PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siyah birlikleri hakkında teori

Sayfa : [1] 2

Yugi
29-11-2016, 13:23
Şimdi bir teori ortaya koyacam.Kimse alınmaca gücenmece yapmasın bu bir teori.Bazılarınız biliyor zekam yüksektir o yüzden biraz saygı.

Her bölgede ikişer birlik var.Sadece - + da siyahlar.Neden?
Çünkü biz hep savaşırken onlar çift kışla çalışıp tılsım orduları basacaklar.Mesela ben nogaylıyım.Poyrazlar şuan eziyor yani bunlara gerek yok.Birleşip siyahlara karşı plan yapmalıyız.Bende başkomutan olabilirim.
Şimdi xnkanakan ile destan birleşmeli.Sonra nogay ile poyraz birleşmeli.Türkler ile vefa birleşmeli.Ama rio ban yemeli yoksa herkes vefaya saldırır.
Peki stratejimiz ne olmalı?
Öncelikle içlerine adan sokmalıyız ve hedefleri tek tek indirmeliyiz.Bilmiyorsanız oynamayın.Bu kadar basit olay.
Sonuç olarak :biz savaşırken onlar izlemeyecek.

Arkadaşlar bu teori için 3 saat uğraştım.Siyahlar içindeki casuslarla bir saat görüştüm.Şimdi siyahlar korkacak ve oyunda asker basarken yanlışlıkla sığınak basacaklar.

Herkese iyi oyunlar

Duwolf , Eski koca_yigit.

JoKeR53
29-11-2016, 13:53
Şimdi bir teori ortaya koyacam.Kimse alınmaca gücenmece yapmasın bu bir teori.Bazılarınız biliyor zekam yüksektir o yüzden biraz saygı.

Çünkü biz hep savaşırken onlar çift kışla çalışıp tılsım orduları basacaklar.Mesela ben nogaylıyım.Poyrazlar şuan eziyor yani bunlara gerek yok.Birleşip siyahlara karşı plan yapmalıyız.Bende başkomutan olabilirim.
Şimdi xnkanakan ile destan birleşmeli.Sonra nogay ile poyraz birleşmeli.Türkler ile vefa birleşmeli.Ama rio ban yemeli yoksa herkes vefaya saldırır.
Öncelikle içlerine adan sokmalıyız ve hedefleri tek tek indirmeliyiz.Bilmiyorsanız oynamayın.Bu kadar basit olay.

Arkadaşlar bu teori için 3 saat uğraştım.Siyahlar içindeki casuslarla bir saat görüştüm.Şimdi siyahlar korkacak ve oyunda asker basarken yanlışlıkla sığınak basacaklar.

Herkese iyi oyunlar

Arkadaş buneya gülme krizine girdim:Döncelikle bana göre bu serverda iki üst düzey birlik var biri siyah diğeride poyraz birlikleri destan,vefa,nogay vs. bence gayet iyi birlikler yani üc bölgenin siyahlara karsı birleşmesinin bi anlamı yok ama senin siyahlarla problemin var galiba:Dtıpkı nar birlikeriyle olduğu gibi

türeyiş_ruhsuz
29-11-2016, 13:59
Magazin haberlerini izlediniz şimdi reklamlar.

Cephane
29-11-2016, 13:59

Herkese iyi oyunlar

bu adam burda harcanıyor bu arada verdiği isimlerin kendisi ile alakası Yok yugi hangi birlikteyse o birlik kazanır bu oynu

Nicholai Hel
29-11-2016, 14:33

Herkese iyi oyunlar

çamaşır suyu tüketmemelisin.

cry kaos
29-11-2016, 14:46
şimdi bir teori ortaya koyacam.kimse alınmaca gücenmece yapmasın bu bir teori.bazılarınız biliyor zekam yüksektir o yüzden biraz saygı.

Her bölgede ikişer birlik var.sadece - + da siyahlar.neden?
çünkü biz hep savaşırken onlar çift kışla çalışıp tılsım orduları basacaklar.mesela ben nogaylıyım.poyrazlar şuan eziyor yani bunlara gerek yok.birleşip siyahlara karşı plan yapmalıyız.bende başkomutan olabilirim.
şimdi xnkanakan ile destan birleşmeli.sonra nogay ile poyraz birleşmeli.türkler ile vefa birleşmeli.ama rio ban yemeli yoksa herkes vefaya saldırır.
öncelikle içlerine adan sokmalıyız ve hedefleri tek tek indirmeliyiz.bilmiyorsanız oynamayın.bu kadar basit olay.

Arkadaşlar bu teori için 3 saat uğraştım.siyahlar içindeki casuslarla bir saat görüştüm.şimdi siyahlar korkacak ve oyunda asker basarken yanlışlıkla sığınak basacaklar.

Herkese iyi oyunlar

duwolf , eski koca_yigit.

off tam hayalimdeki komutan :D:D:D komutanım sen iste biz bütün bölgeleri birleştirelim:D:D:D:D:D

cry kaos
29-11-2016, 14:49

Herkese iyi oyunlar

Komutanım ben diyorumki diger bölgeleri birleştirecegimize siyahları bölelim ozmanda eşitlenmiş olur hahah:D:D:D:D:D

SİYAH
29-11-2016, 14:54

Herkese iyi oyunlar

Gerçekten
Söylediğin kadar yüksekmiş zeka seviyen

Yugi
29-11-2016, 15:10
Siyahlar hemen zekama saldırıyorsunuz ama oyunda biz size saldıracaz.O kadar saldırcaz ki kuduz olcaz.

Ayrıca Rhsiyah var bence onlar bölünmeye meyilli.

SİYAH
29-11-2016, 15:32
Siyahlar hemen zekama saldırıyorsunuz ama oyunda biz size saldıracaz.O kadar saldırcaz ki kuduz olcaz.

hmm
ok... sensin tamam hadi sakinleş öyle yaz kendini topla bi hadi canım

suayipugur
29-11-2016, 15:35
Lanet olsun eğlenceli bir başlık daha hahahahaha :D

ATLANTA SPR!T
29-11-2016, 15:44
Yüce Yugi! Tebrikler.

Sinanhoca

Herkese iyi oyunlar

nogay, poyraz ile birleşsin
kanakan, vefa ile birleşsin
poyraz, kanakan ile birleşsin
vefa, nogay ile birleşsin
sonra, aşçı bahçıvan ile
bahçıvan hizmetçi ile
hizmetçi uşak ile
sonra hep birlikte... neydi yaw karıştırdım bayağı:D

heee hatırladım başkomutanda yugi olsun:D

Kuvayımilliye
3 sn düşündümde vız gelir tırrıs gider yogi seviyorsan git bi konuş bence içine atma :rolleyes:

Skid Row
29-11-2016, 15:48
Aman Yarabbi.

KUZEY-Albatros
29-11-2016, 15:50
sonra, aşçı bahçıvan ile
bahçıvan hizmetçi ile
hizmetçi uşak ile

Bu ne biçim bir fantaaaaazii:)

Sarayın tüm hizmetkarları bizemi çalışacak ben anlamadım:)
Nasıl bir hizmet sunacaklar merak ettim:)

Nicholai Hel
29-11-2016, 15:50

https://www.youtube.com/watch?v=qx6oSUVcuAA

yükseklerdesin, yaşanılan kafa (temsili)

Sinanhoca
29-11-2016, 15:52

şşşşş tam sana göre
hoşuna gitti demiiiii
üstelik nefes bile alıyoooo:D

BySONOSMANLI
29-11-2016, 15:52
Yogimi Yugumi neyse

Sana ciddi bir soru ama sende dürüst ol ,

Bu yazdıklarını ciddi ciddi 3 saaat oturup dusundun mu ?

Egerki cevabın evetse ,
Bende sıyah bırlıklerınde senı komutan yapacam söz verıyorum...

Ulan ben yılalrdan berıdır Sıyah ıle oynuyorum daha 10 dakkadan fazla dusunmedım :D

Jİ SUNG PARK
29-11-2016, 16:05
su yazilari okudum resmen travian tarihim degisti stratejim degisti biz niye boyle dusunemedik hic diye kizdim kendime:) ama yugi sen bu yaziyi yazdin ya patladi gitti olur be;) he bu arada server 1 den barlas birligi ilede birlesmeyi unutma aman diiiim.

Yugi
29-11-2016, 16:10
Yogimi Yugumi neyse

Sana ciddi bir soru ama sende dürüst ol ,

Bu yazdıklarını ciddi ciddi 3 saaat oturup dusundun mu ?

Egerki cevabın evetse ,
Bende sıyah bırlıklerınde senı komutan yapacam söz verıyorum...

Ulan ben yılalrdan berıdır Sıyah ıle oynuyorum daha 10 dakkadan fazla dusunmedım :D

Burada siyahlar beni karalıyor ama farkında değiller biz kurşun kalemiz.
Ben nogayda oynuyorum yani mantıklı olun biraz.
Ayrıca iki saat kendim , bir saat casus arkadaşlarımla düşündük.Fikirlere kurşun işlemez.V for izleseydin beni anlardın.

Babylon
29-11-2016, 16:11

Herkese iyi oyunlar

Peki suriye hakkinda ne dusunuyorsun cekilmelimiyiz sence esad rejimi hakkinda dusuncelerin nedir?Avrupa parlamentosu neden bize bunu yapti? Rusyayla birlesmelimiyiz?

Jİ SUNG PARK
29-11-2016, 16:13
Ayrıca iki saat kendim , bir saat casus arkadaşlarımla düşündük.Fikirlere kurşun işlemez.V for izleseydin beni anlardın.

hic sorma lanet olsun bize cok kotuyuz yigidin hakkini yiyoz bisey sorucam bu yaziyi sen nereye kadar ortagin nereye kadar dusundu bi yanlislik varda..

Babylon
29-11-2016, 16:14

Sana casusluk yapanda varsa toplanin gencler siliyoruz hesaplari :D

suayipugur
29-11-2016, 16:17
Bu adam bence hepimizi trollüyor burada. Rio bu olmasın :D :D :D

Babylon
29-11-2016, 16:18

Bu siyahlarin hepsi entel maganda kardesim gel sen benim birligime casusa falan ihtiyacin yok senin. Sen basli basina bir ordusun zaten zekandan faydalanmak istiyorum :)

Yugi
29-11-2016, 16:22
Siyahlar bu plan tutunca göreceksiniz.Burada çok mantıklı bir plan yaptım.Plan kusursuz işliyor.Komutan olucam gibi zaten şuan en iyi aday benim siyahlar görecek.Ama bu plan işlemeli arkadaşlar.Siyahları yıkarsak servera adalet ve huzur gelir.

Babylon
29-11-2016, 16:23
hic sorma lanet olsun bize cok kotuyuz yigidin hakkini yiyoz bisey sorucam bu yaziyi sen nereye kadar ortagin nereye kadar dusundu bi yanlislik varda..

6 kisinin ortak dusuncesi buymus kardesim. Sonumuz sakat :(

cry kaos
29-11-2016, 16:24
Komutanım casus kontejanında banada yer varmı elimde çok önemli bilgiler var ;):D:D bende - + dayım , bölgede kendimi patlatabilirim emrin yeter :D:D:D

Yugi
29-11-2016, 16:25
Bu adam bence hepimizi trollüyor burada. Rio bu olmasın :D :D :D

Arkadaşım rio ban yemeli diyorum zaten yoksa herkes birleşip vefalara saldırcak.Bunlar planın bir parçası.

Babylon
29-11-2016, 16:25
Siyahlar bu plan tutunca göreceksiniz.Burada çok mantıklı bir plan yaptım.Plan kusursuz işliyor.Komutan olucam gibi zaten şuan en iyi aday benim siyahlar görecek.Ama bu plan işlemeli arkadaşlar.Siyahları yıkarsak servera adalet ve huzur gelir.

Aynen oyle hadis bile var

Verdiği hükümlerde, ailesinin ve halkın yönetiminde adaletli davranan yöneticiler, kıyamet gününde Allah Teâlânın yanında nurdan yüksek koltuklar üzerinde otururlar. Müslim, İmâre 18

Nicholai Hel
29-11-2016, 16:29
Siyahlar bu plan tutunca göreceksiniz.Burada çok mantıklı bir plan yaptım.Plan kusursuz işliyor.Komutan olucam gibi zaten şuan en iyi aday benim siyahlar görecek.Ama bu plan işlemeli arkadaşlar.Siyahları yıkarsak servera adalet ve huzur gelir.adaletin koruyucusu kutsal yugi, tanrının gösterdiği eşitlik ışığı,Kuzeyin koruyucusu ejderlerin anası.. Rahun tanrı seni korusun ve bu deccal siyahlara karşı tokmağını upgrade eylesin..

Babylon
29-11-2016, 16:31
adaletin koruyucusu kutsal yugi, tanrının gösterdiği eşitlik ışığı,Kuzeyin koruyucusu ejderlerin anası.. Rahun tanrı seni korusun ve bu deccal siyahlara karşı tokmağını upgrade eylesin..
:D fenaaaa

grattelle1
29-11-2016, 16:36
Serkan abı rica ediyorum başka konuları dalga konusu yapın hassasiyeti olan insanlar olabilir

saygılarımla güzel bir server 7 olması dilegiyle

aynen oyle hadis bile var

verdiği hükümlerde, ailesinin ve halkın yönetiminde adaletli davranan yöneticiler, kıyamet gününde allah teâlânın yanında nurdan yüksek koltuklar üzerinde otururlar. Müslim, imâre 18

Babylon
29-11-2016, 16:38
Serkan abı rica ediyorum başka konuları dalga konusu yapın hassasiyeti olan insanlar olabilir

saygılarımla güzel bir server 7 olması dilegiyle

Yok yaw ne dalgasi oyle birimiyiz biz

grattelle1
29-11-2016, 16:41
Zaten o yuzden yazdım gerci bu yugi hakediyor her şeyi de:) siz genede acıyın

yok yaw ne dalgasi oyle birimiyiz biz

SİYAH
29-11-2016, 16:42

:):)hahahah

KUZEY-Albatros
29-11-2016, 16:44
şşşşş tam sana göre
hoşuna gitti demiiiii
üstelik nefes bile alıyoooo:D

Nefes alıyo da almasına, aldığı nefes kar etmiyo demekki:)

SİYAH
29-11-2016, 16:46
Nefes alıyo da almasına, aldığı nefes kar etmiyo demekki:)

Kuyu
kuyu önemli abi gerisi hikaye :D

Babylon
29-11-2016, 16:49
Kuyu

Bir deli kuyuya tas atmis gelmis zenci cikarmis misali :)

KUZEY-Albatros
29-11-2016, 16:49

Dostum bu zenciler cahil cühela taifesi sen bakma onlara..
Doğru bildiğinden şaşma:)

KUZEY-Albatros
29-11-2016, 16:51

Önce hocadan başlayacan ama.. Ozaman söz sana 200k lık balta ordusı hediye benden:)

KUZEY-Albatros
29-11-2016, 16:54
Kuyu

"k" harfini peşpeşe kullanmak sıkıtılı:)

Babylon
29-11-2016, 16:57

Olaydan güzel kokular almaya basladim :D Derine daha derine :D

KUZEY-Albatros
29-11-2016, 17:12
Olaydan güzel kokular almaya basladim :D Derine daha derine :D

Yugi kardeşimiz yerinde ve nokta tespitler yapmış.
Derinlemesine analizler ve bilhassa yapılan ekip çalışması sonucu dikkati nazarımızı celb eden hakikatleri ortaya çımarmış bulunmakta:)
Siz bu duruma vakıf olamadıysanız bu sizin müşkülpesentliğiniz:)

Yugi
29-11-2016, 17:13
Siyahlar kendinize gelin.Biraz mantıklı olursanız beni anlayacaksınız.Hepimiz birleşmeliyiz size karşı.Siz ozaman hatanızı anlayacaksınız.

Babylon
29-11-2016, 17:18
Siyahlar kendinize gelin.Biraz mantıklı olursanız beni anlayacaksınız.Hepimiz birleşmeliyiz size karşı.Siz ozaman hatanızı anlayacaksınız.

Aynen yugi 3 saattir dusunuyorum birlesmeniz gerektigini simdi anladim yoksa sonunuz kara toprak

SİYAH
29-11-2016, 17:28

Yugi reis mi kızıyor abi :)

SİYAH
29-11-2016, 17:29

Haklısın bunlar hep böyle zaten :) kararlara belerler insanı :)
Ama sen adı siyah olan bir ekibi hangi akla hizmet karalamak için saçma sapan konusmaya cabalayarak efor sarfediyorsun şekerim ?

KUZEY-Albatros
29-11-2016, 17:31
Aynen yugi 3 saattir dusunuyorum birlesmeniz gerektigini simdi anladim yoksa sonunuz kara toprak

Birleşmiş zenciler sıkıntı yaratır mı diyosun:)

Nicholai Hel
29-11-2016, 17:42
Siyahlar kendinize gelin.Biraz mantıklı olursanız beni anlayacaksınız.Hepimiz birleşmeliyiz size karşı.Siz ozaman hatanızı anlayacaksınız.oo komutanım 2.sge vakası diyorsun

Yugi
29-11-2016, 17:42
Haklısın bunlar hep böyle zaten :) kararlara belerler insanı :)
Ama sen adı siyah olan bir ekibi hangi akla hizmet karalamak için saçma sapan konusmaya cabalayarak efor sarfediyorsun şekerim ?

Siyahlara ne dedim ben ? Hemen yalan konuşmaya başladınız.Siyahlar bölgede tek ve tılsımlara kadar benim iddaam diğer bölgeler savaşırken siz kimseye asker çıkmayacaksınız.Burada biz strateji oynuyoruz.Sizin bu oyununuzu bozucam ve servera adalet ve huzur katıcam.

Siz benimle dalga geçiyorsunuz ben yinede alttan alıyorum.Sürekli plan yapıyorum.Odama pano yaptım orada planlarımı ve stratejilerimi asıyorum.Siz kendinizi en huzurlu hissettiğiniz anda benim planım tamamlanmış olacak.

çiçili
29-11-2016, 17:43
oo komutanım 2.sge vakası diyorsun
sge dürtsün sizi efendim.

Nicholai Hel
29-11-2016, 17:48
sge dürtsün sizi efendim. bilemeyiz:rolleyes:

Babylon
29-11-2016, 17:48
Siyahlara ne dedim ben ? Hemen yalan konuşmaya başladınız.Siyahlar bölgede tek ve tılsımlara kadar benim iddaam diğer bölgeler savaşırken siz kimseye asker çıkmayacaksınız.Burada biz strateji oynuyoruz.Sizin bu oyununuzu bozucam ve servera adalet ve huzur katıcam.

Siz benimle dalga geçiyorsunuz ben yinede alttan alıyorum.Sürekli plan yapıyorum.Odama pano yaptım orada planlarımı ve stratejilerimi asıyorum.Siz kendinizi en huzurlu hissettiğiniz anda benim planım tamamlanmış olacak.

Yani diyorsunki benim rahat etmedigim yerde kimse istirahat edemez. Adamsin adammmmmm

JoKeR53
29-11-2016, 17:52
oo komutanım 2.sge vakası diyorsun

O server ismi sge olan birlikler o serverdan sonra hep başarısız oldular sanırım:Do yüzden sge lanetinden uzak durun:D

Nicholai Hel
29-11-2016, 18:13
O server ismi sge olan birlikler o serverdan sonra hep başarısız oldular sanırım:Do yüzden sge lanetinden uzak durun:Dbak ejderhanın alevinden ben kaçarım ama sen kaçamayabilirsin söyleyim :D

SİYAH
29-11-2016, 18:30

kendimizi en huzurlu hissettiğimiz anı nasıl anlayacaksın lan bilmece gibi adamsın ha çok sevdim seni bayıldım ya

Nicholai Hel
29-11-2016, 18:31
kendimizi en huzurlu hissettiğimiz anı nasıl anlayacaksın lan bilmece gibi adamsın ha çok sevdim seni bayıldım yas2 de de vardı biri hatırladın mı sv başında :D

Jİ SUNG PARK
29-11-2016, 18:52

odaya panomu yaptin degisiksin valla. bak sistem su yanina 2-3 birlik daha al 2-1 sistemi ile kanatlari kullan egerki bu varyasyon tutmaz kanattan giremez isen 1-1-1 sistemi ile ortadan sisirme ile dene daha ne dim sana:cool:

ByAsi
29-11-2016, 18:58

işte rio hesabının sahıbını bulduk koylerı gıdınce yagma yapamayınca kafayı yedı foruma sardı sanırsam ne kullanıyon la sen pano yapmısmıs sankı ust duzey cınayet dedektıfı :D cok fılm ızlıyonuz sımdı o kalvyenı ve mausenı yavasca yere bırak pcnın basından yavasca kalk bı soyle buyukce bı cam agacı altı bulup orda beynıne bıraz oksıjen depola

yarbay452
29-11-2016, 18:59

Evet Bir Ara Siyah Darbesi Yemiştin O zaman Orjinal Mhkf Oyuncusuyken :D

yarbay452
29-11-2016, 19:00
işte rio hesabının sahıbını bulduk koylerı gıdınce yagma yapamayınca kafayı yedı foruma sardı sanırsam ne kullanıyon la sen pano yapmısmıs sankı ust duzey cınayet dedektıfı :D cok fılm ızlıyonuz sımdı o kalvyenı ve mausenı yavasca yere bırak pcnın basından yavasca kalk bı soyle buyukce bı cam agacı altı bulup orda beynıne bıraz oksıjen depola

Yok İlyas Bu O Değildir Şuan İsmini Hatırlamadığım Bir Hesapta Oynuyordu Nar Darbesi Yedi Zamanında :D

KULTIGIN
29-11-2016, 19:02
Aynen oyle hadis bile var

Verdiği hükümlerde, ailesinin ve halkın yönetiminde adaletli davranan yöneticiler, kıyamet gününde Allah Teâlânın yanında nurdan yüksek koltuklar üzerinde otururlar. Müslim, İmâre 18

:D........................................

Yugi
29-11-2016, 19:24
Yok İlyas Bu O Değildir Şuan İsmini Hatırlamadığım Bir Hesapta Oynuyordu Nar Darbesi Yedi Zamanında :D

Arkadaşım sen nerden biliyon? Sen beni tanıyamazsın.Eski nick duwolf tanımayan bilmez.

SİYAH
29-11-2016, 19:36
s2 de de vardı biri hatırladın mı sv başında :D

Ahaha o çılgını nasıl unutabilirim :)

JoKeR53
29-11-2016, 20:45

Arkadasın rio hesabıyla ilgisi yok rio hesabında oynayan kişiyi tanıyorum siyah birlikleride tanır hatta restlere karsı oynadığı s4 te yıkmışlardı
Dip:öncü bahoz hesabıydı.bu kadar ipucu yeter:D

KUZEY-Albatros
29-11-2016, 21:45

Yugiiiii..
Sen doğru bildiğinden şaşma ben arkandayım..

SİYAH
29-11-2016, 21:56
Yugiiiii..
Sen doğru bildiğinden şaşma ben arkandayım..

Ben de arkasındayım abi :D

Babylon
30-11-2016, 00:44

Bende en arkadayim :D

_çığrı_
30-11-2016, 08:24
sonra, aşçı bahçıvan ile
bahçıvan hizmetçi ile
hizmetçi uşak ile

Eee Sinan abi biz kimle birleşiyoruz :) unutmuşsun bizi

ByAsi
30-11-2016, 09:05
bosver sımdı bunu s1 nasıl gıdıyo hala ceza alan varmı :D yabancı dızı gıbı entrıkalarla dolu bı sw :D

Nicholai Hel
30-11-2016, 12:06
Bende en arkadayim :Dben şimdi geldim en arkaya :D

Yugi
30-11-2016, 14:12
Siyahlar bu küstahlığın bedelini ödeyeceksiniz.Hepiniz bana biat edin yoksa s7nin gazabına uğrarsınız.

OYUNCUKEDİ
30-11-2016, 16:00
ben şimdi geldim en arkaya :D

Hocam yapmayın
Bagcılar çocugunu gaza getirip bagdat caddesinde araba yarışına sokuyorsnuz onun arabasının beygir gücü yetse de anahtarı verirken ısırır :)

KUZEY-Albatros
30-11-2016, 16:34

Bu nasıl bir arkadır her gelen yer buluyo:)

Bende en arkadayim :D

En arkada mı yoksa?
Niyetin sarih mi kestiremedim:)

Siyahlar bu küstahlığın bedelini ödeyeceksiniz.Hepiniz bana biat edin yoksa s7nin gazabına uğrarsınız.

Layyyyynnnnnn:)
Seni neyle besliyorlar aslanım:)
Uçana kaçana ateş edyosun..

Hocam yapmayın
Bagcılar çocugunu gaza getirip bagdat caddesinde araba yarışına sokuyorsnuz onun arabasının beygir gücü yetse de anahtarı verirken ısırır :)

Hafif rampa aşşağı salıcaz, vitesi 2 den yukarı da atmıcaz dedik kendi gaza geldi:)

Rapper_Mazlum
30-11-2016, 16:52
Yugi nogaylardayım diyip durma ya :D Ayrıca bu siyahların egosunu bu kadar okşamaya gerek yok daha ak kara belli değil :)

Yugi
30-11-2016, 16:55
Rapper nogaylı olmayacamda ne olacam? Burada mantıklı olalım.

Rapper_Mazlum
30-11-2016, 16:58
Rapper nogaylı olmayacamda ne olacam? Burada mantıklı olalım.

Haklısın nogaylı olmak ayrıcalıktır :))

OYUNCUKEDİ
30-11-2016, 18:21
Hafif rampa aşşağı salıcaz, vitesi 2 den yukarı da atmıcaz dedik kendi gaza geldi:)

Hocam sizin oyununuzu s2 de seyretmiştim hatta komutanımıza sormuştum. O iyi oyuncudur gözünü kırpmaz askere acımaz demişti

Sizin 2.viteniz bunlarda facia yaratır:)))

Yugi
30-11-2016, 18:30
Oyuncukedi benim için neler diyolar git araştır.Askere acımaz filan diyon ama git sor duwolf kimmiş.Geliyon burada siyahları övüyon kesin siyahlardan biri akraban.

Babylon
30-11-2016, 20:44
Hocam sizin oyununuzu s2 de seyretmiştim hatta komutanımıza sormuştum. O iyi oyuncudur gözünü kırpmaz askere acımaz demişti

S2 de siyah oyuncularinin 4 te 1i vardi :)

Babylon
30-11-2016, 20:45
Oyuncukedi benim için neler diyolar git araştır.Askere acımaz filan diyon ama git sor duwolf kimmiş.Geliyon burada siyahları övüyon kesin siyahlardan biri akraban.

Hee adam zencinin amca oglu hemende anladin bravo. Dedigindende akilliymissin kardesim

KUZEY-Albatros
30-11-2016, 21:11

bakalım zaman ne gösterecek:)
yugi başkan ne derseo:)

OYUNCUKEDİ
30-11-2016, 21:26
bakalım zaman ne gösterecek:)
yugi başkan ne derseo:)

:))) zıplatıyorsunuz bu kaçıncı viteste , yazıktır yapmayın

OYUNCUKEDİ
30-11-2016, 21:29

Bu server kombinem yok artık ne kadarını görebilirsem size başarılar herkes için keyifli bir server olması dilegiyle sevgiler

Nicholai Hel
30-11-2016, 21:31
Hocam yapmayın
Bagcılar çocugunu gaza getirip bagdat caddesinde araba yarışına sokuyorsnuz onun arabasının beygir gücü yetse de anahtarı verirken ısırır :)yapacak bir şey yok.. burası bağcılar welcome to cehennem ^^

OYUNCUKEDİ
30-11-2016, 21:35
yapacak bir şey yok.. burası bağcılar welcome to cehennem ^^

Bagcılar-Güngören-Esenler hattından özür dileriz , buradaki tanımlama aslında maddiyattan ziyade bunun eksikligi ile maneviyatta kıvranırken sesi çok çıkanlara

Nicholai Hel
30-11-2016, 21:39
Bagcılar-Güngören-Esenler hattından özür dileriz , buradaki tanımlama aslında maddiyattan ziyade bunun eksikligi ile maneviyatta kıvranırken sesi çok çıkanlara yoksa yaşasın Zeytinburnu:)tercih şıklarımda kadifekale olsa işaretlerdim evet şu tabloya o da samimi geldi de..

OYUNCUKEDİ
30-11-2016, 21:41
tercih şıklarımda kadifekale olsa işaretlerdim evet şu tabloya o da samimi geldi de..

İzmir'im:)

26&53
30-11-2016, 22:33

Burda tamami var mi sonra 4 te 2 si vardı deme ona göre oynayalım;)

Yugi
30-11-2016, 23:32
Siyahlar aşiret gibi davranmayın.Burada herkes eşit kimse kimseye laf edemez.Planlar saat gibi işliyor siz Kedilerle konuşmaya devam edin.

SİYAH
30-11-2016, 23:38
Siyahlar aşiret gibi davranmayın.Burada herkes eşit kimse kimseye laf edemez.Planlar saat gibi işliyor siz Kedilerle konuşmaya devam edin.

Vah yawrum vah...
Özel bir çaba sarfediyormusun böyle olmak için yoksa orjinal halin mi bu ?

Jİ SUNG PARK
01-12-2016, 00:02

Şakacı çocuk seni 🙈🙈🙈

exo
01-12-2016, 01:06
yugi arkadaşın yaşı küçük sanırım o yüzden düşünceleri ve hayal dünyası daha geniş oluyor

Yugi
01-12-2016, 08:26
Babam küçükken bana bu oyunu yasaklamıştı.Bende babamın cüzdanından para çalıp altın alıyodum yani psikopatlığımı denemeyin isterseniz.

ByAsi
01-12-2016, 09:40
sinan hoca o kadar adam sadırmıs def yapmışsınız bi rapor koyunda bakalım kim ne yapmış die iyice makaraya döndü forum

çiçili
01-12-2016, 09:42
Babam küçükken bana bu oyunu yasaklamıştı.Bende babamın cüzdanından para çalıp altın alıyodum yani psikopatlığımı denemeyin isterseniz.
sen küçükken kaç yaşındaydın bakim :confused:

Kuvayımilliye
01-12-2016, 09:53
Ben yogi başkana biat ettim köyümü kurtardım. Yogi başlan ne derse o ona laf söyleyen karşısında beni bulur...

çiçili
01-12-2016, 09:54
Ben yogi başkana biat ettim köyümü kurtardım. Yogi başlan ne derse o ona laf söyleyen karşısında beni bulur...
bende edicem kabul ederse tabi.

KUZEY-Albatros
01-12-2016, 12:09
:))) zıplatıyorsunuz bu kaçıncı viteste , yazıktır yapmayın

Haklısınız aslında biraz yavaştan almak lazım:)
Serwer sonuna kadar nefes alması önemli:)

JrApprentice
01-12-2016, 15:29

Herkese iyi oyunlar

2006'dan beri oynuyorum böyle teori görmedim. Yalnız s5'te tüm bölgeler Ç&T'ye karşı birleşti yine de her hafta merkez yıkıyoruz sen bunu da bir düşün bence :)
Çoğunluk her zaman işine yaramayabilir taktisyen bey !

BySONOSMANLI
01-12-2016, 15:42

Siz benimle dalga geçiyorsunuz ben yinede alttan alıyorum.Sürekli plan yapıyorum.Odama pano yaptım orada planlarımı ve stratejilerimi asıyoru m.Siz kendinizi en huzurlu hissettiğiniz anda benim planım tamamlanmış olacak.

Şimdi sen diyorsun kı ,

3 bolge sıyahlara karsı bırlessın ve bende komutan olayım , sıyahları yıkayım ,

aman yarabbim , sen sımdı bu haldesın , 3 bolge adına operasyon hazırladıgını ve orduları yonettıgını dusunuyorumda , feciii feciiii :D

BySONOSMANLI
01-12-2016, 15:45
Siyahlar bu küstahlığın bedelin i ödeyeceksiniz.Hepiniz bana biat edin yoksa s7nin gazabına uğrarsınız.

adam , adammm googleye adam yazın yugı cıkmazsa gelin yanıma :D

BySONOSMANLI
01-12-2016, 15:49
Burda tamami var mi sonra 4 te 2 si vardı deme ona göre oynayalım;)

SİYAH grubunun genel anlamda artık tum kadro bır araya gelmesı zor , cunku 2-3 yıllık gecmısı olan bır yapılanma degil ,

Yılardır devam eden bır yapılanma , zaten travianda 5-6 senedır suregelen bırlıklerın sayısı 10 tane cıkmaz heralde hatta 5 tane cıkmaz belki ,

SIYAH ekıbının omurga takımı dedigimiz ekip zaten her zaman oyunun ıcınde , ve yenı katılan arkadaslarımızda oluyor ,

Biz tum samımıyetımızle soyluyorumkı bize karsı Tum serverı nbırlesmesını canı gonulden ısterız , bız hıc bır zaman savastan kacan bı ekıp olmadık ,olmayızda ama bu sene ısımız gercekten zor olacak gıbı ,
cunku goruyorumkı karsımızda yugı gıbı ıddalı ve profesyonel olarak calısan bır komutan var :)

Yugi
01-12-2016, 15:53
2006'dan beri oynuyorum böyle teori görmedim. Yalnız s5'te tüm bölgeler Ç&T'ye karşı birleşti yine de her hafta merkez yıkıyoruz sen bunu da bir düşün bence :)
Çoğunluk her zaman işine yaramayabilir taktisyen bey !

Arkadaşım bana en iyi 10 adam verin size natarları vereyim okadar diyorum.

Pegasus by
01-12-2016, 16:08
herkese selam

Siyahlar bakın ben Nogaylardan Yugi Başkanın 1. kuvvet komutanıyım.Stratejimizi yaptık şu an itibarı ile yapacağınız saldırılara misliyle karşılık verilecektir Lakin en zayıf anınızda taaruza geçeceğiz ona göre şimdiden hazırlanın sonra yok Yugi başkan biz seni tanımıyoduk bilmiyoduk gibi sızlanmanızı istemiyoruz.

sloganımız belli.... Nogaylar da Yugi başkansa Lassa :)

Nicholai Hel
01-12-2016, 16:17
Arkadaşım bana en iyi 10 adam verin size natarları vereyim okadar diyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=RbsQajBM1J8

26&53
01-12-2016, 19:22
SİYAH grubunun genel anlamda artık tum kadro bır araya gelmesı zor , cunku 2-3 yıllık gecmısı olan bır yapılanma degil ,

Yılardır devam eden bır yapılanma , zaten travianda 5-6 senedır suregelen bırlıklerın sayısı 10 tane cıkmaz heralde hatta 5 tane cıkmaz belki ,

SIYAH ekıbının omurga takımı dedigimiz ekip zaten her zaman oyunun ıcınde , ve yenı katılan arkadaslarımızda oluyor ,

Biz tum samımıyetımızle soyluyorumkı bize karsı Tum serverı nbırlesmesını canı gonulden ısterız , bız hıc bır zaman savastan kacan bı ekıp olmadık ,olmayızda ama bu sene ısımız gercekten zor olacak gıbı ,
cunku goruyorumkı karsımızda yugı gıbı ıddalı ve profesyonel olarak calısan bır komutan var :)

Amacimiz zevk almak orda kullandığım kelime diğer arkadaş içindi yugi yi falan da tanımam poyrazda oynuyorum oyuncu ismim vadi umarım güzel bir server olur ama şunuda söylemeden gecemiycem 3 bölgenin üstünüze gelmiycegini sizde biliyorsunuz çünkü o özellikler sizde mevcut değil.

BySONOSMANLI
01-12-2016, 20:12
Amacimiz zevk almak orda kullandığım kelime diğer arkadaş içindi yugi yi falan da tanımam poyrazda oynuyorum oyuncu ismim vadi umarım güzel bir server olur ama şunuda söylemeden gecemiycem 3 bölgenin üstünüze gelmiycegini sizde biliyorsunuz çünkü o özellikler sizde mevcut değil.

iltifatmı ettin , lafmı soktun ıkılemde kaldım :)

Rapper_Mazlum
01-12-2016, 20:13

Ben oyunu bıraktığım için genel başkanlığı yugiye devrettim o sizin hakkınızdan gelir :D

Yugi
01-12-2016, 20:26
Ben oyunu bıraktığım için genel başkanlığı yugiye devrettim o sizin hakkınızdan gelir :D

Rapper ben poyrazlara geçiyom sen nasıl genel başkansın? Orada başkan filan olayım.Bu arada rio ban yemiyor resmen haksızlık.Burada adalet getirecem diyorum ama önce hileciler temizlenmeli.

26&53
01-12-2016, 23:18
iltifatmı ettin , lafmı soktun ıkılemde kaldım :)

:)iyi düşelim iyi olsun

KaRa&BeLa
02-12-2016, 00:02

Herkese iyi oyunlar

Kanka
Bu paylaşımı yaptıgını gorunce hemen hesap actım 2.cı koyu kurdum sıyahların içine girdim casusunum artık bilgin olsun
Adamların whatsap gurubundayım. Her türlü bilgiyi aktaracam sana için rahat olsun ;)
her şey yogi için :cool:

Oyuncutann
02-12-2016, 09:13
Siyahhhh!!

özgür_siyah
02-12-2016, 13:04
Haklısınız aslında biraz yavaştan almak lazım:)
Serwer sonuna kadar nefes alması önemli:)

işin gücün nefes abi :D ha birinide soluksuz götür ya :D

Nicholai Hel
02-12-2016, 14:17
Kanka
Bu paylaşımı yaptıgını gorunce hemen hesap actım 2.cı koyu kurdum sıyahların içine girdim casusunum artık bilgin olsun
Adamların whatsap gurubundayım. Her türlü bilgiyi aktaracam sana için rahat olsun ;)
her şey yogi için :cool:

özellikle 6+2 lik bir grup var ağam oradan sızdır bilgileri

KUZEY-Albatros
02-12-2016, 15:57
işin gücün nefes abi :D ha birinide soluksuz götür ya :D

Nekrofili deilim Allaha şükür:)

OYUNCUKEDİ
02-12-2016, 18:44
Nekrofili deilim Allaha şükür:)

Şamanistik bir savaşçı olmalısınız çünkü wakling dead dizinde traviandaki kadar ruhları gitmiş bedenler görmedim:)

BySONOSMANLI
02-12-2016, 19:46
Şamanistik bir savaşçı olmalısınız çünkü wakling dead dizinde traviandaki kadar ruhları gitmiş bedenler görmedim:)

şamanist ne bilemedim ama zenci dunyanın en guzel en cıcı amcası , o bı tanedır bı tane ,

32 yasıma geldım öz amcamı onun kadar sevmedım :)

DIP : yasin abi bu yazıyı gorunce ben 33 yasımı goremıcem heralde :D

OYUNCUKEDİ
02-12-2016, 19:49
.................................................. ..

BySONOSMANLI
02-12-2016, 19:56
Adem bey siz bilirsiniz de bilmemezlikten gelip bizi konuşturursunuz:)

valla billa bilmıom , Galatasarayın ustune yemın ederımkı bılmıom

OYUNCUKEDİ
02-12-2016, 20:12
valla billa bilmıom , Galatasarayın ustune yemın ederımkı bılmıom

İnsanlarla,ruhlar arasında baglantı saglarlar .Zencide malum uçan kaçan,nefes alan almayan ne varsa orada bir nevi savaşçılıgına övgüde bulunurken travianda oyuncu olarak kalitesi düşük (bedenleri olan ama ruhsuz bir toplulugada) dokundurmak istemiştim
Size gelince gönül isterdi ki bunları baraja karşı anlatayım eski dostlarda bulunsun sohbetimizde böyle forumda yazdık:(

P.S:Fenerbahçe presi olarak algılanmasın :)

Yugi
02-12-2016, 20:36
Oyuncukedi ne diyon ? Hep bir ima hep bir entellik.Burada küçük çocuklar geliyor okuyor yazdıklarınızı sonra anime manga izleyip ateist oluyorlar.

Sen niye birliksizsin? Kendini çok büyük görüyorsun ondan.Bizim birlik seni yıkacak.Sen nogaylara karşı gel bakalım ne olacak.Burada mantıklı olmak zorundasın.

Siyahlar gelip burada casuslarıma laf ediyor ama bilmiyorlar casuslar aslında potansiyel nogaylı.

BySONOSMANLI
02-12-2016, 20:47
İnsanlarla,ruhlar arasında baglantı saglarlar .Zencide malum uçan kaçan,nefes alan almayan ne varsa orada bir nevi savaşçılıgına övgüde bulunurken travianda oyuncu olarak kalitesi düşük (bedenleri olan ama ruhsuz bir toplulugada) dokundurmak istemiştim
Size gelince gönül isterdi ki bunları baraja karşı anlatayım eski dostlarda bulunsun sohbetimizde böyle forumda yazdık:(

Gaziantepte baraj yok, aslında var ama bıraz uzak ama siz gelin tum ekıp olarak bizim burda burc ormanları tesisleri var orda doga havasına karsı bır mangal yaparım ben hepınıze , oara anlatırsınız

bol oksıjene bol huzur ve harika bir manzara ,

OYUNCUKEDİ
02-12-2016, 21:04
Gaziantepte baraj yok, aslında var ama bıraz uzak ama siz gelin tum ekıp olarak bizim burda burc ormanları tesisleri var orda doga havasına karsı bır mangal yaparım ben hepınıze , oara anlatırsınız

bol oksıjene bol huzur ve harika bir manzara ,

Tabii yok, benim aklım nerede?

Gönül hep bir deniz hep bir akarsu istiyor bu su sevdası sonumu getirecek:)

Ekibe girdigim an toplanıyoruz tamamdır,tesekkür ederim :) Mangalı orada yapıyorsak , denize karşı kahvemizi içmeye İzmirde toplanıyoruz duyuru genel davet VİP

KUZEY-Albatros
02-12-2016, 21:08
Bedenlerine sığamamış ruhlar var diyelim:)
Karamsar olmamak iyidir..

KUZEY-Albatros
02-12-2016, 21:09
şamanist ne bilemedim ama zenci dunyanın en guzel en cıcı amcası , o bı tanedır bı tane ,

32 yasıma geldım öz amcamı onun kadar sevmedım :)

DIP : yasin abi bu yazıyı gorunce ben 33 yasımı goremıcem heralde :D

Sensin o cici amca:)
Terbiyesiz:)

BySONOSMANLI
02-12-2016, 21:11
Tabii yok, benim aklım nerede?

Gönül hep bir deniz hep bir akarsu istiyor bu su sevdası sonumu getirecek:)

Ekibe girdigim an toplanıyoruz tamamdır,tesekkür ederim :) Mangalı orada yapıyorsak , kordona karşı kahvemizi içmeye İzmirde toplanıyoruz duyuru genel davet VİP

sıyah ekıbıne girmek aslında o akdar zor degil , ama cıkmak ımkansız gıbı , ben bı turlu kurtulamadım :p
Sizede kapımız daima acıktır herkese oldugu gıbı ,

Ben çayı demli içerim ama ve az şekerli :)

Bedenlerine sığamamış ruhlar var diyelim:)
Karamsar olmamak iyidir..

Abı senın beden en son 5XL degilmıydı , odamı olmuyor artık sana

KUZEY-Albatros
02-12-2016, 21:12

Vurdu gol oldu:) :)
Oyuncu kedi(fb) 2-0 SonOsmanlı(gs)

KUZEY-Albatros
02-12-2016, 21:14
sıyah ekıbıne girmek aslında o akdar zor degil , ama cıkmak ımkansız gıbı , ben bı turlu kurtulamadım :p
Sizede kapımız daima acıktır herkese oldugu gıbı ,

Ben çayı demli içerim ama ve az şekerli :)

Abı senın beden en son 5XL degilmıydı , odamı olmuyor artık sana

5xL hoca:)
Ben slimfit:)

OYUNCUKEDİ
02-12-2016, 21:16

.................................................. ......................

KUZEY-Albatros
02-12-2016, 21:18
Bizim ki antremandır tek kale oynuyoruz.Sahaya çıktıgımızda görecegiz kim var karşıımızda:)

Antrenmandan fazlası rakibe zarar:)

BySONOSMANLI
02-12-2016, 21:24

ıkı gun sonra macınız var fb ile , yazarım burda alırım anahtarını amcaaaa :)

Bizim ki antremandır tek kale oynuyoruz.Sahaya çıktıgımızda görecegiz kim var karşıımızda:)

fair play bir oyunda rakp tanımayız :) ama rakıbede saygımızı hıc bır zaman eksıltmeyız , rakıp bunu hak etsın yeter

dıp : şair gibi konustum , vay beee bana

KUZEY-Albatros
02-12-2016, 22:26
ıkı gun sonra macınız var fb ile , yazarım burda alırım anahtarını amcaaaa :)

fair play bir oyunda rakp tanımayız :) ama rakıbede saygımızı hıc bır zaman eksıltmeyız , rakıp bunu hak etsın yeter

dıp : şair gibi konustum , vay beee bana

Kocccca galatasarayın umudu fener:)

KaRa&BeLa
02-12-2016, 22:27
Oyuncukedi ne diyon ? Hep bir ima hep bir entellik.Burada küçük çocuklar geliyor okuyor yazdıklarınızı sonra anime manga izleyip ateist oluyorlar.

Sen niye birliksizsin? Kendini çok büyük görüyorsun ondan.Bizim birlik seni yıkacak.Sen nogaylara karşı gel bakalım ne olacak.Burada mantıklı olmak zorundasın.

Siyahlar gelip burada casuslarıma laf ediyor ama bilmiyorlar casuslar aslında potansiyel nogaylı.

Adamsın aga gorüşmeler için pembe oda ayarladım gel sana bıldıklerımı gostereyım çok sır var bende çokkk :D

26&53
02-12-2016, 23:35

Ağzı olan konuşuyor birlik siz diyince kendini siyaha atmış: ) ama değil siyah tüm renkler toplansin o bizimdir kimse alamaz elimizden.

BySONOSMANLI
02-12-2016, 23:40
Ağzı olan konuşuyor birlik siz diyince kendini siyaha atmış: ) ama değil siyah tüm renkler toplansin o bizimdir kimse alamaz elimizden.

:) 1 tepsı baklavasına varmısın

Yugi
03-12-2016, 00:14
Siyahlar çekilin aradan.Onu yıkacaklar siz her şeye karışmayın.Yoksa tüm s7 size saldırır.

BySONOSMANLI
03-12-2016, 00:37
Siyahlar çekilin aradan.Onu yıkacaklar siz her şeye karışmayın.Yoksa tüm s7 size saldırır.

Allahımmmmmmm sana geliyorummmm :)

OYUNCUKEDİ
03-12-2016, 04:16

Kendi bahçesinde dal olamayanın biri
Girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor.
ÖZDEMİR ASAF

P.S:şiir okuyalım,okunmasını teşvik edelim zihne dinginlik,kalbe şifa her derde devadır

Yugi
03-12-2016, 06:30
Travian oynadığını bilmesem çok entel bir kişi derdim ama şu laflara bak hele hele.Abla sen niye kendi profilin dışında oluyon.Şairden iki cümle paylaştın diye burada kimse "vaaaoov" filan demiyor yani profil dışına çıkmayalım.Burada mantıklı olursa 26&53 haklı.- -de tek kaldın şimdi siyahlara yaranmaya çalışıyorsun.Siyahlar zaten benim planımdan korktuğu için seni kullanmaya çalışacaklar.Zekanı kullan.

Şu travian forumda kimse böyle entel cümle kurmasın hiç inandırıcı değil.

"Bizim olduğumuz yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur"

Duwolf , Eski Jugger

Nozzle(-_+)
03-12-2016, 08:22
Sifa niyetine;

akşam oldu üşiyi
tavuklar ötüşüyi
kız daha evlenmedin
yüzlerin buruşiyi

ANONIM

Jİ SUNG PARK
03-12-2016, 11:21
bu yugı sempatısı bıtmedımı daha kac gun aradan sonra foruma gırdım geyık surmekte:) sen ne buyuk komutanmıssın be yugı.

BySONOSMANLI
03-12-2016, 19:34
Travian oynadığını bilmesem çok entel bir kişi derdim ama şu laflara bak hele hele.Abla sen niye kendi profilin dışında oluyon.Şairden iki cümle paylaştın diye burada kimse "vaaaoov" filan demiyor yani profil dışına çıkmayalım.Burada mantıklı olursa 26&53 haklı.- -de tek kaldın şimdi siyahlara yaranmaya çalışıyorsun.Siyahlar zaten benim planımdan korktuğu için seni kullanmaya çalışacaklar.Zekanı kullan.

Duwolf , Eski Jugger

cok kafiyeli gördüm sen :)

birde ben söylüm , " etme cahille muhabbet fıttırırsın , alma cam kırıgıyla teharet yırttırırsın " :)

Yugi
03-12-2016, 19:48
Kardeşim çok saçma.Cam kırığıyla filan kim alır yani burada mantıklı olsan iyi olur.

Nicholai Hel
03-12-2016, 19:49

Duwolf , Eski Jugger

Tüm ''böyleydi''leri ''ben böyle istemiştim''e dönüştürmek. buna kurtuluş derim ben ancak, İstem. -budur adı kurtarıcının,adıydı BÜYÜK YUGI !!
-Nietzsche.

Huzeyfe
03-12-2016, 20:23
Yugi ile tanışmak için foruma kaydoldum. Kendisinin yazıları ufkumu açtı. Farklı bir bakış açısı kazandırdı. Bu üstün başarılarından ötürü ona "OH" unvanını takılmasını talep ediyorum.

"Büyük Komutan YU-GI-OH"

KUZEY-Albatros
04-12-2016, 14:20
Yugi ile tanışmak için foruma kaydoldum. Kendisinin yazıları ufkumu açtı. Farklı bir bakış açısı kazandırdı. Bu üstün başarılarından ötürü ona "OH" unvanını takılmasını talep ediyorum.

"Büyük Komutan YU-GI-OH"

Yugi benim:) tüm unvanları da benim:)

BySONOSMANLI
04-12-2016, 21:19
Yugi benim:) tüm unvanları da benim:)

Abı bıraz acarmısn :)

tum unvanları derken

SİYAH
05-12-2016, 01:23

Duwolf , Eski Jugger

Komplo teorilerini de al git hadi yeter sende kafa şişirdin. Sanane hangi birlikte oynamak isterse orada oynar biz kimseyi kandırmayız tavrımız net hepiniz tüm server düşmanımızsınız bu kadar net trol ayağına ne kafa bıraktın ne beyin 2 satır dolu birşey okuyamaz olduk

26&53
05-12-2016, 08:18
Komplo teorilerini de al git hadi yeter sende kafa şişirdin. Sanane hangi birlikte oynamak isterse orada oynar biz kimseyi kandırmayız tavrımız net hepiniz tüm server düşmanımızsınız bu kadar net trol ayağına ne kafa bıraktın ne beyin 2 satır dolu birşey okuyamaz olduk

Yugi nin kimden yana olduğu belli değil isteyen istediğini konuşur sana mi soracak ne konusacagini nerde konusacagini ??? + siz kimsiniz ki tüm server düşman olucak (bizler rakip kelimesini tercih ederiz ) zaygisizligin lüzumu yok ne ekersen onu bicersin.

Kenpachi
05-12-2016, 11:25
Gözlerim yaşardı ahhagsg
Mustafa mustafa hepsi senin yüzünden bu olanlar ben gidiyom. :D))

Yugi
05-12-2016, 12:53

Şivaya aşık oldun dimi? Bakın hep kendine aşık edip sonra kirli çamaşır gibi bi kenara atıyor o.Bence uymayın ama sen savaşı hak ettin.Tüm bölgelerle konuşcam alayımız gelicez size.Diğer bölgelerdeki casuslarımdan haberler geliyor.Hemen diğer birliklere yanaşmaya başlamışsınız.Sizin oyununuzu bozucam arkadaşım.Ben bu oyunu bozarım.

Tüm server düşmanınız artık bence oyunu filan silin pcye format atın.

BySONOSMANLI
05-12-2016, 16:00
Simdi öncelikle , Sıva seni kirli bir peçete gibi attiysa bu senin problemin, insan karşıdan nasıl bir davranış hak ediyorsa onu görür,

Diğer bir konu ise, herhangi bir siyah oyuncusunu bireysel olarak sen ve senin gibiler tehdit edemez, biz ölmedik daha,

Saçma sapan yazışmalarında zaten iQ seviyen belli, tek amacında burada bir algı yaratıp, tüm serveri sanki siyah ekibine karsiymis gibi göstermek, ve bunu hayata geçirmek,

Sen ki bura da oyuncu adini bile söyleyemeyen, hayata geride başlamış, ve hayati boyunca itilip kakılan , bir ortamda varlığı ile yokluğunun önemi olmayan bir kisiliksin,
Sen kim oluyorsunda burda biz varken siyah ulanaa meydan okuyorsun,, Siyah birliğine laf atiyorsun,

Herkes oyununa baksın.

BySONOSMANLI
05-12-2016, 16:17
Son olarak

" Gidin , daha çok müttefik ve daha büyük ordularla karşımıza çıkın ki,
Kazanacagimiz şan ve kudret daha büyük olsun "

Anlayana ;)

Kenpachi
05-12-2016, 17:33
Son olarak

Anlayana ;)

Şu yazıyı geçen senede yazsaydın ya.
Senin wowcun dedeneçdet kalkıp bana şu kadar ordumuz var bukadar ordumuz var diyip tırt çıkmamılmıydı s4 de? Kendi evinizde ufak bir ekibe wowu kaybetmediniz mi? Bak dostum önce sakinleş şu egonu bir kenara bırak. Adam orda zaten ciddi ciddi yazmamış bile sen kalkıp ciddye alıp tanımadan bu şekilde yorumlamışsın? Yugiyi iyi tanırım gayette gerçekte edepli saygın bi kişiliği var şurda iki eylenmek için bişiler yazıp hem kendini hem insanları eylendirmek için. Hoşuna gitmiyorsa cvp vermeyip yok say gitsin?

Siyahlar iyi bir ekip olabilir. Ancak bir cof barikat klasında deiller. Geçen s4 de de 3 bölge birleşsin denildi ancak ++ siyahı zayıflatıp wowdan düşürmeye bile yetti. Boyunuzdan büyük laflar etmeyin...

OYUNCUKEDİ
05-12-2016, 18:16
şu yazıyı geçen senede yazsaydın ya.
Senin wowcun dedeneçdet kalkıp bana şu kadar ordumuz var bukadar ordumuz var diyip tırt çıkmamılmıydı s4 de? Kendi evinizde ufak bir ekibe wowu kaybetmediniz mi? Bak dostum önce sakinleş şu egonu bir kenara bırak. Adam orda zaten ciddi ciddi yazmamış bile sen kalkıp ciddye alıp tanımadan bu şekilde yorumlamışsın? Yugiyi iyi tanırım gayette gerçekte edepli saygın bi kişiliği var şurda iki eylenmek için bişiler yazıp hem kendini hem insanları eylendirmek için. Hoşuna gitmiyorsa cvp vermeyip yok say gitsin?

Siyahlar iyi bir ekip olabilir. Ancak bir cof barikat klasında deiller. Geçen s4 de de 3 bölge birleşsin denildi ancak ++ siyahı zayıflatıp wowdan düşürmeye bile yetti. Boyunuzdan büyük laflar etmeyin...

edeb ya hu!

Yugi
05-12-2016, 18:33
Şiva aşık olmak namussuzluk mu ? Hahahahahaha
Edebiyatın kadar dil ve anlatımın da iyi olsaydı keşke :D

Edit: şiva siyah olmuş hahahahahaha.Lan ne güldüm ya hahaahah
Üçüncü köy -288 95
Abla ne korktun ya haha :) hemen korktun tek kaldın baktın forumda ben siyahları iyi poh pohladım.Sende futboldan girdin filan ilginç yani bu kadınlardan daha çok korktum yani ehehehe

Phantom111
05-12-2016, 18:45

Buruşuk muşambanın metresi kaç paraydı ?

Phantom111
05-12-2016, 18:47
Şiva aşık olmak namussuzluk mu ? Hahahahahaha
Edebiyatın kadar dil ve anlatımın da iyi olsaydı keşke :D

Edit: şiva siyah olmuş hahahahahaha.Lan ne güldüm ya hahaahah
Üçüncü köy -288 95
Abla ne korktun ya haha :) hemen korktun tek kaldın baktın forumda ben siyahları iyi poh pohladım.Sende futboldan girdin filan ilginç yani bu kadınlardan daha çok korktum yani ehehehe
Öyle deme 450klık miğfer takıyor:D İstediği yere atar,hatta benim köyün veya Salih abinin köyünün üstüne bile atabilir :)

Kenpachi
05-12-2016, 18:51
edeb ya hu!

Ben sizin hakkınızda yorum yaptığımı hatırlamıyorum?
Bakın tartışacağım en son insansınız siz. Daha önceki yorumlarınızıda okudum insanlardan da çok şeyduydum. Benden uzak durun yoksa rezil ederim sizi okey?

OYUNCUKEDİ
05-12-2016, 19:09
.................................................. .....

Kenpachi
05-12-2016, 19:22
Beyhude gamlanma divane gönül!
Cümle alemin rızkını veren vardır.
Yaptığın hatayı görmüyor sanma.
Kalpte gizli en derin sırları bilen vardır.
Mal-ı emlakım var deyu güvenme!
Arkam var deyu dayanma!
Sırt üstü insanı yere varan vardır.
Beyhude gamlanma divane gönül!
Cümle alemin rızkını veren vardır.
Derdime vakıf değil canan.
Beni handan bilir.
Hakkı vardır şad olanlar.
Herkesi şadan bilir.
Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.
Çektiğim alamı bir ben birde Allah’ım bilir.

Fuzuli

Sen bela istiyorsan dolaylı yoldanndeil direk söylemen yeterli. ;)

26&53
05-12-2016, 19:39
Öyle deme 450klık miğfer takıyor:D İstediği yere atar,hatta benim köyün veya Salih abinin köyünün üstüne bile atabilir :)

aynen onurum baksana biz daha migfer alamadık ama bizim köyün oldugu yere köy atmak yürek ister para degil:)

Yugi
05-12-2016, 19:50
Ben böyle bir topuk daha hatırlamıyorum hahaha.
Aman neyse siyahları hemen yıkarız zaten ben her şeyi ayarladım herkes geliyor ama şu rio gelmesin şimdi hile filan derler sonra adımız çıkar.

Nicholai Hel
05-12-2016, 21:41

bilmeyen görse ciddiye alır :cool:

Son olarak

Anlayana ;)

yakışır adem abime :D

Ben böyle bir topuk daha hatırlamıyorum hahaha.
Aman neyse siyahları hemen yıkarız zaten ben her şeyi ayarladım herkes geliyor ama şu rio gelmesin şimdi hile filan derler sonra adımız çıkar.

http://i.hizliresim.com/m45XzV.jpg kısmet..

Kenpachi
05-12-2016, 22:02
Ağzı olan konuşuyor işte konuş konuş :cool:

Huzeyfe
05-12-2016, 22:53
Adamlar +/- den -/+ ya multi açıyorlar bunların niyeti ciddi korkmaya başladım :(

OYUNCUKEDİ
06-12-2016, 00:50
.................................................. .......

Kenpachi
06-12-2016, 00:53
Bak üstüme gelme bacım zorlama beni. Taktırma kendine sonra ağlarsın susturamazlar. Haydi işine haydi.

OYUNCUKEDİ
06-12-2016, 01:06
Bak üstüme gelme bacım zorlama beni. Taktırma kendine sonra ağlarsın susturamazlar. Haydi işine haydi.

....................

SİYAH
06-12-2016, 03:50
Simdi öncelikle , Sıva seni kirli bir peçete gibi attiysa bu senin problemin, insan karşıdan nasıl bir davranış hak ediyorsa onu görür,

Diğer bir konu ise, herhangi bir siyah oyuncusunu bireysel olarak sen ve senin gibiler tehdit edemez, biz ölmedik daha,

Saçma sapan yazışmalarında zaten iQ seviyen belli, tek amacında burada bir algı yaratıp, tüm serveri sanki siyah ekibine karsiymis gibi göstermek, ve bunu hayata geçirmek,

Sen ki bura da oyuncu adini bile söyleyemeyen, hayata geride başlamış, ve hayati boyunca itilip kakılan , bir ortamda varlığı ile yokluğunun önemi olmayan bir kisiliksin,
Sen kim oluyorsunda burda biz varken siyah ulanaa meydan okuyorsun,, Siyah birliğine laf atiyorsun,

Herkes oyununa baksın.

Yahu abi bırak sunları hiç cevap yazmaya bile değmez aklı sıra kıt aklıyla burada adam trollüyor. Senin buna cevap verdiğine değmez abim. diğer boş beleşte tutturmuş bir s4 öyle konusuyooo gidiyoooo daha bi 10 sene konusurlar herhalde tek basarıları o server travian tarihinde...

Oyuncuu
06-12-2016, 09:07
Sakin ol sakin. :)

26&53
06-12-2016, 11:40
Sakin ol sakin. :)

Çok heyacan görünce kayıt olsun sanırım: )

osmancan71
06-12-2016, 11:46

Napıyonla burda :D işsiz misin

Yugi
06-12-2016, 11:51
Yahu abi bırak sunları hiç cevap yazmaya bile değmez aklı sıra kıt aklıyla burada adam trollüyor. Senin buna cevap verdiğine değmez abim. diğer boş beleşte tutturmuş bir s4 öyle konusuyooo gidiyoooo daha bi 10 sene konusurlar herhalde tek basarıları o server travian tarihinde...

Şiva bizim adamımız aha itiraf ettim.benden bu kadar iyilik.Siyahlar yıkılmaya mahkum.

Kenpachi
06-12-2016, 12:24

Sen beni tanıyormusun da tek başarıları s4 diyorsun?
Dostum bilip bilmeden konuşma sonra ortada kalırsın. ;)
Bak sinan hoca ile yılmaz abiye saygımdan ses etmiyorum.
İşinize bakın.

Kenpachi
06-12-2016, 12:30
Napıyonla burda :D işsiz misin

Olm poyraz var la burda bakıyom arada. :D))

ThE BaBo
06-12-2016, 15:22
Sen beni tanıyormusun da tek başarıları s4 diyorsun?
Dostum bilip bilmeden konuşma sonra ortada kalırsın. ;)
Bak sinan hoca ile yılmaz abiye saygımdan ses etmiyorum.
İşinize bakın.

Zafer nerdesın sen :)

KUZEY-Albatros
06-12-2016, 15:24
Abı bıraz acarmısn :)

tum unvanları derken

Seviyorum desem yeridir:)

Kenpachi
06-12-2016, 15:24
Zafer nerdesın sen :)

Ben fprumdayım başkanımda sen nerdesin aramıyonda hiç. Sonra zafer kayıp diyon. :D))

ThE BaBo
06-12-2016, 15:27
Ben fprumdayım başkanımda sen nerdesin aramıyonda hiç. Sonra zafer kayıp diyon. :D))

hhhahahah:D

Yaw bende yenı basladım baya yoktum :)

KUZEY-Albatros
06-12-2016, 15:29
Şivaya aşık oldun dimi? Bakın hep kendine aşık edip sonra kirli çamaşır gibi bi kenara atıyor o.Bence uymayın ama sen savaşı hak ettin.Tüm bölgelerle konuşcam alayımız gelicez size.Diğer bölgelerdeki casuslarımdan haberler geliyor.Hemen diğer birliklere yanaşmaya başlamışsınız.Sizin oyununuzu bozucam arkadaşım.Ben bu oyunu bozarım.

Tüm server düşmanınız artık bence oyunu filan silin pcye format atın.

Yugi seni bu kadar gaza getiren kim bi söylesene..
Delikanlı b.... Na mı bastın sen:)

Kenpachi
06-12-2016, 15:36
hhhahahah:D

Yaw bende yenı basladım baya yoktum :)

Hadi hadi yeme beni başkanım yeni başlamış mış bi ara arada iki lafın belini kıralım abi sormuyonda hiç. :)

Yugi
06-12-2016, 16:51
Yugi seni bu kadar gaza getiren kim bi söylesene..
Delikanlı b.... Na mı bastın sen:)

Arkadaşım bu teoriyi tek başıma düşündüm yazdım.Şuan işleniyor planım siz halâ uyuyun.Civil War çıkarcam sizde.Tam o esnada ben çıkacam bölüm sonu olucak.

behiyeana
06-12-2016, 20:56
Server senaristi ve fenomeni sen bugüne kadar neredeydin ya, her servere senden bir tane lazım.

Arkadaşım bu teoriyi tek başıma düşündüm yazdım.Şuan işleniyor planım siz halâ uyuyun.Civil War çıkarcam sizde.Tam o esnada ben çıkacam bölüm sonu olucak.

Maskeli SÜVARİ
06-12-2016, 21:07
hacı çıkardığın Civil War a Iron Man ,Hulk falan da geliyormu ahahaha:)

osmancan71
06-12-2016, 23:26

çok kabasın zafer :D :D

Yugi
07-12-2016, 00:53
hacı çıkardığın Civil War a Iron Man ,Hulk falan da geliyormu ahahaha:)

Kardeşim Civil war da hulk mu var? İzlede gel.burada mantıklı bir şeyler yazıyoruz.Komutan oldum gibi şuan siz hiç merak etmeyin.Önemli olan strateji bunu artık öğrenin.

KaRa&BeLa
07-12-2016, 01:23
Kardeşim Civil war da hulk mu var? İzlede gel.burada mantıklı bir şeyler yazıyoruz.Komutan oldum gibi şuan siz hiç merak etmeyin.Önemli olan strateji bunu artık öğrenin.

Bana imkan ver yogi abi pembeoda müridlerini toplayam gelem şimdi gel de şimdi gelem çok buyusun abi Civil War Man-Hulk abı gerek yok bunlara bız yeterız bu sıyahlar :D

Pembeoda Ulan!!!!

SİYAH
07-12-2016, 02:02
Bana imkan ver yogi abi pembeoda müridlerini toplayam gelem şimdi gel de şimdi gelem çok buyusun abi Civil War Man-Hulk abı gerek yok bunlara bız yeterız bu sıyahlar :D

Pembeoda Ulan!!!!

Pembeoda baş vurular war ağam :) sana yönlendirdim değerlendirmeleri yap :)

Kenpachi
07-12-2016, 11:05
Gecen s6 da Barikat ve poyrazları bizzat izleme ve içlerindne geçme fırsatım oldu ,
Barikat dedigin birlik tılsıma kadar dayanamadı ,

Gelelım bahsi gecen s4e , tum bolgeler bize karsı birleşmiştir , ve tum bolgeler ıle tek tek savasmıstık , ve emınım sen o serverda yoktun , kulaktan duyma patlıcandan olma deyimlerle burada , sallayayım belki tutar diye yazdıgını sende bılıyorsun..

s7 de oynuyormusun,

emın ol konustugun kişinin sıradan bastıgı ordu senın oyunculuk hayatında bastıgın ordu kadardır , sen onun bastıgı orduyu bassan elın ayagına dolasır...

Bak bi gereksiz daha geldi.
+- ile siyah savaştı mı? Hatırlamıyorum aksine +- ile ortak opla atfr wow a op yaptı bi ++ ile savaştı sv sonuda dede necdetin beni tehdit ettiği ordularla yani biz sizi en az 10 defa sıfırlarız dediği ordularla surdan 1 hammadde deposundan 1 seviye alınmıştı. Bence sen yoktun asıl kim poh pohluyup yolluyor seni?
Arşivde linki bulamadım yoksa kanıtlı atardım da neyse. ;)
Şimcik bilip bilmeden zıplama. ;)

osmancan71
07-12-2016, 12:38
Cok kaba bu zafer :D ama oynamasını bılıyo gecen 4 sıralısını gördüm şahidim :)

Kenpachi
07-12-2016, 12:41
Sen saygısız bir oyuncusun,
Senin hic bir yorumuna cvp yazmicam , birde oyunuda pek bilmiyorsun,

Uza şimdi sgshjs ;)

Kenpachi
07-12-2016, 12:41
Cok kaba bu zafer :D ama oynamasını bılıyo gecen 4 sıralısını gördüm şahidim :)

Fazlasıyla kabayım kanka ajhsgsgsks :D)))

Sinanhoca
07-12-2016, 13:09
Bak bi gereksiz daha geldi.
+- ile siyah savaştı mı? Hatırlamıyorum aksine +- ile ortak opla atfr wow a op yaptı bi ++ ile savaştı sv sonuda dede necdetin beni tehdit ettiği ordularla yani biz sizi en az 10 defa sıfırlarız dediği ordularla surdan 1 hammadde deposundan 1 seviye alınmıştı. Bence sen yoktun asıl kim poh pohluyup yolluyor seni?
Arşivde linki bulamadım yoksa kanıtlı atardım da neyse. ;)
Şimcik bilip bilmeden zıplama. ;)

zafercim olayları saptırıyormusun karıştırıyormusun anlamadım
tüm serwer boyunca -/- bölgesi ile(oradaki birliğin adını hatırlamıyorum, wow kurdular ama yine de adını hatırlamıyorum:)) +/- bölgesi birleşmiş durumdaydı. daha sonra -/- bölgesindeki birlik ile +/+ bölgesindeki birlik birleşti. +/- bölgesindeki birlik bu duruma kızıp onlardan ayrıldı. zaten çok zayıf bir birlikti. biz onlarla birleşme falan yapmadık. bir operasyonlarını yaparken bizden destek istediler. ona destek verdik. hepsi bu.
serwer boyunca +/+ bölgesindeki birliği yıktık. -/- ye de küçük çaplı operasyonlar yaptık. ama olmadı.
biz her serverda wow kurmak zorundamıyız kardeşim.
biz o serverdan önce bir süre oyuna ara vermiştik. o arada wow sürecinde bazı değişiklikler olmuş. onu kaçırmışız. biz de kusursuz değiliz elbette.
önceki dönemleri bilmeden konuşuyorsun. bazı ekiplerin isimlerinden bahsediyorsun. o ekipler ne kadar süredir war. biz ne kadar süredir buradayız. siyah 10 yıldır oynuyor. 10 yılın hepsinde elbette bizim wow kurmamız beklenemez. bazı serwerlarda daha güçlüyüz bazılarında daha zayıf. ama bir istikrarımız var.
her oynadığımız serverda rakipler bize karşı birleşir. burada da aynısı olacak farketmeyecek.
bir markayı yaratmak önemlidir. ama onun kalıcı olmasını sağlamak daha da önemlidir. biz bunu başardık.
yazışmalarınızın en başına bakmadım. açıkçası bakmaya değer görmedim. ama sinanhoca ya saygı yılmaz a saygı ona buna saygı diyeceğine Siyah a saygı demeni yeğlerim...

osmancan71
07-12-2016, 13:14
Fazlasıyla kabayım kanka ajhsgsgsks :D)))

Cermen kocbasındakı odun varya zafer yontulmamıs kaba saba bısı :D okadar kabasın yanı :D :confused:

Kenpachi
07-12-2016, 13:17
Siyaha zaten saygım var hocam bi sempatimde var traviana ilk başladığım günden bu yana. Ancak bana laf dokundurduklarında da kendimi tutamıyorum. Bilip bilmeden şahsıma yönelik yorum yapan oyuncularınaza karşı da bişi demicekmisiniz?

osmancan71
07-12-2016, 13:23
Ya sen gidecen zafer yada ben :D humana yazdım

Kenpachi
07-12-2016, 13:28
Ya sen gidecen zafer yada ben :D humana yazdım

Osman şimdiden bana hazır ol kanka sjshgs :D)))

Sinanhoca
07-12-2016, 13:35
Siyaha zaten saygım var hocam bi sempatimde var traviana ilk başladığım günden bu yana. Ancak bana laf dokundurduklarında da kendimi tutamıyorum. Bilip bilmeden şahsıma yönelik yorum yapan oyuncularınaza karşı da bişi demicekmisiniz?

önceki mesajlara bakmamıştım
şimdi baktım ama yine birşey göremedim zafer
muhtemelen mesajlar silinmiş

Kenpachi
07-12-2016, 13:39
önceki mesajlara bakmamıştım
şimdi baktım ama yine birşey göremedim zafer
muhtemelen mesajlar silinmiş

Benim şiva ile mesajıma kalkıp atlayan arkadaşlardan bahsediyorum hocam.

mmrd16
07-12-2016, 13:44
Son olarak

Anlayana ;)

Bu yazıya imza atılır.

osmancan71
07-12-2016, 13:47
Osman şimdiden bana hazır ol kanka sjshgs :D)))

Torpıl yok valla humana soylerım torpıl yaptırvak dıe :D bılıyon human zalım affetmez

Yugi
07-12-2016, 13:50
Ben oldukça sen siyah birliklerinde asla oynayamazsin...

Siyah birlikleri üye alım sorumlusu konuştu.Kardeş sen kimsin böyle diktatör gibi konuşuyorsun.İşte görün siyahlarda demokrasi yok.Çağın gerisinde kalmışlar.

Maskeli SÜVARİ
07-12-2016, 13:52

karıstırdım kardeşim karıstıramazmıyım :)
Komutanım komutanım kenan komutanım:)

Kenpachi
07-12-2016, 13:52
Ben oldukça sen siyah birliklerinde asla oynayamazsin...

Bunun gibi mesela hocam. :)

Kenpachi
07-12-2016, 14:05
Siyaha saygın sempatim var diyorsun,
Son siyahi asagiliyorsun,
Bir poyraz bir barikat değil diyorsun,
Poyraz s3 de çıkmış bir birlikti galiba, ve gecen sene aycanlara karşı nasıl oyun oynadılar goruldu,barikat yani celaller tılsımi goremediler,bu tarz ne dediği belirsiz birini siyah ekibine almayiz,
Duyduğuma gore s7 de bizim birlikteymissin ,
Sen çık birlikten yoksa zaten ben bulunca attiririm seni..

Siyahı koy müfrezenin bölgesine bakalım barikatın yarısı kadar dayanır mı? Yahu bilip bilmeden konuşmuşsun. Sen kimsin ki beni atacaksın. Asil reis hesabındayım ben poyrazdayım. Ki oynamicaktım poyraz abi hesaba çağırdı kıramadım geldim. İsmini cismini bile bilmediğim birisin ki kalkmışsın benim oyunculuğuma laf atmışsın yahu siyahta olsaydım da beni attıramazdın. Sen haddini bil önce.

Kenpachi
07-12-2016, 14:12
Atardim , için rahat olsun
Kimsede gelip abi atma demezdi :)

Hadi simdi oyununa bak,

Yeterli heralde. ;)
http://i.hizliresim.com/vX8oar.jpg (http://hizliresim.com/vX8oar)

Kenpachi
07-12-2016, 14:15
Egonu git başka yerde tatmin et gereksiz insan.
Benle baş edecek kalitede biri deilsin.
Yaptıklarımı oyunculuğumu bilenler biliyor zaten. Senin gibi bi gereksiz bilmemiş umrumda olur mu sence?

osmancan71
07-12-2016, 14:17
Senı kınıyorum zafer bı susmadın :D

Edıt :sozluk hatası

Kenpachi
07-12-2016, 14:18
Ciks :)
Benim onaylamadigim birisinu sinanda onaylamaz emin ol...

O mesajlar ben seni tanımadan önceydi, sen siyahı asagilamadan önceydi , :)
Maalesef başvurun reddedildi..

Ben farkındaysan zaten siyahla başlamadım. Eski ekibim poyraz varken oynamam doğru olmazdı zaten. Şu mesajdan sonrada poyrazda da oynamicaktım zaten. Taki poyraz abi zafer hesaba gel diye diyince kıramayıp başladım. Kendini nimetten sayma sakın.

Kenpachi
07-12-2016, 14:25
Yaw he he :)

Laf soktuğunu sandı şey.
Tmm ezdim ezildin biliyorum canın yanıyor. Hadi hadi affettim seni. :D))

Kenpachi
07-12-2016, 14:46
Sen ne güzel bi oglansin boyle ,
Buradan ezince falan ,kendini iyimi hissediyorsun :)
Her deli üstünü başını yirtmz diye boşa dememişler :)
Genç oglansin bırak boyle ufak şeylerle mutlu olmayı ,doğaya çık , oksijen al,

İpini getirde senide gezdireyim.

osmancan71
07-12-2016, 15:00
Sen ne güzel bi oglansin boyle ,
Buradan ezince falan ,kendini iyimi hissediyorsun :)
Her deli üstünü başını yirtmz diye boşa dememişler :)
Genç oglansin bırak boyle ufak şeylerle mutlu olmayı ,doğaya çık , oksijen al,

Ahahah :D guzel laf mıs valla sevdım :)

Sinanhoca
07-12-2016, 16:06
Siyah birlikleri üye alım sorumlusu konuştu.Kardeş sen kimsin böyle diktatör gibi konuşuyorsun.İşte görün siyahlarda demokrasi yok.Çağın gerisinde kalmışlar.

ewet yeri gelmişken belirtmek lazım
biz siyah birliklerinde demokrasi olduğunu ne zaman söyledik zaten
yıllarca siyah birliklerinin profilinde siyah ın diktatörlükle yönetildiği yazmıştır
bu serwer yazmayı unutmuşuz
hepsi bu:)

Sinanhoca
07-12-2016, 16:18
Bunun gibi mesela hocam. :)

bu mesajda ne olduğunu anlamadım zafer
adam ben oldukça oynayamazsın demiş
yani sen oynarsan ben giderim diyor
benim yerime seni tercih etmezler diyor

bugün buraya yazdıklarından sonra gerçekten de oynayamazsın zafer

birileri ile aranda olan tartışmaları sen çok eğdin büktün
3-5 gün önce forumdan ben de sizinle oynamak istiyorum diyen sen, bugün poyraz da kendine oyun oynayacak bir ortam bulunca benim birliğimin arkasından desteksiz şekilde sallamaya başlıyorsun

elbette artık siyah birliklerinde oynama şansın yok

bu arada belirteyim
biz hiçbir zaman kendimizi diğer birliklerle kıyaslamadık
denk gelir bir gün müfreze ile de varsa hala barikat ile de oynarız

ama bizim onlara karşı dayanmamız ya da dayanamamamız sana konuşma hakkı vermez

neyse en azından yerini, yurdunu, hangi hesapta oynadığını da öğrenmiş olduk
bundan sonrasını serwer sonunda konuşmak daha mantıklı olacaktır...

TatarKralı
07-12-2016, 16:47
Bir dönem içinde bulunduğum, hatta Wowculuğunu yapmaktan mutluluk duyduğum Siyah ekibine başarılar.

Kötü yasin, sana yok :D

S6 Müfreze ekibi konusunda da, Barikat kadar dayanırlarmıydı bilmemde, Barikat'ın 10 Katı daha güzel bir savaş yaşayacaklarına eminim.

Dip; Yaşasın Diktatörlük :D

Kenpachi
07-12-2016, 17:04
Hocam bu yazınızdan sonra gelmekte istemem. Yerim yurdum belli dediğiniz gibi ilerde nolur sv sonu beraber görürüz.

KaRa&BeLa
07-12-2016, 23:53

16027
#TAK TAK TAKATAK
İçerdeyim yogi müdürüm :D

Jİ SUNG PARK
08-12-2016, 02:26
surda yazilan yazilar gordum biraz guldum biraz dusundum filan barikatin ilk kuruldugu donem bende bizzat baskanlik yapiyordum ve zaten barikat birlikleri 2 server basari elde etti daha sonra kemik kadro dagildi ne yazikki gelen gideni aratti falan filan mufreze karsina cikan barikat zaten olusumu nerdeyse bitmis bir birlikti degil mufreze baska bir birlik karsisindada ayni sonucu yasiycakti bunu burdan yazmak istedimki bilmediginiz seyleri konusmamak daha mantikli olur kenpanci arkadasim

Kenpachi
08-12-2016, 02:45
Ben oyunun 60-70. Gününde 100 k lık ordular karşında direnç gösterip dağılmayacak bir birlik bilmiyorum. Sen biliyormusun? Ki o ordulsrın 2 sini çakmış bi barikat. Onun öncesindende bi ton yerde 20-30 klık ordulardan defans kaybetmiş barikat bu. Katıldığım tek nokta barikstın o sv gerçekten hazır gitmediği konusu. Çoğu oyuncusu işlerinden dolayı hesaplarıyla bile ilgilenemedi. Seni cof savaşı döneminden hatırşıyorum. Başkanlık yaptım dedin. Celal abiyle samimiyetin vardır. Ararsın genel başkanı sorarsın Zafer ne kadar barikatı biliyor diye sorarsın. Yada eşkiya keno yu ve yahut redarmy selçuk abiyi. Bak beni bilmiyorsunuz tanımıyorsunuz ancak boş beleş yorum yapma çabasındasınız.

Jİ SUNG PARK
08-12-2016, 02:56
Ben oyunun 60-70. Gününde 100 k lık ordular karşında direnç gösterip dağılmayacak bir birlik bilmiyorum. Sen biliyormusun? Ki o ordulsrın 2 sini çakmış bi barikat. Onun öncesindende bi ton yerde 20-30 klık ordulardan defans kaybetmiş barikat bu. Katıldığım tek nokta barikstın o sv gerçekten hazır gitmediği konusu. Çoğu oyuncusu işlerinden dolayı hesaplarıyla bile ilgilenemedi. Seni cof savaşı döneminden hatırşıyorum. Başkanlık yaptım dedin. Celal abiyle samimiyetin vardır. Ararsın genel başkanı sorarsın Zafer ne kadar barikatı biliyor diye sorarsın. Yada eşkiya keno yu ve yahut redarmy selçuk abiyi. Bak beni bilmiyorsunuz tanımıyorsunuz ancak boş beleş yorum yapma çabasındasınız.

benim seni sorucak bi iddam yok senin oyunculugun hakkinda bir bilgimde yok ama gordugum kadariyla senin benim hakkinda biraz bilgin var ama sen beni daha iyi tanimak istiyosan soyledigin oyunculari kendin ara samet ve selimin selamlari var de onlar daha iyi anlatir bizi sana ayrica bos beles muhabbet demissin oyle bir derdim olmadi sadece yanlis konusuyosun ben duzeltiyorum o kadar burda yanlis yapan senmisin benmiyim onu cozemedim.

Kenpachi
08-12-2016, 03:00
benim seni sorucak bi iddam yok senin oyunculugun hakkinda bir bilgimde yok ama gordugum kadariyla senin benim hakkinda biraz bilgin var ama sen beni daha iyi tanimak istiyosan soyledigin oyunculari kendin ara samet ve selimin selamlari var de onlar daha iyi anlatir bizi sana ayrica bos beles muhabbet demissin oyle bir derdim olmadi sadece yanlis konusuyosun ben duzeltiyorum o kadar burda yanlis yapan senmisin benmiyim onu cozemedim.

Hakkında tek bilgim s1 de cof savaşında forumda yazdığın. Ha bide s2 de gördüydüm forumda. :) Bak kendin diyorsun beni bilmediğini. Bilmiyorsan konişmicaksın. ;)

Jİ SUNG PARK
08-12-2016, 03:56
Hakkında tek bilgim s1 de cof savaşında forumda yazdığın. Ha bide s2 de gördüydüm forumda. :) Bak kendin diyorsun beni bilmediğini. Bilmiyorsan konişmicaksın. ;)

o zaman sende bilmiyorsan yalan yanlis yorum yapmiycaksin tuturmussun barikat gidiyorsun belki sana sorsam barikat nasil oldu hangi birlikler birlesti barikat oldu bilmiyceksin. ayrica senin hakkinda bisey bilmemde gerekmiyor poyraz birligindeysen basarilarin devamini dilerim.

Kenpachi
08-12-2016, 11:48
o zaman sende bilmiyorsan yalan yanlis yorum yapmiycaksin tuturmussun barikat gidiyorsun belki sana sorsam barikat nasil oldu hangi birlikler birlesti barikat oldu bilmiyceksin. ayrica senin hakkinda bisey bilmemde gerekmiyor poyraz birligindeysen basarilarin devamini dilerim.

Ben yalan konuşuyorum sen biliyorsun herşeyi he dostum he haydi işine artık.
Herkeste de bi şey atma merakı var da ilerde alır havanızı oturursunuz organınızın üstüne.

osmancan71
08-12-2016, 11:53
Herkeste de bi şey atma merakı var da ilerde alır havanızı oturursunuz organınızın üstüne.

Aaaa o nası laf ole :o nerde bu yetkililer

Yugi
08-12-2016, 14:03
Arkadaşlar siyahların oyununa gelmeyin.Onlar sizi şuan tuzağa çekmeye çalışıyor ama ben önceden sezdim size söylüyorum.

Jİ SUNG PARK
08-12-2016, 14:08

eee ne oldu maykon yemeyince boyle edepsizlik yapiyosun bilmislik yapma egerki oksijen sorunun varsa dogaya cik onuda yapamiyosan sana tup tafsiye ederim gercekten sana lazim ayrica konuyu yazdigin yer siyah sayfasi dikkat et burdan cikmasi gereken sizsiniz gelmis burda 2-3 tane bebe aglayip duruyonuz oyunun sonunda burda ol yeter.

Jİ SUNG PARK
08-12-2016, 14:24
Jİ SUNG PARK (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=167677)

sizi banada sorabilirler dostum :)

eyvallah biz oynadigimiz her serverda rakiplerimizle dost olmusuz sadece rakiplerimizi rakip olarak gormusuz dusman olarak degil daha gecen server 2 de siyah birligiyle rakiptik onlar bende ben onlarda guzel izler birakmisizki burda sanki beni 10yildir beraber oynuyoruz gibi karsiladilar sagolsunlar ben kalitelerini biliyorum bunu bizzat gordum ama iste meyva veren agac taslanir buda bu misal illa cikicak bi kac gereksiz olsun onlarda buranin Gülü.

Yugi
08-12-2016, 14:38
eee ne oldu maykon yemeyince boyle edepsizlik yapiyosun bilmislik yapma egerki oksijen sorunun varsa dogaya cik onuda yapamiyosan sana tup tafsiye ederim gercekten sana lazim ayrica konuyu yazdigin yer siyah sayfasi dikkat et burdan cikmasi gereken sizsiniz gelmis burda 2-3 tane bebe aglayip duruyonuz oyunun sonunda burda ol yeter.

Arkadaşım mantıklı ol iki dakika.Ben siyahlar hakkında teori yazıyorum ve diğer bölgelerdeki tüm oyunculara sesleniyorum.Yani burada herkes yorum yapabilir.Siyah konusu filan değil yani.

Kenpachi
08-12-2016, 14:44

Ağlamak ben ağlayanı görmedim?
Ben siyahıda kötülemedim?
Hangi organınla okuyorsan bırak gözlerin okusun.

osmancan71
08-12-2016, 14:51
Duydun mu zafer

SİYAH
08-12-2016, 14:55
Ben farkındaysan zaten siyahla başlamadım. Eski ekibim poyraz varken oynamam doğru olmazdı zaten. Şu mesajdan sonrada poyrazda da oynamicaktım zaten. Taki poyraz abi zafer hesaba gel diye diyince kıramayıp başladım. Kendini nimetten sayma sakın.

Haklısın veya haksızsın ama ne çok koonuştun ya madem poyraz abin çağırmış orada oynuyorsun niye laf kalabalığı yapıyorsun kardeşim. o bilmeden atladı bu bilmeden atladı kendine bu kadar çok atlatıyorsan senin bilmezliğindendir. yugi yetmiyordu sen çıktın

Jİ SUNG PARK
08-12-2016, 14:58
Ağlamak ben ağlayanı görmedim?
Ben siyahıda kötülemedim?
Hangi organınla okuyorsan bırak gözlerin okusun.

ya sende bi git ya yazdiklarini don birdaha oku hem soyle sonra ben demedim de gercekten yuh diyorum piskinliginde bu kadari bari yaptigin tartismanin arkasinda durmayi bil su yugiyle seni ust uste koysam bi oyuncu yapacakmisin onu düşünüyorum bence sende dusun tabiki beynin aktifse daha yazma bence ne konustugunu bilmiyosun daha fazla kendini rezil etmeden kapat gitsin;)

SİYAH
08-12-2016, 15:01

seviyeni yazdığın yazılarla belli ediyorsun beni de kendin ile beraber çirkinleşmeye zorluyorsun. sana verdiğim son cevap...

Yugi
08-12-2016, 15:04
Bu arada şivanın Siyahlara sığınma çabaları sayfa 8de başlıyor.Lütfen okuyun.

Kenpachi
08-12-2016, 15:05
Haklısın veya haksızsın ama ne çok koonuştun ya madem poyraz abin çağırmış orada oynuyorsun niye laf kalabalığı yapıyorsun kardeşim. o bilmeden atladı bu bilmeden atladı kendine bu kadar çok atlatıyorsan senin bilmezliğindendir. yugi yetmiyordu sen çıktın

Bana demicennonu gidip kendi ekip arkadaşlarını uyarcan önce. Önce onları susturacan. 2 satır bişiy yazdık siyah düşmanı ilan edildik. Burda oyunun bu döneminde konuşmanın manası yok. Bana cvp yazmasınlar bende uzatmıyayım? Ama anladığım kadarıyla birilerini siz siyah düşmanı olarak göstererek egontatmini yapmaya çalışıyorsunuz. Herkes oyununa baksın. Kimin ne olduğu orda belli olur.

Babylon
08-12-2016, 15:16
Bu coluk cocuk konusmalarini birakin artik. Savasmaya geldigimiz bu serverde ne mufreze var ne de barikat var. 2 taraftada hatirli dostlarimiz var onlarla bir kiyaslama yapilacak durum yok. Kim gelirse savasiriz. Bu dert seni neden sardi yugi 2 hayirdir?

KUZEY-Albatros
08-12-2016, 15:21

İşlensin bakalım planın:)

Babylon
08-12-2016, 15:23
[QUOTE=Babylon;2114148]Bu coluk cocuk konusmalarini birakin artik. Savasmaya geldigimiz bu serverde ne mufreze var ne de barikat var. 2 taraftada hatirli dostlarimiz var onlarla bir kiyaslama yapilacak durum yok. Kim gelirse savasiriz. Bu dert seni neden sardi yugi 2 hayirdir

serkannnnnn :)

Cıdden gecen sene bızım mesut s6 da poyrazdaydı dımı :)

He yaw vuracagim ha bu usagi sonunda

Babylon
08-12-2016, 15:26
[QUOTE=Babylon;2114156]

yaw gecen aradımda hastanedeydı :) baya bı perasyon gecırmıs
adam evlenmeden kılıbık cıktı valla

Sunnetmi oluyordu :D

KUZEY-Albatros
08-12-2016, 15:27

Sana kim var dediki:)

osmancan71
08-12-2016, 15:31
Demekki büyük hayranım kanka kemik atılmadan havladığına göre. :)

Zafer ıddayı mı kazandım la :D

KUZEY-Albatros
08-12-2016, 15:31
Bir dönem içinde bulunduğum, hatta Wowculuğunu yapmaktan mutluluk duyduğum Siyah ekibine başarılar.

Kötü yasin, sana yok :D

S6 Müfreze ekibi konusunda da, Barikat kadar dayanırlarmıydı bilmemde, Barikat'ın 10 Katı daha güzel bir savaş yaşayacaklarına eminim.

Dip; Yaşasın Diktatörlük :D

Neden bana yok? Bende insan sayılırım:)

KUZEY-Albatros
08-12-2016, 15:38
Abi kıev'E gidelimmi :)

Yok Kadıköye gidelim:)

KUZEY-Albatros
08-12-2016, 15:41
:D sınan abı nerede ,

aksam 3 fark verım ona bırlıge baklava ısmarlamasına gırelım ,

Hocayı belediye zehirlemiş:)

Babylon
08-12-2016, 15:42
:D sınan abı nerede ,

aksam 3 fark verım ona bırlıge baklava ısmarlamasına gırelım ,

Ismarlamaz. Ders ucretini 250 lira yapmis 100 tane ogrencisi var ama pinti iste.

Babylon
08-12-2016, 15:42
Hocayı belediye zehirlemiş:)

Baskanim hosgeldin