kim alorsa alsin yikacagim. Simdiden soyleyeyim bosuna para vermeyin.serkan abi sakin ....

Phantom111
11-12-2016, 14:51
Biz almanyaya , Alamanca , gavurca yazdık mail detaylı olarak , galiba 1 haftayı geçti ama ses yok,
Herlde Christmas tatilindeler :)
Ahaha işlerine gelmemiştir diyelim başka açıklaması yok normalde 2-3 günde dönüş yapıyolar.Zaten birazdan gelirler konuyu kitlerler admine mesaj atın yazarlar :D

ATLANTA SPR!T
11-12-2016, 14:54
Ahaha işlerine gelmemiştir diyelim başka açıklaması yok normalde 2-3 günde dönüş yapıyolar.Zaten birazdan gelirler konuyu kitlerler admine mesaj atın yazarlar :D

Konuyu neden kitliyor onu da anlamıyorum :D Pazar pazar muhabbet ediyoruz traviancılar olarak.

Phantom111
11-12-2016, 14:56
Konuyu neden kitliyor onu da anlamıyorum :D Pazar pazar muhabbet ediyoruz traviancılar olarak.
Bilmiyorum daha doğrusu kimse bilmiyor :D 2 muhabbet de ettirmiyolar ben de altın alıcaktım vazgeçtim en iyi bende 50 tane multi açayım program satın alıp en temizi hemde 2500 altın gelir :D

ATLANTA SPR!T
11-12-2016, 15:00
Bilmiyorum daha doğrusu kimse bilmiyor :D 2 muhabbet de ettirmiyolar ben de altın alıcaktım vazgeçtim en iyi bende 50 tane multi açayım program satın alıp en temizi hemde 2500 altın gelir :D

bugunler için bana atılan hammadde satıcılarının numaralarını kaydetmiştim 1 2 güne rio temiz kalırsa demek ki yasaklar da kalkmıştır. oof sonra gelsin hammaddeler.

Phantom111
11-12-2016, 15:02
bugunler için bana atılan hammadde satıcılarının numaralarını kaydetmiştim 1 2 güne rio temiz kalırsa demek ki yasaklar da kalkmıştır. oof sonra gelsin hammaddeler.
Biz uğraşalım didinelim kafes alalım merhem alalım vaha temizleyelim gride yaşıycaz diye adam gidiyo aynı paraya 10 katımız madde alıyor hiç de uğraşmıyor :D

ATLANTA SPR!T
11-12-2016, 15:05
benim proje sunumum var top10 dan düştüm daha da umursamam.. madalyalar senin olsun Rio. ben artık yokum.

Phantom111
11-12-2016, 15:06
benim proje sunumum var top10 dan düştüm daha da umursamam.. madalyalar senin olsun Rio. ben artık yokum.
Boş ver hacı travianı, derslerine bak oyunu Rio götürsün biz mezun olalım o da travianı zarara soksun.

JoKeR53
11-12-2016, 15:07
Bir de Vefa birliklerinden kimse gelipte bu konunun altına yazı yazmadı :D Sanıyolar ki bu oyuncu bizi sırtlar götürür :D Adam hesabı satacak düşman birlik oyuncularına öyle bakıcaksınız :D 3 serverda gördüm bu adamı 2bin den aşağı hesbaı satmıyor, maddeyi de kendisi satıyor , altınıda ( hesap açarak yapıyor) , multilerinde ki gümüşü de satıyor. Benden size tavsiye Almanyaya mail atın http://www.traviangames.com/contact/ ingilizcesi olmayanlar için metni beleş çeviririm :)

Bizim kimseye güvencemiz yok yıkılırsada yıkılsın rio hesabı birlik tek bi kişi sırtlamaz tüm oyuncular beraber işi götürür.kimsenin cevap yazmama nedeni ise nerdeyse hiçbiri forum kullanmıyo sadece ben varım galiba:Drio konusuna gelir isek dediğiniz herşeyde sonuna kadar haklısınız bende size katılıyorum.birlikteki bir çok kişiyide uyardım burda kalmamım tek sebebide dostlarıma verdiğim söz.ama burda en büyük suç travian mhsinindir adamın yaptıklarına göz yumarsan adam daha beterini yapar

Phantom111
11-12-2016, 15:09
Bizim kimseye güvencemiz yok yıkılırsada yıkılsın rio hesabı birlik tek bi kişi sırtlamaz tüm oyuncular beraber işi götürür.kimsenin cevap yazmama nedeni ise nerdeyse hiçbiri forum kullanmıyo sadece ben varım galiba:Drio konusuna gelir isek dediğiniz herşeyde sonuna kadar haklısınız bende size katılıyorum.birlikteki bir çok kişiyide uyardım burda kalmamım tek sebebide dostlarıma verdiğim söz.ama burda en büyük suç travian mhsinindir adamın yaptıklarına göz yumarsan adam daha beterini yapar
O hesapla wowa 50 köy atabilirsin , zaten 200 köyle wowu kurmak için yeterli savunma bakılıyor

Phantom111
11-12-2016, 15:16
Bence rıo wow kurmaz,
dırek kuruluı satın alır :)))
Böyle giderse adam wowa tek başına bakıcak :D Madde satın alır saatlik 5m yeter :D

Nicholai Hel
11-12-2016, 15:19
Bence rıo wow kurmaz,
dırek kuruluı satın alır :)))s4de de bir hesap vardı aynı şekilde..CFO diye, wow kuracağım dedi, kurdurtmamışlardı.. enteresan şeyler.. acaba rio ile cfo aynı kişimi merak etmiyor değilim..

ATLANTA SPR!T
11-12-2016, 15:21
s4de de bir hesap vardı aynı şekilde..CFO diye, wow kuracağım dedi, kurdurtmamışlardı.. enteresan şeyler.. acaba rio ile cfo aynı kişimi merak etmiyor değilim..

sevgili aras, teorin teorimdir.

JoKeR53
11-12-2016, 15:24
s4de de bir hesap vardı aynı şekilde..CFO diye, wow kuracağım dedi, kurdurtmamışlardı.. enteresan şeyler.. acaba rio ile cfo aynı kişimi merak etmiyor değilim..

Özele gel ben anlatırım o olayları sana:Dsen hani bu server yoktun hangi hesaptasın:)

Nicholai Hel
11-12-2016, 15:33
Özele gel ben anlatırım o olayları sana:Dsen hani bu server yoktun hangi hesaptasın:)

İnşaat demirleri ile ilgili olan fantezileri es geçersek tekrar dinlerim.. imdb si yüksek bir komedi idi.. bu server de yokum istemiyor kimse beni birliğinde :(

Yugi
11-12-2016, 16:03
Burada mantıklı olmuyorsunuz.Adam hile evet ama sizde multi hesaplarla oynamaya devam ediyorsunuz.Hepinizi şikayet edicem oyuncu isimlerinizi verin.

ATLANTA SPR!T
11-12-2016, 16:16
Burada mantıklı olmuyorsunuz.Adam hile evet ama sizde multi hesaplarla oynamaya devam ediyorsunuz.Hepinizi şikayet edicem oyuncu isimlerinizi verin.

sevgili Yugi merhaba. oyunda Multihunter nickini kullanıyorum, oradan mesajlaşalım. burası kasıyor.

Nicholai Hel
11-12-2016, 16:24

https://www.youtube.com/watch?v=6M0TlRb6fxo

buyrunuz.

JrApprentice
11-12-2016, 16:38
Yugi'ye verilen tarihi ayarlar için arkadaşlara teşekkür ederim :) Rio'nun dışında o listede ham alan başkaları da var ve bariz belli oldukları halde Rio en tepede olduğu için onlar göze batmıyorlar. Yağmada 7. ile 10. arasında 90k fark varken 10 dakika içinde listeye 6.sıradan giren ve haftanın sonuna doğru zirveye zorlayan arkadaşlara da buradan selam olsun. Fotoğraflarını alacaktım ama alsan ne fayda görünen köy kılavuz istemiyor. Vefa'ya da bu kadar sallamanın anlamı yok adamlar zaten kabullenmiştir durumu. Ama 1 hesapla birşey olmayacağını görecekler. Birde 3 tarafta birleşip Siyah'a rakip olacaksa buyursun gelsin bu kadar çekinmenin anlamı yok şimdiden. S5'ten 3 v 1 oynamaya alışığız, keyfimize bakarız !

Phantom111
11-12-2016, 16:43
Yugi'ye verilen tarihi ayarlar için arkadaşlara teşekkür ederim :) Rio'nun dışında o listede ham alan başkaları da var ve bariz belli oldukları halde Rio en tepede olduğu için onlar göze batmıyorlar. Yağmada 7. ile 10. arasında 90k fark varken 10 dakika içinde listeye 6.sıradan giren ve haftanın sonuna doğru zirveye zorlayan arkadaşlara da buradan selam olsun. Fotoğraflarını alacaktım ama alsan ne fayda görünen köy kılavuz istemiyor. Vefa'ya da bu kadar sallamanın anlamı yok adamlar zaten kabullenmiştir durumu. Ama 1 hesapla birşey olmayacağını görecekler. Birde 3 tarafta birleşip Siyah'a rakip olacaksa buyursun gelsin bu kadar çekinmenin anlamı yok şimdiden. S5'ten 3 v 1 oynamaya alışığız, keyfimize bakarız !
Usta hayal dünyasında mı yaşıyosun anlamadım. 3 bölge birleşmesini nerden çıkarttın :D Akıl oyunlarımı yapıyosun anlamadım :D

Sinanhoca
11-12-2016, 16:58
konuyu bazı arkadaşlar yanlış anlamışlar
ya da şöyle söyleyelim anlayabilecekleri kadar anlamışlar

sorun olan rio weya başkası değil
sonuçta rio yu da yıkacağız.
sonuç değişmez.

birçok oyuncu hammadde alıyor. bazıları ceza alıyor bazıları gözden kaçıyor.
sorun bu da değil.
rio bu işi herkesin gözüne sokarak yapıyor. çok yüksek miktarlarda yapıyor. hepimizin gözüne batan bu durum, yalnızca oyun yönetiminin bir yerine batmıyor.

o zaman elbette ortaya birçok komplo teorisi çıkıyor.
bu oyunda bir oyuncu tek başına bir hiçtir.
onbinlerce altın harcasa da on milyonlarca madde satın alsa da bu sonuç değişmez.

bunu zamanla herkes görecek zaten.
her zaman olduğu gibi yine ekip kazanacak...
bizim sorunumuz yalnızca oyun yönetiminin tutumu.

rio nun avukatlarına duyurulur...

Sinanhoca
11-12-2016, 16:59
Usta hayal dünyasında mı yaşıyosun anlamadım. 3 bölge birleşmesini nerden çıkarttın :D Akıl oyunlarımı yapıyosun anlamadım :D

bu mesajını yakında hatırlatırım sana:)

Yugi
11-12-2016, 17:12
Bakın nasıl sinirlendiler bir anda multiciler. @hayaligenc kardeş bunlar kendisi multici zaten gelmişler burada adamdan yakınıyorlar ama hepsini şikayet edicem.Kimse sevmiyor siyahları o yüzden herkes onlara saldırcak.

izmitli
11-12-2016, 17:25
vay rio vay sen neymişin ya herkez seni konuşur olmuş sen yapmışın 11 milyon yama herşeyi kullanar sözde senin peşnden gelen 9 milyon 8 milyon yama yapanlar da natar yamaladıda yaptı o yamayı sanki birde okadar köy neden attıyosun bak sinan hoca kızmış :) sonolarak yamaladınız multilerin hesabını kim verecek siyah birlikleri

Nicholai Hel
11-12-2016, 17:50
vay rio vay sen neymişin ya herkez seni konuşur olmuş sen yapmışın 11 milyon yama herşeyi kullanar sözde senin peşnden gelen 9 milyon 8 milyon yama yapanlar da natar yamaladıda yaptı o yamayı sanki birde okadar köy neden attıyosun bak sinan hoca kızmış :) sonolarak yamaladınız multilerin hesabını kim verecek siyah birlikleri

http://i.hizliresim.com/njLq1V.png

dipnot: server de yağma atacak hesap yok multi hesapların çoğu da kitli. aktif oyuncu sayısına bakarsan anlarsın..

ah izmitli ah seni izlerdim, hep "bir" tarafa bakıp yorum yapıyorsun.. " bilinçsiz iken fikir sahibi olmak " zaten çağımızın hastalığı..hocanın dediği gibi bir oyuncu hiç bir şeydir. rusları da gördük geçen sene rekor savunma + eşsiz mimar vardı. ne oldu? COMEDI,Action,RuskyCCP,ceberler victoryler falan. demek ki takım oyunu her şeyden öte..buraya yazılacak çok şey var da sonra yine tehdit ederler falan :D

Huzeyfe
11-12-2016, 18:08
Rio hesabı birde yabancıymış gibi yapıyor ya bende ona bitiyorum. Geçenlerde Singapur yazıyordu şimdi de Netherlands.

Bu arada YUGİ senin oyundaki ismin YUGO mu?

Yugi
11-12-2016, 18:44
Bu Oxo ne diyo süt filan içsin diyo kendisi uyumadan önce hep içiyor galiba.Adam düzgünce demiş multilerinizin hesabını verin diye.Yalan konuşmayın.Herkes kendini temiz sanıyorsa verin nick Gm arkadaşlarım baksınlar.Burada adalet arıyorsanız önce kendinize bakın siyahlar.Siz sürekli aynı konuyu açmaya devam edin hayaligenc bani atınca halâ dersiniz rio ban.
Nedense siyahlar bu konudan çok rahatsız gerçi onların rahatsız olmadığı bir şey yok.Casuslarım bilgi veriyor zaten.

hayaligenc
11-12-2016, 19:00
Merhaba Herkese ;

Bazı arkadaşlarımız ( konuyu açan arkadaşımızda dahil olmak üzere ) neden konu kilitleniyor şeklinde yazdıklarını belirtmişler . Aslında onca mesajda nedeni belli fakat bir kere daha belirtmek isterim ;

buradan yazdığınız ve yazacağınız yazılar ithamdan öteye gitmez. Elinizde ki kanıt ve delillerin işe yaraması için MH veya admin@travian.com.tr ye mesaj atmanız gerekmektedir orada işlem yapılmadığı sürece burada 100 tane kanıtım var desenizde, demekten öteye geçmiyor .

Bu ve buna benzer konularda konunun dışına çıkma riski mevcut olmakla beraber karşılıklı hakaret argo söylem ve kelime oyunların yapılması ile kişi/kişilik haklarına uygunsuz yazımlar yazılması ile karşı karşıya kalındığı aşikar olduğundan dolayı forum kuralları ilgili maddelerce gereği yapıldığını ve konunun kilitlendiğini belirtmek isteriz.

Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı forumun sükuneti ve huzuru açısından konuyu kilitliyorum.

Herkese iyi akşamlar

ArTeS
11-12-2016, 19:03
Forum Kuralları: http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=99150&p=1974798&viewfull=1#post1974798

§16. Forum üyelerinin, oyun içinde kural ihlali yapan oyuncuları forumda şikayet etmeleri; ceza alan oyuncuların ise cezalarına itirazlarını forum genelinde yapmaları yasaktır. Bu tip şikayet ve itirazlar belirtilen yerlere yapılmalıdır.

Oyunda alınan cezaların forumda konu edilmesi yasaktır. Buna hile iddiaları da dahildir. Bu tür şikayetler belirtilen yerlere (Multihunter / Customer Service Representative (Admin) ) yapılmalıdır.

§17. Oyun içi şikayetler Multihunter isimli oyun yöneticisine yapılır.
Bu yöneticilerle ilgili yapılacak şikayetler ve ceza itirazları ise admin@travian.com.tr adreslerine mail atılarak yapılmalıdır.