PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞEHİT & MR Birlikleri - Saldırı ve Savunma Raporları

Mhysa
09-11-2016, 11:11
Bizde 3-5 bişeyler koyalım istedik.

Saldırılar sonucunda tüm tarlalar tahrip edilmiştir. Savunma yapan rakibimizi bu güzel savunma içinde ayrıca tebrik ederim.

Gn.Başkan Yannis;

15932

Eisenheim;

15933

Meruem;

15935

Ketum;

15934

Mhysa
09-11-2016, 11:15
Efsane07 Savunma;

15936
Burakx Savunma; Tarlalarım yine gitti :((

15937

gozzak
09-11-2016, 11:48
Bizde 3-5 bişeyler koyalım istedik.

Saldırılar sonucunda tüm tarlalar tahrip edilmiştir. Savunma yapan rakibimizi bu güzel savunma içinde ayrıca tebrik ederim.

Gn.Başkan Yannis;

15932

Eisenheim;

15933

Meruem;

15935

Ketum;

15934
Rakibe saygı duyuyorum sıralı saldırıları için tebrik ederim güzel saldırı çıkıldı ancak bütün tarlalar yıkılmadı bilginiz olsun ss atabilirim 8 tarla yıkıldı. Bunu başarı olarak görüyorsanız kötü bir durum Koskoca bir brilik bunu başarı olarak görmemeli . 8 tarla bilindiği üzere 1 günlük iş belki bir gün bile sürmez. Yunusun orduya cidden üzüldüm güzel bir ordu çöp oldu hiç bir amacı gerçekleştirmedi . Tekrardan teşekkür ederim

Ç&T Okan_

bebito
09-11-2016, 11:56
Tühhh. Ç&T raporlar sayfasına yatırım yapmıştım, yanlış yer değerlendi.

Organizasyon iyiydi. Tılsım hesaplara dakikasını tutacak şekilde feykleri çıkıp, gerçeği sonra çıkmak mantıklıydı. Emek isteyen bir organizasyondu.

Ama bu operasyon sonucu çakılan 2 buçuk saldırı ordusu ve ele geçen sadece tarla yıkmak. Çakılan ordulardan biri oyunun bu aşaması için gayet iyiydi. Yanlış kullanıldı. Totem hesabının saldırı askerleri sağlam. Gelen hammaddeyle tarlalar eski haline 2 güne düzelince, kayıp SIFIR denilebilir. Saldırı ordusunu 2 güne basamazsınız malesef.

Yilmayan
09-11-2016, 12:40
Birileri ordu basmayı öğrenmiş :)

TMT
09-11-2016, 13:52
bastığı güzel ordu ve öncü girme cesaretinden dolayı yannisi tebrik ederim , defanslarımızı fake organizasyonuna kaydıran savunma komutanlarımızın başarısızlığına rağmen çok kısıtlı zamanda gösterdiğimiz direnç takdire şayan oldu , normal şartlar altında pert olması gereken köyümüzde böyle bir orduyu kesmek sonuç olarak sevindiğimiz bir durum , oyunu bilenler kimin zararlı çıktığının yorumunu yapacaktır

Cumali Aydın
09-11-2016, 20:54
Operasyonda emeği geçenleri tebrik ederim, totem adlı arkadaşa defans geleceğini biliyorduk opu iptal de edebilirdik ancak fakeler çıkmışken defans atsalar da defans eritelim denildi ve oldu da bu olay. Savunan ekibide tebrik ederim, servere renk getiren güzel bir operasyon oldu.