PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 502 get bad away

ByAsi
18-11-2016, 17:18
ya yeter ama artık su hataya bı kalıcı cozum bulamıyormusunuz pıyasaya yeni giren bi oyun degil bu artık her acılan yeni serverın olmazsa olmazı oldu bu konu ve su an asırı derecede fazla lütfen el atında oynadıgımız oyundan keyıf alalım

Yugi
18-11-2016, 17:23
Bence sunuculara saldırıyolar.

hayaligenc
18-11-2016, 17:24
Merhaba ,

Konuyla ilgili üst adminlere durumu iletilmiştir.

Iyi forumlar

Rock
18-11-2016, 17:26
Kim saldıracak yahu! s1de mamaları az geliyor bahmiyiler.

LASTANG
18-11-2016, 17:27
şu benim olayida cözün be s7 de hem onu cozun hemde benim altın işini cözün bi zahmet hala alamıyorum hayaligenc
mh adminde cevap wermıyor
(http://forum.travian.com.tr/member.php?u=165374)

JoKeR53
18-11-2016, 17:32
Bıktık artık aga bune ya her server aynı terane delirtceksiniz adamı bune ya

ByAsi
18-11-2016, 18:51
bunun saldırıyla falan hıc bır alakası yok özellikle bu yazdan beri travianın her serverında ortaya cıkan bı sorun bu onceden de olurdu ama bu kadar asırı olmazdı artık 502 den gecılmıyor serverlar

Sinanhoca
18-11-2016, 18:55
eskiden serverlar 20-30 bin kişiyle başlardı
bu kadar da kasmazdı
zaman içinde yapılan değişiklikler eklenen grafikler bu hale getirdi bu oyunu
emin olun insanlar bu oyunu grafikleri için oynamıyor
grafikleri için oynayacak adam zaten bu oyunu oynamaz

madem beceremeyeceksiniz, oyun keyfimizi katledeceksiniz eklemeseydiniz ya kardeşim bu grafikleri...

ByAsi
18-11-2016, 21:58
hala bi değişme yok neyi ilettiniz nereye ilettiniz çok merak ediyorum su ilgisizliği turnuva servarında bi yapsanıza allah askına bakalım ne oluyor sinan arkadasında dediği gibi o sonradan eklediğiniz grafikler süre kısaltan reklamlar falan hep bunlar sebep oldu bencede ve turk serverlarındaki ilgisizlik diz boyu oldu yeminle laptobun alıp duvardan duvara carpasım geliyor artık zaten serverda fazla bi oyuncu yok böyle devam ederse hiç kimse kalmayacak o olucak

Yilmayan
18-11-2016, 22:40
Son dönemde bildiğim kadarıyla yaşanan sorunlar;

Server4 köy atılamama sorunu . (1-2 hafta sürdü)

Server5 Köy atılamama ve köşklerin bugda kalması sorunu (2 hafta sürdü)

Server1 502 Sorunu 3 Haftaya yakın sürdü yer yer 404 hatası hissedildi. Son dönemde düzelmişti.

Server7 ile karşınızdayız ;

Önce 502 alırsınız sakin olunuz, ardından bir kademe düzelme olur 404 hatası almaya başlarsınız . Ama durun sorunu çözüyorlar müsterih olunuz. Mağdur olan arkadaşlar mağdur kalmaya devam edecek bunların sözünü veriyoruz.

1 Dakika köy atılamama sorununu unuttuk o da Pek Yakında !

Sistem sorunları asla tesadüf değildir.

Bizi dinlediğiniz için teşekkürler .

Öz eleştiri editi : Ne zaman travian oynayan kişiler bot kullanımdan , madde satın alımından , asker satın alınımından vazgeçer bu sistem sorunlarında düzelme olacaktır. Fakat bunu bahane edip hataların arkasına da saklanılmamalıdır.

Her sv'nin kapasitesi bellidir. Yeni bir server açılıyorsa 2k dan fazla gerçek oyuncu olmaz. Herkes görevini yaparsa ve de karşılıklı güven ortamı oluşursa travian kazanır, oyuncular kazanır.

JoKeR53
18-11-2016, 22:43
Son dönemde bildiğim kadarıyla yaşanan sorunlar;

Server4 köy atılamama sorunu . (1-2 hafta sürdü)

Server5 Köy atılamama ve köşklerin bugda kalması sorunu (2 hafta sürdü)

Server1 502 Sorunu 3 Haftaya yakın sürdü yer yer 404 hatası hissedildi. Son dönemde düzelmişti.

Server7 ile karşınızdayız ;

Önce 502 alırsınız sakin olunuz, ardından bir kademe düzelme olur 404 hatası almaya başlarsınız . Ama durun sorunu çözüyorlar müsterih olunuz. Mağdur olan arkadaşlar mağdur kalmaya devam edecek bunların sözünü veriyoruz.

1 Dakika köy atılamama sorununu unuttuk o da Pek Yakında !

Sistem sorunları asla tesadüf değildir.

Bizi dinlediğiniz için teşekkürler .

Sen oraya emaile aktivasyon kodu gelmemesinide ekle:)

ATLANTA SPR!T
19-11-2016, 00:08
502 oynuyoruz da travian araya parazit oluyor sanki

grattelle1
19-11-2016, 00:28
eskiden serverlar 20-30 bin kişiyle başlardı
bu kadar da kasmazdı
zaman içinde yapılan değişiklikler eklenen grafikler bu hale getirdi bu oyunu
emin olun insanlar bu oyunu grafikleri için oynamıyor
grafikleri için oynayacak adam zaten bu oyunu oynamaz

madem beceremeyeceksiniz, oyun keyfimizi katledeceksiniz eklemeseydiniz ya kardeşim bu grafikleri...

Katılıyorum hocam sana özledik o günleri

Yugi
19-11-2016, 02:03
Eskiden 60bin üye olduğunu gördüğüm günler vardı.Tabi şimdi nerdeee.Ozamanlar babam harçlık verirdi git çitoz al diye ama ben altın alırdım.

LASTANG
19-11-2016, 08:37
sinirden uyudk herkes cosmus uyandık hala502 bu derecemi bagımlı herkes oyuna:D

OYUNCUKEDİ
19-11-2016, 09:43
502 oynuyoruz da travian araya parazit oluyor sanki

Ne güzel söylemişsiniz

çiçili
19-11-2016, 09:45
otomatik atılan bu gümüşçü altıncıların hesapları silmek için yapılıyorda çözümmü değil 2-3 hafta sonra herkes kaldıgı yerden devam ediyor :D

ZaRBo
19-11-2016, 10:28
Bide ben koydum 503...Bu nasıl bi durumdur?Verelim parasını neyse düzgün bi sunucu alalım :P.Tost makinesinden bozma alat edavat mı kullanıyoruz :DDd

hayaligenc
19-11-2016, 10:52
Merhaba Arkadaşlar ;

Konuyla ilgili yetkili birimleri bu durum hakkında bilgilendirmesi yapılmış olup konu hakkında teknik ekip gerekli çalışmaları başlatmış bulunmaktadır.

Sizlerden ricamız bu konuda biraz daha sabırlı olmanızdır şüphesiz bu ve buna benzer sorunlar sizler açısından problem olduğu gibi bizleride üzmektedir. Bizlerde elimizden gelen yetkilerimiz elverdiğince yapabileceğimiz tüm işlemleri yapacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Sorun Teknik ekibin yapabileceği işlem olmakla beraber üstte ki yazımda konu hakkında kendilerine bilgi verildiğini ifade etmiştim .

Bu süre zarfında sizlerden biraz daha sabırlı olmanızı isteyeceğim.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar