PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kim kazanır ?

M09key
15-03-2016, 07:56
BÖLGELER ve BİRLİKLER

+ / + Kuzey Doğu ; TILSIM - SÜVARİ

+ / - Güney Doğu ; MARKA - SOH

- / - Güney Batı ; ADAMUS - MARAZ - "KARDEŞLER TAKIMI" - RESPECT

- / + Kuzey Batı ; KİNGS - SİYAH(yeni ismi henüz açıklanmadı.{sıyah+kurt+anka+gezegen})

BU TABLOYA BAKIP S2 Yİ KİMİN KAZANIR SORUSUNA KİŞİSEL YORUMLARIMIZI KATALIM.

Elimizde şu an için yukarıdaki ekipler olduğundan bunların arasından seçim yapalım :)

S2 nin 3. gününe kadar geçerli bir ankettir :) Saldırılar başlamadan tahminlerimizi yapalım diye.

Skid Row
15-03-2016, 07:59
BÖLGELER ve BİRLİKLER

+ / + Kuzey Doğu ; TILSIM - SÜVARİ (ANADOLU destek ekibi ile)

- / + Kuzey Batı ; KİNGS - SİYAH(yeni ismi henüz açıklanmadı.{sıyah+kurt+anka+gezegen})

Elimizde şu an için yukarıdaki ekipler olduğundan bunların arasından seçim yapalım :)
Süvari veya adamus bence.

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 08:18
Bence travian kazanır :)

Maskeli SÜVARİ
15-03-2016, 08:42
BÖLGELER ve BİRLİKLER

S2 nin 3. gününe kadar geçerli bir ankettir :) Saldırılar başlamadan tahminlerimizi yapalım diye.

Valla kim kazanır bilmem biz güzel savaşlar bekliyoruz :)
Ekiplerin hepsi sağlam .

Birde Hocam Anadolu Destek ekibiyle gibi bi ayrım yapmazsanız seviniriz.Arkadaşlarımız bu sene SÜVARİ adını daha da yüceltmek için çalışacak.Kankalarımız bizim onlar:)

black süvari
15-03-2016, 08:43
BÖLGELER ve BİRLİKLER

Çok erken bir anket bunun yerine server sonunu kim görür daha güzel bir anket olur. Dostluk kazansın derim oyda kullanmam.

keser Sapı
15-03-2016, 08:51
BÖLGELER ve BİRLİKLER

bence de biraz erken yapılmış bir anket olmuş KİNGS birliği olarak kazanmak gibi derdi olan bir birlik değiliz zaten

M09key
15-03-2016, 09:43
bence de biraz erken yapılmış bir anket olmuş KİNGS birliği olarak kazanmak gibi derdi olan bir birlik değiliz zaten

Burada ki anketin amacı belirttiğim gibi daha saldırılar başlamadan tahmin amaçlı bir şey server bittiğinde daha hiçbir şey ortada yokken ki tahminlerimize geri dönüp bakabilelim güzel olur ye düşündüm :) güzel olur �� Az kaldı beyler heyecan var mı :) gece uyuyamadım kalktım sürekli �� Üniversite sınavında böyle heyecanlanmamıştım

black süvari
15-03-2016, 09:53
Burada ki anketin amacı belirttiğim gibi daha saldırılar başlamadan tahmin amaçlı bir şey server bittiğinde daha hiçbir şey ortada yokken ki tahminlerimize geri dönüp bakabilelim güzel olur ye düşündüm :) güzel olur �� Az kaldı beyler heyecan var mı :) gece uyuyamadım kalktım sürekli �� Üniversite sınavında böyle heyecanlanmamıştım

Ben oyumu Tılsım birliğinden yana kullanıyorum ! Tırsın Ulan'a başarılar ! Forumdaki gibiyse oyunu bastım 500 gayme

M09key
15-03-2016, 09:55
Ben oyumu Tılsım birliğinden yana kullanıyorum ! Tırsın Ulan'a başarılar ! Forumdaki gibiyse oyunu bastım 500 gayme

TIRSINN ULAN
. Adamdır :)

SÜVARİLER de adamdır hepimizin ortak bir noktası var TRAVİAN da adamdır :) hepinizi seviyorum beyler

BIRAKIN HEPİMİZ KAYBEDELİM DOSTLUKLAR KAZANSIN BU S2 :)

black süvari
15-03-2016, 10:11
TIRSINN ULAN
. Adamdır :)

SÜVARİLER de adamdır hepimizin ortak bir noktası var TRAVİAN da adamdır :) hepinizi seviyorum beyler

BIRAKIN HEPİMİZ KAYBEDELİM DOSTLUKLAR KAZANSIN BU S2 :)

Bizde seni seviyoruz...

TırTıl
15-03-2016, 10:23
Ben - + bölgesini en şanslı olarak görüyorum.Siyahlarla s4 de oynadık,zaten tek başına çok güçlü birlikler.Bir de bunun yanına 3 4 tane daha kaliteli birlikle birleşme yapılıp,ortak birlik kurulmuş...En azından sayıca üstünlük onlarda olacagını düşünüyorum.
Bölgelerinde rakip bir oluşumda gözükmüyor buda büyük bir artı...

Saygılar

OnurSeda
15-03-2016, 11:12
Siyahlarla Adamus arasında geçer, ekibi dağılmayan kazanır.

keser Sapı
15-03-2016, 11:17
Ben - + bölgesini en şanslı olarak görüyorum.Siyahlarla s4 de oynadık,zaten tek başına çok güçlü birlikler.Bir de bunun yanına 3 4 tane daha kaliteli birlikle birleşme yapılıp,ortak birlik kurulmuş...En azından sayıca üstünlük onlarda olacagını düşünüyorum.
Bölgelerinde rakip bir oluşumda gözükmüyor buda büyük bir artı...

Saygılar

Ayıp etmişsin biz çiftçiyiz dedik ama kazma kürek keser savaşmayıda biliriz:). Bölgeye hakımıyet konusunda iddaamız yok ama rahat rahat ta at koşturtmayız mücadelemizide veririz yani. KİNGS

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 11:23
Kings yanlış anlamazsan bu yorumundan normalde ne anlaşılır onu açıklayabilir miyim

TırTıl
15-03-2016, 11:26
Ayıp etmişsin biz çiftçiyiz dedik ama kazma kürek keser savaşmayıda biliriz:). Bölgeye hakımıyet konusunda iddaamız yok ama rahat rahat ta at koşturtmayız mücadelemizide veririz yani. KİNGShocam siz siyahlarla beraber ortak isimde başlayamayacakmısınız

keser Sapı
15-03-2016, 11:31
hocam siz siyahlarla beraber ortak isimde başlayamayacakmısınız

Hayır hocam biz KİNGS olarak başlıyoruz ve oluşum dışında değiliz Biz onlardan ayrıyız yani

Yeom Yang
15-03-2016, 11:34
Siyah favori

keser Sapı
15-03-2016, 11:35
Kings yanlış anlamazsan bu yorumundan normalde ne anlaşılır onu açıklayabilir miyim
Senin benim yazdıklarımdan anladığın kadar anlayabildim bende seni

TırTıl
15-03-2016, 11:36
Hayır hocam biz KİNGS olarak başlıyoruz ve oluşum dışında değiliz Biz onlardan ayrıyız yani
pardon yanlış anlamışım o zaman ben:)

Zukerberg
15-03-2016, 11:50
Kimin ne yapacagina ne kadar ileri gidebilecegine ruzgarin yonu karar verecektir. Anlik olaylar zamansiz saldirilar yanlis taktik ve hatalar hesap silmelere yol acacaktir. Ve her ne kadar iyi oyuncular olsakta bu durum degismeyecektir. Yas ortalamasina bagli olarakta gazla calisan arkadaslarimiz yapacaklari hareketlerde kendi sonlarini belirleyecektir. O yuzden sakin yerinde reaksiyon gosteren kisiler oyunun sonunu gorur. Herkese basarilar iyi eglenceler.

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 11:53
Senin benim yazdıklarımdan anladığın kadar anlayabildim bende seni

vazgectim hocam , hata şu dakka ıtıbarıylede sızınle alakalı hıc bır paylasıma konuya yorum yapmama fikir sunmama kararı aldım,
bunuda birligimizdende rıca edecem , biz sizinle aşık atacak kadar buyumedık daha

keser Sapı
15-03-2016, 12:38
vazgectim hocam , hata şu dakka ıtıbarıylede sızınle alakalı hıc bır paylasıma konuya yorum yapmama fikir sunmama kararı aldım,
bunuda birligimizdende rıca edecem , biz sizinle aşık atacak kadar buyumedık daha

arkadaş konunun başlangıcını benim arkadaşın yazısına yazdığım yerden bir bütün müş gibi okursan konuyu yanlış yorumladığını anlarsın. Artı fikrine saygı duyuyor ve bende bu mesajla son kez senin yazdığın birşeye yazıyorum.
son söylediğin cümleyide hiç beğenmedim biz burda laf ebeliği yapmıyoruz sizin yaptığınız gibi bizde birliğimiz için birşeyler anlatmaya çalışıyoruz.

MaLiK
15-03-2016, 12:48
BÖLGELER ve BİRLİKLER

Bekledigimiz hamleler yapılırsa acık ara sol taraf kazanır :)

Maskeli SÜVARİ
15-03-2016, 13:06
Bekledigimiz hamleler yapılırsa acık ara sol taraf kazanır :)
Sol taraf derken hacı abi:)

keser Sapı
15-03-2016, 14:15
Sol taraf derken hacı abi:)

Arkadaş sanırım bizi kasteddi. ama o kadar iddaamız yok bizim:cool::cool::cool:

MaLiK
15-03-2016, 14:17
Arkadaş sanırım bizi kasteddi. ama o kadar iddaamız yok bizim:cool::cool::cool:

Neden olmasinki üstad :)

Jİ SUNG PARK
15-03-2016, 16:01
[sıze=5]bölgeler ve birlikler[/sıze]

[sıze=3]+ / + kuzey doğu ; [/sıze][sıze=4]tılsım - süvari[/sıze]

[sıze=3]+ / - güney doğu [/sıze][sıze=3];[/sıze] [sıze=3]marka - soh [/sıze][sıze=4]
[/sıze]
[sıze=3]- / - güney batı [/sıze][sıze=3];[/sıze] [sıze=3]adamus - maraz - "kardeşler takımı" - respect[/sıze][sıze=4]
[/sıze]
[sıze=3]- / + kuzey batı [/sıze][sıze=3]; kings[/sıze][sıze=4] - siyah(yeni ismi henüz açıklanmadı.[/sıze][sıze=3]{[/sıze]sıyah+kurt+anka+gezegen}[sıze=4])

bu tabloya bakıp s2 yi kimin kazanır sorusuna kişisel yorumlarımızı katalım.

s2 nin 3. Gününe kadar geçerli bir ankettir :) saldırılar başlamadan tahminlerimizi yapalım diye.[/sıze]

[sıze=4]o kazanmış bu kazanmış şu kazanmış bir yanada bana kalırsa dostluk ve insanlık kazansın adil bir server olsun diyeceğimde şuana kadar hangi server adil olmuş. Yinede rakiplerin birbirine saygısı kazansın.
[/sıze]

M09key
15-03-2016, 16:41
[sıze=4]o kazanmış bu kazanmış şu kazanmış bir yanada bana kalırsa dostluk ve insanlık kazansın adil bir server olsun diyeceğimde şuana kadar hangi server adil olmuş. Yinede rakiplerin birbirine saygısı kazansın.
[/sıze]

Neden daha server başlamamış pesimist davranıyorsun üstad optimist olalım bizim elimizde her şey :)
Her şey güzel olacak herkes de adil oynayacak inşallah :) oynamayanlar olursa zaten eninde sonunda multihunterlarımız olaya el atarlar :)

M09key
16-03-2016, 14:22
5 gün koruma da sıkıyor be hocam :)

Skid Row
16-03-2016, 14:27
5 gün koruma da sıkıyor be hocam :)
sayılı gün çabuk geçer yeğen.

M09key
16-03-2016, 14:27
sayılı gün çabuk geçer yeğen.
hayırlısı be dayı :)

Skid Row
16-03-2016, 14:28
hayırlısı be dayı :)
bak yine efkarlandım :)

hayaligenc
16-03-2016, 14:29
Merhaba ;

Konu sabittir , oraya bir hayaligenc yazalım

bence bu sene kazanan hayaligenc mod olacak gibime geliyor :D nasıl mı bende bilmiyorum :)))

birazda gülelim ;)

M09key
16-03-2016, 14:39
Merhaba ;

Konu sabittir , oraya bir hayaligenc yazalım

bence bu sene kazanan hayaligenc mod olacak gibime geliyor :D nasıl mı bende bilmiyorum :)))

birazda gülelim ;)
Gel bana ortak ol hesap ismini hayaligenc yapalım o zaman kananan olur bencede :p
sabitlik için sağol sayın modum :) rp unuttun ama sanırım;)

hayaligenc
16-03-2016, 14:46
Gel bana ortak ol hesap ismini hayaligenc yapalım o zaman kananan olur bencede
sabitlik için sağol sayın modum :) rp unuttun ama sanırım;)
rp her zaman vermiyorum :)))

rp gücüm yüksek olduğu için dolar yeşili oluyor bir anda :)

adımı hayaligenc yaparsam bütün server bana asker gönderir :))) halim harip olur

kaçak adla gezmek güzel :) ama işlerim bitse bende oynamayı isterdim fakat çok zor zamanım olmuyor

M09key
16-03-2016, 14:56
heyt be :) bana da göster şu gücünü bir ara :)
sen gel tem in olayım hayalii :)

OKTEM
27-03-2016, 18:14
Kimin Kazanacagını şu aşamada kestirmek çok zor ama kimin kaybedecegini sanırım benim bilğim gibi kendileride biliyor ...

Anu
27-03-2016, 19:14
?????????? lar bi isim bulsa şahane olacak. En azından ALFABE desinler birlik isimlerine de A-B-C gibi götürsünler :)

lycan
27-03-2016, 22:33
bence şimdiden multihunter kazandı serveri , 2 nufuslu köyleri bile kilitlemek nasıl bir bakış açısıdır
turuva serverinde mh ler hiç bişeye karışmazken, tr serverinin mh nin bu kadar etkili olmasını anlamıyorum
abi oyunu bizmi oynuyoruz mh mi oynuyo lütfen oyunun admini falan varsa bu s2 ye el atsın....

HUAYIN
27-03-2016, 23:11
bence şimdiden multihunter kazandı serveri , 2 nufuslu köyleri bile kilitlemek nasıl bir bakış açısıdır
turuva serverinde mh ler hiç bişeye karışmazken, tr serverinin mh nin bu kadar etkili olmasını anlamıyorum
abi oyunu bizmi oynuyoruz mh mi oynuyo lütfen oyunun admini falan varsa bu s2 ye el atsın....

Bu mhlara acıyorum cidden.

Anu
27-03-2016, 23:19
Kendi açmıştır belki, oyuna aykırı oldugunu ordan bılmıstır. pazarcı bile yok 2 nüfus da, istiklalde çekmiştir şarabı gelmiş pc ye oturmus o piti piti etmiştir belki

Saros
28-03-2016, 09:06
Kendi açmıştır belki, oyuna aykırı oldugunu ordan bılmıstır. pazarcı bile yok 2 nüfus da, istiklalde çekmiştir şarabı gelmiş pc ye oturmus o piti piti etmiştir belki

Süvari nin ne başarısı varki bu sene olsun ben anlamış değilim :))
Siyah Ve Adamus diyorum ben.

Maskeli SÜVARİ
28-03-2016, 09:52
Zaman gösterir bakalım hayırlısı .Bizce oyundan zevk aldıktan sonra sıkıntı yok :)

MaLiK
28-03-2016, 14:33

Reis serverda siyah warda bizmi görmedik :D

Cheetah9l
28-03-2016, 14:38

Yanlış hatırladım her halde neyse editleyelim :)

TatarKralı
28-03-2016, 14:45
Recai abi, benim davetimle bizde oynayacaktı, bazı sorular sebebiyle gelemedi Kemal :)

Cheetah9l
28-03-2016, 14:47
Recai abi, benim davetimle bizde oynayacaktı, bazı sorular sebebiyle gelemedi Kemal :)

Erkenden editlemişim iyi olmuş :) Ben birisiyle karıştırdım galiba onu.. Neyse bir daha ki sefere umarım gelir :)

MaLiK
28-03-2016, 15:05

Biraz öyle oldu emirhan tekrardan kusura bakma :) yanlız yukarda ne yazıldı ona ayıkmadım

Anu
28-03-2016, 15:09

Alıntı aldığın mesaj ile yazdığın ne alaka :-))))

black süvari
28-03-2016, 16:51

O arkadaşın süvari ile ilgili zoru var herhalde :) dayanamıyor kardeşim benim selam vermeden ara ara...

Diriliş Destanı
28-03-2016, 17:09
Süvariye tılsım birliklerinden fazla şans veriliyor ankete göre anlaşılan kimse tılsımı tanımıyo ama eminim ki tanıtırlar kendilerini

Dip: Tılsım oyuncusu değilim sadece takdir ediyorum

Supernatural-_+
28-03-2016, 17:58
Süvariye tılsım birliklerinden fazla şans veriliyor ankete göre anlaşılan kimse tılsımı tanımıyo ama eminim ki tanıtırlar kendilerini

Bende sana şöyle söyleyeyim emin ol TILSIM birliği SÜVARİ birliğinden çok çekecek bunu server ilerledikçe hatırlatırım sana :)

dipnot: SÜVARİ oyuncusu değilim :)

Maskeli SÜVARİ
28-03-2016, 18:08

Reis Süvari fanatiğimiz çok o yüzden oyumuz yüksek:)
Tılsım la aynı bölgedeyiz.Hayırlısı:)

Bende sana şöyle söyleyeyim emin ol TILSIM birliği SÜVARİ birliğinden çok çekecek bunu server ilerledikçe hatırlatırım sana :)

Eyvallah reis inşallah lafınızı yerde bırakmıycaz.

Seccade
28-03-2016, 18:30
Bence dostluk kazanır.Sefer sizin zafer Allahındır. :)

Maskeli SÜVARİ
28-03-2016, 18:51
Bence dostluk kazanır.Sefer sizin zafer Allahındır. :)
Dostluğun kazanmadığı oyunu oynamak mantıklı değildir zaten
++++++++

Anu
28-03-2016, 23:36
S5 bitse de S2 ye yüklenmeye başlasam

Saros
29-03-2016, 00:05

hiç farketmemişim :)

Saros
29-03-2016, 00:06

hiç sorma siyah ta yok dimi ortada :))

Jİ SUNG PARK
29-03-2016, 00:47

bu server ıcın konusmak cok erken TILSIM bırlıgını tanımıyorsun bence o yuzden bu tıp yorumlar yapmak dogru degıl bana kalsa butun bırlıklere basarılar dılerım umarım forumda bos muhabbet yerıne raporlar konusur.

black süvari
29-03-2016, 08:30

Bize şans mans tanımasın kimse sahiden biz bu serverin en kötü birliğiyiz. Tılsım birliği Marka ile beraber hareket ettiğinden bence onlar Wow kuralar yada ikisi birlikte kurar benim tahminimce.

black süvari
29-03-2016, 08:34
bu server ıcın konusmak cok erken TILSIM bırlıgını tanımıyorsun bence o yuzden bu tıp yorumlar yapmak dogru degıl bana kalsa butun bırlıklere basarılar dılerım umarım forumda bos muhabbet yerıne raporlar konusur.

Aynen raporlar konussun , sevenimiz çok olduğundan arkadaşlar bizi onere ediyorlar.

Siz bizden daha favorisiniz bu konuda bende sizi şanlı görüyorum sağ taraf marka sol taraf ??? ıle ateşkes gerıye kım kaldı suvari :)

Birde bize bakıyorum :) herkese gider.

Boş konuşmaya gerek yok raporlar konuşulsun o konuda haklısın...

Maskeli SÜVARİ
29-03-2016, 09:56
Aynen raporlar konussun , sevenimiz çok olduğundan arkadaşlar bizi onere ediyorlar.

Siz bizden daha favorisiniz bu konuda bende sizi şanlı görüyorum sağ taraf marka sol taraf ??? ıle ateşkes gerıye kım kaldı suvari :)

Birde bize bakıyorum :) herkese gider.

Boş konuşmaya gerek yok raporlar konuşulsun o konuda haklısın...
Atara Atar gidere gider Angara bebesiyiz şeklimiz yeter :D:D

black süvari
29-03-2016, 10:39
Atara Atar gidere gider Angara bebesiyiz şeklimiz yeter :D:D

:rolleyes: angaralıııııı

DEMİRDEN
29-03-2016, 13:59
5 gunluk servırda bı delı kuyuya taş atmış carbon suvarılerde peşine düşmüş elınızde 20 asker var kım kazanır muhabbetı yapıyonuz asker basın :)

black süvari
29-03-2016, 15:39
5 gunluk servırda bı delı kuyuya taş atmış carbon suvarılerde peşine düşmüş elınızde 20 asker var kım kazanır muhabbetı yapıyonuz asker basın :)

:) bızım bı derdımız yok ustad ıyı coz yukarıdakı yazıları nıye tılsım tılsım tılsım demıyorlar dıye feryat fıganlar var

Anu
29-03-2016, 15:56
Tamam wow ben kurucam sakinleşin ve elinizdeki baltaları yere bırakıp ayağınızla ileri itin

black süvari
29-03-2016, 16:03
Tamam wow ben kurucam sakinleşin ve elinizdeki baltaları yere bırakıp ayağınızla ileri itin

Eeheheheh :) valla bu server kim kurarsa kursun kuranıda tebrıkte takdırde ederız

Bizleri polimiğe çekmesinler yeter :o

Serverdeki tüm birliklere başarılar

vedat47
31-03-2016, 17:58
Eeheheheh :) valla bu server kim kurarsa kursun kuranıda tebrıkte takdırde ederız

Bizleri polimiğe çekmesinler yeter :o

Serverdeki tüm birliklere başarılar

Polemiksiz server olurmu hiç yaa :)
Ben görmedim en azından.

black süvari
31-03-2016, 20:35

Pist yapisik ne is bizim oyunculara mesaj atmalara baslamissin :-)

Noldu yahuuu asker basin askerr basin diyordun simdi bizim oyunculara mesaj atip bizi mi kotuluyorsun ahahahhaha

Kendine guvenmiyorsun daha isimiz is senle valla ahahaha

Varya aksam aksam guldurdun beni

Nozzle(-_+)
05-04-2016, 09:12
Pist yapisik ne is bizim oyunculara mesaj atmalara baslamissin :-)

Noldu yahuuu asker basin askerr basin diyordun simdi bizim oyunculara mesaj atip bizi mi kotuluyorsun ahahahhaha

Kendine guvenmiyorsun daha isimiz is senle valla ahahaha

Varya aksam aksam guldurdun beni

Doner bicaklariyla gelelim baskan??

ZaRBo
05-04-2016, 11:51
Doner bicaklariyla gelelim baskan??Bışakla olacak iş değil bu.MErhametli miyiz biz reis bıçak kullanalım? Testere çivi ne varsa :P

dj.yusuf
05-04-2016, 14:46
MARAZ ekibi olarak her hangi bir iddamız yok,tek temennimiz dostluk cercevesinde güzel bi server gecirmek,bu kadar kaliteli ekiplerin yanında zaten sansımız yok :) ama millet birbirine yerken bizede bi yol acılır bekleyip gürücez
S2 oyun dünyasındaki tüm ekiplere basarılar iyi olan kazansın ;)
saygılar

Maskeli SÜVARİ
05-04-2016, 15:19
MARAZ ekibi olarak her hangi bir iddamız yok,tek temennimiz dostluk cercevesinde güzel bi server gecirmek,bu kadar kaliteli ekiplerin yanında zaten sansımız yok :) ama millet birbirine yerken bizede bi yol acılır bekleyip gürücez
S2 oyun dünyasındaki tüm ekiplere basarılar iyi olan kazansın ;)
saygılar

Thats my boy
Böyle rakibe can gurban

Diriliş Destanı
05-04-2016, 15:59
Bize şans mans tanımasın kimse sahiden biz bu serverin en kötü birliğiyiz. Tılsım birliği Marka ile beraber hareket ettiğinden bence onlar Wow kuralar yada ikisi birlikte kurar benim tahminimce.

Biraz geç oldu ama maskeli süvari nickli arkadaşın üslubunda yazılar yazmanızı temenni ediyorum ben süvariye kötü demedim önceki server neler yaptığınızı gayet iyi biliyorum iki tarafada bol şans

Dip: Yazdığım şeyden neler çıkarmışsın neler benim ne dediğimi anlayan anladı eleştiriye açık olmassanız büyüyemessiniz bunu bilin

@Giyotin PALA
05-04-2016, 16:02
Umarım Benim Olduğum Birlik kazanır :)

wanlı
05-04-2016, 16:17
temenni atmayın rapor atın. :P

çiçili
05-04-2016, 16:24
[sıze=5]bölgeler ve birlikler[/sıze]

[sıze=3]+ / + kuzey doğu ; [/sıze][sıze=4]tılsım - süvari[/sıze]

[sıze=3]+ / - güney doğu [/sıze][sıze=3];[/sıze] [sıze=3]marka - soh [/sıze][sıze=4]
[/sıze]
[sıze=3]- / - güney batı [/sıze][sıze=3];[/sıze] [sıze=3]adamus - maraz - "kardeşler takımı" - respect[/sıze][sıze=4]
[/sıze]
[sıze=3]- / + kuzey batı [/sıze][sıze=3]; kings[/sıze][sıze=4] - siyah(yeni ismi henüz açıklanmadı.[/sıze][sıze=3]{[/sıze]sıyah+kurt+anka+gezegen}[sıze=4])

bu tabloya bakıp s2 yi kimin kazanır sorusuna kişisel yorumlarımızı katalım.

s2 nin 3. Gününe kadar geçerli bir ankettir :) saldırılar başlamadan tahminlerimizi yapalım diye.[/sıze]
bu kadar erken boyle bir anket pek doğru sonuç çıkarmaz tılsımlardan sonra yapılırsa daha iyi olur şahsi fikrim.

black süvari
05-04-2016, 20:46
Biraz geç oldu ama maskeli süvari nickli arkadaşın üslubunda yazılar yazmanızı temenni ediyorum ben süvariye kötü demedim önceki server neler yaptığınızı gayet iyi biliyorum iki tarafada bol şans

Dip: Yazdığım şeyden neler çıkarmışsın neler benim ne dediğimi anlayan anladı eleştiriye açık olmassanız büyüyemessiniz bunu bilin

Dostum üslüpta bir sıkıntı yok samimi bir şekilde yazıldı yanlış anlaşıldı sanırım,

Dip not kısmınada cevap vermek gerekirse bir şeyler cıkarmadım bıze sans mans tanımasın kımse dedım bunun neresini garipsedin veya anlamadın ? bende anlamadım inan :/ bir daha yazdıklarımı okursan amacım sana laf cakmak veya laf dalası yapmak değil.

büyükmek istemiyoruz bu arada dostum büyümek isteyen büyüsün biz böyle iyiyiz.....

Diriliş Destanı
05-04-2016, 20:56
Dostum üslüpta bir sıkıntı yok samimi bir şekilde yazıldı yanlış anlaşıldı sanırım,

Dip not kısmınada cevap vermek gerekirse bir şeyler cıkarmadım bıze sans mans tanımasın kımse dedım bunun neresini garipsedin veya anlamadın ? bende anlamadım inan :/ bir daha yazdıklarımı okursan amacım sana laf cakmak veya laf dalası yapmak değil.

büyükmek istemiyoruz bu arada dostum büyümek isteyen büyüsün biz böyle iyiyiz.....

Tamamdır dostum ben yanlış anladım siz zaten büyüksünüz ama her birlik büyümek ister diye düsünüyorum sizin kararınız umarım sizle de beraber oynarım bir gün

black süvari
05-04-2016, 21:04
Tamamdır dostum ben yanlış anladım siz zaten büyüksünüz ama her birlik büyümek ister diye düsünüyorum sizin kararınız umarım sizle de beraber oynarım bir gün

İşallah dostum beklerim bir gün , her birlik büyümek ister düşüncen belki bu forumdaki yazarlarının %90 görüşüdür. Biz o %10 kişilik kısımdayız keyif alalım dostlarla iki laklak , iki çay ve ağrısız baş demek :) böyle kıyı kıyı gidelim biz..

Sony10
12-04-2016, 00:46
tabiki de süvari

not:süvari oyuncusu değilim.rakiptik,ezildik:D

coat-ill
17-04-2016, 10:48
Benim favorim kinkkonklar,
bir başkanları var, adamı oyunu oynamıyor yaşıyor,
kesinlikle bizi 15günde silerler,
4bölgeyide 2aya domine edip rahat rahat wowu kurarlar.

BySONOSMANLİ
17-04-2016, 10:54
Ben bu sw max 4 ay surer ,

4 ay dolmadan muco herkesı yıkar, cocukta o potansıyel var , biz bosa oynuyoruz
Attıgı BM msesajında illa hayvanlasalımmı demişti ya, demekkı bu normal haliymiş :eek:

Bizim kadirle birleşecekmıs zaten ama vazgecmıs izle birleşmeyitercih etmiş vs vs

kadirrr neler duyuyorum kadırrrr , sırtımdan vurdun benı kadırrr :D

coat-ill
17-04-2016, 10:55

Attıgı BM msesajında illa hayvanlasalımmı demişti ya, demekkı bu normal haliymiş :eek:

Bizim kadirle birleşecekmıs zaten ama vazgecmıs izle birleşmeyitercih etmiş vs vs

4aya adam wow kurarım diyor ne herkesi silmesi :)

MaLiK
17-04-2016, 10:59

Koruma kalkmadan tek yıkım yapan adam abi :D

coat-ill
17-04-2016, 10:59
Koruma kalkmadan tek yıkım yapan adam abi :D

Hocayımı yıktılar korumalar kalkmadan :) :) :)

BySONOSMANLİ
17-04-2016, 11:02

40 mancınıkmıydı ,

ulan bu senede mancınıgı gelıstıren hocayı tehdıt edıyor,adamın yonetımle alakasıyok egıtıme adamıs kendını,
ama heryerede onun adını yazmıslar ortalıgı karıstırıyor dıye:D ne la bu hocanın kaderı heheheh :D:D

coat-ill
17-04-2016, 11:05
40 mancınıkmıydı ,

ulan bu senede mancınıgı gelıstıren hocayı tehdıt edıyor,adamın yonetımle alakasıyok egıtıme adamıs kendını,
ama heryerede onun adını yazmıslar ortalıgı karıstırıyor dıye ne la bu hocanın kaderı heheheh

yok la ne mancınığı 300 toytat ile yıkıcaklardı olmadı, şimdi 3 birlik bir adama kılıçlı bastırtıyor, kılıçla binalara vura vura yıkıcaklarmış :) :) hocanın kaderi bu :)

MaLiK
17-04-2016, 11:08

Hoca o sıra vasiyetini bana söyledi abi yıkarlarsa birlik sana emanet diye Yılmaza bırakmayın sakın falan dedi :D

coat-ill
17-04-2016, 11:19
Hoca o sıra vasiyetini bana söyledi abi yıkarlarsa birlik sana emanet diye Yılmaza bırakmayın sakın falan dedi :D

hoca 3 sene önce bırakıyordu oyunu, sırf ben başkan olmayayım diye kör topal devam ediyor işte :)
ama bu sene iş bitti, eski başkan sinanhoca yeni başkan benim :)

BySONOSMANLİ
17-04-2016, 12:17
hoca 3 sene önce bırakıyordu oyunu, sırf ben başkan olmayayım diye kör topal devam ediyor işte :)
ama bu sene iş bitti, eski başkan sinanhoca yeni başkan benim :)

Ben senı baskan olarak kabul etmıyorum, ben senden daha cok hayvan gibi şiiiii yapıom :D:D

baskan ben olacam :))))))))))

Babylon
17-04-2016, 12:58
Ben senı baskan olarak kabul etmıyorum, ben senden daha cok hayvan gibi şiiiii yapıom :D:D

baskan ben olacam :))))))))))

Koltuk sizde kalsin arkamda durmayin yeter..

Castle Black
14-05-2016, 03:53
Koltuk sizde kalsin arkamda durmayin yeter..

Hepiniz hakkıyla yaparsınız bu işi ama :) Hocamın yeri başka bi okuyup üflese adam rakipin surları yıkılıyor :)