PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BÖLGELER ve BİRLİKLER

M09key
13-03-2016, 09:33
BÖLGELER ve BİRLİKLER

+ / + Kuzey Doğu ; RuL!ng - SÜVARİ - MAVİ

+ / - Güney Doğu ; RuLing - DİRİLİŞ

- / - Güney Batı ; STEEL - ADAMUS - MARAZ

- / + Kuzey Batı ; ? - xKaNKinG

Gerekli zamanlarda editleniyor.

black süvari
13-03-2016, 10:43
BÖLGELER ve BİRLİKLER

+ / + Kuzey Doğu ; TILSIM - SÜVARİ

+ / - Güney Doğu ; MARKA

- / - Güney Batı ; ADAMUS - MARAZ - "KARDEŞLER TAKIMI" - RESPECT

- / + Kuzey Batı ; KİNGS - SİYAH(yeni ismi henüz açıklanmadı.)

Gerekli zamanlarda editlenecektir.

Tesekkurler en sonunda biri el atti saolasin

HayaletSüvari
13-03-2016, 10:56
Süvari Özel Harekat SOH devam birligi olarak bizde güney doğuda oynamaya karar verdik. Bizede bu yakışırdı. Şırnak/Silopi den selam olsun.

Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar oyun başlangıcında mesaj atmaları dahilinde değerlendirilme yapılacaktır.

Cihat zerger
13-03-2016, 11:02
Tesekkurler en sonunda biri el atti saolasin

DUDULLU GENÇLİĞİ Göreve Çağırıyorum DUDULLU GENÇLİK Yoksa O Server Ancak Teferruat Olur..........

hayaligenc
13-03-2016, 11:15
Merhabalar ;

Konu tarafımca sabit hale getirilmiştir. Server 2'da oynayan tüm arkadaşlarımızın rahatça konuyu görmeleri ve herkesin güzel bir şekilde ilerlemesi için :)

Ayrıca diğer server dünyalarının ilgili bölümlerinde de bu konu açılırsa gerekli sabitlemeyi yaparız :)

Konuyu açan arkadaşımıza + rep puanıda verilmiştir :)

Keyifli Vakitler

M09key
13-03-2016, 11:20
Merhabalar ;

Konu tarafımca sabit hale getirilmiştir. Server 2'da oynayan tüm arkadaşlarımızın rahatça konuyu görmeleri ve herkesin güzel bir şekilde ilerlemesi için :)

Ayrıca diğer server dünyalarının ilgili bölümlerinde de bu konu açılırsa gerekli sabitlemeyi yaparız :)

Keyifli Vakitler

Teşekkürler modum :)

black süvari
13-03-2016, 11:57
Merhabalar ;

Keyifli Vakitler

Adamin dibi

black süvari
13-03-2016, 12:01
DUDULLU GENÇLİĞİ Göreve Çağırıyorum DUDULLU GENÇLİK Yoksa O Server Ancak Teferruat Olur..........

:-) dudullu genclik turnuvalara hazirlaniyor reis

Cihat zerger
13-03-2016, 12:15

Forumda bir arkadaş Final haritasını İmza yapmış, Final serveri Bitiş trendinde ve 2x Tüm dünyadan 30K hesap !
Dudullu Gençlik Serveride henüz tılsım çıkmadı( Gerçi Araplara Devir Etsekde start alt yapısı bizizm:) )

Haritaya Bakarsak Final Nal Toplar, İMES Yollarını Tepmeden Pişdim Olmaz :) !

tatarsoba
13-03-2016, 12:31

ilk 2 ay 18 saat online süreniz ve her ay 1600 altın almassanız hiç gelmeyin kardeşim tr serverlerinden gelen birlikler tr serveri gibi farmville gibi sanıyolar final serverini ondan sonra rusların yağma reisleme köyleri olup çıkıyolar sonra haydaaa topluca hesap sil emek veren hesaplara yazık oluyo ondan sonra

Cihat zerger
13-03-2016, 12:41
ilk 2 ay 18 saat online süreniz ve her ay 1600 altın almassanız hiç gelmeyin kardeşim tr serverlerinden gelen birlikler tr serveri gibi farmville gibi sanıyolar final serverini ondan sonra rusların yağma reisleme köyleri olup çıkıyolar sonra haydaaa topluca hesap sil emek veren hesaplara yazık oluyo ondan sonra

DUDULLU; Anadolu Bozkırlarında Harman Olan Yiğitlerin Doyduğu Coğrafyadır....
DUDULLU; Fenomenlerin Anlatıldığı Değil Yaşandığı İcra Edildiği Coğrafyadır.....
DUDULLU; Mitolojik Hikayelerin Esin Kaynağıdır......

DUDDULU Gençlik Kopmaya Geldi mi Yedi Düvel Vız Gelir, Tırıs Dahi Gidemez.........

DUDULLU Tövbekar Eder ..............

Diriliş Destanı
13-03-2016, 12:52
DUDULLU; Fenomenlerin Anlatıldığı Değil Yaşandığı İcra Edildiği Coğrafyadır.....

DUDDULU Gençlik Kopmaya Geldi mi Yedi Düvel Vız Gelir, Tırıs Dahi Gidemez.........

Vay be ben böyle bi yerde mi oturuyomuşum :D

Cihat zerger
13-03-2016, 13:22
Arkadaşlar ;

İşin Latife Boyutu Başka , Realite Başka, Evet Final Tabiki Kolay Değil, Fakat Zorda Değil. Benim Final Hesabımda Altın Yok, Sahalarım 15 de 12 Köyüm var ve Sanırım Günde Toplam 3 Saat online değildir Hesap.

Ben Takım Oyuncusuyum; Tanımlanmış Sorumluluğumu Yapar Etlsine Sütlüsüne Karışmam, Haddimi de Ziyadesi İle Bilirim, Tavukken Kazlara Özenmem Diyen, Diyebilen. Her Gönüllü Gelmeli. Önümüzde ki Sezon İçin MÜFREZE Önderliğinde Çok Geniş Katılımlı Ciddi Bir Yapılanma İçin Emek Sarfediliyor. Katılımınız İle Güç Katabilirsiniz.

Hamiş: Rus Tepelemek İsteyen Rezervasyon Yapsın......
(Patent:Komegan)

Bir DUDULLU Farklılığı :)

14800

black süvari
13-03-2016, 16:17

Bizi tanimayanlar Dudullu Gencligi bilmeyen atip tutar elhamdulillah

Geliriz 300-500 300-500 300-500 hesap yika yika gideriz !

Republica
13-03-2016, 20:44
BÖLGELER ve BİRLİKLER

+ / - Güney Doğu ; MARKA - SOH

- / + Kuzey Batı ; KİNGS - SİYAH(yeni ismi henüz açıklanmadı.)

Sanki Kuzeybatının açıklaması biraz yanlış olmuş :)

M09key
13-03-2016, 21:32
Sanki Kuzeybatının açıklaması biraz yanlış olmuş :)

Yanlışı söylerseniz düzeltebilme imkanımız var :)

BySONOSMANLİ
13-03-2016, 21:46
selam M09key hocam

Arkadsımızn bahsettıgı aslında yanlışlık degil eksik bilgi ,

Bölgesel yapılanmada yenı olusumumuzda , ( sıyah+kurt+anka+gezegen ) birlikleri olacak ,

DIP : Başka birliklerdende katılım var ama onlar hakkında şu anlık gızlı bılgı necdet ve sınan abımde

M09key
13-03-2016, 21:47
selam M09key hocam

Arkadsımızn bahsettıgı aslında yanlışlık degil eksik bilgi ,

Bölgesel yapılanmada yenı olusumumuzda , ( sıyah+kurt+anka+gezegen ) birlikleri olacak ,

DIP : Başka birliklerdende katılım var ama onlar hakkında şu anlık gızlı bılgı necdet ve sınan abımde
Düzeltme yapılmıştır üstad.Bilgi için teşekkürler :)

BySONOSMANLİ
13-03-2016, 21:49
Ellerine saglık zahmetımız oldu ,

M09key
13-03-2016, 21:51
Ellerine saglık zahmetımız oldu ,

estrağfurullah üstad zahmet olur mu :) İnşallah hepimiz için çok güzel dostluklar kurabileceğimiz harika bir server olur.Bu oyun arkadaşlarla güzel :)

LotrAzraeL
14-03-2016, 06:50
Selamlar,
Ben de bu S2 de + + yer alacağım.
Herkese başarılar.

Deşergeçer10
14-03-2016, 12:58
SERVER 2 de herkese başarılar dileriz speed serverdan SÜVARİ birliğine destek amaçlı ANADOLU birliklerinden ufak bir ekiğ ile desteğe geliceğiz + + da süvari birliklerinin yanında yerimizi alıcağız

black süvari
14-03-2016, 19:06
SERVER 2 de herkese başarılar dileriz speed serverdan SÜVARİ birliğine destek amaçlı ANADOLU birliklerinden ufak bir ekiğ ile desteğe geliceğiz + + da süvari birliklerinin yanında yerimizi alıcağız

Hosgeldiniz dostlar selamlar

Byhelsing
14-03-2016, 20:12
BÖLGELER ve BİRLİKLER

+ / + Kuzey Doğu ; TILSIM - SÜVARİ (ANADOLU destek ekibi ile)

- / + Kuzey Batı ; KİNGS - SİYAH(yeni ismi henüz açıklanmadı.{sıyah+kurt+anka+gezegen})

-,+ GÜZEL olur ama burada ;D

KIRBAÇ
15-03-2016, 10:09
BÖLGELER ve BİRLİKLER

- / + Kuzey Batı ; KİNGS - SİYAH(yeni ismi henüz açıklanmadı.{sıyah+kurt+anka+gezegen})

Kimmiş bu + + ya gidecek olan ANADOLU oyuncuları?

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 10:10
bu anadolu bızım eskıden fatu hakanugur archangel vs falan kurdugumuz AN-As degil dimi :)

bu arada bende o yılalrdan yıgıt5 ( unutulmusuzdurda neyse ıste artık :) )

TIRSINULAN
15-03-2016, 10:17
kemal yeni bir anadolu ekibi var benim haberim yok :)

Kimmiş bu + + ya gidecek olan ANADOLU oyuncuları?

TIRSINULAN
15-03-2016, 10:19
yok be üstad anadolu bizim hipokrat ilkerin benim herzaman yanımda olan arkadaşların ekibidir s9 şuan beraberiz sallıyorlar :)
bu anadolu bızım eskıden fatu hakanugur archangel vs falan kurdugumuz AN-As degil dimi :)

bu arada bende o yılalrdan yıgıt5 ( unutulmusuzdurda neyse ıste artık :) )

TIRSINULAN
15-03-2016, 10:20
nasılsın +/- deyiz bilgine

black süvari
15-03-2016, 10:21
yok be üstad anadolu bizim hipokrat ilkerin benim herzaman yanımda olan arkadaşların ekibidir s9 şuan beraberiz sallıyorlar :)

hafız :) gelmişin yine :) hiç bıkmıcan dimi oyna gör kimmiş nedir ne değildir.

black süvari
15-03-2016, 10:24
BÖLGELER ve BİRLİKLER

Reis arkadaşlar yazdı ama düzeltelim onu Anadolu ekibi demek birez yanlış anlaşılmaya mahal vermek demek oraya süvari yazalım direk.

KIRBAÇ
15-03-2016, 10:24
kemal yeni bir anadolu ekibi var benim haberim yok :)

ANADOLU nun kapılarını açtık da bu kadar değil abi :D

black süvari
15-03-2016, 10:26
ANADOLU nun kapılarını açtık da bu kadar değil abi :D

Valla arkadaşlar o sizin probleminiz o zaman çoçuklar speed ci :) ben oynamam speed :)

Demek ki Anadolu birtek siz değilmişsiniz :) çoçuklarda kendilerini anadolu ekibinin bir parçası görmüşler. Neyse yakında görürsünüz.

TIRSINULAN
15-03-2016, 10:33
Sana şöyle örnek vereyim sizinki şuna benziyor yılbaşı günü dansöz getirecegiz diyorsunuz evet dansözler geliyor ama erkek dansözler erkek ve siz sonuçda şunu söylüyorsunuz dansözün bayanı erkeği olurmu. hiç olurmu olmaz tabiiiii

hafız :) gelmişin yine :) hiç bıkmıcan dimi oyna gör kimmiş nedir ne değildir.

KIRBAÇ
15-03-2016, 10:33
Valla arkadaşlar o sizin probleminiz o zaman çoçuklar speed ci :) ben oynamam speed :)

Demek ki Anadolu birtek siz değilmişsiniz :) çoçuklarda kendilerini anadolu ekibinin bir parçası görmüşler. Neyse yakında görürsünüz.

Biz de speedciyiz, her speed de bulunurum bir şekilde ama hiç bizden başka ANADOLU ekibi olmadı. Teğmen80 bora abiye wow kurdurmak için bir kere speed de oynadık ANADOLU ekibi olarak o kadar.

TIRSINULAN
15-03-2016, 10:43
kemalim yoksa bizim ilker arkamızdan işmi ceviriyor :)) istanbula geldiğinde yemeğine zehir koyalım hipokratın :)

Biz de speedciyiz, her speed de bulunurum bir şekilde ama hiç bizden başka ANADOLU ekibi olmadı. Teğmen80 bora abiye wow kurdurmak için bir kere speed de oynadık ANADOLU ekibi olarak o kadar.

KIRBAÇ
15-03-2016, 10:45
kemalim yoksa bizim ilker arkamızdan işmi ceviriyor :)) istanbula geldiğinde yemeğine zehir koyalım hipokratın :)

Geldiğinde bende kalıyor abi ama dışarda yiyoruz genelde. Benim sözüm aşcılara geçmez o iş sende :D

black süvari
15-03-2016, 11:16
Sana şöyle örnek vereyim sizinki şuna benziyor yılbaşı günü dansöz getirecegiz diyorsunuz evet dansözler geliyor ama erkek dansözler erkek ve siz sonuçda şunu söylüyorsunuz dansözün bayanı erkeği olurmu. hiç olurmu olmaz tabiiiii

Fırat :) arkadaşlar yazmışlar zaten mümkünse sahada görüşelim bence germeyelim ortamı gerek yok...

Jİ SUNG PARK
15-03-2016, 11:25
Fırat :) arkadaşlar yazmışlar zaten mümkünse sahada görüşelim bence germeyelim ortamı gerek yok...

beyler germeyin forumu oyun yakında baslıyor orda kozlar paylasılır burda raporlar konusur.evet oluyor bu tıp seyler bende KSRGDELİ oyuncusuyum ve nerdeyse her gıttıgım serverda vardı ama cakma veya o bırlıkte oynamıs oyuncular gerek yok tum birlklere basarılar dılıyorum askerı organızesi bol olan kazansın.

TIRSINULAN
15-03-2016, 12:11
Ben ömer üstad

GazzzProom
15-03-2016, 12:14
Tamam beyler serverda gorusmek dilegiyle sizlere ozelden raid numarasi atildi aksam 9 da sizi bekleyenler var raidde bi gelin tabi gecmiste yaptiginiz kelekliklere ragmen gelip konusmaya yuzunuz varsa seni simdi cikardim kirbac bastan aklima gelmemisti simdi arkadas soylleyince fark ettim seni ben cok iyi taniyorum dostum sen hic merak etme ;)

GazzzProom
15-03-2016, 12:17
Daha ellemeden ssesleri cikti yan forumdan arkadaslarin speed suan 4 bolgede 4 birrliktede anadoolu oyunculari var. Tamam eskisi tek bi yurek degil ama sonuctaa anadoluda oynayan butuj oyuncular suan farkli birliklerde boy gosteriyor o hababam kb voltaj iclerine girin en az 10 ar. Kisi bulursunuz anadolu oyuncusu neyse az laf cok is + + cikmazinda gorusmek uzere adam birligi sahiplendi :)

GazzzProom
15-03-2016, 12:20
Her speed de oynarsin evet ama tilsim zamanini goremezsin cunku senin gibi yanlis insanlari hic bi birlik barindirmaz arkasinda durmaz neyse speed serverda arastirin arayin beyler

Nocturman
16-03-2016, 00:25
BÖLGELER ve BİRLİKLER

Selamın Aleyküm. Kardeşim + / - Güney Doğu bölgesinde eski oyuncularla birlikte toplandık yeni bir yapılanma oluşturma kararı aldık. Bu bölgede "TURAN" birliği altında oynuyacağız.

Herkese başarılar diliyorum. Umarım saygı çerçevesinde güzel bir oyun geçirmek dileğiyle.

M09key
17-03-2016, 10:20
Multi hesaplar açılmaya başlamış oyunu adam gibi oynayamayıp başka yollara başvuranlara tebrikler.

http://i.hizliresim.com/9oQrmQ.png
http://i.hizliresim.com/3L7lz4.png

daha kim bilir neler var..

ARKADAŞLAR MULTİ HESAP OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ HESAPLARI ŞİKAYET EDELİM LÜTFEN.KAYITSIZ KALMAYALIM.

lycan
18-03-2016, 03:40
maraz ile respect i çok ayrı düşünmeyin bence
çok güzel arkadaşlar geldi dahada getiricem inş :))

black süvari
18-03-2016, 08:04
Multi hesaplar açılmaya başlamış oyunu adam gibi oynayamayıp başka yollara başvuranlara tebrikler.

http://i.hizliresim.com/9oQrmQ.png
http://i.hizliresim.com/3L7lz4.png

daha kim bilir neler var..

ARKADAŞLAR MULTİ HESAP OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ HESAPLARI ŞİKAYET EDELİM LÜTFEN.KAYITSIZ KALMAYALIM.

Adam seriye baglamis

3Man
18-03-2016, 08:43
selamun aleykum ,

Bu mesajla alakalı konu acmama ızı nvermıyorlarlar hemen sılınıyor denedım bı kac kere...

16-03-2016 tarıhınde acılan server 2 dunyasında hesap acım ,3Adam ısmı ıle ve 1600+3 adet yanı 4800 adet altın aldım aynı gun fakat aradan 24 saat gecmeden benım hesabımdakı 3200 altın kesıldı ve hesabım kılıtlendı,
sebebı ıse odemeyı ıptal etmıs olmammış , Ben bankamla gorustum ve odeme ıptalı yada bekletılmesı ıle alakalı hıc bır sey yok bız odeme yapıldıgında hesabımız musaıt oldugu ıcın onaylamıs ve travıan game hesabına parayı gondermısız, karsı tarafın muhasebesının yapmıs oldugu bır aksaklık bunun bızle bı baglantısı yok cunku para heasbınızdan cıkartılmıs onaylanmıs ıstesekte ıptal edemeyız dıyorlar ,

Sımdı sızın muhasebenın hatasından dolayı benım hesabım neden kılıtlı kalıyor ve anlamadıgım sey ıse bu para hesabınıza dusmemıs ıse neden benım hesabıma altınları yatırıyorsunuz, onuda gectık hesabımda halen 1200 altın var madem 3200 da problem var, o altını kes ama hesabımı kıtleme ben oyunuma devam edım, problemı cozuncede o altını hesabıma yatır yada paramı yolla,

ıkı gundur resımlerı atıyorum sıze ama kımseye ulasamıyorum o yuzden hesaptanda altındanda vazgectım , bana paramı ıade edın,
Almanyaya gelıp cebınızemı koyacam parayı

http://hizliresim.com/a3L9Vg
http://hizliresim.com/nMRzv5

3Man
18-03-2016, 08:47
16-03-2016 tarıhınde acılan server 2 dunyasında hesap acım ,3Adam ısmı ıle ve 1600+3 adet yanı 4800 adet altın aldım aynı gun fakat aradan 24 saat gecmeden benım hesabımdakı 3200 altın kesıldı ve hesabım kılıtlendı,
sebebı ıse odemeyı ıptal etmıs olmammış , Ben bankamla gorustum ve odeme ıptalı yada bekletılmesı ıle alakalı hıc bır sey yok bız odeme yapıldıgında hesabımız musaıt oldugu ıcın onaylamıs ve travıan game hesabına parayı gondermısız, karsı tarafın muhasebesının yapmıs oldugu bır aksaklık bunun bızle bı baglantısı yok cunku para heasbınızdan cıkartılmıs onaylanmıs ıstesekte ıptal edemeyız dıyorlar ,

Sımdı sızın muhasebenın hatasından dolayı benım hesabım neden kılıtlı kalıyor ve anlamadıgım sey ıse bu para hesabınıza dusmemıs ıse neden benım hesabıma altınları yatırıyorsunuz, onuda gectık hesabımda halen 1200 altın var madem 3200 da problem var, o altını kes ama hesabımı kıtleme ben oyunuma devam edım, problemı cozuncede o altını hesabıma yatır yada paramı yolla,

ıkı gundur resımlerı atıyorum sıze ama kımseye ulasamıyorum o yuzden hesaptanda altındanda vazgectım , bana paramı ıade edın

3Man
18-03-2016, 08:48
Bırde mesaj yazabılsem :)

ıkı gundur resımlerı atıyorum sıze ama kımseye ulasamıyorum o yuzden hesaptanda altındanda vazgectım , bana paramı ıade edın

3Man
18-03-2016, 08:50
Aldıgım altını odemeden kaynaklanan problem dıye kesmıs hesabımı kıtlemısler ,

Odeme onay provızyon kodlarını atıyorum resım atıyorum ama gelısme yok ıkı gundur hesap kıtlı , 1600 paketten 3 tane aldım 2 sını kesmısler,

madem oyle oyunumu kıtleme 3200 altının parasını gerı gonder,
bankayla gorusuyorum, asla bı hata yok bız aynı gun parayı onaylayıp gondermısız, karsı tarafın muhasbesı ıel alakalı dıyor,

resımlerıde atıyorum , ama tek gelısme yok hıc bır yetkılı maıllere donmedı,

hesabın ıcındede 1200 altın var, altını kesıon barı heasbı kıtleme gerı kalmım , muhasebecısı halledınce altını yada paramı verırsın hesabımı nedne kıtlıosun ıcınde daha altın varken , ıllegal yoldan altın satıcıalrında almamısım altını, dırek travıan sıtesınden eur ıle aldıgım altın hemde...

server bası hesap kıtlı kaldı o kadar artık toparlanamaz,

kesıtıgınız altının parasını gonderın heasbıda acın sılıcem bosa altın gıtmesın...

örnek resimde vereyim http://hizliresim.com/nMRzv5

ben gondermısım parayı senın muhasebecın gunsonu yapmazsa benım ne sucum var, para dusmus hesabımdan travıan gamese yollanmıs anlatabiliyorum umarım..

black süvari
18-03-2016, 08:58
Aldıgım altını odemeden kaynaklanan problem dıye kesmıs hesabımı kıtlemısler ,

Odeme onay provızyon kodlarını atıyorum resım atıyorum ama gelısme yok ıkı gundur hesap kıtlı , 1600 paketten 3 tane aldım 2 sını kesmısler,

madem oyle oyunumu kıtleme 3200 altının parasını gerı gonder,
bankayla gorusuyorum, asla bı hata yok bız aynı gun parayı onaylayıp gondermısız, karsı tarafın muhasbesı ıel alakalı dıyor,

resımlerıde atıyorum , ama tek gelısme yok hıc bır yetkılı maıllere donmedı,

hesabın ıcındede 1200 altın var, altını kesıon barı heasbı kıtleme gerı kalmım , muhasebecısı halledınce altını yada paramı verırsın hesabımı nedne kıtlıosun ıcınde daha altın varken , ıllegal yoldan altın satıcıalrında almamısım altını, dırek travıan sıtesınden eur ıle aldıgım altın hemde...

server bası hesap kıtlı kaldı o kadar artık toparlanamaz,

kesıtıgınız altının parasını gonderın heasbıda acın sılıcem bosa altın gıtmesın...

Bizde gecen server oldu
arkadas 1200 altin aliyor iki defa artik iyun sonu geliyor hesap gitli sebep 2400 altinlik borc
Yazdi yazid bi cacik yok hesabil sildi ben bu parayi traviana bi daha odemem dedi

Umar kisa surede donus yaparlar

3Man
18-03-2016, 08:59
aDMIN CEVRIM DISI GEZIYOR VE BENIM YYAZIDIGIM MESAJI SILIYOR ,

BENIM YAZDIGIM MESAJI SILECEGINE GIT MUHSEBECINLE KONUS..

black süvari
18-03-2016, 09:00
Bende sasirdim vallaa adamin sikintisi var yaziyor siz siliyorsunuz

3Man
18-03-2016, 09:02
2-3 yerde konu actım onlarıda sıldıler dırek ,

hatalarını kapatmaya calısıyorlar işte..
zaten artık oyunuda acmasınlar , ıade etsınler kestııg 3200 altının parasını

ArTeS
18-03-2016, 11:00
Silinen bir mesajin yok, hepsi denetime takilmis, mod onayını bekler durumda.

coat-ill
18-03-2016, 11:21

artes sen yaşıyormuydun?
bizim şu eski hesabın cezası bitmedi mi henüz :(
idamın bile bir zaman aşımı var, eski hesaba bir özgürlük versen diyorum.

3Man
18-03-2016, 11:32

neyıne takılıyor ,

mesajımda kufur hakaret varmı _????

BySONOSMANLİ
18-03-2016, 11:42

Artes dun senle konuştuk konuyu zaten,
Bütün ilgililere hem provizyon kodu hemde resim attım ama ilgililerin hic biri ilgilenmedi,
Simdi burada haksiz yere cezayı biz yedik , ben ödeme yapmışim, bankam bunu onaylamış hesabimdan parayı çıkartmış, travian hesabına göndermiş,
Sizin bu muhasebeci oyuncu ödemelerini takip etmiyorsa benim suçum ne ??
Bizim hesap artik toparlanmaz zaten, en iyisi kestiği 3200 altının parasını geri yollasin,

Dip. Ortak sende sakin ol...

3Man
18-03-2016, 12:20
Bizde gecen server oldu
arkadas 1200 altin aliyor iki defa artik iyun sonu geliyor hesap gitli sebep 2400 altinlik borc
Yazdi yazid bi cacik yok hesabil sildi ben bu parayi traviana bi daha odemem dedi

Umar kisa surede donus yaparlar

cozseler ne olcakkı 24 saattır hesap cakıldı kaldı , hayır bırde hıcbır departmandan cevpta yok, karsıma alacagım muhatabıda bulamıyorum, sozde mutahap
admın@travian.com.tr
plus@travian.com.tr
support@travian.com.tr , ama bunların hıc bırı ortada yok

hem nerde kapatıcam ben bu arayı, napacak admın bana mesaj atıp
amannn cok pardon senı yanlıslıkla kıtledık alsana 2 ser sevıye uretım ve 1 er sevıye bına +1600 altında hedıyemız olsun bu konuyu unutalımmı dıcek,

Ben ıstmeıyorum artık oynamak gondersın gerı paramı, madem kesıosun altını, parasınıda ıade edeceksın..

MaLiK
18-03-2016, 12:28
Artes dun senle konuştuk konuyu zaten,
Bütün ilgililere hem provizyon kodu hemde resim attım ama ilgililerin hic biri ilgilenmedi,
Simdi burada haksiz yere cezayı biz yedik , ben ödeme yapmışim, bankam bunu onaylamış hesabimdan parayı çıkartmış, travian hesabına göndermiş,
Sizin bu muhasebeci oyuncu ödemelerini takip etmiyorsa benim suçum ne ??
Bizim hesap artik toparlanmaz zaten, en iyisi kestiği 3200 altının parasını geri yollasin,

Dip. Ortak sende sakin ol...

Abi burda çözüm bulamazsınız gecen s4 de bizim elemanlardan bırının hesab ısmı terör örgütü ile alakalı denilip kitlediler sonrada ay pardon yanlışlıkla oldu denildi :)

BySONOSMANLİ
18-03-2016, 12:31
Recai bende biliyorum aslında çözüm burda değil ama ortak tezcanli ama hak vermiyor değilim,
İlk gün hesaba alaşım 4800 altın, ertesi gün kitlensin hesabın,
Gerekli evrak ve numaraları sözde ilgililere atasin ama karşında muhatap yok,
Keşke multiden pusingden kitleneydik..
Paramizla rezil oluyoruz :)

MaLiK
18-03-2016, 12:33
Recai bende biliyorum aslında çözüm burda değil ama ortak tezcanli ama hak vermiyor değilim,
İlk gün hesaba alaşım 4800 altın, ertesi gün kitlensin hesabın,
Gerekli evrak ve numaraları sözde ilgililere atasin ama karşında muhatap yok,
Keşke multiden pusingden kitleneydik..
Paramizla rezil oluyoruz :)

Karapara ile alınmış derler şimdi abi :D

BySONOSMANLİ
18-03-2016, 12:37
Birde isin komedi kısmı var , ben reelde ticaret yapan biriyim,
Simdi ben ödeme yapmışim traviana ve altın yatırılmış, bankadaki hesabim ödemeye müsait , travian da altını yüklemiş, Dikkat edin ben sitelerden surdan burdan almadim, Euro ile direk oyundan aldım..
Altının hesabima yatması ne demek,
Benim param travian hesabına geçti demek, aksi takdirde para hesaba geçmeden bana neden altın veriyorlar ???
Ve ben travianin hesabına gecen parayı nasıl geri alabilirim,
:)
Ben açıkçası ilk bankayı aradım bir hisimla acaba hesapta mi problem var, ama yok para hesabimdan hoppp traviana geçmiş :)

MaLiK
18-03-2016, 13:09
Simdi ben ödeme yapmışim traviana ve altın yatırılmış, bankadaki hesabim ödemeye müsait , travian da altını yüklemiş, Dikkat edin ben sitelerden surdan burdan almadim, Euro ile direk oyundan aldım..
Benim param travian hesabına geçti demek, aksi takdirde para hesaba geçmeden bana neden altın veriyorlar ???
Ben açıkçası ilk bankayı aradım bir hisimla acaba hesapta mi problem var, ama yok para hesabimdan hoppp traviana geçmiş :)

Hesabı acsalar ne olacakkı abı :) 1 gun kayıp

black süvari
18-03-2016, 13:10

Eee dedkm yasana adam iki defa altin aldi kullandi bitti hesap kitlendi sebebi para odemesi

Ya arkadss bu adam altin aldimi aldi killandi ustune yetmedi bi daha aldi

Sen iki defa altin yatirmissin hesaba ve bunu adam kullanmis 3. Tura donucek

Hopp hesap kilit sebep odeme

Ya sormaxlarmi adama sen iki defa yiklemisin bu altini neyin parasini istiyorsun daha

BySONOSMANLİ
18-03-2016, 13:15
Hesabı acsalar ne olacakkı abı :) 1 gun kayıp

Daha yeni serverda 1 Gin ne demek sen bilmiyonmu,
İstediğim yere koy atamadikdan sonra hesaba yüklemenin manası yok bence,
Gerçi dun attığımız maillerede cevap yok ,
Beklemedeyiz,

MaLiK
18-03-2016, 13:17
Daha yeni serverda 1 Gin ne demek sen bilmiyonmu,
İstediğim yere koy atamadikdan sonra hesaba yüklemenin manası yok bence,
Gerçi dun attığımız maillerede cevap yok ,
Beklemedeyiz,

Hiç sıkıntı etme abi ilk 20 de bı tane hesabım war coat_il diye onu sana verırız bakarsın :)

BySONOSMANLİ
18-03-2016, 13:18
Yilmaaaazzzzz
Seker topammmmm

babajanpol
18-03-2016, 13:22
Çok uzun bir aradan sonra twittera tekrar katıldım.. umarım pişman olmam bu kararımda :) Herkese keyifli oyunlar.

Maskeli SÜVARİ
18-03-2016, 13:27
Çok uzun bir aradan sonra twittera tekrar katıldım.. umarım pişman olmam bu kararımda :) Herkese keyifli oyunlar.
Twitter:) ahahahah

babajanpol
18-03-2016, 13:39
Twitter:) ahahahah

ah bu apple :))

POWER(Biat)
18-03-2016, 16:15
Selamın Aleyküm S2 Ailesi;

Dar bir DOST Grubumuzla -/+ bölgesine Kopmaya geldik. Tüm Ekiplere başarılar dileriz...........

" BİAT " Edebilmek için oyun bilmemek yeterlidir.
Kopmak isteyen her yürekli kardeşimize kapımız açıktır......

Sağlıcakla...........

Cheetah9l
21-03-2016, 12:01
İki server öncesi DARK ve MAVİ Birlikleri olarak ++ da oynamıştık en son birleştik vs vs şimdi MAVİ yi görünce eski anılarım canlandı.. MAVİ Birliklerinde SEMiR kankama başarılar dilerim...

Maskeli SÜVARİ
21-03-2016, 12:37
İki server öncesi DARK ve MAVİ Birlikleri olarak ++ da oynamıştık en son birleştik vs vs şimdi MAVİ yi görünce eski anılarım canlandı.. MAVİ Birliklerinde SEMiR kankama başarılar dilerim...
Hacı Mavileri tanıyan birisin.Bizi de tanıyorsun .Sence maç nasıl sonlanır:)

Cheetah9l
21-03-2016, 15:12

MAVİ - TILSIM da oynadım. SÜVARİ ile yine aynı server da yer aldım. Benim favorim eski gücünde ise TILSIM.. Yine de gönlüm SÜVARİ ^ den yana .. Emrah abi ccandır :) Eee biraz da Muhittin komutana bağlı bağzı şeyler :)

TırTıl
21-03-2016, 16:00
gözlediğim içinde 10k civarı ham olan 10 tane hesap kitlendi. bende onları alayım diye kışlaya bastım ne var ne yok. ne yapacaz biz şimdi. şuna bir çözüm bulun multiyse hesaplar hammadde göndermeyi yasaklayın olsun bitsin. hammaddeyi alsın oyuncular gelişsin para harcasın

Maskeli SÜVARİ
21-03-2016, 16:57
MAVİ - TILSIM da oynadım. SÜVARİ ile yine aynı server da yer aldım. Benim favorim eski gücünde ise TILSIM.. Yine de gönlüm SÜVARİ ^ den yana .. Emrah abi ccandır :) Eee biraz da Muhittin komutana bağlı bağzı şeyler :)
Kaptan Süvari Muhittin her zaman olduğu gibi maçın skorunu değiştirmek için bekliyor olacak:)

komegan61
21-03-2016, 17:18
gözlediğim içinde 10k civarı ham olan 10 tane hesap kitlendi. bende onları alayım diye kışlaya bastım ne var ne yok. ne yapacaz biz şimdi. şuna bir çözüm bulun multiyse hesaplar hammadde göndermeyi yasaklayın olsun bitsin. hammaddeyi alsın oyuncular gelişsin para harcasın

o işin çözümü var ama uygulamıyorlar
kural basit üretim miktarı ile sığınak kapsitesi arasında bağlantı kurulur
benim önerim 8 saatlik bir bağlantının kurulması

TırTıl
21-03-2016, 17:46
o işin çözümü var ama uygulamıyorlar
kural basit üretim miktarı ile sığınak kapsitesi arasında bağlantı kurulur
benim önerim 8 saatlik bir bağlantının kurulması valla abi gerçekten çok basit. yağma köyüne göre strateji uyguluyoruz sonra kitleniyor bişeyler oluyor. bizdemi hammadde alalım. kimin işine geliyor bu

black süvari
21-03-2016, 19:19

Iki gozum selamlar bizimde gonlumuz sende aha bak yuruyorum hatta sana --,-'(@ ehehhe :-) ozledim seni be

exnqast
21-03-2016, 21:18
Server ahalisine selamlar.

2.köy kurulumları başladığına göre artık buralar şenlenecektir :)

MADMAN serverda 2.köyü en hızlı atan oyuncusu oldu. Tam bu satırları yazarken Theqabus ' da 2'nci oyuncu olarak köyünü attı. ADAMUS ' olarak oyuncularımızı tebrik ediyorum. Darısı diğer birlik oyuncularının başına.

irreale
21-03-2016, 22:53
Eyvallah Kemal' im ama bu server yokum sadece gerekli konuşmaları yapıyorum. Sınav zamanı artık, bu sene için oyun rafa kalktı. :)

irreale
21-03-2016, 22:58
Bu soruyu neden sordun acaba merak ettim.. :rolleyes:

Maskeli SÜVARİ
22-03-2016, 14:08
Bu soruyu neden sordun acaba merak ettim.. :rolleyes:
Savaşı SÜVARİ kazanır demesi için sorMADIM .
Aynı bölgede olduğumuz için ve az çok iki ekibi de tanıyan birinden tarafsız bir yorum almak için sorDUM:)

BySONOSMANLİ
22-03-2016, 14:10
Hangı ara siz savaşa başladınız :confused:

TırTıl
22-03-2016, 14:13
allah düşmanında karakterlisini versin.

Maskeli SÜVARİ
22-03-2016, 14:14
Başlamadık hacı abi daha köy atma çiftçilik falan derdindeyiz:)
Ama Savaş sesleri geliyor yavaştan:)

irreale
22-03-2016, 23:26
Savaşı SÜVARİ kazanır demesi için sorMADIM .
Aynı bölgede olduğumuz için ve az çok iki ekibi de tanıyan birinden tarafsız bir yorum almak için sorDUM:)

Kemal'e sorar isen Suvari der. Maviyi kafasında bitirmiş birisine soruyorsun. Biraz o yüzden merak ettim, biraz da başka bir nedenden. :)

irreale
22-03-2016, 23:27
allah düşmanında karakterlisini versin.
Amin hocam..

irreale
22-03-2016, 23:28
İnatçı bir bölge her gelen birlik olarak bir kural koymuş..çiğnemiyorlar. :)

black süvari
22-03-2016, 23:50

:) ehehehehe

Maskeli SÜVARİ
23-03-2016, 08:21
Kemal'e sorar isen Suvari der. Maviyi kafasında bitirmiş birisine soruyorsun. Biraz o yüzden merak ettim, biraz da başka bir nedenden. :)
Cevap gönlüm SÜVARİ'den yana ama TILSIM dı :):)
TILSIM cı arkadaşlar s19 bitti mi ne oldu:) .Nasıı bi serverdi hala anlamadım:(

Maskeli SÜVARİ
23-03-2016, 08:25
Hep 3 bölgeye 1 bölge savaşıyorduk, dedik bu sefer değişiklik olsun kendi bölgemiz de 4e bölünmüş hazır 7 bölge ile savaşak :)
Şaka bi yana prensipli birlikler var ++ da.Hayırlısı diyelim=)

Cheetah9l
23-03-2016, 08:41
Iki gozum selamlar bizimde gonlumuz sende aha bak yuruyorum hatta sana --,-'(@ ehehhe :-) ozledim seni be

Yürümek biraz az olmuş bildiğin koşmuşsun bana abi :))

Eyvallah Kemal' im ama bu server yokum sadece gerekli konuşmaları yapıyorum. Sınav zamanı artık, bu sene için oyun rafa kalktı. :)

En güzeli Semirim bende de bu sene baya dersler ağır 2 senelik bitirme ödevini kabul etmediler şimdi 2 ayda yeni bir çalışma yapmaya çalışıyorum ne kadar düzgün olur ne kadar yararlı olur bilemem inşallah geçerim :)

MAVİ benim için çok kıymeltli bir birlik.. Sen varsın en azından :) O sebeple tarafsız baktım kardeşim :)

3Man
23-03-2016, 12:26
Bırde mesaj yazabılsem :)

Dolandırıldık mı ? yoksa

yukarıdaki mesajdada goruldugu gibi heasbım halen acılmamıs ve son 3 gundur admıne ve supporta attıgım maıllere cevap verılmemıstır ,

İstenen resimleri odeme onay numaralarını attım kımse ortada yok ,

bu sabah 3Adam heasbıma ıse supporttan mesaj geldı gelen mesah aynen

" Merhaba 3Adam ,
Odemenız ıcın tesekkur ederız , hesabınıza 1600 altın yatırılmıştır."

ama tabı bu sadece mesajdan ıbaret ne altın yuklendı ne hesap acıldı , ya dolandırıldıysam onuda bıleyımkı ona gore yol cızeyım bende ,

hayır bırde dalga gecer gıbı Altın yatırılmıstır dıyıp altını yatırmıyorsunuz , maıllere cevap vermıyorsunuz ,

illa forumda sizi ifşamı etmek lazım cevap vermenız ıcın

KIRBAÇ
23-03-2016, 18:04
Her speed de oynarsin evet ama tilsim zamanini goremezsin cunku senin gibi yanlis insanlari hic bi birlik barindirmaz arkasinda durmaz neyse speed serverda arastirin arayin beyler
Sen ne boş beleş bi adamsın. Tılsımları göremezsin diyosun bizim oynadığımız speed server da tılsım sorumlusu bendim - - de, wow için savunmaya dönmeden önce de kahramanda ilk sıradaydım. Şuan ki s9 a da bakarsan saldırı ve kahramanda ilk sırada savunmada 10.sırada oduğumu görürsün :D harbi gazzz mışsın atıp tutuyosun ortalıkta. Şuan 3xde de Sunny hesabı benim sayılır buyur gel beklerim :D

Haci Vosvos
23-03-2016, 18:24
Dolandırıldık mı ? yoksa

yukarıdaki mesajdada goruldugu gibi heasbım halen acılmamıs ve son 3 gundur admıne ve supporta attıgım maıllere cevap verılmemıstır ,

" Merhaba 3Adam ,

ama tabı bu sadece mesajdan ıbaret ne altın yuklendı ne hesap acıldı , ya dolandırıldıysam onuda bıleyımkı ona gore yol cızeyım bende ,

hayır bırde dalga gecer gıbı Altın yatırılmıstır dıyıp altını yatırmıyorsunuz , maıllere cevap vermıyorsunuz ,

Kardeşim sana daha ilk yazdığındada söyledim buraya yazman nafile . Altın işiyle heleki kredi kartı sadece Almanya ilgileniyor. Yani forumdaki yetkililerin oyundaki multihunter ın bu konuda hiçbir yetkisi yok. Sen ıslarla support a yaz sorununu çözcek yer orası burda boşa yazıyorsun

black süvari
23-03-2016, 22:49
Dolandırıldık mı ? yoksa

" Merhaba 3Adam ,

Bak mevzu su aslinda sen odemeyi is bankasina yapiyorsun oda provisyonu onaylayip yurtfisinda baska bir bankaya aktariyor.

Bunu travian goruyor ve 1600 altin hesabina yatiryor ama - bakiye

Parani bekliyor yani ama para gelmedikce travian gun sonu hesap kapatiyor bakiyor para yok kilitliyor.

Bunun sebebide is bankasinin veya x bankanin odemeyi ucuz komisyon alan almanyadaki bir bankaya yollamasi

Ucuz komisyon olan o banka is bankasindan odemyi alip traviana gec yatiyor(kalitesiz banka)

Bu sebeple travianda bekliyorki odeme gelsin

Evet odemen yolda ama o avrupadaki banka oyaliyor isletiyor parani

Bunda suc is bankasinin kalitesiz sirf ucuz komisyon icin uyduruk bankalarla calismasi

Saygilarimla ....

N2mi7LeR
24-03-2016, 02:35
Bak mevzu su aslinda sen odemeyi is bankasina yapiyorsun oda provisyonu onaylayip yurtfisinda baska bir bankaya aktariyor.

Bunu travian goruyor ve 1600 altin hesabina yatiryor ama - bakiye

Parani bekliyor yani ama para gelmedikce travian gun sonu hesap kapatiyor bakiyor para yok kilitliyor.

Bunun sebebide is bankasinin veya x bankanin odemeyi ucuz komisyon alan almanyadaki bir bankaya yollamasi

Ucuz komisyon olan o banka is bankasindan odemyi alip traviana gec yatiyor(kalitesiz banka)

Bu sebeple travianda bekliyorki odeme gelsin

Evet odemen yolda ama o avrupadaki banka oyaliyor isletiyor parani

Bunda suc is bankasinin kalitesiz sirf ucuz komisyon icin uyduruk bankalarla calismasi

Saygilarimla ....

Adam bu işlerin piri gibi görünüyor bence de mantıklı :)

M09key
02-04-2016, 13:09
ADAMUS BİRLİKLERİ KALİTENİN MERKEZUSUDUR :)
yan köye hammadde çekip KENDİ PARASINI yağmalayan SON NOKTA PROFESYONEL oyuncular topluluğudur SAĞ PROFİLİNİZİ BANA AYIRDIĞINIZ İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM PROFİL YALAMA OLMUŞTU SABİTLENSİN ARTIK :)

SERVERIN %150 YE ATILAN 2. 15Lİ KÖYÜ
SERVERIN 2.KÖYÜNÜ 15Lİ YE ATAN 6.HESABI mıdır oyunu bilmemek ey ÜYE ALIM OF ADAMUS

LEGAL şekilde altın almaktan oyuna benim param kalmadı ki HAMMADDELER SATIN ALMAYA

KENDİNE SPORCU DİYİP STEROİD BASARLAR SONRA GEZİNİRLER ORTALIKTA BİLİR MİSİNİZ :) BAKIN BU BENZETMENİN TRAVIANDAKİ KARŞILIĞINA
HAMMADDEYİ ALIP ALIP TARLA BASAN SONRA DA ÜYE ALIM SORUMLUSU OLAN kral oyuncu topluluğundan oluşur bu ADAMUSLAR
ŞİMDİ SENİN SAYGINLIĞIN BU ŞEKİLDE OLUYORSA BIRAK OLMASIN

BİRLİKLERİNDE TÜM RuLing birliğindeki tüm oyuncuları şikayet edin konulu ALLY LER GEÇİLEn birliğin adıdır ADAMUS HAYVANUSLAR
adınız buydu değil mi HAYVANUS ADAMUS Yakışır.

BU ARADA BEN PARASI OLAN AMCA değilim :)

BEN 20 YAŞINDAYIM :) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 1. SINIF OKUYAN ÖĞRENCİYİM
EŞEKLER GİBİ DIŞARIDA AKŞAMLARA KADAR ÇALIŞIR KENDİ EKMEK PARAMI KENDİM KAZANIRIM

BİRAZ ADAMUS OLUN DA OYUNU SAYGI ÇERÇEVESİNDE OYNAYIN KARDEŞİNİZ SAYILIRIM BEN

ŞİMDİYE KADAR DA HESABI TEK OYNADIM ORTAKSIZ BU HESAP 2 HAFTADA GÜNDE 21 SAAT ONLINE OLMUŞTUR TEMSİLCİSİZ ORTAKSIZ

BİRAZ DA EMEĞE SAYGI HAYVANUSLAR SİZİ !

ADAMUS OLUN BİRAZ ADAMUS :)

fkurt
02-04-2016, 14:26
https://www.youtube.com/watch?v=rpKIV0O0fWM

M09key
06-04-2016, 10:28
https://www.youtube.com/watch?v=rpkıv0o0fwm

beyin bedava ne yaparsın :)

fatu
08-04-2016, 00:41
https://www.youtube.com/watch?v=rpKIV0O0fWM

Şuraya 5k yazıcaktım vazgeçtim bu videoyu görünce. Yazacağım hiçbir kelime hiçbir cümle bu video kadar cuk diye oturmazdı herhalde. hoh hoh hoh

Cihat zerger
21-05-2016, 14:42
Es Selamın Aleyküm Ahali;

Cümleten Kandiliniz Mübarek Olsun, RAB imiz Tüm Seven ve Sevdikleriniz İle Birlikte Hayr' lara Vesile Eylesin............