PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 502 Bad Gateaway 502 Bad Gateaway 502 Bad Gateaway

Hainkostok
19-11-2016, 14:05
Ben bu sorun düzelene kadar konu açmayı düşünüyorum. Zaten forumda dolaşıyoruz millet ne yapıyor diye :)
Her yerde dünden beri sanki aynı yazıyı görüyorum !!!502 Bad Gateaway 5502 Bad Gateaway
Bu nasıl bir hataysa traviandan alakasız bir internet sayfasına giriyorum korkuyorum aynı hatayı verecek diye psikolojimi bozdu bu hata :o:D:confused:

ByAsi
19-11-2016, 14:09
Ben bu sorun düzelene kadar konu açmayı düşünüyorum. Zaten forumda dolaşıyoruz millet ne yapıyor diye :)
Her yerde dünden beri sanki aynı yazıyı görüyorum !!!502 GET BAD AWAY 502 GET BAD AWAY
Bu nasıl bir hataysa traviandan alakasız bir internet sayfasına giriyorum korkuyorum aynı hatayı verecek diye psikolojimi bozdu bu hata :o:D:confused:

sımdı gelir konuya gene kılıt atarlar bu forum userlar ıcın varsa burda herkes dusuncesını hakaret etmeden kufur etmeden dıle getırıyorsa bu konuya kılıt atmaktakı amacıda anlamıs degılım 502 cozulmedı altın transferı yapılamıyor kayıt maılı gelmıyor bende balıga gıdıyorum zaten gectım oyundan falan :D

Hainkostok
19-11-2016, 14:12
Valla engel getirmeleri lazım yoksa bu hata düzelene kadar konu açıp farkındalık yaratmak amacındayım :) Bu da bir protesto biçimi bir nevi . Sonuçta ne hakaret var ne da yanlış bir şey bunda . Hem yavaş hem sürekli hata veriyor ayrıca ben yaşamadım ama altın ile ilgili sıkıntılar da varmış .

ByAsi
19-11-2016, 14:20
Valla engel getirmeleri lazım yoksa bu hata düzelene kadar konu açıp farkındalık yaratmak amacındayım :) Bu da bir protesto biçimi bir nevi . Sonuçta ne hakaret var ne da yanlış bir şey bunda . Hem yavaş hem sürekli hata veriyor ayrıca ben yaşamadım ama altın ile ilgili sıkıntılar da varmış .

altın almada sıkıntı yok catır catır calısıyo bı kere hata vermedi :D maildeki linklerden aktarmada sıkıntı var

hayaligenc
19-11-2016, 14:27
Her yerde dünden beri sanki aynı yazıyı görüyorum !!!502 Bad Gateaway 5502 Bad Gateaway

Merhaba ;

Konuyla ilgili daha önce burada (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101971&page=2&p=2110097&viewfull=1#post2110097)bir cevap verdim . Hala geçerliliği devam etmektedir.

İyi Forumlar

sımdı gelir konuya gene kılıt atarlar bu forum userlar ıcın varsa burda herkes dusuncesını hakaret etmeden kufur etmeden dıle getırıyorsa bu konuya kılıt atmaktakı amacıda anlamıs degılım 502 cozulmedı altın transferı yapılamıyor kayıt maılı gelmıyor bende balıga gıdıyorum zaten gectım oyundan falan :D

Merhaba;

Öncelikle neden '' Forumda Konular Neden Kapatılır ? (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101405) '' yanıtını bu başlık (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101405)altında belirttik. Forum da tabi ki sorunlarınızı dile getireceksiniz sorunlarınızı yazacaksanız fakat forum ekibi bu soru/sorunlarınız karşısında sizleri belirli yönlendirmeler ile çözüme kavuşmanız açısından gerekli yardımları yaparlar . İşlem bittikten sonra ( forum ekibinin yapabileceği işlemin ardından ) konunun gereksiz yerlere ya da muhabbet vb. forumda ki açılış amacının dışına çıkmaması adına konu kilitlenir.

İyi Forumlar

Rapper_Mazlum
19-11-2016, 14:31
Merhaba ;

Konuyla ilgili daha önce burada (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101971&page=2&p=2110097&viewfull=1#post2110097)bir cevap verdim . Hala geçerliliği devam etmektedir.

İyi Forumlar

Merhaba;

Öncelikle neden '' Forumda Konular Neden Kapatılır ? (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101405) '' yanıtını bu başlık (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101405)altında belirttik. Forum da tabi ki sorunlarınızı dile getireceksiniz sorunlarınızı yazacaksanız fakat forum ekibi bu soru/sorunlarınız karşısında sizleri belirli yönlendirmeler ile çözüme kavuşmanız açısından gerekli yardımları yaparlar . İşlem bittikten sonra ( forum ekibinin yapabileceği işlemin ardından ) konunun gereksiz yerlere ya da muhabbet vb. forumda ki açılış amacının dışına çıkmaması adına konu kilitlenir.

İyi Forumlar

1 saatte 100-120 tane mesaj geliyo cevap göderebilmek için 10-15 kere sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum oyunla bağlantım kopmuş durumda şuan sadece mesajlara bakmaya çalışıyorum

hayaligenc
19-11-2016, 14:36
1 saatte 100-120 tane mesaj geliyo cevap göderebilmek için 10-15 kere sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum oyunla bağlantım kopmuş durumda şuan sadece mesajlara bakmaya çalışıyorum
Merhaba;

Bu ve buna benzer sorunlar tabi ki hiçbirimizin istediği sorunlar değil , bu bağlamda sizlerin ne denli sıkıntı çektiğinizi anlıyoruz fakat bu sorunların çözümü için biraz sabır etmemiz gerekiyor .

Sorunların en kısa sürede çözülmesi ve sizlerin keyifli savaş geçirmesi dileğiyle :)

İyi Forumlar

ByAsi
19-11-2016, 14:36
Merhaba ;

İyi Forumlar

Merhaba;

İyi Forumlar

sevgili mod arkadasımız sana hatayı neden cozmedın dıyen var mı zaten senlık bı durumda degıl tamam sen bıldırmıssın bırak barı oyun oynayamıyoruz userlar olarak surda vakıt gecırıyoruz konu amacı dısına tasmadı kı herkes hatayla ılgılı konusuyor zaten ha hata cozulur herkes oyuna doner zaten o zaman kımsede gelıp burda takılmıyor ondan sonra ıster kılıt at ıster duvar ör konuyo 502 diye birlik mi kursam ne tutar bence :D hazır reklamınıda her serverda travıan sıstemı yapıcak :D

hayaligenc
19-11-2016, 14:38
sevgili mod arkadasımız sana hatayı neden cozmedın dıyen var mı zaten senlık bı durumda degıl tamam sen bıldırmıssın bırak barı oyun oynayamıyoruz userlar olarak surda vakıt gecırıyoruz konu amacı dısına tasmadı kı herkes hatayla ılgılı konusuyor zaten ha hata cozulur herkes oyuna doner zaten o zaman kımsede gelıp burda takılmıyor ondan sonra ıster kılıt at ıster duvar ör konuyo 502 diye birlik mi kursam ne tutar bence :D hazır reklamınıda her serverda travıan sıstemı yapıcak :D
Merhaba;

Forum da zaman geçirmek istiyorsanız zaten bununla ilgili bölümlerimiz mevcut sizi oraya alalım o zaman ? Lütfen buraya bakınız (http://forum.travian.com.tr/forumdisplay.php?f=14)

İyi Forumlar

ByAsi
19-11-2016, 14:44
Merhaba;

Forum da zaman geçirmek istiyorsanız zaten bununla ilgili bölümlerimiz mevcut sizi oraya alalım o zaman ? Lütfen buraya bakınız (http://forum.travian.com.tr/forumdisplay.php?f=14)

İyi Forumlar

sagolasın baskan ben balığa cıkıyorum gidip 502 adet balık yakalıcam anca sakınlerim :D

hayaligenc
19-11-2016, 14:50
sagolasın baskan ben balığa cıkıyorum gidip 502 adet balık yakalıcam anca sakınlerim :D
Merhaba;

Kolay gelsin , balıkları pişirirken bizi çağırmayı unutmayın :)

İyi Forumlar

ByAsi
19-11-2016, 17:28
Merhaba;

İyi Forumlar

adres ver kargolayalım at dondurucuya bir kış yeter :D
http://i.hizliresim.com/l3BOzQ.jpg

mnsr
19-11-2016, 17:46

Akyaka'da yakalandığım durum :)
Mini bir tehlike atlatmıştım :o

OYUNCUKEDİ
19-11-2016, 18:10

Komik fakat gerçek olabiliyor bu yüzden tetanoz aşısı vurulmuştum

LASTANG
19-11-2016, 22:30
502kere giriş yapmakdan bıkdım altın transferim konusundada yardımcı olunmuyor yapacanız iş deil !bir oyunun daha sonuna geliyoruz gibi görünüyor hayırlısı

ByAsi
19-11-2016, 23:35
oyunun 2. gunude dolmak üzere olmasına ragmen hala bı gelısme olmadıgına gore bu serverı ıpleyen yok burdan bunu anlıyorum o zaman tmm sabrettık bekledık ama sonuc ortada oyunun ozellıkle su anında hızlı gelısıp koy atmak ıcın 100 kaynagın 1 saatın onemlı oldugu zamanda 2 gunumuz bosa gıttı gene erkenden yatıyorum ve sabah su kahrolası 502 sayısını gormek ıstemıyorum onun yerıne hatalarımızdan dolayı tum oyunculara 502 altın hedıye verdık gıbı bı mesaj olursa fena olmaz bı nebze affederız hani

HFsarı
20-11-2016, 00:08
beceremiyorsanız söyleyin, oynamayalım. youtube girdiğimde 502 verecek diye korkmaya başladım, iliklerime işlemiş.

Rapper_Mazlum
20-11-2016, 01:16
beceremiyorsanız söyleyin, oynamayalım. youtube girdiğimde 502 verecek diye korkmaya başladım, iliklerime işlemiş.

hahaha kesinlikle bende aynı durumdayım :) başka sitelerde 502 görmeyince aha düzeldi diye bi rahatlama geliyo :)

aHMET.
20-11-2016, 01:30
Merhaba ;

İyi Forumlar

Merhaba;

İyi Forumlar

Ölen askerlere bir çözüm olacak mı yağma ya asker atmak saatlerimizi alıyor köyde asker yatıyor. Hammaddeyi ters npc yapmak bile en az 5-10 dk mı alıyor :D yani madem böyle bir sıkıntı var serveri tatil edip işinizi öyle yapsanız ? Travian neden hep kendi hatalarını oyunculara kesiyor :D azcık müşteri memnuniyeti..

ATLANTA SPR!T
20-11-2016, 02:01
tiksindirdi ama artık.

mmrd16
20-11-2016, 03:17
Bu olayın çözümü için Multihunter a mesaj attım ve çok bariz bi şekilde bu sorunu ortaya çıkaranlar belli. Hammadde satıcıları. Bundan adım gibi eminim. Çünkü gecenin saat 4 ünde 2300 hesap online OLAMAZ! Ve aynı anda hesabına 800 kişi giriş yapamaz gecenin bu saatinde. Online kişi sayısını takip ederek kanıtladım bunu.

Rapper_Mazlum
20-11-2016, 03:46
Bu olayın çözümü için Multihunter a mesaj attım ve çok bariz bi şekilde bu sorunu ortaya çıkaranlar belli. Hammadde satıcıları. Bundan adım gibi eminim. Çünkü gecenin saat 4 ünde 2300 hesap online OLAMAZ! Ve aynı anda hesabına 800 kişi giriş yapamaz gecenin bu saatinde. Online kişi sayısını takip ederek kanıtladım bunu.
Kesinlikle haklısın ama multihunter bu konuda bişey yapamaz.

Latte
20-11-2016, 04:12

Haftasonuna gelen günlerin gündüz ve geceleri, özellikle cuma/cumartesi ve cumartesiyi pazara bağlayan günlerde o kullanıcı sayısı çok normaldir. Özellikle de temsilci girişlerini de hesaba katarsanız aslında o sayının 2300 değil ortalama 1500-2000 arasında olması muhtemeldir.

Travian sunucularında 502 Gateway hatası genelde sunucuların veri merkezlerinde hata olduğunda meydana gelebiliyor ama bu genel olarak tüm oyun dünyalarını etkilemiyor. S7 en son açılan sunucu olduğu için böylesi hatalar olması /keşke olmasaydı ama/ normaldir. Bu gibi sorunlardan sonra durumu açıklayan bir mesaj ve sonrasında gerektiği üzere bir özür gelir. Uzun süren hata mesajları veya sunucu erişiminin imkansız olduğu zamanlarda ise genel anlamda oyuncuların kayıpları olduğu öngörülürmüş ise buna karşılık altın vb. hediyelerle telafi edilmek istenir.

Benim tavsiyem lütfen komplo teorileri üretmeyin. Arkanıza yaslanın ve dinlenin. Travian gibi köklü bir oyun firmasının bu tür hataların önüne geçen önlemler almasını istemek konusunda haklısınız ama sonuçta bu bir teknoloji ve insan üretimi. Kusursuz değildiler ve olamazlar da :rolleyes:

mmrd16
20-11-2016, 05:04
Şu an sabahın 6 sı ve online kullanıcı sayısı 3000 kişi. Hammadde satıcılarının hesapları bunlar. En azından 2500 ü ham satıcılarının. Adım gibi eminim. Çünkü bi ara çok hızlı gezindim oyunda hemen online oyuncu sayısına baktım. (05:00 gibiydi saat) Ve sayı şuydu 500. Sonra 10 dakika geçti yine bi yavaşladı ve online kullanıcı sayısı 2500 üstüne çıktı. Komplo değil gecenin 6'sında boşa insanların kafasını karıştırmam. Hammadde satıcıları kazansın diye normal oyuncunun oyunu zehir oluyor. Bu açık ve net, ki zaten bu konularda bilgiliyim öğrenme ihtiyacım yok o kadar yazmışsınız...

Latte
20-11-2016, 05:18
Bu hata sıkça oluyorsa senkronizasyon trafiğinde gecikmeler olabilir ve bu yüzden siz de anlık farklı online kullanıcı sayılarını görüyor olabilirsiniz. Ayrıca bilmediğinizi kastederek yazmadım, yardımcı olmak istedim. Yanlış anladıysanız kusura bakmayın. Ama lütfen bu kullanıcı sayısının hem yeni açıldığı için hızlı bir gelişim içinde olan oyuncular olabileceğinden hem de bir üst mesajda da yazdığım gibi tatil günlerine denk gelmesinden dolayı olabileceği ihtimallerini dikkate alın. Zira bahsettiğiniz konularda hile vb bir işlem akışı var ise bu forumu ve mesajı okuyan Müşteri Hizmetleri Temsilcileri ilgili sunucunun Multihunter görevlisi ile birlikte hesapları kontrol edecek ve yapılması gerekiyorsa cezai uygulamaları yapacaklardır.

İyi oyunlar ve iyi sabahlar dilerim.

SİYAH
20-11-2016, 05:19
Merhaba;

İyi Forumlar

balığı
boş verelim de ne zaman düzelecek bu sorun içimizi rahatlatacak bir cevap verin artık harita açılmıyor böyle bir şey yok ya paramız ile rezil oluyoruz. stres atmak için oyun oynuyoruz sabahın bu saatine kadar bekleyip stress oluyoruz koca travian serveri ki kazandığı paranın haddi hesabı yok nasıl oluyor da boyle ufak bir şeyi düzeltemiyor. hayır düzelmiyorsa zaman alıyorsa kapatın serveri 2 gun aktif olamayacak deyin işkence cekmeyelim oyuncuları da düşünsünler biraz

ZaRBo
20-11-2016, 09:11
balığı
boş verelim de ne zaman düzelecek bu sorun içimizi rahatlatacak bir cevap verin artık harita açılmıyor böyle bir şey yok ya paramız ile rezil oluyoruz. stres atmak için oyun oynuyoruz sabahın bu saatine kadar bekleyip stress oluyoruz koca travian serveri ki kazandığı paranın haddi hesabı yok nasıl oluyor da boyle ufak bir şeyi düzeltemiyor. hayır düzelmiyorsa zaman alıyorsa kapatın serveri 2 gun aktif olamayacak deyin işkence cekmeyelim oyuncuları da düşünsünler birazİnsan oynadığı oyundan bile soğuyor.Bu madde transferi multi hesap içinde duru aynı.keza gümüş satım olayı içinde.Altın satıyosun bari fiyatlara yüzde 10 daha eklede , bu işi hakkı ile yapacak görevli tut.Hala para kazanılan bi işde gölüllü oyuncu ile iş götürmeye çalışıyor.Altına daha fazla para veririm en azından bu çileyi çekmem.Oyunda olsa ücretini koy kardeşim.Şu rezilliği çekeceğimize en kıymetli şeyimiz zamanı kaybedeceğimize , fazladan para veririz hepsi bu

hayaligenc
20-11-2016, 09:52
İyi Pazarlar Herkese ;

Emin olun ki sorunlarınızı üst yetkilileri ivedikli olarak iletimini sağladık. Bu ve buna benzer durumlar tabiki ne sizlerin ne de bizlerin istediği bir durumdur . Teknik ekip konu üzerinde gerekli çalışmaları yapmaktadır.

Hak verirsiniz ki sorun kaynağını çözmek ve sorunun tekrar etmemesi adına biraz zaman alabilmektedir. Bundan mutevelli yapamıyorlar bilmiyorsa gidelim vb. vb. vb. teoriler üretmek yerine lütfen sabırla bekleyelim .

Latte'ye teşekkür ederiz dediklerini kelimesi kelimesine katılıyorum, dediği gibi teknoloji çağındayız ve böyle sıkıntılar olmasıda normaldir, bu durumlarda sabırlı olmak en güzelidir . Yetkililerde buna göre işlem ve açıklama yapılır .

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar

yusfur
20-11-2016, 10:12
Haftasonuna gelen günlerin gündüz ve geceleri, özellikle cuma/cumartesi ve cumartesiyi pazara bağlayan günlerde o kullanıcı sayısı çok normaldir. Özellikle de temsilci girişlerini de hesaba katarsanız aslında o sayının 2300 değil ortalama 1500-2000 arasında olması muhtemeldir.

Travian sunucularında 502 Gateway hatası genelde sunucuların veri merkezlerinde hata olduğunda meydana gelebiliyor ama bu genel olarak tüm oyun dünyalarını etkilemiyor. S7 en son açılan sunucu olduğu için böylesi hatalar olması /keşke olmasaydı ama/ normaldir. Bu gibi sorunlardan sonra durumu açıklayan bir mesaj ve sonrasında gerektiği üzere bir özür gelir. Uzun süren hata mesajları veya sunucu erişiminin imkansız olduğu zamanlarda ise genel anlamda oyuncuların kayıpları olduğu öngörülürmüş ise buna karşılık altın vb. hediyelerle telafi edilmek istenir.

Benim tavsiyem lütfen komplo teorileri üretmeyin. Arkanıza yaslanın ve dinlenin. Travian gibi köklü bir oyun firmasının bu tür hataların önüne geçen önlemler almasını istemek konusunda haklısınız ama sonuçta bu bir teknoloji ve insan üretimi. Kusursuz değildiler ve olamazlar da :rolleyes:

s3 serverinde aynı hatalar devam ediyor. s7 de olan bir olay değil.genel bir sorun
fazla iyimser davranıyorsun

aHMET.
20-11-2016, 13:33
İyi Pazarlar Herkese ;

Emin olun ki sorunlarınızı üst yetkilileri ivedikli olarak iletimini sağladık. Bu ve buna benzer durumlar tabiki ne sizlerin ne de bizlerin istediği bir durumdur . Teknik ekip konu üzerinde gerekli çalışmaları yapmaktadır.

Hak verirsiniz ki sorun kaynağını çözmek ve sorunun tekrar etmemesi adına biraz zaman alabilmektedir. Bundan mutevelli yapamıyorlar bilmiyorsa gidelim vb. vb. vb. teoriler üretmek yerine lütfen sabırla bekleyelim .

Latte'ye teşekkür ederiz dediklerini kelimesi kelimesine katılıyorum, dediği gibi teknoloji çağındayız ve böyle sıkıntılar olmasıda normaldir, bu durumlarda sabırlı olmak en güzelidir . Yetkililerde buna göre işlem ve açıklama yapılır .

İyi Forumlar Tatil yapın tüm serverları tek server değil bu olay travian tamamen kafayı koymuş :) ivediği felan kalmadı kaç gündür eziyet tatil yapın ivedik mivediğe gerek kalmaz istediğiniz kadar sürede yapın zaten millet oyundan soğudu .. Teori üretmiyoruz millet travian üzerinden eziyet çekiyor tatil yapın biz eziyet göreceğimize siz az kazanın

komegan61
20-11-2016, 13:54
İyi Pazarlar Herkese ;

İyi Forumlar

Bizim itirazımız özellikle şunadır: Serverlerde multihunterler bu konulara bu ilişkin gerekli açıklamayı yapsınlar. Sadece ceza vermek için serverde bulunmalrına gerek yok.

Yilmayan
20-11-2016, 14:06
Beni oyunda multihunter yapın sorunları çözeyim hahaha

ByAsi
20-11-2016, 15:17
oyunun 3. gunude gerıde kalırken hala bır adım ılerleme olmaması sız bı yerlerınızı yırtsanızda bı hafta sonu keyfımız var sızınlemı ugrasıcaz bızım canımız ne zaman ısterse o zaman yapıcaz anlamına gelıyor zaten bu son serverım olucak bıraz arastırdım 2017 yılında pıyasaya bu tarzda bır suru yenı oyun suruyorlar parasıyla degılmı biz illaki buluruz eğlenip vakit geçirebilecek oyunlar ama siz bundan sonra user ararsınız kose bucak bu kafada devam edın

denizcan06
20-11-2016, 16:00
Herşey hoş güzelde arkadaşım bu kadar basitmi sence bu işler. Eger bu oyuna emek ve para harciyorsak karşılığında da hizmetin en iyisini istemek hakkımız. Ufak tefek sorunları görmezden gelelim ancak bu son olay gercekten tam bir fiyasko. Emin ol aynı şey burda almanyada ki serverde olmuş olsa ki imkansız bişey oyuncular duman ederdi traviani. Turkiyede ki insanımız böyle şeylere alışık degil. Ama herkese burdan bir tavsiyem var yaklaşık oyunda 3000 kadar hesap var heralde emin degilim ama iki gündür alamadığımız bir hizmet için para ödüyoruz. Taşan malzeme ve ölen askerler gitmeyen saldirilar raporlardaki dengesizlik vs vs... Birileri gercekten tüketici haklarına gitmiş olsa bir daha böyle bir olayla karsilasmayiz kanısındayım. Ikinci sınıf müşteri olmaktan başka türlü kurtulamayız.
Şimdi travian yönetimi multisi admini neyi varsa artık bizleri tatmin edecek bi açıklama yapmak zorundalar.
Sorun şudur ve şu zamana kadar duzeltilecektir. Bu arada zararlarınızın karşılığında su yada bu tür bişeyler olacaktır.
Hoş yapılmayacak ama insan yinede bekliyor.
Oyun içinden yazılan mesajlara otomatik verilen cevapların yetersizliği gibi sevgili admin arkadaşın yazdığıda aynı. Üzgünüz uğraşıyoruz. Bizde biliyoruz onu ama ne zaman bitecek bu fiyasko

mmrd16
20-11-2016, 16:03
Herşey hoş güzelde arkadaşım bu kadar basitmi sence bu işler. Eger bu oyuna emek ve para harciyorsak karşılığında da hizmetin en iyisini istemek hakkımız. Ufak tefek sorunları görmezden gelelim ancak bu son olay gercekten tam bir fiyasko. Emin ol aynı şey burda almanyada ki serverde olmuş olsa ki imkansız bişey oyuncular duman ederdi traviani. Turkiyede ki insanımız böyle şeylere alışık degil. Ama herkese burdan bir tavsiyem var yaklaşık oyunda 3000 kadar hesap var heralde emin degilim ama iki gündür alamadığımız bir hizmet için para ödüyoruz. Taşan malzeme ve ölen askerler gitmeyen saldirilar raporlardaki dengesizlik vs vs... Birileri gercekten tüketici haklarına gitmiş olsa bir daha böyle bir olayla karsilasmayiz kanısındayım. Ikinci sınıf müşteri olmaktan başka türlü kurtulamayız.
Şimdi travian yönetimi multisi admini neyi varsa artık bizleri tatmin edecek bi açıklama yapmak zorundalar.
Sorun şudur ve şu zamana kadar duzeltilecektir. Bu arada zararlarınızın karşılığında su yada bu tür bişeyler olacaktır.
Hoş yapılmayacak ama insan yinede bekliyor.
Oyun içinden yazılan mesajlara otomatik verilen cevapların yetersizliği gibi sevgili admin arkadaşın yazdığıda aynı. Üzgünüz uğraşıyoruz. Bizde biliyoruz onu ama ne zaman bitecek bu fiyasko

İmza atılır !

dehset_ül
20-11-2016, 18:05
İyi Pazarlar Herkese ;

İyi Forumlar

Hocam size zahmet şu 16/-101 koordinatında ki odun tahıl vahasına bakarmısın içeride ne kadar hayvan var. Kahraman full saldırıda 1300 savaş gücü 7 kafes ve 42 şifa merhemi var.

53 tane de lejyoner var temizlenir dersen direk dalacam askeri üsten. Haritayı açamadım bir türlü. Siz farklı bir yerden felan girip görebilirsiniz heralde. Ya da üst yönetime bir yazıp sorarmısınız. Nerden yazıyorsanız artık. Ya da bana nereden yazdığınızı söyleyin ben ordan yazıp sorayım.

S7 güneydoğu bölgesinde 16/-101 koordinatı bu vahayı soruyorum. Acil cevap bekliyorum.

Dip Not: Eğer üst yönetim türkiye de değilde almanyada felansa sana zahmet benim mesajı google translate te almancaya çevirip yollayıverirmisin sana zahmet olmazsa.

Son Destan
20-11-2016, 20:42
S3 de sorun S7 de yine sorun hangi serverde oynayacağız.

bi oduncu basacaktım elli kere sayfayı yeniledim en sonunda o bana galip geldi basamadan çıktım oyundan hep böylemi devam edecek ??

Dip: Ama sonunda bastım o oduncuyu benden daha fazla kaçamadı :D

denizcan06
20-11-2016, 20:44
Oduncunun terbiyesizligi :)

ATLANTA SPR!T
20-11-2016, 20:52
düzeldi mi sanki ne :rolleyes:

hayaligenc
20-11-2016, 22:04
Kıymetli Arkadaşlar ;

Genel olarak bir cevap verecek olursak ;

MultiHunterler sorunla ilgili açıklama yapma hakkına sahip değillerdir ( forumda ) . Forumla ilgili açıklama Stix,TravianTR,Odin admin açıklama yapabilir genel bilgi ve duyurusu yapılması istenilirse şayet yönetim Human ve Artes admine görevlendirme ile forumda açıklaması yönünde bilgileri oyuncular ile paylaşırlar.

Bu nedenle stix admin gerekli açıklamaları burada (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101990&p=2110283#post2110283) yapmış bulunmaktadırlar.

Tekrardan bu durum karşısında üzüntülerimizi belirtiyor sorunun en kısa sürede çözülmesi için teknik ekibin çalıştığını hatırlatmak isteriz.

Bir sonra ki açıklama gelene kadar genel duyuruları takip ediniz.

İyi Forumlar