PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : xKaNaKaN -/+ Bölgesinde

KralMucopauL
13-11-2016, 18:24
Saçma sapan insanların kendimize ait birliği kafasına göre yerleştirmesine daha fazla müsade edemezdim
Herkese Başarılar ve Saygılı Oyunlar Dilerim. Bölgemizde Takımımıza Hayırlı Olsun..

xKaNaKaN

bekir_87
13-11-2016, 18:29
Saçma sapan insanların kendimize ait birliği kafasına göre yerleştirmesine daha fazla müsade edemezdim
Herkese Başarılar ve Saygılı Oyunlar Dilerim. Bölgemizde Takımımıza Hayırlı Olsun..

xKaNaKaN

Başarılar, yeni bir oluşum galiba ?

Unique
13-11-2016, 18:35
Başarılar, aynı bölgede olacağız iyi rakip olursunuz umarım :)

KralMucopauL
13-11-2016, 18:51

Denk gelmedik sanırım 2009 yılından bu zaman her online portalda bulunduk 6 yıldır traviandayız s2 kazandık diriliş olarak

KralMucopauL
13-11-2016, 18:52
İnşallah güzel bir server olur kalabalık gelin biz kalabalığız :)

Unique
13-11-2016, 21:00
Pek de kalabalık değilsiniz aslında, biraz baktım Mücahit :)

Yilmayan
13-11-2016, 22:26
xKaNaKaN tanıtım :D

https://www.youtube.com/watch?v=7Q3ULFLnmwg

Unique
13-11-2016, 22:39

ooo wolfteam hahahaha, sende oynar mısın :P

Yugi
13-11-2016, 22:40
Wolfteam ve minecraftcılar like.

Yilmayan
13-11-2016, 22:42

hayır tabiki de

Yugi
13-11-2016, 22:48
Turkbeyi kardeş ironi yapmıs arkadaş.Wolfteam oynayan çocuklar büyümüşte travian oynamaya başlamışlar demek istiyor.

Unique
13-11-2016, 23:23
Turkbeyi kardeş ironi yapmıs arkadaş.Wolfteam oynayan çocuklar büyümüşte travian oynamaya başlamışlar demek istiyor.
biliyorum şakasına sordum :D

HıncalKulunç
13-11-2016, 23:23

Nasıl bir hale düştü bu travian anlamadım saçma sapan hallere bürünmeye başladı.. Allah analarına babalarına sabır versin şu video da buram buram cehalet ve apaçilik kokuyor..

Unique
13-11-2016, 23:25
Nasıl bir hale düştü bu travian anlamadım saçma sapan hallere bürünmeye başladı.. Allah analarına babalarına sabır versin şu video da buram buram cehalet ve apaçilik kokuyor..
Beat'i de Contra'nın Ölü Şarkısından çalmışlar.
Bırakın Kanakan Klan savaşı yapmak ister hahahahaaha

HıncalKulunç
13-11-2016, 23:27
ben rapor falan vardır diye izledim sonra sinema filmi fragmanı galiba derken işin rengi değişti :(

JoKeR53
13-11-2016, 23:27

Sen nerelerdesin ihtiyar hiç selam vermiyosun:)

Unique
13-11-2016, 23:30
ben rapor falan vardır diye izledim sonra sinema filmi fragmanı galiba derken işin rengi değişti :(
Ahahahaha Reisleri görmüyor musun yoksa bizim gideceğimiz bölgeye kanakan geliyor ne yapacağız şuan şaşırdık :D

Yugi
13-11-2016, 23:32
Kardeş kanakanların oraya gidin zaten 10 kişi filanlar.

HıncalKulunç
13-11-2016, 23:35
Sen nerelerdesin ihtiyar hiç selam vermiyosun:)

sarmıyor artık travian hesap açmıştım aktive bile etmedim(

KralMucopauL
14-11-2016, 02:17

Bildiğine
Göre
Sende
Oynadın :)

KralMucopauL
14-11-2016, 02:17
Kardeş kanakanların oraya gidin zaten 10 kişi filanlar.
.
yugi oyunda 1 ay zor barınacaksın sus çocuğum sen :)

KralMucopauL
14-11-2016, 02:19

Üzgünüm
Ama evladım onu bize ödül olarak şampiyon olunca yapıldı ve sen burada hayatını 1 oyunda çürüten bir saykosun profil resminde apaçilik zaten akıyor akıyor :) vede her şeyden öte sende bizim dalgamızın tadına baktın sanırım yoksa neden durduk yere bu kadar sıkıntılı bir arkadaş kimliğine bürünesin ki çocuğum :)

KralMucopauL
14-11-2016, 02:20
Beat'i de Contra'nın Ölü Şarkısından çalmışlar.
Bırakın Kanakan Klan savaşı yapmak ister hahahahaaha
.

Aslında senin ile oyunda böyle atışmak isterdim ama ne yazık ki çocuğum sen buralarda atışmayı tercih ettin oyunda bölgemize boşuna 9 ay geçireceğin için üzgünüm.. :)

KralMucopauL
14-11-2016, 02:21
.

Bu arkadaşın bana kemik yaşını biriniz izah edebilir mi wolfteam isimli oyunun sahibi olmak için can atan insanlar var travian gibi küçük kapsamlı oyunlarda takılacağınıza biraz çığır açın biraz level atlayın sigara külleriyle şişmiş göbeğinizi indirin :)

KralMucopauL
14-11-2016, 02:22
hayır tabiki de
.

3 tane dengesiz benden laf yedikleri için burada laga luga yapıyorlar neyse son mesajım sorun yok istediğimiz oyunuda oynarız istediğiniz dalgayada bakabilirsiniz çocuklarım cidden gram umrumda değilsiniz ben nerde eğleneceksem orada bana hayat güzel :)

Unique
14-11-2016, 02:49
Daha server başlamadan hakaret etmeye başladı. Saldırı alsa söver durur herhalde...

WaNDaLL
14-11-2016, 06:34
Daha server başlamadan hakaret etmeye başladı. Saldırı alsa söver durur herhalde...

Tahrik eden sensin asi styla

CAESARİS
14-11-2016, 06:40
Üzgünüm
Ama evladım onu bize ödül olarak şampiyon olunca yapıldı ve sen burada hayatını 1 oyunda çürüten bir saykosun profil resminde apaçilik zaten akıyor akıyor :) vede her şeyden öte sende bizim dalgamızın tadına baktın sanırım yoksa neden durduk yere bu kadar sıkıntılı bir arkadaş kimliğine bürünesin ki çocuğum :)

Ban mı geliyor?? zamanın da başak yazdım diye almıştım

Optik baskan
14-11-2016, 11:27
Wolfteam oynayan oynar kardeşim sizene bundan. Diablo 3 wow oynuyorum hanginiz oynuyosunuz yasli beyaz sacli gobekli ihtiyarlar siz anlamazsiniz zaaa diyor muyuz? Para bayilip oynamayi bilmeyen insanlar toplulugu artik su oyundan ayrilsa da kurtulsak. Kaan kardesime sevgiler:)

Yugi
14-11-2016, 12:05
Wolfteam tayfa bunu beğendi.

Unique
14-11-2016, 13:24
Yok ayıp, ben yapmam öyle şeyler :)

WaNDaLL
14-11-2016, 23:07
Wolfteam oynayan oynar kardeşim sizene bundan. Diablo 3 wow oynuyorum hanginiz oynuyosunuz yasli beyaz sacli gobekli ihtiyarlar siz anlamazsiniz zaaa diyor muyuz? Para bayilip oynamayi bilmeyen insanlar toplulugu artik su oyundan ayrilsa da kurtulsak. Kaan kardesime sevgiler:)

Eski kafalar napçan başkaan :)

KralMucopauL
15-11-2016, 13:21
Yok ayıp, ben yapmam öyle şeyler :)

Sen serverde 2 ay sonra kaçıp gidecen neyin kafasındasın çok merak ediyorum

SİYAH
15-11-2016, 17:01

yok baya eskiler her sw 1 ay 2 ay oynayıp bırakıyorlar :)

KralMucopauL
15-11-2016, 17:07
yok baya eskiler her sw 1 ay 2 ay oynayıp bırakıyorlar :)

O Yüzden mi 2 Ay oynadığımız sw de bölgenizin tek hakimi olduğunuz halde (bu size göre) tabi. Wow kazanmadın evladım

SİYAH
15-11-2016, 17:22
O Yüzden mi 2 Ay oynadığımız sw de bölgenizin tek hakimi olduğunuz halde (bu size göre) tabi. Wow kazanmadın evladım

Ya olm sus ya sw de oynayan birisi cıkacak bosa rencide olacaksın gazel okuma burada :) 2. ayı görmedin ki sen benim wowum dan bahsediyon bir bölgenin hakimi olan olusum nasıl tılsımları göremeden servere veda eder sana gülerler kendini komik duruma düşürme. bozuk üslubun ve lakayıt tavırların ile sana güvenen insanları harcama yazık. counter gta falan oyna evde parana yazık

yardım
15-11-2016, 17:25
Ya olm sus ya sw de oynayan birisi cıkacak bosa rencide olacaksın gazel okuma burada :) 2. ayı görmedin ki sen benim wowum dan bahsediyon bir bölgenin hakimi olan olusum nasıl tılsımları göremeden servere veda eder sana gülerler kendini komik duruma düşürme. bozuk üslubun ve lakayıt tavırların ile sana güvenen insanları harcama yazık. counter gta falan oyna evde parana yazık

Son biten s4 den bahsediyorsanız ben oynadım adfgg :D))

KralMucopauL
16-11-2016, 17:03

Sanırım ademus kadrosu wowu kazandığında da yanınıza topladığınız onlarca para yatırttığınız adamlara böyle saçmalayıp bir kenara atıp elalemin galibiyetini alkışladınız.. pardon sizde karakter yok küfür etmişsinizdir

Yilmayan
17-11-2016, 03:13
xKaNaKaN gönlümden geçen birlik :) Bakalım ne yapacaklar ...

son mohikan
17-11-2016, 08:35

ikinize bir sövesim geldi ama nasıl hemde :) la adam gibi yanımda başlayaydınız ya :)

KralMucopauL
17-11-2016, 15:26
ikinize bir sövesim geldi ama nasıl hemde :) la adam gibi yanımda başlayaydınız ya :)
.

Sen herkesi kendin gibi satıcı mı sandın kardeş ?_

KralMucopauL
17-11-2016, 15:28
xKaNaKaN gönlümden geçen birlik :) Bakalım ne yapacaklar ...

.

Şaşırttın beni teşekkür ederiz :)

kerem.yenikan
17-11-2016, 15:39

ben tanıyorum sizleri çok büyük oyuncularsınız s1 de gördüm gayet iyyidiniz serverda 20 güne yakın durabildiniz çok büyüksünüz çok dikkat edin s7 boş server olacak gibi görünmüyor ha siz kendinize boş bir server bakın yoksa orada 20 gün olmaz 3 ay olur yani

WaNDaLL
17-11-2016, 15:52
ben tanıyorum sizleri çok büyük oyuncularsınız s1 de gördüm gayet iyyidiniz serverda 20 güne yakın durabildiniz çok büyüksünüz çok dikkat edin s7 boş server olacak gibi görünmüyor ha siz kendinize boş bir server bakın yoksa orada 20 gün olmaz 3 ay olur yani

Ekipteki 2 3 kisi ile yeterince sizi telaşlandirdik :) iyi oyunlar

WaNDaLL
17-11-2016, 15:54

Eski dosttan dusman olmaz bunlar en buyuk yalanlar..

Rapper_Mazlum
17-11-2016, 15:55

bak sen şu işe :D

KralMucopauL
17-11-2016, 16:00

Beyaban... özü ... yüzüm... dokunan bana mendil tutsun

WaNDaLL
17-11-2016, 16:01
bak sen şu işe :D

Anlasiyoruz biz canisi :D

Optik baskan
17-11-2016, 16:06

Omer abi her zaman arkandayiz sen yeter ki murtiyi kafala:)

son mohikan
17-11-2016, 16:47

Cok kalbimi kirdin cok :) allahtan murat watsaptan medaj atti garfasim bak yanlis anlama cok fena yanlis anlamaya musaitim :)

KralMucopauL
17-11-2016, 17:22

dostum 8 gün geç başladık ve 2 kişiydik yalnız orada :)

KralMucopauL
17-11-2016, 17:23
Omer abi her zaman arkandayiz sen yeter ki murtiyi kafala:)
'

Biz murtiyi gruptan cıkardık arkadaşınız siyahlar ile oynayacak zaten sinanda 2 gün sonra hesap siler gider

PHOENIX-Arceus
17-11-2016, 17:48
Ekipteki 2 3 kisi ile yeterince sizi telaşlandirdik :) iyi oyunlar

dedin ve s1 deki hesabını kendilerine teslim ettin 😒

KralMucopauL
17-11-2016, 18:02
dedin ve s1 deki hesabını kendilerine teslim ettin 😒
.

ne yapaydık hacı server 7 e geçecektik :)

Optik baskan
17-11-2016, 18:07
'

Biz murtiyi gruptan cıkardık arkadaşınız siyahlar ile oynayacak zaten sinanda 2 gün sonra hesap siler gider

Arkadasim saygi duyulmak mi istiyorsun once saygi duy. Goruyosun forumda bos laflarina kimse itibar etmiyor hadi baska platform bul ordan devam et zeka kitlesi yuksek burda :)

selinle_22
17-11-2016, 18:11
muco sizinle oynamak istemediğim için gruptan çıkardın daha dun nasıl konuşuyodun bugun nasıl sırf sizinle oynamıyoruz diye 180 derece dönülmez kardeşim onuda geçtim burdan laf atmaya çalışacağına numaram var ordan yaz

PHOENIX-Arceus
17-11-2016, 18:11
.

ne yapaydık hacı server 7 e geçecektik :)

Sileydiniz hesapları devir mi etmeniz gerekiyordu

selinle_22
17-11-2016, 18:21

sen beni tanıyon mu tanımıyosan tanıtıyım yani..:)))

_çığrı_
17-11-2016, 20:06
sen beni tanıyon mu tanımıyosan tanıtıyım yani..:)))

Olcayto39 yabancı gelmiyor sanki ;)

KralMucopauL
17-11-2016, 20:08
Arkadasim saygi duyulmak mi istiyorsun once saygi duy. Goruyosun forumda bos laflarina kimse itibar etmiyor hadi baska platform bul ordan devam et zeka kitlesi yuksek burda :)
.
ters bir şey söylediğimi düşünmüyorum aklı başında olan bir insan yazdıklarımı gözüyle okur :)

KralMucopauL
17-11-2016, 20:08
Sileydiniz hesapları devir mi etmeniz gerekiyordu
.

1 hesap devri oldu oda arkadaşımıza kardeş

KralMucopauL
17-11-2016, 20:09
muco sizinle oynamak istemediğim için gruptan çıkardın daha dun nasıl konuşuyodun bugun nasıl sırf sizinle oynamıyoruz diye 180 derece dönülmez kardeşim onuda geçtim burdan laf atmaya çalışacağına numaram var ordan yaz
.
ben ters bir şey söylemedim bizimle oynamak istemiyorsun grupta kalmanında bir manası yok bence sizler işinize geldiği gibi anlamyı tercih ediyorsunuz :)

Optik baskan
17-11-2016, 20:25
Cigri hesabini yikmistik bi serverda ama hangisi hatirlayamadim. Olcayto39 du nickte o zaman :)

WaNDaLL
17-11-2016, 20:53
Cok kalbimi kirdin cok :) allahtan murat watsaptan medaj atti garfasim bak yanlis anlama cok fena yanlis anlamaya musaitim :)

:D :D eyvallah

WaNDaLL
17-11-2016, 20:56
Cigri hesabini yikmistik bi serverda ama hangisi hatirlayamadim. Olcayto39 du nickte o zaman :)

Cigri asil sahibi degil sanirim kendisi.

selinle_22
17-11-2016, 23:32
Olcayto39 yabancı gelmiyor sanki ;)

sanırım unutulması imkansız birisiyim..:D
bazı isimler asla unutulmaz ubade kılıçaslan ve _çığrı_ gibi her ne kadar rakip olsakta muhabbetimiz samimi ve dosthane olmuştur seninle sana ve ekibine başarılar

son mohikan
18-11-2016, 10:38
:D :D eyvallah

ama köşeye kıstırcam seni aga haberin olsun :D numaranı bulacam sövüp sövüp kapatacam :D

son mohikan
18-11-2016, 10:40

sinana yüzümü karar çıkarma yeter :)

selinle_22
19-11-2016, 01:11

şüphen varmı kanki geldik gereğini yaparız

grattelle1
19-11-2016, 01:15

Adamın yüzü zaten kara :) siyah

PHOENIX-Arceus
19-11-2016, 01:39
.

1 hesap devri oldu oda arkadaşımıza kardeş

Valla arkadaşınız nar birliğine çalışıyormuş o zaman. Wandall hesabı adamlar öncü kuvvet olarak kullanıyorlar :)

SİYAH
20-11-2016, 03:56
Sanırım ademus kadrosu wowu kazandığında da yanınıza topladığınız onlarca para yatırttığınız adamlara böyle saçmalayıp bir kenara atıp elalemin galibiyetini alkışladınız.. pardon sizde karakter yok küfür etmişsinizdir
Ben senin ally msj larını okurken :)
mevcut birliğinde ki çekirdek kadroya davranısını '' insanlıktan çıkayım mı illa '' gibi komik sözlerini okuyup okuyup wh grubumuz da kahkahalarla güldük :) yani küfür ve kenara atmak senin işin ki zira hesabını silip kaçtığında kalan arkadaslara biz yer açtık :) 2. olarak sana son msj aslında hata yapiyorum senin gibi kendini ispatlamış birine cevap vererek ama o wow sadece adamus oyuncularının değil 2 ye bölünmüş bir server de bizim de wowumuzdu ki server boyunca hem içimizde ki irlandalıları hem bölge dışını patates ederek bunu gösterdik. 5x mimarı verip wowun orada olmasının daha iyi olacagı kanaatine wardık. tabi sen hiç wow falan 100.gün tılsım böyle dönemleri göremediğin için şimdi beni anlamakta zorlanıyorsun :))

SİYAH
20-11-2016, 03:59
.
ters bir şey söylediğimi düşünmüyorum aklı başında olan bir insan yazdıklarımı gözüyle okur :)

Sana baska sw de hesap açayım altını alayım 150 vahanıda git burdan kafamızı şişirme

Unique
20-11-2016, 04:27
Sana baska sw de hesap açayım altını alayım 150 vahanıda git burdan kafamızı şişirme
hahahahaha :D

BySONOSMANLI
27-11-2016, 07:00

Şimdi sen banned olmussun cevap veremeyebılırsın ama ben yınede ınsanların bılgısı olması acısından yazayım ,

Servera basladıgımızda , senın bırlıgını zaten tılsım oncesı tek operasyonla dagıttık , hanı senın bırlıgıne attıgın , adam olun sızlerı ben krutardım ılla ınsanlıktanmı cıkayım gıbı ergen mmesajlarını zaten hıc acmıyorum :)

daha sonra bolgemızde gerıye kalan , ve defalarca ısım degıstıren ınat bırlıklerınıde yıktık ,

Suvarı bırlıklerının essız mımar tılsımını Emrah dostumuzun ıstegı ıle bızzat ben aldım , ve Adamus- koman ekıbı olarak , Bagaur-şad hesabında wowun kurulmasına karar kıldık ve tılsımı o hesaba aktardım,
kendı ana hesabımı bırakıp , Tayfun ( feliçita ) arkadasımızla ,wowada ben baktım ,( son zamanlar dısında )

sımdı onları gectık , senın konu baslıgında -/+ yazıyor ama sen baska bolgeye gıtmıssın :)

bu demek oluyorkı tılsımlara kadar kalma ıhtımalın var ama unutma tılsımlar cıkınca uzun surmez yıne yıkarız ;)

öptüm senı ,

adem abın EVLAT:)

BySONOSMANLI
27-11-2016, 07:03

banada:)alsana

ATLANTA SPR!T
27-11-2016, 12:12
s7 açıldıgından beri forum takip eder oldum :)

zacoo
27-11-2016, 13:48
bende varım öyle bi durum söz konusu olamaz :p:p

WaNDaLL
01-12-2016, 01:47
ama köşeye kıstırcam seni aga haberin olsun :D numaranı bulacam sövüp sövüp kapatacam :D

Az ve öz sövüşelim :D .İstediğin telefon olsun.

WaNDaLL
01-12-2016, 01:49
Vur patlasin cal oynasin kanakan

SİYAH
01-12-2016, 18:49
banada:)alsana

yaw bu gitsin diye özel bir tarife abi katlanamıyorum saçma sapan absürt bir sürü şey bu yetmezmiş gibi birde yogi çıktı :D

JoKeR53
01-12-2016, 21:18
Olm sizin derdiniz la:Dgelip bizim adamlara mesaj atıp bizim birliğe gelin diyosunuz:Dbide gitmişsiniz birlikte yetkili birine mesaj atmışsınız milletin oyuncularını mesaj atıp alacak kadar aciz misiniz

Razor&Dante
01-12-2016, 21:33
Olm sizin derdiniz la:Dgelip bizim adamlara mesaj atıp bizim birliğe gelin diyosunuz:Dbide gitmişsiniz birlikte yetkili birine mesaj atmışsınız milletin oyuncularını mesaj atıp alacak kadar aciz misiniz

Kanakan ın standart hareketi o :D

Server bitirdiklerini hiç görmedim.

JoKeR53
01-12-2016, 23:10
Kanakan ın standart hareketi o :D

Server bitirdiklerini hiç görmedim.

Zaten bu kafaylada fazla gitmezler:Dbende duyum aldım oyunda henüz 1 ayı geçememişler:)