PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rioooooo :D

ZaRBo
27-11-2016, 19:37
Vay bea ne oyuncular var...12 saatte 1.3 m yağma.

Phantom111
27-11-2016, 19:38
Adam efsane oyuncu 8 saatte 2. adamın toplamından çok yağma attı helal olsun reize

black süvari
27-11-2016, 20:04
riedo hayat hızlı geçer :cool:

Yugi
27-11-2016, 20:07
Multi yağmalıyor işte ne alaka büyük oyunculukla.Büyük oyuncu sıralıya def sokandır.Operasyonlarda askeri iyi kullanmaktır.Burada mantıklı olmalısınız.

ZaRBo
27-11-2016, 20:19
Multi yağmalıyor işte ne alaka büyük oyunculukla.Büyük oyuncu sıralıya def sokandır.Operasyonlarda askeri iyi kullanmaktır.Burada mantıklı olmalısınız. :D Ciddiye mi aldın?.Multı yağmalamıyor.Dibindeki bı multı koyune madde çekıp temız olsun dıye onu yağmalıyor :D

Yugi
27-11-2016, 20:22
Maddeyi nerden çekiyor?Maddeciden.Yani burada biraz zekanızı kullanmanız lazım adam hile hurda yapıyor.Sizde onu övüyonuz ama kesin sizinde 40 tane filan multiniz var.

Skid Row
27-11-2016, 20:27
İroni ?

ZaRBo
27-11-2016, 20:34
Maddeyi nerden çekiyor?Maddeciden.Yani burada biraz zekanızı kullanmanız lazım adam hile hurda yapıyor.Sizde onu övüyonuz ama kesin sizinde 40 tane filan multiniz var.:D.Ben attığım yazıyla zaten dalga geçiyorum.Direk mh ye mesaj attım bu 1...İkincisi hayatta hiç bir oyunda 2. bi hesap açmadım.3. ise lutfen bu yazıyı yazdığımda yanına bırısını çağırıp ona okutman ve sana anlatmasını rica etmen

Rapper_Mazlum
27-11-2016, 20:46
rio o kadar yağma nasıl yapıyosun bize de öğretsene :D insan biraz belli etmeden yapar o işi ya abartmışsın

BySONOSMANLI
27-11-2016, 21:40
taktık basıt :)

Gecen sene bı arkadasımızda yapmıstı ,

yapıstır 2-3-4-5 mılyon maddeyı , artık paran ne kadarsa ,

Gıt o fake koylerı yagmala tarlaları don , kapasıte kadarda depo bas ,

Sonra pusıngden ceza alıyorsun %20-30 artık ne cıkarsa bahtına ,
Tabıkı tarlalar gül gibi saglam kalıyor , gıden 3-5 depo sevıyesı dokanmıyor ,

sonra yardır gıtsın ,:)

MAdde alalnın tarlalarını falan bı sıfırla , askerını falan bı sıfırla , bak bakalım bı daha oluyormu ,

Yugi
27-11-2016, 21:58
:D.Ben attığım yazıyla zaten dalga geçiyorum.Direk mh ye mesaj attım bu 1...İkincisi hayatta hiç bir oyunda 2. bi hesap açmadım.3. ise lutfen bu yazıyı yazdığımda yanına bırısını çağırıp ona okutman ve sana anlatmasını rica etmen

Zarbo ne içiyon sen? Bence siyahlardansın ve tehlikenin farkında değilsin.Nogay olmak ayrıcalık.Sende gel

ATLANTA SPR!T
27-11-2016, 22:44
150 gün önce s4'de de vardı böyle biri.. top10'u 2'den başlıyormuşcasına görüyorum o yüzden ben :D

Rapper_Mazlum
27-11-2016, 23:14
Zarbo ne içiyon sen? Bence siyahlardansın ve tehlikenin farkında değilsin.Nogay olmak ayrıcalık.Sende gel

ya sen şimdi de nogay mı oldun :D

ByAsi
27-11-2016, 23:42
adam tam gaz devam edıyor yagmaya 30 dk da 60k bız aksama kadar 2 2 askerle anca toplarız onu mh uyumaya devam etsın versene suna bı yuzde 50 ustune tarla askerınıde sıfırla kı bıdaha cesaret edebılıyormu yapmaya her server cıkar boyle adamlar ve server sonunuda goremeden gıderler suraya yazıyorum buda oyle olucak

zacoo
28-11-2016, 10:11
Cezası yoksa bizde çekip yağmalayalım altına vericeğimiz para travian yerine maddecilere gitsin.

Phantom111
28-11-2016, 13:26
Cezası yoksa bizde çekip yağmalayalım altına vericeğimiz para travian yerine maddecilere gitsin.
Usta onu yapan %70 ceza alıyor .rio hesabı %30 ceza aldı ayıptır adminler de para yiyor sanırsam ya da maddeyi adminler satıyor.

tuji
28-11-2016, 13:39
Usta onu yapan %70 ceza alıyor .rio hesabı %30 ceza aldı ayıptır adminler de para yiyor sanırsam ya da maddeyi adminler satıyor.
Adminden başka madde satan olabilir mi =)

Kralextr33
28-11-2016, 14:03

Kendini kaca satiyor bize o onemli??? Saldiri attigimiz hesaplar kitleniyor neden diye soruyon cevap yok bu kadar olmaz artik iyice kabak tadi verdi..

Muyustan
28-11-2016, 14:07

ArTeS yapmaz öyle şey

Kralextr33
28-11-2016, 14:11
ArTeS yapmaz öyle şey

Mod degil MH onemli sonucta istedigi koye girme yetkisi var kim nerde kime saldiri cikiyor def saldiri sayisi bunlari birine bildiriyormu?

Phantom111
28-11-2016, 14:19
ArTeS yapmaz öyle şey
Forumdan sorumlu insanlardan bahsetmiyoruz.Oyun paneline girebilen her şeyi yapabilen asker silme köy silme veya asker yapma köy yapma yetkisine sahipolandan bahsediyoruz.

Yugi
28-11-2016, 14:20
İstediği hesaba giriyorsa benim köye girip saatlik üretim bassın.Yani şurada mantıklı olalım.Nogay karşıtı gösteriler yapmayın.

tuji
28-11-2016, 15:33
ArTeS yapmaz öyle şey

Adminden bahsediyorum ben, oyunun ilk haftalarinda 100k ham 25tl die soylentiler cok dolaniyor. Bunun yaninda 1k, 2k ve fazlasi defte satin alabiliyorsun.

tuji
28-11-2016, 15:35
İstediği hesaba giriyorsa benim köye girip saatlik üretim bassın.Yani şurada mantıklı olalım.Nogay karşıtı gösteriler yapmayın.
Genel konusuluyor, bu olayin nogayla ne alakasi var. Bunu her birlikten yapan oyuncular var.

ArTeS
28-11-2016, 15:47
O isler oyle kolay olmuyor. Her yapilan islemin kaydi var. TG Turkiye MH konusunda en titiz ulke. Onun haricinde adminlerin de yaptigi islemler kayit altina aliniyor. 10 yili asan bir surede boyle bir ihtimal soz konusu olsaydi kimse gorevine kalici olamazdi.

Varsa iddiasi olan, Almanya Merkeze şikayette bulunsun. Admin islemleri de incelensin.

Onun haricinde ihtimallerle, varsayimlarla, ongorulerle konusmak karalama kampanyasindan oteye gecmez.

Yugi
28-11-2016, 15:48
Genel konusuluyor, bu olayin nogayla ne alakasi var. Bunu her birlikten yapan oyuncular var.

Ozaman isim verin.Nogay a laf etmeyin.Nogaylı olmak ayrıcalık.

tuji
28-11-2016, 16:09
O isler oyle kolay olmuyor. Her yapilan islemin kaydi var. TG Turkiye MH konusunda en titiz ulke. Onun haricinde adminlerin de yaptigi islemler kayit altina aliniyor. 10 yili asan bir surede boyle bir ihtimal soz konusu olsaydi kimse gorevine kalici olamazdi.

Varsa iddiasi olan, Almanya Merkeze şikayette bulunsun. Admin islemleri de incelensin.

Onun haricinde ihtimallerle, varsayimlarla, ongorulerle konusmak karalama kampanyasindan oteye gecmez.

Saygideger admin, amacim karalamak degil, yaz donemi speedde bizzat ben yaptim, hamda aldim askerde aldim. Neden her olumsuz gorusu karalamak yada leke atmak olarak algiliyorsunuz. 1 kerede bu denilenler dogru mudur die multileri denetleyin cok mu zor.

ZaRBo
28-11-2016, 16:12
Zarbo ne içiyon sen? Bence siyahlardansın ve tehlikenin farkında değilsin.Nogay olmak ayrıcalık.Sende gelNogay derken?Siyah mı?...Benim poyraz olduğumu herkes bilir :Ç) Ayrıcalıklar sizin olsun..Nogay a bızımle savaşda başarılar

tuji
28-11-2016, 16:14
Ozaman isim verin.Nogay a laf etmeyin.Nogaylı olmak ayrıcalık.

Oyuna baslamak istiyorum, beni de nogaya kabul eder misin baskanim

ByAsi
28-11-2016, 16:22
bırakın admınlerı karalamayı falan mhler bu ısten cıkar saglamaya kalkarsa ısın hukukı boyutu buyuk ona cesaret edemezler bu ısı yapanlar yurt dısı baglantılı aracılar admınlerın tek sucu buna dolaylı goz yummaları yada onlara oyle emır verılmıs bılemeyız esas mesela bu ısın yapılmasına goz yumulması abıcım kaynak alana satana gumus alana vs ver sılme cezasını ya dusunmeden ver bakalım ozaman 1 allahın kulu kaynak almaya tesebbus edebılıyormu onceden herkes 2 3 def hesabı acardı ona dıcek bısıyım yok cunku herkes kendı emek verırdı o hesaba gelıstırrıdı sımdı bas parayı kaynak gelsın bas parayı def gelsın sonra ortalık ben kralım dıyenden gecılmıyor
ayrıca yerı gelmısken kaynak almanın cezası en az yuzde 50 ve tum askerı sılme ıken s1 de oyleydı bu adama nıye yuzde 20 ceza verılıp hıcbır askerıne dokunulmadı adam dalga gecercesıne hala aynı seyı yapmaya devam edıyor mh de mılletın elınde olan 1 2 def koyunun pesıne dusmus onları sılıyor
ARTIK SU RIOYA DUR DIYECEKMISINIZ IBRET ICIN HESABINI SILSENIZ YERIDIR ARTIK SONUNA KADAR HAKETTI

tuji
28-11-2016, 16:29
Admini karalama, mh a laf atma.. o zaman rio oynar herkes seyreder.. cumleye farkli baslayip tersi ile bitirdin. Emek hirsizliklarina karsiyiz elbette. Bu konu icin son yazim herkese selametle.

Phantom111
28-11-2016, 16:48

Haklısınız hocam her şey kayıt altında ama göz yummalar kayıt altında değil :D Server7de bir hesap açın rio hesabına bakın sadece 1 dakikanızı almaz anlarsınız durumu.

Phantom111
28-11-2016, 16:50
bırakın admınlerı karalamayı falan mhler bu ısten cıkar saglamaya kalkarsa ısın hukukı boyutu buyuk ona cesaret edemezler bu ısı yapanlar yurt dısı baglantılı aracılar admınlerın tek sucu buna dolaylı goz yummaları yada onlara oyle emır verılmıs bılemeyız esas mesela bu ısın yapılmasına goz yumulması abıcım kaynak alana satana gumus alana vs ver sılme cezasını ya dusunmeden ver bakalım ozaman 1 allahın kulu kaynak almaya tesebbus edebılıyormu onceden herkes 2 3 def hesabı acardı ona dıcek bısıyım yok cunku herkes kendı emek verırdı o hesaba gelıstırrıdı sımdı bas parayı kaynak gelsın bas parayı def gelsın sonra ortalık ben kralım dıyenden gecılmıyor
ayrıca yerı gelmısken kaynak almanın cezası en az yuzde 50 ve tum askerı sılme ıken s1 de oyleydı bu adama nıye yuzde 20 ceza verılıp hıcbır askerıne dokunulmadı adam dalga gecercesıne hala aynı seyı yapmaya devam edıyor mh de mılletın elınde olan 1 2 def koyunun pesıne dusmus onları sılıyor
ARTIK SU RIOYA DUR DIYECEKMISINIZ IBRET ICIN HESABINI SILSENIZ YERIDIR ARTIK SONUNA KADAR HAKETTI
Ne kada raltın o kadar ceza geliyor üstad.mesala multinize 1600 altın alın gold üyelik yapın silmeye alamıyorlar :D

ByAsi
28-11-2016, 17:00
Ne kada raltın o kadar ceza geliyor üstad.mesala multinize 1600 altın alın gold üyelik yapın silmeye alamıyorlar :D

ben kendıme almıyorum 1600altını bıde def hesabınamı altın alıcaz toplamda 2 kere 600 altınla ben server bıtırıyorum ve her oynadıgım serverda her alanda saldırı savunma ılk10 da bıtırmısım daıma gerek yok boyle seylere bu tarz hıleyle devam eden oyuncuların sonunu cok gordum oyun sonu gelmeden hesabı bırakıcak yada devredıcek yada askerı bı yerlerde telef olucak

PHOENIX-Arceus
28-11-2016, 17:09
Daha bunlar az. Rio nun 15lisinin etrafındakii VEFA G (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=135&action=members) birliğinin koruması kalksın o zaman görün siz :)

Muyustan
28-11-2016, 17:27

Dedim ben Artes yapmaz diye :d

Sinanhoca
28-11-2016, 18:24

sayın forum admini
o zaman bana bu madde satma işlerine neden çözüm üretilemediğini anlatırmısınız?
çözüm için benim dahi aklıma bazı yollar gelirken kosssskoca travian games bu işe nasıl çözüm üretemiyor.
çözüm üretilmemesi bizi normal olarak "acaba bu işlerden birirlerinin çıkarı mı var" noktasına getiriyor.

öncelikle madde alanlara caydırıcı bir ceza verilmiyor. adam alıyor maddeyi. basıyor tarlayı. siz ceza verirken tarla düşürmüyorsunuz. tarla üretimleri dönüldükten sonra siz adamın deposunu, merkez binasını yıksanız ne olacak. 50 altına bakar hepsini yeniden kurmak. bu işi önlemek istiyorsanız öncelikle ceza sisteminizi değiştirmeniz gerekiyor.

sadece bu değil. başka önerimde war. birçok soruna çözüm olacak bir öneri bu. hesapların kayıtlarını telefon numaraları üzerinden yapın. bir serwerda bir telefon numarası ile yalnızca bir hesap kayıt edilebilsin. madde satıcıları bu işi yapabilmek için yüzlerce hatta binlerce hesap açmak zorundalar. o zaman açamayacaklardır.

bunlar benim aklıma gelebilen naçizane öneriler. eminim işi bilen insanlar biraz kafa yorarlarsa bu işle ilgili bir çok önlem geliştirebilirler.

olay bu kadar kolay iken israrla önlemlerin alınmaması söz konusu. o halde işin içinde başka bir bit yeniği aramakta bizim hakkımız haline geliyor...

Yugi
28-11-2016, 18:31
Siyahlar hemen rioyu kıskanmaya başlamış.Sanki kendileri yapmıyor.Arkadaşlar inanmayın siyahlara ama rio ban yemeli zaten orada hemfikiriz ama Siyahlar haksız bu konuda.

Rapper_Mazlum
28-11-2016, 18:38
Siyahlar hemen rioyu kıskanmaya başlamış.Sanki kendileri yapmıyor.Arkadaşlar inanmayın siyahlara ama rio ban yemeli zaten orada hemfikiriz ama Siyahlar haksız bu konuda.

Tam bir nogay birliği üyesine yakışan mesajdı :D nasıldı nogaylı olmak ayrıcalıktı...

BySONOSMANLI
28-11-2016, 18:46
rıo nun omru bır operasyona bakar

cok gorduk bız yagmada zırve yapanları :) bu tarz oyuncular yıkıldımı pes eder

Yugi
28-11-2016, 18:55
Osmanlı nogaylı gibi konuştun kardeşim helal

ByAsi
28-11-2016, 20:03
Daha bunlar az. Rio nun 15lisinin etrafındakii VEFA G (http://ts7.travian.com.tr/allianz.php?aid=135&action=members) birliğinin koruması kalksın o zaman görün siz :)

onlar sılınıyo sanırsam onlardan ıs cıkmazda adam yılmıyo kı bı yerlerden sureklı yenı koyler atılıyo zaten basıca tarlayıda bastı su saatten sonrası pekde onemlı degıl

ByAsi
28-11-2016, 20:11
sayın forum admini
o zaman bana bu madde satma işlerine neden çözüm üretilemediğini anlatırmısınız?
çözüm için benim dahi aklıma bazı yollar gelirken kosssskoca travian games bu işe nasıl çözüm üretemiyor.
çözüm üretilmemesi bizi normal olarak "acaba bu işlerden birirlerinin çıkarı mı var" noktasına getiriyor.

öncelikle madde alanlara caydırıcı bir ceza verilmiyor. adam alıyor maddeyi. basıyor tarlayı. siz ceza verirken tarla düşürmüyorsunuz. tarla üretimleri dönüldükten sonra siz adamın deposunu, merkez binasını yıksanız ne olacak. 50 altına bakar hepsini yeniden kurmak. bu işi önlemek istiyorsanız öncelikle ceza sisteminizi değiştirmeniz gerekiyor.

sadece bu değil. başka önerimde war. birçok soruna çözüm olacak bir öneri bu. hesapların kayıtlarını telefon numaraları üzerinden yapın. bir serwerda bir telefon numarası ile yalnızca bir hesap kayıt edilebilsin. madde satıcıları bu işi yapabilmek için yüzlerce hatta binlerce hesap açmak zorundalar. o zaman açamayacaklardır.

bunlar benim aklıma gelebilen naçizane öneriler. eminim işi bilen insanlar biraz kafa yorarlarsa bu işle ilgili bir çok önlem geliştirebilirler.

olay bu kadar kolay iken israrla önlemlerin alınmaması söz konusu. o halde işin içinde başka bir bit yeniği aramakta bizim hakkımız haline geliyor...

hacı ıstese yapılır zaten benım anlamadıgım yonetım bu konuda umursamaz davranıyo dedıgın gıbı tel numarası kaydı olabılır bellı sınırlı maıllerle kayıt sıstemı olabılır (hızlı maıl gecıcı maıl gıbı maıl adreslerı ıle kayıdı kapatırsın kı botlar bunları kullanıyo) kayıtlarda bot koruma sıstemı konulabılır oyunda ara ara bot olmadıgı dogrulayıcı kontroller yapılabılır yurtdısı ıplerı tr serverlarına kapatılabılır olur da olur yanı yeterkı yapılmak ıstensın

HıncalKulunç
28-11-2016, 20:54
Byasi nasılsın hangi birliktesin?

Jalapeno
28-11-2016, 21:11
Benimde dikkatimi cekmisti sikayet ettim ama takmaz cunku bir o kadarda altinda harciyordur o hesaba.

ByAsi
28-11-2016, 22:13
Byasi nasılsın hangi birliktesin?

vay dayı naber ya bı kac arkadas ayrı bırlık kurduk bırazda katılan oldu takılıyoruz oyle

SİYAH
28-11-2016, 22:24
150 gün önce s4'de de vardı böyle biri.. top10'u 2'den başlıyormuşcasına görüyorum o yüzden ben :D

Merak
Ediyorum acaba burayı takip edip utanırmı belki utanırsa bırakır.

Nicholai Hel
28-11-2016, 22:27
Merak
Ediyorum acaba burayı takip edip utanırmı belki utanırsa bırakır.

buraya yazıyorum orduyu tarlayı dönüp cezayla hepsi sıfırlanınca forumda ağlayacak....

SİYAH
28-11-2016, 22:29

sayın
artes varsayım ile ne alakası war görünen köy uzakta değil işte herşey ortada bir sürü saglam hesap nufusu dusuk online süresi az altın almıyor diye kitleniyor yada ham hesapları ile aynı sınıfa konuluyor nedir bu ihmalden baska ? travian o kadar kucuk bir oyunmu su gidisata bir onlem alamıyor yasal yollardan da mı birşey yapamıyor forum adminleri veya mh ler satıcıların kim oldugunu mu bilmiyor ? bal gibi de hepsi biliyor

HıncalKulunç
28-11-2016, 22:32
Yok öyle bir şey kafanıza göre dünya kurmayın. Tespiti halinde %90 ceza verilebilir asker silimi yapılabilir ve tarlaları da dahil olmak üzere tüm birimleri indirilebilinir.

SİYAH
28-11-2016, 22:33
sayın forum admini

Abi
şimdi tr server mh leri bu hammaddeleri kimlerin sattığını bilmiyorlar mı facebook sayfalarından msg lerden hiç mi haberdar değiller bal gibi biliyorlar. Madem bu durum yasak buda resmen internet korsanlıgı travian gamesin hiçmi avukatı yok ki bunları yasal yollardan bulup evlerinin yollarını şaşırtmıyor benim sırtımdan para kazanıyorlar stres atmak için oyun oynuyoruz stres oluyoruz

SİYAH
28-11-2016, 22:34
buraya yazıyorum orduyu tarlayı dönüp cezayla hepsi sıfırlanınca forumda ağlayacak....

Çok
beklersinnn sıfırlanır heeeee

ATLANTA SPR!T
28-11-2016, 22:37
24 saatte 1 milyon yağma. vaov.

MANAS(-_+)
28-11-2016, 22:43
''stres atmak için oyun oynuyoruz stres oluyoruz'' kesinlikle bu sözü söyleyen arkadaşa katılıyorum napsak ki toplu halde mi şikayet etsek bu RİO isimli oyuncuyu Multi Hunter'e belki ozaman uyanırlar yada toplu halde oyunumu protesto edelim
-----ne derdi var travianın ahlaklı oyuncularla !!!

Nicholai Hel
28-11-2016, 22:45
Çok
beklersinnn sıfırlanır heeeeebiricik ağabeyim..s4 ve s1 de asker silimi tarla düşürülmesi hatta yoldaki göçmenin ölmesi bile yaşandı.. hem "ona" da bir çözüm bulur " karartırız " .

MANAS(-_+)
28-11-2016, 22:51
Şunuda eklemek istiyorum BENİM İSYANIM sadece hammadde satın alanlara , defans satın alanlara , kendine saldırı attıranlara , kahraman kastıranlara , savunma puanı kastıranlara değildir !!!!
BENİM İSYANIM HİLENİN HER TÜRLÜSÜNEDİR !!!! yok savunma hesabıymışmış da yok asker besleyeceği hesabıymış yok yağmalamıyormuş o hesabı... kardeşim kurallar açık ve net 1 oyuncunun 1 den fazla hesaba sahip olması yasak !
her hesap 1 şahsı temsil etmeli.

---Benim yan hesabım var o hileden sayılmaz yok canım öyle bir dünya seninde RİO'dan aşağı kalır bir yanın yok .....
---Benim defans hesabım var o hileden sayılmaz yok canım öyle bir dünya seninde RİO'dan aşağı kalır bir yanın yok .....
---Benim tarla hesabım var o hileden sayılmaz yok canım öyle bir dünya seninde RİO'dan aşağı kalır bir yanın yok .....

--Birkaç yorum önce şunu görmüştüm bir arkadaşımız demiş ki telefon numarası ile kayıt olunsun bu bir çözüm müdür bir nebze yarı yarıya indirecektir hile olayını . TRAVIANIN BUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMESİ GEREKLİ !!! BİZ GİBİ NORMAL OYNAYIP OYUNA PARA HARCAYAN OYUNCULARINI KAYBETMEK İSTEMİYORSA !!

kılıç07
28-11-2016, 22:53
Daha 2 gün önce bana mesaj geldi su kadar hammadde su kadar diye isteniyorsa o mesajı da buraya ekleyebilirim bir vahaya girip 5-6 k hammadde alıyoruz 15 t-20 tokmak ziayat veriyoruz kestiğim hayvan sayısı 3500 civarı 24 saat bilgisayar basındayım 250 altın harcadım yaptıgım yagma 507 bin ben neyi yanlış yapıyorum da bu arkadaş dogruyu yapıyor anlayabilmiş degilim

SİYAH
28-11-2016, 22:57
biricik ağabeyim..s4 ve s1 de asker silimi tarla düşürülmesi hatta yoldaki göçmenin ölmesi bile yaşandı.. hem "ona" da bir çözüm bulur " karartırız " .

burada da sildiler göçmen silmediler mi hiç yok yere hemde öylelerine dokunmazlar en ufak bişeye yolda ki göçmeni silerler

Nicholai Hel
28-11-2016, 23:04
burada da sildiler göçmen silmediler mi hiç yok yere hemde öylelerine dokunmazlar en ufak bişeye yolda ki göçmeni silerler bir çok şeye göz yumuluyor, eskiden yağmacılar köy gözler girerlerdi heey yavrum heey.

ATLANTA SPR!T
28-11-2016, 23:26
bir çok şeye göz yumuluyor, eskiden yağmacılar köy gözler girerlerdi heey yavrum heey.

Arasım şevkimi kırıyor bu Rio.

Nicholai Hel
28-11-2016, 23:36
Arasım şevkimi kırıyor bu Rio. etkiye tepki denilen bir kavram var..

ATLANTA SPR!T
29-11-2016, 00:01
etkiye tepki denilen bir kavram var..

canını yediğimin klasik fiziği.. haklısın.

Yilmayan
29-11-2016, 02:28
TR serverları biteli çok oluyor. Oynayacaksanız en iyisi yabancı 1x lerde zevkine takılmak.

Hile hurda yapan kişilerin en fazla askeri silinir 2-3 seviye düşer binalardan tarlaları basan adam geri bunları 1 günde basar.

Her gün oyuncu kaybetmeye devam travian:) mağdur olan arkadaşlar alternatif oyunlara yönelmeye başlayın derim.

Mesela Steamden multiplayer oynanabilen bir sürü strateji oyunu var bir kereliğine max 200 tl verip bu tarz oyunlara ölene kadar sahip olabiliyoruz :D

Nozzle(-_+)
29-11-2016, 03:59
TR serverları biteli çok oluyor. Oynayacaksanız en iyisi yabancı 1x lerde zevkine takılmak.

Hile hurda yapan kişilerin en fazla askeri silinir 2-3 seviye düşer binalardan tarlaları basan adam geri bunları 1 günde basar.

Her gün oyuncu kaybetmeye devam travian:) mağdur olan arkadaşlar alternatif oyunlara yönelmeye başlayın derim.

Mesela Steamden multiplayer oynanabilen bir sürü strateji oyunu var bir kereliğine max 200 tl verip bu tarz oyunlara ölene kadar sahip olabiliyoruz :D

Musluman mahallesinde salyangoz satmaya calisiyorsun sen :mad:

ZaRBo
29-11-2016, 08:11
Musluman mahallesinde salyangoz satmaya calisiyorsun sen :mad:Oooooo iskelet de gelmiş.Kız arkadaşın yok mu? Adı neydiii.Trol vardı bi tane..Adı neydi çıkaramadım.Ha tamam ferrarisini satan vampire :D.Oynuyo musun bu serverda iskelet?

Nozzle(-_+)
29-11-2016, 08:40
Oooooo iskelet de gelmiş.Kız arkadaşın yok mu? Adı neydiii.Trol vardı bi tane..Adı neydi çıkaramadım.Ha tamam ferrarisini satan vampire :D.Oynuyo musun bu serverda iskelet?

alp benim ortak abi. Kiz arkadasim cok gecmis serverlardan kalma bilirsin asdadas:D Abi ugrasmayin bu server soylemiyecem hic birinize ismimi sessiz sedasiz oynayacam poyrazda :D

çiçili
29-11-2016, 09:10
alp benim ortak abi. Kiz arkadasim cok gecmis serverlardan kalma bilirsin asdadas:D Abi ugrasmayin bu server soylemiyecem hic birinize ismimi sessiz sedasiz oynayacam poyrazda :D
oooooooo iskeletor kimleri görüyoruz hani emekli olduydun :D

Sinanhoca
29-11-2016, 12:00

şu yazdıklarıma bu yorumu yapmışsın ya. daha ne diyeyim bilmiyorum.
birileri hile hurda ile iş görmeye başlarsa herkes bunu yapmak zorunda kalır.
yazımı okumamışsın ya da söyleneni anlayamamışsın.
siyahlar bu konuda haksız diyorsun. hile yapılmasını önlemeye çalışın diyorum. sen haksızsın diyosun.
nerede ezildin siyahlar tarafından bilmiyorum. ama bu yazdıklarının yeri burası değil. hele benim mesajım hiç değil

ByAsi
29-11-2016, 13:19
ılk 24 saatte 1m yagma yapan rıo sonrakı 24 saatte 50k yagma yaparak mhnın sıldıgı koylere ısyanını dıle getırmek ıstedıgı sur realıst calısmasını tamamladı :D nazar degırdınız la adama yazıktır bunye kaldırmaz tum serverı rıoya kaynak atmaya davet edıyorum

SİYAH
29-11-2016, 14:57
ılk 24 saatte 1m yagma yapan rıo sonrakı 24 saatte 50k yagma yaparak mhnın sıldıgı koylere ısyanını dıle getırmek ıstedıgı sur realıst calısmasını tamamladı :D nazar degırdınız la adama yazıktır bunye kaldırmaz tum serverı rıoya kaynak atmaya davet edıyorum

çok
tantana çıktığı için bilerek yapmıyordur

cry kaos
29-11-2016, 15:09
Arkadaşlar Almanya merkeze yazdıgınız şikayetler direk olarak dikkate alınır ben s9 da yazmıştım gayetde güzel ilgilendiler şimdi tekrar yazıcam .
Adminler vs hekezi şikayet edin oyuncu bariz hile yapıyo ama karışan görüşen yok bu bir terbiyesizliktir para verip oynuyoruz biz bu oyunu .adam 10 ileri gidiyo verilen ceza 1 geri . Merkeze atıcagınız mail almanca olsun eger beceremeyen arkadaşlar varsa ben kendisine kendi şikayet metnimi gönderebilirim

ByAsi
29-11-2016, 15:10
buda apacık kaynak aldıgının gostergesı ıste eger gercekten hakkıyla yagma yapmıs olsaydı performansı hergun artarak devam ederdı koyler kıtlendı ortada kladı tabı

WaNDaLL
01-12-2016, 01:40
Artık kendilerini kandiriyorlar iyi oyuncuyum diye.Ama bunu paraya dökmesi kötü.Biz biliyoruz kimlerin iyi olduğunu boşverin :)

SİYAH
05-12-2016, 03:32
Artık kendilerini kandiriyorlar iyi oyuncuyum diye.Ama bunu paraya dökmesi kötü.Biz biliyoruz kimlerin iyi olduğunu boşverin :)

tek sefer de 67 k yağma cekti :) gece gece baktım 10 k fark war aramızda bi baktım 78 k olmus :D noluyo lan dedim :) ayıp utan diye msg de attım bakalım işe yarayacakmı

JrApprentice
05-12-2016, 11:45
tek sefer de 67 k yağma cekti :) gece gece baktım 10 k fark war aramızda bi baktım 78 k olmus :D noluyo lan dedim :) ayıp utan diye msg de attım bakalım işe yarayacakmı

Yaramaz hocam ceza almadıkça devam edecektir. Dediğin gibi yağmada takip edince belli oluyor geçen hafta kitlenmediği halde yağması artmıyordu bir ara 1 saat sonra baktığımda 100k fark vardı. Multiler görüpte ceza vermiyorsa ilk olarak onu yıkmak gerekir ibret olsun diye !

Relax_relax
06-12-2016, 12:18
Cem balcıyı yıkmak kolay değil :D
ama uğraşacağız..

s4-s1 Psikocermen
s7 Psikogalya
HAN BİRLİKLERİ

ExceLLence
06-12-2016, 12:45
Yağma filan satın almıyo kendisi satıyo zaten o adam sattığı madde elinde kalınca kendi çekti :D hesapları kapatılıncada cortingen şıtrayze :D

zacoo
11-12-2016, 19:41
çok büyük oyuncu.

bakayım...

harbi büyük oyuncuymuş banada böyle oynamayı öğretirse sevinirim.37756 milyon 4576 bin tokmağım var böyle yağma yapamıyorum malesef. koca yürekli rio server 7yi coşturuyor..

wanlı
11-12-2016, 19:54
Anladigim kadariyla her sv de yapilan olaylari yapmiş alan razi satan razi olduktan sonra yapilacak pekde bişey yok.parasi olan travianda istedigini alir.yine bisey degişmeyecek.
Hayirli kandiller.

Yugi
11-12-2016, 19:54
Oxoya acilen ama acilen format atılması gerek.Rioyu deli gibi kıskanıyor.Oxo oyuncu adın ne senin?

ArTeS
11-12-2016, 19:59
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102116&page=6&p=2115076&viewfull=1#post2115076