PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Top Turkish player

KPECT
30-11-2016, 15:33
Hello my friends.

Why are you trying to destroy our villages?

http://travian-reports.net/ru/report/355064a2acf,355066782f1,35506812dbb,3550698fa50

Let's fight against G&V

GL HF

ArTeS
01-12-2016, 13:53
Yani diyor ki, "bizi mi koparıyosun, anlamadım ki..."

Muyustan
01-12-2016, 14:29
AHAHAHHHAHHA

Unfortunately, maybe fortunately, Turkish players are the best in this game and you know this already or you will learn ;)

fckurt
01-12-2016, 14:48
AHAHAHHHAHHA

Unfortunately, maybe fortunately, Turkish players are the best in this game and you know this already or you will learn ;)

buna da ben gülerim. kendimizi kandırmayalım bence. kendimize göre (bence saçma olan) yan yıkılmaz yan reislenmez şu yapılmaz bu yapılmaz gibi değişik kurallarla oyunu daha basite indirgemeye çalışıp oynayan bir oyuncu topluluğuyuz. en iyi falan değiliz bence. aramızda çok iyiler elbette var ancak genellemede sınıfta kalırız diye düşünüyorum.

Epsilon
01-12-2016, 15:16
buna da ben gülerim. kendimizi kandırmayalım bence. kendimize göre (bence saçma olan) yan yıkılmaz yan reislenmez şu yapılmaz bu yapılmaz gibi değişik kurallarla oyunu daha basite indirgemeye çalışıp oynayan bir oyuncu topluluğuyuz. en iyi falan değiliz bence. aramızda çok iyiler elbette var ancak genellemede sınıfta kalırız diye düşünüyorum.

yan reislenmez derken :D ortalamanın üstünde kaliteli oyuncu topluluğuyuz sadece ekip olamıyoruz çoğunlukla saçmasapan sebeplerle birbirimize gireriz bu aynı ekipte olanlar için dahi böyle yoksa son elemelerde yarım yamalak birlik olunca bile neler olacağını gördük.Velhasıl en iyisini en kötüsünü bilmem de oyunumuza hedefimize odaklanalım ne aşağılık kompleksine ne mükemmeliz havalarına girmemek lazım bu iş ekip işi ...

Muyustan
01-12-2016, 15:34

Yıllarca yabancı serverlerde de trde de oynadım. Genelde en yi bizimkiler. Nasıl yaptıkları önemli değil sonuç önemli. Ha neden Unfortunately yazdım çünkü o kadar işsiziz ki - ben de dahil - herkesten iyi oynayacak kadar çok oynuyoruz altını basıyoruz vs vs

Unique
01-12-2016, 15:52
Avrupa serverlarına bakarsak çok da iyi oynuyoruz lakin hiçbir zaman ekip olma başarısı gösteremiyoruz. Bireysel olarak gayet iyiyiz. Serverlar'da tartışsak da, savaşsak ve rakiplerimizi küçümseyip kendimizi her zaman iyi görsek de konu turnuvalara gelince herkesin her zaman tek vücut olması gerekiyor.
Biri Ali , biri Veli olunca işler sarpa sarıyor.

Yugi
01-12-2016, 15:55
Arkadaşım yan köye mancınıklı girilmez ama sana küfür ettiyse sende köyü yıkarsın bu kadar basit.Herşeyi ben söylemiyim biraz mantıklı olun.

ArTeS
01-12-2016, 15:57
Arkadaşım yan köye mancınıklı girilmez ama sana küfür ettiyse sende köyü yıkarsın bu kadar basit.Herşeyi ben söylemiyim biraz mantıklı olun.

Oyun kurallarını hemen bu sekilde guncelliyorum.

Unique
01-12-2016, 15:59
2013'de bende öyle düşünüyordum bu sene tekrar başladım baktım yan falan herkes gidiyor. Kural falan yok yani kalmamış her yere saldıracaksın :)

Yugi
01-12-2016, 16:03
2013'de bende öyle düşünüyordum bu sene tekrar başladım baktım yan falan herkes gidiyor. Kural falan yok yani kalmamış her yere saldıracaksın :)

Arkadaşım biz türküz.Biz örnek olmalıyız.Git tehdit et adamları.Sınır kapılarını açarız de hemen korkuyolar zaten.

Unique
01-12-2016, 16:06
Arkadaşım biz türküz.Biz örnek olmalıyız.Git tehdit et adamları.Sınır kapılarını açarız de hemen korkuyolar zaten.
Türk derken keşke büyük harf ile başlasaydın. Her neyse bu merkez köy kuralı da sadece TR server'da kalmış başka hiçbir yerde yok bu oyun daha 2-3 senelik oyun değil o yüzden gücü yetiyorsa zaten yan köyü de korur. Saldıran da gücü yetiyorsa merkeze saldırır.

ultrAslan
01-12-2016, 18:54
Hello my friends.

http://travian-reports.net/ru/report/355064a2acf,355066782f1,35506812dbb,3550698fa50

Let's fight against G&V

GL HF

SEN bize şekil mi yapıyosun

hayaligenc
01-12-2016, 20:10
Hello my friends.

Let's fight against G&V

GL HF

Dear KPECT;

firstly , I want to thank you for using the Travian TR Forum. Please send a private message to our member Çikita Muz (http://forum.travian.com.tr/private.php?do=newpm&u=9057)

with best the regards

hayaligenc