PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın transferi hala yapamıyorum kim ilgilenecek bu işle?

LASTANG
20-11-2016, 10:59
sikayetde bulunacam bu gidişle az para deil 250liralik altın var mailimde ve banaa hala altın aldırttıyorsunuz oyun yöneticileri ilgilenmiyor mailden cevaplarda yetkiliye bildirdik yazıyorlar multihunterda aynı sekilde yetkiliye bildirdik yazıyor

ee yetkili kim ?mahkemeye suc bildirimde bulunacagım bu gidişle

Phantom111
30-11-2016, 16:52
Şu adama bir yardımda bulunmadınız ya savcılağa gidicek az kaldı :D

DAVALİ
30-11-2016, 17:11
sikayetde bulunacam bu gidişle az para deil 250liralik altın var mailimde ve banaa hala altın aldırttıyorsunuz oyun yöneticileri ilgilenmiyor mailden cevaplarda yetkiliye bildirdik yazıyorlar multihunterda aynı sekilde yetkiliye bildirdik yazıyor

ee yetkili kim ?mahkemeye suc bildirimde bulunacagım bu gidişle
support@travian.com.tr ye e posta atmalısınız

LASTANG
30-11-2016, 17:18
attık kaç kere sonuçlar hep boş neyse phantom11in dediği gibi gidip savcılıga cözüm aramanın vakdi geldi:D belki 250liralik altını 5-10milyar olarak geri alırım:)

Latte
30-11-2016, 17:19
Neyse yine de yazacağım. Doğru irtibat adresi : plus@travian.com.tr faydalı ya da değil ama doğrusu bu :)

LASTANG
30-11-2016, 17:22
onada attık:)

Latte
30-11-2016, 17:26
Tek ama doğru adrese atman yeterli. Eğer ki sonunda hakkını hukuki yollarla aramak istersen yapman gereken her şeyi kitabına göre yaptığını anlatmak ve ispatlamak daha kolay olur.
Aslında forum üst menüsünde Yararlı Linkler kısmına irtibat adreslerini e-posta gönderilebilecek şekilde ekleselermiş güzel olurmuş. Her neyse, epeydir bu sorunundan dolayı dert yanıyorsun haklı yere. Umarım en kısa sürede çözüm bulabilirsin.

LASTANG
30-11-2016, 18:13
saolasın inş yardımcı olcaklarini düsünüyorum ama bakalım almanya travian plus burasi her yere detayli olarak hangi hesapdan kaldıgını ne ile alışveris yapdıgımı transfer kodunu girdim savcılıkda cok masraf cıkarırsa kul hakkına bırakacagım dedigin gibi türkiye bu işle ilglenen kisi bile yardım etmiyorsa yapılacak bişey yk demek zaten

TatarKralı
30-11-2016, 18:51
Merhabalar ;

admin@travian.com.tr adresine veya plus@travian.com adresine mail atarak çözüm yolları arayabilirsiniz.

Forumdan çözüm bulamayacağınız konusunda garanti verebilirim.

Konu Kilit :(