PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2016-2017 vefa birlikleri

JoKeR53
07-11-2016, 23:50
S4 oluşturduğumuz küçük yapılanmamızı bu sefer daha büyük bi birlik olarak gelcez bölgemiz ++ servera gelcek bütün birliklere ve oyunculara başarılar dileriz

GeneraLSmoker
07-11-2016, 23:56
S4 oluşturduğumuz küçük yapılanmamızı bu sefer daha büyük bi birlik olarak gelcez bölgemiz ++ servera gelcek bütün birliklere ve oyunculara başarılar dileriz

Şimdiden başarılar guzel hoş sevıyelı ve hılesız bır server dilegı ıle

barbar kral
08-11-2016, 07:26
Dostluğa, Saygıya ve Dürüstlüğe önem veren VEFA birlikleri olarak +/+ bölgesinde başlıyoruz.

Bizimle birlikte oynamayı düşünen öncelikle saygılı ve savaş kurallarına uyacak dostlarımızı +/+ bölgesine bekliyoruz.

Rakiplerimize başarılar diliyoruz...

JoKeR53
08-11-2016, 12:24
Şimdiden başarılar guzel hoş sevıyelı ve hılesız bır server dilegı ıle

Eyw size de başarılar bizim de tek temennimiz bu zaten

KralMucopauL
08-11-2016, 13:12
Başarılar kardeşim bizde ekibimiz ile geleceğiz yeri daha belirleyemedik ama eminim bölgelerimiz çatışmayacak :)

JoKeR53
09-11-2016, 10:21
15938
Forumda olmayan bazı arkadaşlar bizi fazla hafife almış sorun yok bizim için onların bileceği is
Bize tebriklerini ileten dostlara teşekkür ediyoruz xkanakanx birliklerine de başarılar dileriz server çok dolu olmicak gibi duruyo

suayipugur
09-11-2016, 18:16
Başarılar.

azrailin olurum
09-11-2016, 18:18
Dostluğa, Saygıya ve Dürüstlüğe önem veren VEFA birlikleri olarak +/+ bölgesinde başlıyoruz.

Bizimle birlikte oynamayı düşünen öncelikle saygılı ve savaş kurallarına uyacak dostlarımızı +/+ bölgesine bekliyoruz.

Rakiplerimize başarılar diliyoruz...
dostluğa, saygıya ve dürüstlüğe önem vermek ve vefasızlar ? iyi güldürdünüz akşam akşam ;)

JoKeR53
09-11-2016, 18:21
dostluğa, saygıya ve dürüstlüğe önem vermek ve vefasızlar ? iyi güldürdünüz akşam akşam ;)

Hadi bacım dükkanın önünü kapama ben senin karın ağrını biliyorum hadi uza

Nicholai Hel
09-11-2016, 18:25
Destek amaçlı olacağım orada, yer var mıdır joker beyciğim :D

JoKeR53
09-11-2016, 18:27
Destek amaçlı olacağım orada, yer var mıdır joker beyciğim :D

Sana yer kalmazsa ben çıkarım bro:):)yer bol bütün yerler senin şu linkide atta heyecanlansın biraz ortalık:D

azrailin olurum
09-11-2016, 18:31
Hadi bacım dükkanın önünü kapama ben senin karın ağrını biliyorum hadi uza

uwwww fena durum vefasızlar içinde bilebilicek kapasitede birisi :) peki bu hanım kızımız niye olduğunu söyleyecekmi yoksa benmi söyleyim hani server başından beri beni yıkıcak bir ekip vardı vefasızlar diye biliniyordu bu hanım kızımız server başından beri o yıkıcak oldukları köye fakeden başka bişey atamadıkları için belki burda kızdırırsam varsa askerleri belki bir ihtimal merkezime saldıramazlarmı sonuçta söz verildi sözünden dönene ne denir herkes bilir :) gider ayak bari bir ordu atında dersiniz gittikte geçemedik adamın defini :)

JoKeR53
09-11-2016, 18:38
uwwww fena durum vefasızlar içinde bilebilicek kapasitede birisi :) peki bu hanım kızımız niye olduğunu söyleyecekmi yoksa benmi söyleyim hani server başından beri beni yıkıcak bir ekip vardı vefasızlar diye biliniyordu bu hanım kızımız server başından beri o yıkıcak oldukları köye fakeden başka bişey atamadıkları için belki burda kızdırırsam varsa askerleri belki bir ihtimal merkezime saldıramazlarmı sonuçta söz verildi sözünden dönene ne denir herkes bilir :) gider ayak bari bir ordu atında dersiniz gittikte geçemedik adamın defini :)

Ben kimseye birini yikicam demedim ama çok meraklıysan seni yikiyim ha bu arada ben önden birinin ordusunu sokmam direk kendi ordumu sokarım siz iyi bilirsiniz önden başkasının ordusunu sokmayı neyse acemiliğinize veriyorum bizde oyunu öğrenmeye calışırken önden başkalarının ordusunu sokuyoduk

azrailin olurum
09-11-2016, 18:43
Ben kimseye birini yikicam demedim ama çok meraklıysan seni yikiyim ha bu arada ben önden birinin ordusunu sokmam direk kendi ordumu sokarım siz iyi bilirsiniz önden başkasının ordusunu sokmayı neyse acemiliğinize veriyorum bizde oyunu öğrenmeye calışırken önden başkalarının ordusunu sokuyoduk

öğrenebiliceğinizi hiç düşünemiştim demek oyunuda öğrenmişsiniz :) senin kim olduğunu bilmiyorum ama sen benim kim olduğumu biliyorsun farkımız bu :) ama senin ercanmıydı neydi bir başkanın ismini bilemediğim bir bernekçik vardı bilirsin sen onları onların sözü vardı profillerde yazıları vardı her gece bir merkez yıkıcaz ilk başta seni yıkıcaz diyen sizin ekibinizken neden peki ben bu icraatınızı göremedim ama sen benim icraatlarımı görmüşsünki söyleyebiliyorsun :) hadi bu sefer tek gelim isterseniz açayım hesap 2 nüfusta bırakayım gelin s7de onu yıkın mutlu olun onuda yıkabilirseniz :)

JoKeR53
09-11-2016, 18:50
öğrenebiliceğinizi hiç düşünemiştim demek oyunuda öğrenmişsiniz :) senin kim olduğunu bilmiyorum ama sen benim kim olduğumu biliyorsun farkımız bu :) ama senin ercanmıydı neydi bir başkanın ismini bilemediğim bir bernekçik vardı bilirsin sen onları onların sözü vardı profillerde yazıları vardı her gece bir merkez yıkıcaz ilk başta seni yıkıcaz diyen sizin ekibinizken neden peki ben bu icraatınızı göremedim ama sen benim icraatlarımı görmüşsünki söyleyebiliyorsun :) hadi bu sefer tek gelim isterseniz açayım hesap 2 nüfusta bırakayım gelin s7de onu yıkın mutlu olun onuda yıkabilirseniz :)

Madem o kadar büyük oyuncuydunuz benim köyüme bi tane bile saldırı gelmedi ama senin içinde bizim köylerde bıraktığınız askerler kaldı heralde seni tanıma sebebimde birlik profilinde bi kaç kere ismini görmüş olmam madem o kadar bizi yıktıysan saldırı sırasında baya üstlerde olman gerekirdi:)Neyse daha ne yazarsan yaz cevap vermicem selam söylersin adlarını bile hatırlamakta güçlük çektiğim büyük abilerine
Dip:madem herkesi yıktınız geçirdiniz cfo veddierk ve cembalci hesaplarına niye dünyanın parasını verdiniz abisi

azrailin olurum
09-11-2016, 18:59
Madem o kadar büyük oyuncuydunuz benim köyüme bi tane bile saldırı gelmedi ama senin içinde bizim köylerde bıraktığınız askerler kaldı heralde seni tanıma sebebimde birlik profilinde bi kaç kere ismini görmüş olmam madem o kadar bizi yıktıysan saldırı sırasında baya üstlerde olman gerekirdi:)Neyse daha ne yazarsan yaz cevap vermicem selam söylersin adlarını bile hatırlamakta güçlük çektiğim büyük abilerine
Dip:madem herkesi yıktınız geçirdiniz cfo veddierk ve cembalci hesaplarına niye dünyanın parasını verdiniz abisi

senin kim olduğunu bile bilmiyorum ama sen beni görebilmişsin işte diyorumki sana farkımız bu hala aynı yerde debelenip duruyorsun üstadım yazıktır bu kadar eziyet etme kendine biraz ufkunu genişlet söylediğim sözün anlamını öğrenmeye çalış :) saldırı puanına kadar bakmış incelemişsin peki üstteki cümlede sadece birlik profilinde ismini görmüştüm diyorsun kıyamam ya hanım kızımız abilerin sana yalan söylemeyi öğretemedimi oysaki onlar usta yalancılar be gülüm yapmayın böyle şeyler eğitilmiş yalancı çıkarsınlarki karşıma en azından birinci raundda yere yıkılmasınlar :) tabi insan 2 dakika önce ne yazdığını hatırlayamıyorsa 1-2 ay önce beraber oynadığı oyuncuyu nasıl hatırlasın anlıyorum seni :) hadi diyelimki biz o hesapları aldık paramız çok canımız sıkılıyo hesap alıyoruz hesabı sizemi düştü :) hem böyle şeyler yazma forumlara gidip milletin hesaplarını alırsınız gelip burda parasını bastık aldık dersiniz hesaplarınız banlanır öğreteyim istersen sana böyle şeyleri :)

JoKeR53
09-11-2016, 19:08
Evet zeka seviyeni gösterdin yalan söylemeyi siz iyi becerirsiniz niye biliyo musun önce profilinizde kendi birliğinize küfür edersin sonra teşekkür edersin ama sen kendin bile ne anlattıgını bilmiyosun ben kimseyide takip etmem burda vıdı vıdı ediyodun bende ne kadar saldırı puanın olduğuna baktım ve anca vıdı vıdı ettiğini anladım bundan sonra kendin çalar kendin oynarsın Allaha sükür kimsenin yüzüne diyemeyeceğimiz şeyi arkasından konuşmadık

azrailin olurum
09-11-2016, 19:26
Evet zeka seviyeni gösterdin yalan söylemeyi siz iyi becerirsiniz niye biliyo musun önce profilinizde kendi birliğinize küfür edersin sonra teşekkür edersin ama sen kendin bile ne anlattıgını bilmiyosun ben kimseyide takip etmem burda vıdı vıdı ediyodun bende ne kadar saldırı puanın olduğuna baktım ve anca vıdı vıdı ettiğini anladım bundan sonra kendin çalar kendin oynarsın Allaha sükür kimsenin yüzüne diyemeyeceğimiz şeyi arkasından konuşmadık

benim zeka seviyemi görebilicek kadar olmuşsunuz üstadım :) ama ben olmayanı nasıl görecem bilmiyorum çokmu aşağılara bakayım :) profilden küfür etti deddiğiniz oyuncu profilden teşekkür etti dediğiniz oyuncu farklı ben farklıyım :) önce bir konuşurken hangi hesapla konuştuğunu bil oraya bakıp buraya dönene kadar unutuyomusun yoksa :) yüzüme söylediğinizi arkamdanda konuştunuz işte onu diyorum ama yapamadınız ona üzülüyorum hani sözünüz buyrun gelin hesabım orada kordinat 128 -2 hadi gel başka hesaplar yok ama orda bu sefer doğru hesabı tutturucaksın :) ama olmuyorki böyle başta ne demiştin yaran var demiştin hemen kaçıyorsun üstadım olmuyorki böyle :)

izmitli
09-11-2016, 19:42
bilal bilal adımımı kullanıyosun :) nerden başlım bilemedim bak şimdi siz ne dediniz vefa birligindeki 55 oyuncu bişey yapamazdı size göre s4 savunmada 1ci saldırıda 10 cu olan vefa birligi sizin gibi degil üç beş yönetici vefa oyuncularını kullanamadınız neden bukadar zorunuza gitti o senin şahin hocanın çıkarları dogrultusnda tüm rest oyuncularına küfreden adamı atamadınız siz daha adam tümrestin arkasına geçti birde profilinde yazdı bunu tümserver gördü ama siz özellikle şahin hoca çıkarı için sineye çekti sen şahin hocana madde taşımaya devam et savunma askeri at kullandıgın şeyden sen anladın nedemek istedimi ayrıca ben sizin gibi yapmam oyuncumun askerini önden sokmam önce kendi askerimi gömerim ki sizden kaçtane tılsım aldım hatta 2 köylü hesaptan bile tılsım aldım kaçtane oyuncunu yıktım sizde asker kaldımı kaldıysa atın onlarıda kesek

izmitli
09-11-2016, 19:43
sen saga sola oldumu böyle diye mesaj atmaya devam et bilalll bilalll

ArTeS
09-11-2016, 19:55
https://www.youtube.com/watch?v=-m4xg4_nvqc

Nicholai Hel
09-11-2016, 19:57
Sana yer kalmazsa ben çıkarım bro:):)yer bol bütün yerler senin şu linkide atta heyecanlansın biraz ortalık:Dlinkin zamanı var :D vay sağolasın :D

azrailin olurum
09-11-2016, 22:53
bilal bilal adımımı kullanıyosun :) nerden başlım bilemedim bak şimdi siz ne dediniz vefa birligindeki 55 oyuncu bişey yapamazdı size göre s4 savunmada 1ci saldırıda 10 cu olan vefa birligi sizin gibi degil üç beş yönetici vefa oyuncularını kullanamadınız neden bukadar zorunuza gitti o senin şahin hocanın çıkarları dogrultusnda tüm rest oyuncularına küfreden adamı atamadınız siz daha adam tümrestin arkasına geçti birde profilinde yazdı bunu tümserver gördü ama siz özellikle şahin hoca çıkarı için sineye çekti sen şahin hocana madde taşımaya devam et savunma askeri at kullandıgın şeyden sen anladın nedemek istedimi ayrıca ben sizin gibi yapmam oyuncumun askerini önden sokmam önce kendi askerimi gömerim ki sizden kaçtane tılsım aldım hatta 2 köylü hesaptan bile tılsım aldım kaçtane oyuncunu yıktım sizde asker kaldımı kaldıysa atın onlarıda kesek

ooo küfürbaz haydo abimizde :) şimdi şöyle diyelim biz bişey demeden önce siz ne dediniz hatırlıyormusunuz ? REST C yi yıkıcaz dediniz ilk başta bana geliyordunuz hesap siliceksiniz yakında hala bana gelemedin ayıptır bernek hesap sildi beni serverden silicekti olmuyor sendemi böyle yapacaksın yoksa :) 2. olarak hani sen diyorsun ya biz ordumuzu önden sokuyoruz diye bizde öyle bişey yok işte bizde ordumuzun önüne girmeyince insanlar kırılıyor güceniyor çünkü bizdekiler oraya askerlerini sonuna kadar kullanmaya gelmiş oyuncular sizdekiler gibi server bitince eve götüreceğini sananlardan değiller :) bide o dediğin yaptığın hareketlere istinaden cevap vereyim o dönemlerde ben yoktum ve geldiğimde senin hesapta yerinde yoktu niyeyse :) 2.si geldiğimde sana bir şaka yaptım bu satın aldığın hesap varya ona hani ordumuzu kesiyodunuz ya yazmışsın yukarıya 1. koç ordusunu çaktın 2. ordu geçti orayı hani hepsini çakabiliyordunuz ben en az oraya çakarsınız diye 10 ordu attırdım niye çakamadınki :)

azrailin olurum
09-11-2016, 22:54
sen saga sola oldumu böyle diye mesaj atmaya devam et bilalll bilalll

demekki unutkanlık bütün ekibinizde varmış benim yazdığımı okuyup buraya dönene kadar unutmuşsun birdaha oku ne yazmışım eğer unutursan oraya baka baka yaz :)

JoKeR53
09-11-2016, 23:06
Senin mamanı ben vericem yavrum merak etme etrafa havlamana gerek yok buraya gelip bi yerlerinden teyyare uydurmaya devam et sağa sola havlama başka bisey istemez.Yaş 13-14 felan senin heralde uyku vaktin çoktan geçmiş ödevlerini yaptın mı bakiyim

Yugi
09-11-2016, 23:07
Arkadaşlar bence bizle birleşin.Biz çok güçlüyüz.

WaNDaLL
09-11-2016, 23:28

Başarılar..

azrailin olurum
10-11-2016, 00:06
Senin mamanı ben vericem yavrum merak etme etrafa havlamana gerek yok buraya gelip bi yerlerinden teyyare uydurmaya devam et sağa sola havlama başka bisey istemez.Yaş 13-14 felan senin heralde uyku vaktin çoktan geçmiş ödevlerini yaptın mı bakiyim

işte edep olmayınca insanda hayada olmuyo bişeyde olmuyor :) bu arada bişey daha diyimmi içinizdeki hesapları satan adamlarla beraber midesi kaldırıcak adamlarla nasıl berabersiniz anlamadım hesabını hesaplarını satan insanlarla oynuyorsunuz dikkat edin yarı yolda sevilmeyin :) gel canım önce şu nickini bahşetsene bana şeker çocuk bakalım kim kimin mamasını veriyor :) liselimisin be çocuğum sen yoksa mevzuyu ödevlere getirmişsin biz o fazla geçeli kaç yıl oldu :)

barbar kral
10-11-2016, 09:44
Bilalmisin nesin işine bak koçum laf canbazlığı yapma restciklerine sığınmaya devam hadi etek altına hadi

JoKeR53
10-11-2016, 10:39
Başarılar..

Sizede başarılar

izmitli
11-11-2016, 21:41
ooo küfürbaz haydo abimizde :) şimdi şöyle diyelim biz bişey demeden önce siz ne dediniz hatırlıyormusunuz ? Rest c yi yıkıcaz dediniz ilk başta bana geliyordunuz hesap siliceksiniz yakında hala bana gelemedin ayıptır bernek hesap sildi beni serverden silicekti olmuyor sendemi böyle yapacaksın yoksa :) 2. Olarak hani sen diyorsun ya biz ordumuzu önden sokuyoruz diye bizde öyle bişey yok işte bizde ordumuzun önüne girmeyince insanlar kırılıyor güceniyor çünkü bizdekiler oraya askerlerini sonuna kadar kullanmaya gelmiş oyuncular sizdekiler gibi server bitince eve götüreceğini sananlardan değiller :) bide o dediğin yaptığın hareketlere istinaden cevap vereyim o dönemlerde ben yoktum ve geldiğimde senin hesapta yerinde yoktu niyeyse :) 2.si geldiğimde sana bir şaka yaptım bu satın aldığın hesap varya ona hani ordumuzu kesiyodunuz ya yazmışsın yukarıya 1. Koç ordusunu çaktın 2. Ordu geçti orayı hani hepsini çakabiliyordunuz ben en az oraya çakarsınız diye 10 ordu attırdım niye çakamadınki :)

bilalll bilalll evet biz bir öneri sunduk vefa ve rest c savaşsın dedik ama sizin o korku varya korku korkudan hayır tümrestte savaşa soktunuz hatırladınmı sonra size kayalı küfretmişti onuda hatırladınmı bilalll bilall demişinki insanlar benim ordumu önden gönder diye yarışıyolar okadar yarışan varki saldırı komutanınız adamlar şifre vermiyo diye görevini bırakmıştı aaaaaa tüh fayiş fiyatlarla hesap satın alan da siz degildiniz :))) sende olmsan kimle makara yapcaz be bilallll bilalll

JoKeR53
12-11-2016, 00:45
Size küfür edenle oynamaya mideniz kaldırıyo bilal bilal bide sizin def için salya sümük ağlayan bi abin vardı onu çağırda biraz gülelim

wasabi
13-11-2016, 17:50
yer varsa iki kişi katılmak isteriz.

nightmare10
25-11-2016, 15:39
Bende diyorum nerden hatırlıyorum bu ismi :D Geçen kış haliniz aklıma gelince hala gülüyorum sessizler :)