PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayvanus - adamus

exnqast
12-03-2016, 12:30
Hayvanus - Adamus ailesi olarak.

S2'yle beraber , bıraktığımız travian macerasına ufak bi geri dönüş yapma kararı aldık.

Çekirdek kadromuzun %100 ü burada olamayacak olsada. Travian serverlarında isim sahibi deneyimli bir ekiple sizlerin arasında olacağımızı söylemek isterim.

S2 ' de her zaman rekabetin, eğlencenin ve kaliteli işlerin olduğu kulağımıza geldi. Bizde kambersiz düğün olmaz dedik. :) Güzel bir server olması dileğiyle.

Eski dostlara selam olsun. Her zaman sohbete bekleriz.

İyi forumlar.
Saygılarımla.
Tolga.

M09key
12-03-2016, 12:33

S2'yle beraber , bıraktığımız travian macerasına ufak bi geri dönüş yapma kararı aldık.

Çekirdek kadromuzun %100 ü burada olamayacak olsada. Travian serverlarında isim sahibi deneyimli bir ekiple sizlerin arasında olacağımızı söylemek isterim.

S2 ' de her zaman rekabetin, eğlencenin ve kaliteli işlerin olduğu kulağımıza geldi. Bizde kambersiz düğün olmaz dedik. :) Güzel bir server olması dileğiyle.

İyi forumlar.
Saygılarımla.
Tolga.

Başarılar ADAMUS ailesi :)

çiçili
12-03-2016, 12:37
eski bir adamus oyuncusu olarak s2 admus birliklerine başarılar dilerim.

anti-yıldırım
12-03-2016, 12:40

İyi forumlar.
Saygılarımla.
Tolga.hayırlı olsun hocam başarılar dilerim fatu-agentriley falan var mı :))hangi bölgedesiniz

black süvari
12-03-2016, 12:43

İyi forumlar.
Saygılarımla.
Tolga.
Keyifli oyunlar dilerim hosgeldiniz

the bad
12-03-2016, 12:57
Güzel ve kaliteli bir server yaşamak dileğiyle
herkese şimdiden iyi eğlenceler

Hayvanus & Adamus

TırTıl
12-03-2016, 13:12
Hayırlı olsun,inşallah geri dönüşümüzü güzel bi şekilde yaparız.

TIRSINULAN
12-03-2016, 13:13
tolgacım başarılar dilerim

MaLiK
12-03-2016, 16:33

İyi forumlar.
Saygılarımla.
Tolga.

Başarılar üstadım :)

Maskeli SÜVARİ
12-03-2016, 22:01

İyi forumlar.
Saygılarımla.
Tolga.
Hoşgeldiniz Adamus lar:)
Dİğerini söylemek istemiyorum garibime gidiyor:)

10urkaya
12-03-2016, 23:07

Seni yeniden görmek güzel reis özlettin kendini :) Hosgeldın tekrardan traviana varlıgın bıle ayrı renk :)

tatarsoba
12-03-2016, 23:38
adamuslar s4 de oynamıyormuydu benmi yanlış hatırlıyorum yoksa??

TırTıl
13-03-2016, 08:16
Seni yeniden görmek güzel reis özlettin kendini :) Hosgeldın tekrardan traviana varlıgın bıle ayrı renk :)
Eyvallah üstad sağolasın seni de öyle:)

TırTıl
13-03-2016, 08:17
adamuslar s4 de oynamıyormuydu benmi yanlış hatırlıyorum yoksa??En son s4 de oynadı dostum.

SwindLeR
13-03-2016, 08:21
En son s4 de oynadı dostum.
Büyük oyuncu Kerem'de gelecekmi :)

TırTıl
13-03-2016, 08:22
Büyük oyuncu Kerem'de gelecekmi :)
yenikandan mı bahsediyorsun:)

TırTıl
13-03-2016, 08:59
Evet arkadaşlar bölgemiz -/- GüneyBatı Bölgesidir...

Neden -/- derseniz bundan önceki S3 ve S4 wow başarılarını bu bölgede kazanmış bulunmaktayız bu bölgenin bize şans getirdiğine inanıyoruz... Ha birde diğer bölgelere göre bölgeye gelen ekip sayısı az gibi duruyor.Uzun bir zaman olmasada bayadır oynamıyoruz,o yüzden direk kalabalık bir bölgeye girmek istemedik.
Son olarakda -/- deki poyraz birliği oluşumu sayısı az olacak sanırım,çünkü Poyraz genel başkanı ibrahim abiye whatsapdan yazdım şu anki oynadıkları serverdan başını kaldıramadıklarını söyledi...Son s3 de Uçbeyleri hesabında poyraz birliklerinin yönetiminde , savaş ekibinde en ön saflarında bulundum,bu dönemde gelen arkadaşların bana yardım edeceğini düşünüyorum:)

Ted Bundy
13-03-2016, 14:59
Merhaba bende s2 de başlıycagım şöyle bi birlik açıklamalarına baktımda iyi bulduğum Giyotin ve Adamus 2 birliğide tanıyorum denebilir ama Adamus da başlamak istiyorum yeriniz varmıdır acaba ?

TırTıl
13-03-2016, 15:09
Merhaba bende s2 de başlıycagım şöyle bi birlik açıklamalarına baktımda iyi bulduğum Giyotin ve Adamus 2 birliğide tanıyorum denebilir ama Adamus da başlamak istiyorum yeriniz varmıdır acaba ?Yer dolu,sen gel oyuna emek ver yeter.

Ted Bundy
13-03-2016, 15:18
Emek vercem tabi abi 2 aydır bu serveri bekliyorum resmen :)

TırTıl
13-03-2016, 15:28
Emek vercem tabi abi 2 aydır bu serveri bekliyorum resmen :)
hoşgeldin o zaman dostum

esrar
13-03-2016, 17:41
Başarılar dilerim..

TırTıl
13-03-2016, 17:58
Başarılar dilerim..

Abi bana sözün vardı S1 den telefonunu kaybettim. İyi oldu Yazının.Gelsene sende :)özelden numaranıda atarsan sevinirim

noldooo
13-03-2016, 18:00
hoşgeldin o zaman dostum

Adamus'ta bulunmadım hiç ama Erdi senin için gelicem. Yalnız peşinen söyleyeyim savunma hesabı açarım:)
S1 henüz bitmedi ordada kendimize eğlence çıkarmakla uğraşıyoruz.

TırTıl
13-03-2016, 18:06
Adamus'ta bulunmadım hiç ama Erdi senin için gelicem. Yalnız peşinen söyleyeyim savunma hesabı açarım:)
S1 henüz bitmedi ordada kendimize eğlence çıkarmakla uğraşıyoruz.gel abim gel sen hesabı aç S1 bitince elimizde güzel hesaplar olur ayarlarız. Bu sene ekibi pekiştirmek yeni kanlar bulmamız lazım hem

TırTıl
13-03-2016, 18:07
Komegan61. Hasan hocam senide bekleriz bi senede beraber oynayalım :)

Giulietta
13-03-2016, 23:46
Herkese merhabalar server 2 denince aklıma adamus gelir şans eseri girdiğimde gördüm server 2 nin açıldığını ve direkt foruma baktım bir kaç eski adamus ailesinden abimize mesaj attım başlamak için ancak olumsuz dönüş aldım illaki buradada 2 sezon önceden tanıdığımız bir sürü insanlar vardır üyeliğimi bende acıyorum adamus ailesine adamak üzere /Kato64

Ted Bundy
13-03-2016, 23:49
Herkese merhabalar server 2 denince aklıma adamus gelir şans eseri girdiğimde gördüm server 2 nin açıldığını ve direkt foruma baktım bir kaç eski adamus ailesinden abimize mesaj attım başlamak için ancak olumsuz dönüş aldım illaki buradada 2 sezon önceden tanıdığımız bir sürü insanlar vardır üyeliğimi bende acıyorum adamus ailesine adamak üzere /Kato64 hoşgeldin kardeşim. Bende Ted Bundy. Bi wp grubu açsanız kötümü olur :)

exnqast
13-03-2016, 23:51
Herkese merhabalar server 2 denince aklıma adamus gelir şans eseri girdiğimde gördüm server 2 nin açıldığını ve direkt foruma baktım bir kaç eski adamus ailesinden abimize mesaj attım başlamak için ancak olumsuz dönüş aldım illaki buradada 2 sezon önceden tanıdığımız bir sürü insanlar vardır üyeliğimi bende acıyorum adamus ailesine adamak üzere /Kato64

Hoşgeldin dostum :)

Umarım keyif alacağımız güzel dostluklar kuracağımız akıcı bir server olur :)

Ted Bundy
13-03-2016, 23:52
Hoşgeldiniz Adamus lar:)
Dİğerini söylemek istemiyorum garibime gidiyor:)

Kardeşim wp dan ekleyebilirmisin sorularım olucakta

komegan61
13-03-2016, 23:53
Komegan61. Hasan hocam senide bekleriz bi senede beraber oynayalım :)
teşekkür ederim teklifiniz için erdi
biz emekli olduk artık
oyunun hızına yetişemiyoruz
ancak savunma oynabiliriz

Ted Bundy
13-03-2016, 23:53
Hoşgeldin dostum :)

Umarım keyif alacağımız güzel dostluklar kuracağımız akıcı bir server olur :)

Wp dan ekleyebilirmisiniz ? Sorum olucalta

TırTıl
14-03-2016, 00:36
biz emekli olduk artık

Gel abi oyunda asıl önemli olan savunma zaten :)

TırTıl
14-03-2016, 00:42
Nerdesin fatu ses ver :D ahahahaa

exnqast
14-03-2016, 06:30
biz emekli olduk artık

Abi senin savunma oynaman demek. Bizim tek merkez yıktırmamamız demek :) başımızın üstünde yerin var.

exnqast
14-03-2016, 06:31
Fatu mu ? Sende benim gibi heyecanlımısın ? :)

Nerdesin fatu ses ver :D ahahahaa

Giulietta
14-03-2016, 11:01
Wp grubu için kime veriyoruz numaramızı �� Oyun başladığında heyecanlı olacak 2 senedir görüşmediğimiz ama kendi köyümüz gibi yardımlaştığımız insanları yeniden görünce

exnqast
14-03-2016, 11:07
Wp grubu için kime veriyoruz numaramızı �� Oyun başladığında heyecanlı olacak 2 senedir görüşmediğimiz ama kendi köyümüz gibi yardımlaştığımız insanları yeniden görünce

Mesaj kutunuza bakarsınız :)

TırTıl
14-03-2016, 11:33
Fatu mu ? Sende benim gibi heyecanlımısın ? :)olmam mı:)

son mohikan
14-03-2016, 11:36
olmam mı:)

la gardaş giresunda 4 yıl kaldım görüşemedik alacağın olsun gayri snein borcun var bana :D

TırTıl
14-03-2016, 11:36
son mohikan (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=154617)+ ömer reis posta kutun dolu:)

TırTıl
14-03-2016, 11:37
la gardaş giresunda 4 yıl kaldım görüşemedik alacağın olsun gayri snein borcun var bana :D
ahahaha her aradıgımda meşgül olursan görüşemeyiz tabi:) gittinmi giresundan

dentistt
14-03-2016, 17:11
Öncelikle tüm s2 alemini selamlarım.

ADAMUS Ailesi olarak yaklaşık 3 sene önce başarılı ve wowla taçlaman s3 ve s4 maceralarımızın ardından oyuna ekip olarak ara vermiştik. Yeni başlayacak olan s2 oyun dünyasına ekip olarak bir dönüş yapma kararı aldık . Bu kararımızın yegane sebebi uzun zamandır uzak olduğumuz travianı bahane ederek eski dostlarımızla hoş vakit geçirip yeni dostluklar kazanmaktır.

Aldığımız karar neticesinde ADAMUS Ailesini kurucu başkanı nam-ı değer TIRTIL(deathstar) Erdi kardeşimizden ve eski speed server oyuncularına tanıdık gelecek bir isim olan aynı zamandada HAYVANUS birliklerinin kurucusu Exnqast Tolga'ya ; efsane AN- birliklerinin efsaneleşmiş ismi FATU'dan KÇ birliklerinin elit oyuncularından TADELLE'ye kadar ismini buraya yazmakla bitiremeyeceğim bir çok dostumuzla abimizle kardeşimizle servere gelmek üzere iletişime geçtik.

Oynama kararı aldığımız s2 oyun dünyasında yegane amacımız oyunun tüm güzelliklerini ortaya koyarak özlediğimiz samimi aile ortamında bunun sadece bir oyun olduğunun bilincinde kaliteli eğlenceli ve seviyeli bir server geçirmek. Bu doğrultuda bizimle aile ortamımızı paylaşmak isteyen bende bu kaliteyi yaşamak istiyorum diyen herkese kapımız açıktır.

Ulaştığımız ulaşamadığımız tüm eski dostları aramızda görmek ve oluşumumuza yeni kanlar yeni heyecanlar katacak dostlar edinmek temennisi ile...

GÜZEL ve KALİTELİ BİR SERVER GEÇİRMEK DİLEĞİ İLE ....!!!

>>> ADAMUS AİLESİ <<<

exnqast
14-03-2016, 17:25
Savunma komutanımız gelmiş ! Çok keyifli bi server olacağına eminim. Umduğumdan daha kalabalık , düşündüğümden daha kaliteli bir ekip toplandı. İyi iş çıkardık bilalim :) Bu daha başlangıç mücadeleye devam ! ahah :) hoşgeldin tekrar .

Öncelikle tüm s2 alemini selamlarım.

ADAMUS Ailesi olarak yaklaşık 3 sene önce başarılı ve wowla taçlaman s3 ve s4 maceralarımızın ardından oyuna ekip olarak ara vermiştik. Yeni başlayacak olan s2 oyun dünyasına ekip olarak bir dönüş yapma kararı aldık . Bu kararımızın yegane sebebi uzun zamandır uzak olduğumuz travianı bahane ederek eski dostlarımızla hoş vakit geçirip yeni dostluklar kazanmaktır.

Aldığımız karar neticesinde ADAMUS Ailesini kurucu başkanı nam-ı değer TIRTIL(deathstar) Erdi kardeşimizden ve eski speed server oyuncularına tanıdık gelecek bir isim olan aynı zamandada HAYVANUS birliklerinin kurucusu Exnqast Tolga'ya ; efsane AN- birliklerinin efsaneleşmiş ismi FATU'dan KÇ birliklerinin elit oyuncularından TADELLE'ye kadar ismini buraya yazmakla bitiremeyeceğim bir çok dostumuzla abimizle kardeşimizle servere gelmek üzere iletişime geçtik.

Oynama kararı aldığımız s2 oyun dünyasında yegane amacımız oyunun tüm güzelliklerini ortaya koyarak özlediğimiz samimi aile ortamında bunun sadece bir oyun olduğunun bilincinde kaliteli eğlenceli ve seviyeli bir server geçirmek. Bu doğrultuda bizimle aile ortamımızı paylaşmak isteyen bende bu kaliteyi yaşamak istiyorum diyen herkese kapımız açıktır.

Ulaştığımız ulaşamadığımız tüm eski dostları aramızda görmek ve oluşumumuza yeni kanlar yeni heyecanlar katacak dostlar edinmek temennisi ile...

GÜZEL ve KALİTELİ BİR SERVER GEÇİRMEK DİLEĞİ İLE ....!!!

>>> ADAMUS AİLESİ <<<

TırTıl
14-03-2016, 17:27
Çok güzel bir mesaj olmuş bilal altına imzamı atarım.

dentistt
14-03-2016, 17:29
Savunma komutanımız gelmiş ! Çok keyifli bi server olacağına eminim. Umduğumdan daha kalabalık , düşündüğümden daha kaliteli bir ekip toplandı. İyi iş çıkardık bilalim :) Bu daha başlangıç mücadeleye devam ! ahah :) hoşgeldin tekrar .
ahha hoşbulduk kardeşim benden komutan olmaz ama güzel amele olur saniye söyliyceksin hallet bilal diyceksin :D gelen ekibe bakınca bırak komutanı kendimi acemi oyuncu kategorinde gördüm :D

dentistt
14-03-2016, 17:30
erdi senin imzanı alırsam ben daha çok yazarım :D

exnqast
14-03-2016, 17:31
Estafurullah bilalim. En son aynı saniyede giren 6 reisin arasına soktuğun 40k defi unutmadım :) yan köyümde kesilen 800k askeri saymıyorum bile. Bunları neredeyse tek başına yapan adamı acemi kadrosuna alacaksak. oyunu silsin herkes :) senin yerin ayrı !

ahha hoşbulduk kardeşim benden komutan olmaz ama güzel amele olur saniye söyliyceksin hallet bilal diyceksin :D gelen ekibe bakınca bırak komutanı kendimi acemi oyuncu kategorinde gördüm :D

TırTıl
14-03-2016, 17:38
inşallah bölgeye bizim getirdiklerimiz dışında kaliteli,karakterli sağlam oyuncular gelir de gücümüze güç katarız.

dentistt
14-03-2016, 17:42
Estafurullah bilalim. En son aynı saniyede giren 6 reisin arasına soktuğun 40k defi unutmadım :) yan köyümde kesilen 800k askeri saymıyorum bile. Bunları neredeyse tek başına yapan adamı acemi kadrosuna alacaksak. oyunu silsin herkes :) senin yerin ayrı !
abi bunlar iyi güzelde fatu dediğimiz adam sıralı saldırılar arasına hayvan sokmuş adam :D resmen nirvanaya ulaşmış adamlar hepsi :D

exnqast
14-03-2016, 17:51
Üstad Foruma gelsin ozaman ! :) o hayvan olayına hiç girme rakibi çok ürkütme bilal :D

abi bunlar iyi güzelde fatu dediğimiz adam sıralı saldırılar arasına hayvan sokmuş adam :D resmen nirvanaya ulaşmış adamlar hepsi :D

MiLaN_
14-03-2016, 17:52
adamus ailesini cok ozlemisim keske beraber oynama fırsatımız yenıden olsa

s4 thelastlaz :)

dentistt
14-03-2016, 18:03
adamus ailesini cok ozlemisim keske beraber oynama fırsatımız yenıden olsa

s4 thelastlaz :)
oynamamamız için bi engel yok abi buyur oynayalım vakit sorunu v.s varsa çözeriz onuda :)

MiLaN_
14-03-2016, 18:25
adamuslar s4 de oynamıyormuydu benmi yanlış hatırlıyorum yoksa??

ekrem abi sen hayırdır ya :)

BySONOSMANLİ
14-03-2016, 21:59
kadirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :p

bil bakalım kimim ben kanka :)

fatu
15-03-2016, 00:18
Ben size demedim mi yazmayın kayıt olmadan diye. :(

Kullanıcı Adı: FaTu
Oyuncuadı daha önce kullanıldı.

fatu
15-03-2016, 00:31

Üstad Foruma gelsin ozaman ! :) o hayvan olayına hiç girme rakibi çok ürkütme bilal :DBunu mu demek istediniz..?
14824

exnqast
15-03-2016, 00:35
Bu nedir abi ! Sanatsal çalışmısın :)

Bunu mu demek istediniz..?
14824

fatu
15-03-2016, 00:38
Bu nedir abi ! Sanatsal çalışmısın :)

Whatsup gurubuna gelmek isteyenler var Tolga yukarılarda gördüm, bayanları benim guruba alıyoruz ona göre duyuruyu yaparsınız artık.

Maskeli SÜVARİ
15-03-2016, 00:39
Bunu mu demek istediniz..?
14824

Vay be cok iyi:)

dentistt
15-03-2016, 00:39
ahahha bide vadi secmiş kaplan falan toplamış öyle sıçan mıçan değil :D

TırTıl
15-03-2016, 00:40
Whatsup gurubuna gelmek isteyenler var Tolga yukarılarda gördüm, bayanları benim guruba alıyoruz ona göre duyuruyu yaparsınız artık.aynen öyle,olması gereken bu zaten yanlış anlama olmasın:D

exnqast
15-03-2016, 00:42
Merak etme abi Locanızı server da hazırladım. Kayıt olmak isteyen arkadaşları sana yönlendiririm :D

Whatsup gurubuna gelmek isteyenler var Tolga yukarılarda gördüm, bayanları benim guruba alıyoruz ona göre duyuruyu yaparsınız artık.

exnqast
15-03-2016, 00:44
2 gün ara ile foruma katıldığımızı daha önce farketmişmiydin FATU ! :)

dentistt
15-03-2016, 00:47
2 gün ara ile foruma katıldığımızı daha önce farketmişmiydin FATU ! :)
assolist ya en son geliyo kanka işte :D

TırTıl
15-03-2016, 00:58
özlemişim valla allah sonumuzu hayır etsin
ben yatar allah rahatlık versin.

exnqast
15-03-2016, 01:01
İyi geceler büyük başkan ! ahahha :D

özlemişim valla allah sonumuzu hayır etsin
ben yatar allah rahatlık versin.

EdgarDaviDs
15-03-2016, 01:04

Vay vay kimleri görüyorum :)

exnqast
15-03-2016, 01:07
Tam yatıcaktım 2009 forum girişli olduğunuzu görünce selam vermeden yatmak istemedim ayrıca avatar da 10 ! :) eski oyuncuları görünce keyifleniyorum nedense.

Vay vay kimleri görüyorum :)

EdgarDaviDs
15-03-2016, 01:14
Tam yatıcaktım 2009 forum girişli olduğunuzu görünce selam vermeden yatmak istemedim ayrıca avatar da 10 ! :) eski oyuncuları görünce keyifleniyorum nedense.

Eyw :) bizde sizle aynı bölge açacağız sayın FATU yu görünce biraz daha sevindim 1 tane daha yağma köyü geldi bölgeme diye..:)

N2mi7LeR
15-03-2016, 01:15
Herkese başarılar dilerim inşallah güzel bi server olur :)

exnqast
15-03-2016, 01:16
ahshahaha onu ben yağmalarım diye düşünüyordum bir ortak çıktı :) hayırlısı olsun hepimize şimdiden başarılar :)

Eyw :) bizde sizle aynı bölge açacağız sayın FATU yu görünce biraz daha sevindim 1 tane daha yağma köyü geldi bölgeme diye..:)

exnqast
15-03-2016, 01:17
sağol dostum sanada. :)

Herkese başarılar dilerim inşallah güzel bi server olur :)

EdgarDaviDs
15-03-2016, 01:18
ahshahaha onu ben yağmalarım diye düşünüyordum bir ortak çıktı :) hayırlısı olsun hepimize şimdiden başarılar :)

O beni görmeden kaçam da şimdi kandırmaya çalışır beni :) size de başarılar

TırTıl
15-03-2016, 01:26
Yağma diye bahsettiğimiz adam 3 tane rakip wowu aynı anda reislemiş adam dikkatinizi çekerim :)

EdgarDaviDs
15-03-2016, 01:29
Yağma diye bahsettiğimiz adam 3 tane rakip wowu aynı anda reislemiş adam dikkatinizi çekerim :)

Emin ol senden önce tanıyorum kendisini :O

TırTıl
15-03-2016, 01:49
Emin ol senden önce tanıyorum kendisini :O
Ne güzel,sevindim buna

EdgarDaviDs
15-03-2016, 01:54
Ne güzel,sevindim buna

Şimdi -- de sizle kapışacaktık ki fatu çıktı meydana :) dur bakalım hayırlısı :D gelsinde konusam :D

exnqast
15-03-2016, 07:52
Konuşun konuşun. :)

Şimdi -- de sizle kapışacaktık ki fatu çıktı meydana :) dur bakalım hayırlısı :D gelsinde konusam :D

DOĞUBEY
15-03-2016, 08:47
öncelikle hoşgeldiniz ADAMUS ailesini severim bizde gelip savunma basalım bi işe yarıyalım bari :)

Neden -/- derseniz bundan önceki S3 ve S4 wow başarılarını bu bölgede kazanmış bulunmaktayız bu bölgenin bize şans getirdiğine inanıyoruz... Ha birde diğer bölgelere göre bölgeye gelen ekip sayısı az gibi duruyor.Uzun bir zaman olmasada bayadır oynamıyoruz,o yüzden direk kalabalık bir bölgeye girmek istemedik.
Son olarakda -/- deki poyraz birliği oluşumu sayısı az olacak sanırım,çünkü Poyraz genel başkanı ibrahim abiye whatsapdan yazdım şu anki oynadıkları serverdan başını kaldıramadıklarını söyledi...Son s3 de Uçbeyleri hesabında poyraz birliklerinin yönetiminde , savaş ekibinde en ön saflarında bulundum,bu dönemde gelen arkadaşların bana yardım edeceğini düşünüyorum:)

exnqast
15-03-2016, 08:54
Savunma dediniz mi başımızın üstünde yerininz var ! :) Hoşgeldiniz hocam.

öncelikle hoşgeldiniz ADAMUS ailesini severim bizde gelip savunma basalım bi işe yarıyalım bari :)

TırTıl
15-03-2016, 11:13
Hoşgeldin başkan hatırlıyorum seni:)

TırTıl
15-03-2016, 11:14
hayırlısı olur inşallah

bekir_87
15-03-2016, 20:23
hayırlısı olur inşallah

Erdicim başarılar ;)

MAD
15-03-2016, 20:40
hayırlısı olur inşallah

FATU YAŞIYOR MU ERDİ:d

exnqast
15-03-2016, 21:58
Burda fatu sen yoksun abi ! :(

bekir_87
15-03-2016, 22:09

Şu s4 de sıfırladığımız exnqast senmiydin ?

coat-ill
15-03-2016, 22:15

yok o bendim :)

coat-ill
15-03-2016, 22:17

hayırlı uğurlu olsun travian camiasına.

bekir_87
15-03-2016, 22:20
yok o bendim :)

Abi sizle aga ilgileniyor :D sinanhoca açacaksa kesin gircekmiş, hatta benden duyduğunu söyleme sizin bölgede olacak :D

ArifTarif
15-03-2016, 22:38
hayırlı uğurlu olsun travian camiasına.

Yaşıtların torun torbalakla uğraşıyor sen halen burdasın.. Huzur evi açıcaz Travian emeklilerine %10 indirim :-)

coat-ill
15-03-2016, 22:40
Abi sizle aga ilgileniyor :D sinanhoca açacaksa kesin gircekmiş, hatta benden duyduğunu söyleme sizin bölgede olacak :D

hahahahahaha hala mı sinan diyor :)
hüseyin bana savunma basacak bu server, ömer ile hüseyini multi hesabımda bir araya getireceğim ikisini beraber yağmalayacağım :)

coat-ill
15-03-2016, 22:41
Yaşıtların torun torbalakla uğraşıyor sen halen burdasın.. Huzur evi açıcaz Travian emeklilerine %10 indirim :-)

torunlar büyüdü sevdirmiyorlar kendini bizde kendimizi buraya atıyoruz, ne yapalım bu saatten sonra :)

ArifTarif
15-03-2016, 22:44
torunlar büyüdü sevdirmiyorlar kendini bizde kendimizi buraya atıyoruz, ne yapalım bu saatten sonra :)

O zaman huzur evi senin başkan :-) zaten sana mesafe 10 dk Şark kahvesinde çık ilk sağda ki eski bina Perpa ya gelmeden :-)

coat-ill
15-03-2016, 22:48
O zaman huzur evi senin başkan :-) zaten sana mesafe 10 dk Şark kahvesinde çık ilk sağda ki eski bina Perpa ya gelmeden :-)

hahahahaha :)
yahu orada kurbanda koyun satıyorlar çok pis kokuyor, ben etiler tarafında elit huzurevi isterim boğaz manzaralı olsun :)

exnqast
15-03-2016, 22:53
1 milyon' dan fazla askeri çaktığınız köy benim sanırım :) Eğer ondan bahsediyorsan.
Yan köy reislemeye çalışırken tek köye 60 reis kestiren. 20 palanx ile köy vermediğimiz şahimisin sen ?
Yada şöyle sorayım yan köyler reislenmeyince merkez sıfırlanmadan yan köy mancıkınlatan birlikmiydiniz siz ? :))

Neyse 2 milyon asker çaktığınız tek köyü sıfırlamayı başarı saydıysanız evet o köy bendim :) Selamlar. Bu server a da beklerim. siz yine beni sıfırlamaya çalışın ben 1 milyon asker keseyim. sonra siz beni sıfırlayıp bunu başarı sayın ben razıyım . :)

ArifTarif
15-03-2016, 22:55
hahahahaha :)
yahu orada kurbanda koyun satıyorlar çok pis kokuyor, ben etiler tarafında elit huzurevi isterim boğaz manzaralı olsun :)

Allahın zincisi seni :-) sanki sivas ta tezek koklamamış :-)

dentistt
15-03-2016, 22:59
Erdicim başarılar ;)

oo polatlı merkez akıllı olsun herkes :D serverda var mısın bekiir?

dentistt
15-03-2016, 23:01
serverda varsan gözünü seveyim bidaha sıfırlayın bu tolgayı çokeğlenceli oluyo :D maliyetinin 10 katına her köyü sıfırlatmaya razıyız :D

OnurSeda
15-03-2016, 23:03
1 milyon' dan fazla askeri çaktığınız köy benim sanırım :) Eğer ondan bahsediyorsan.
Yan köy reislemeye çalışırken tek köye 60 reis kestiren. 20 palanx ile köy vermediğimiz şahimisin sen ?
Yada şöyle sorayım yan köyler reislenmeyince merkez sıfırlanmadan yan köy mancıkınlatan birlikmiydiniz siz ? :))

Neyse 2 milyon asker çaktığınız tek köyü sıfırlamayı başarı saydıysanız evet o köy bendim :) Selamlar. Bu server a da beklerim. siz yine beni sıfırlamaya çalışın ben 1 milyon asker keseyim. sonra siz beni sıfırlayıp bunu başarı sayın ben razıyım . :)

Tolga sen server bitmeye yakın savunmada kaçıncı olmuştun ????? ne kadar 5-6k ezik hesap varsa öne atmışlardı yazııııııııık. Bu arkadaşlar güle oynaya bize wow kurdurmanın yanında elimizde 10 tane wow yıkacak ordu bırakmışlardı. Benim elimde 2 defa ordu çakmama rağmen 80k yaya 30k atlı 5k manco vardı ama bu arkadaşlar 80 kişi yan köy yıkıp bunla övünecek kapasitedeler he deeee geç ;)

coat-ill
15-03-2016, 23:04
Allahın zincisi seni :-) sanki sivas ta tezek koklamamış :-)

ben istanbul doğumluyum la, şehirliyim ben ne işim olur tezekle :)
savunma basılacak ekibi topla, -+daymışız -- sınırına yerleşip adamuslarla çarpışacağız.

exnqast
15-03-2016, 23:04
Ahaha '' 0 '' lar eksik kalmamış mı bilalim ? :D köy son 4 ay 2 nüfüsta kalmasına rağmen oyun sonu 3 tane wow dan daha fazla asker kesmişti savunma sıralamasında ahahahha :D valla her server sıfırlanmaya razıyım. yeterki böyle gelsinler :)

serverda varsan gözünü seveyim bidaha sıfırlayın bu tolgayı çokeğlenceli oluyo :D maliyetinin 10 katına her köyü sıfırlatmaya razıyız :D

OnurSeda
15-03-2016, 23:07

Sizin wowun seviyesi kaçtı server bittiğinde, yoksa sende server bitimini beklemeyip kaçanlardanmıydın ?

exnqast
15-03-2016, 23:10
Onur abi amacım asla rakibi rencide etmek değil. ama böyle bir giriş varmı ? sen sıfırladığımız exnqast mıydın ? :) :) evet oydum. son 4 ay 2 nüfusta kalan köyüm oyun sonunda savunmada wowların önünde bitirmişti :) Şahinin 50'den fazla irili ufaklı ordusu MEZARLIK adlı köyde erimişti. bakıldı olmuyr yan köy reisleyelim dendi, Bilala az önce beni düzeltti kanka 60 demişsin ama 72 reis bana haksızlık etme dedi özür diliyorum tek bir yan köy reisleyebilmek için 72 reis kestirip 20 planx ı araya sokmamız la yine köyü alamamışlardı.

Buda olmuyor diyince yan köy mancınıklama faslı başladı :) güzeldi ya hayatımda en eğlendiğim serverlardan biriydi. :)

Ama altını çizelim sıfırladılar. Bütün birliğin koca serverda ki en büyük hedefi beni sıfırlamakmış. o yüzden onur abi kusura bakmayın wow u kazansakta onlar kazanmış sayıldı. Adamlar beni sıfırladı. Beni beni bihterinizi ! ahahah

Tolga sen server bitmeye yakın savunmada kaçıncı olmuştun ????? ne kadar 5-6k ezik hesap varsa öne atmışlardı yazııııııııık. Bu arkadaşlar güle oynaya bize wow kurdurmanın yanında elimizde 10 tane wow yıkacak ordu bırakmışlardı. Benim elimde 2 defa ordu çakmama rağmen 80k yaya 30k atlı 5k manco vardı ama bu arkadaşlar 80 kişi yan köy yıkıp bunla övünecek kapasitedeler he deeee geç ;)

dentistt
15-03-2016, 23:12
bizim köy sıfırlatmayız diye bi iddaamız yok kimseninde olamaz zaten her köy sıfırlanır . ama köy var 80 reis 10bin üstü manço 1milyona yakın asker keser sıfırlanır ( sayılarda ki mütevazi davranışından dolayı tolgayı kınıyorum ) köy vardır saldırı girişinde sayfa yenilenince buhar olur ;) tabi bu olay bi operasyonun kalitesine bide savunanın becerisine göre değişir :D

OnurSeda
15-03-2016, 23:17
Onur abi amacım asla rakibi rencide etmek değil. ama böyle bir giriş varmı ? sen sıfırladığımız exnqast mıydın ? :) :) evet oydum. son 4 ay 2 nüfusta kalan köyüm oyun sonunda savunmada wowların önünde bitirmişti :) Şahinin 50'den fazla irili ufaklı ordusu MEZARLIK adlı köyde erimişti. bakıldı olmuyr yan köy reisleyelim dendi, Bilala az önce beni düzeltti kanka 60 demişsin ama 72 reis bana haksızlık etme dedi özür diliyorum tek bir yan köy reisleyebilmek için 72 reis kestirip 20 planx ı araya sokmamız la yine köyü alamamışlardı.

Buda olmuyor diyince yan köy mancınıklama faslı başladı :) güzeldi ya hayatımda en eğlendiğim serverlardan biriydi. :)

Ama altını çizelim sıfırladılar. Bütün birliğin koca serverda ki en büyük hedefi beni sıfırlamakmış. o yüzden onur abi kusura bakmayın wow u kazansakta onlar kazanmış sayıldı. Adamlar beni sıfırladı. Beni beni bihterinizi ! ahahah

Bir tek hayvanla ara yapmamıştık herhalde, bu server rakip olsunlarda bire onu yapalım :D

exnqast
15-03-2016, 23:19
10.000 manco yan köy bilalim :) merkezde 40.000 den fazlaydı :) sende en az benim kadar mütevazısın..

Herkesin başarı algısı farklıdır. ben saygı duyoyorum. açıkçası bu yazdıklarımın da hiç birini yazmazdım normal şartlarda. ilk s1 DEM ' den beri varım yaptıklarım konusunda kimseye bişey kanıtlamak durumunda değilim. Ama Benim açtığım sayfaya arkadaşlarımın sohbet ettiği kısıma biri böyle dalınca sanırım biraz içerledim :)

Neyse bu serverda en az o s4 kadar eğlenceli geçer umarım ..

bizim köy sıfırlatmayız diye bi iddaamız yok kimseninde olamaz zaten her köy sıfırlanır . ama köy var 80 reis 10bin üstü manço 1milyona yakın asker keser sıfırlanır ( sayılarda ki mütevazi davranışından dolayı tolgayı kınıyorum ) köy vardır saldırı girişinde sayfa yenilenince buhar olur ;) tabi bu olay bi operasyonun kalitesine bide savunanın becerisine göre değişir :D

dentistt
Bir tek hayvanla ara yapmamıştık herhalde, bu server rakip olsunlarda bire onu yapalım :D
abi sen iste tek araya 200 kahraman sokalım ayıp ettin hayvan dediğin nedir :D

exnqast
Onu yapsam FATU ' kızardı ! ahahah :D

MiLaN_
15-03-2016, 23:20
evet kankalar biz şahi oluşumu olarak siyahlarla savaşmaya gelmiştik ta ki nasibimize siz çıkana kadar. siz zevk vermeyip geliş amacımız olan siyahların sinanhocası da küstüm daha oynamıyorum deyip ekibiyle beraber serverı terkedince biz de serverdan çekilme kararı aldık ve bomboş bir serverda wow kurdunuz onun için de ayriyeten tebrik etmiştik.

exqast mıdır bilemem hala ismini hatırlamam ama seni sıfırlayan bendim taa 300 lerden gelip göstere göstere hani sıfırlatmamak için imparatorisleri def olarak çektiğiniz gün :) sileceğimiz bir serverda 5 milyon da keserim 10 milyon da ama istedigim kisinin de icinden gecerim :) yeni serverınızda da başarılar diledik gönül isterdi ki siyahlarla sizi üst üste koyup öyle yıkmak lakin server 9 da güzel günler yaşamaktayız yaklaşık 100 gün var bitimine.

dilerseniz bekleyin diyeceğim de beklediğiniz süre sizinle savaşacağımız süreden daha kısa olacağı için tavsiye etmem.

en iyi birliklerin oynadığı eşi benzeri olmayan zorlu travian arenası server 2 de adamuslara başarılar dilerim tekrardan. bakalım bu server hangi destanları yazacaksınız da bize de torunlarımıza anlatacak kahramanlık hikayeleriniz kalacak :D

dentistt
15-03-2016, 23:20
10.000 manco yan köy bilalim :) merkezde 40.000 den fazlaydı :) sende en az benim kadar mütevazısın..

Herkesin başarı algısı farklıdır. ben saygı duyoyorum. açıkçası bu yazdıklarımın da hiç birini yazmazdım normal şartlarda. ilk s1 DEM ' den beri varım yaptıklarım konusunda kimseye bişey kanıtlamak durumunda değilim. Ama Benim açtığım sayfaya arkadaşlarımın sohbet ettiği kısıma biri böyle dalınca sanırım biraz içerledim :)

narin ruhunu incittiler bilirim yoksa çok efendi adamsın yazmazsın :D

MAD
15-03-2016, 23:21
belkide varım dır nerden biliyon hesap açıp size dalıcam 2. köyleri atana kadar zuhahahah

exnqast
15-03-2016, 23:24
Bende kullanmak isterim kullandığından :) İyi kafalar bunlar.

Hiç hayal dünyanı bölmeyelim biz hocam sen devam et s9 da hadi başarılar :)

evet kankalar biz şahi oluşumu olarak siyahlarla savaşmaya gelmiştik ta ki nasibimize siz çıkana kadar. siz zevk vermeyip geliş amacımız olan siyahların sinanhocası da küstüm daha oynamıyorum deyip ekibiyle beraber serverı terkedince biz de serverdan çekilme kararı aldık ve bomboş bir serverda wow kurdunuz onun için de ayriyeten tebrik etmiştik.

exqast mıdır bilemem hala ismini hatırlamam ama seni sıfırlayan bendim taa 300 lerden gelip göstere göstere hani sıfırlatmamak için imparatorisleri def olarak çektiğiniz gün :) sileceğimiz bir serverda 5 milyon da keserim 10 milyon da ama istedigim kisinin de icinden gecerim :) yeni serverınızda da başarılar diledik gönül isterdi ki siyahlarla sizi üst üste koyup öyle yıkmak lakin server 9 da güzel günler yaşamaktayız yaklaşık 100 gün var bitimine.

dilerseniz bekleyin diyeceğim de beklediğiniz süre sizinle savaşacağımız süreden daha kısa olacağı için tavsiye etmem.

en iyi birliklerin oynadığı eşi benzeri olmayan zorlu travian arenası server 2 de adamuslara başarılar dilerim tekrardan. bakalım bu server hangi destanları yazacaksınız da bize de torunlarımıza anlatacak kahramanlık hikayeleriniz kalacak :D

exnqast
15-03-2016, 23:24
ahahha senin hesap bana saldırı yapsa uyarı verir oyun be :) ol zaten abi ol sensiz olmaz.

belkide varım dır nerden biliyon hesap açıp size dalıcam 2. köyleri atana kadar zuhahahah

dentistt
15-03-2016, 23:28

bekir öncelikle siyahlar serverı bırakma kararı almadan çok önce oldu sizin tolgaya gelmeniz güzel askerler geldi bazen haarbi sağlam organizasyonlarınız oldu ama kimsenin hakkını yeme ki sizinle iç içe olan bi köy fazlasıyla direndi orda ve savunmadada çok iyi işler çıkardı. ye seninle o zaman epey telefondada konuştuk hatırlarsan bilal ben. şahilerle ateşkes yapılacağı zaman. kimsenin oyunculuğuna laf yok eyvallah bizimböyle yazma sebebimiz sen konuya direk sıfırladığımız sen misin diye dalman. sonuç olarak biz kendimizi destansı oyuncular olarak görmüyoruz kimsenin oyunculuğuna da laf etmiyoruz :)

MAD
15-03-2016, 23:28
tolga sana s6 devredeyim :D hesaplı bişeyler yaparız ahaha

ahahha senin hesap bana saldırı yapsa uyarı verir oyun be :) ol zaten abi ol sensiz olmaz.

OnurSeda
15-03-2016, 23:29

Ben o server hiç eğlenmedim, rakipte kapasite olmayınca oyundan keyif alınmıyor. Lafım siyahlara değil, Travian'ın dini günler ile ilgili tavrına kızıp gitmeseler güzel bir server olabilirdi. Yan köy yıkıcıları sadece Tolga'ya rakip oldu o konuda sadece o konuşabilir ;)

exnqast
15-03-2016, 23:30
Ben s6'yı devrettim abi herkes burda diye :) seninkini de devredip buraya alalım. :)

tolga sana s6 devredeyim :D hesaplı bişeyler yaparız ahaha

MiLaN_
15-03-2016, 23:31
Bende kullanmak isterim kullandığından :) İyi kafalar bunlar.

Hiç hayal dünyanı bölmeyelim biz hocam sen devam et s9 da hadi başarılar :)

tesekkur ederız extazi hocam.

sana dair hatırladıgım tek sey yıkılısından onceki forum faaliyetlerin ve yıkılısından sonra forumda esamen okunmaması en azından biz silene kadar :) bu konuları acmazdım bekir_87 ye degisik cevaplarda bulunmasaydınız, dilerim aynı bunalımlarını bu serverda yasamazsın.

hepinize bol sans :)

MAD
15-03-2016, 23:32
yok söz verdiğim kişiler bıraksam bile onlara bırakırım

Ben s6'yı devrettim abi herkes burda diye :) seninkini de devredip buraya alalım. :)

exnqast
15-03-2016, 23:34
Adamlar içimden geçmiş abi. Benim konuşmaya hakkım kalmadı :)

Şimdi sen söyle ne desem arkadaşa hayal dünyasından çıkarabilirim ki. Doktor olsam '' Cedrina ''
yazardım. Şizofreni tedavisi için :) ama mühendis olduğum için onu da yapamıyorum o yüzden eyvallah sensin. diyebiliyorum sadece.

Keşke bidaha içimden geçse bağımlılık yapmış bende istemeden :)

Ben o server hiç eğlenmedim, rakipte kapasite olmayınca oyundan keyif alınmıyor. Lafım siyahlara değil, Travian'ın dini günler ile ilgili tavrına kızıp gitmeseler güzel bir server olabilirdi. Yan köy yıkıcıları sadece Tolga'ya rakip oldu o konuda sadece o konuşabilir ;)

dentistt
15-03-2016, 23:34
yok söz verdiğim kişiler bıraksam bile onlara bırakırım
kimseye bişey devretme ben senin askerleri besleyecem abi ibrahim abi gidiyor şahsi defcinim bundan sonra orda :D

exnqast
15-03-2016, 23:38
Sağol hocam

Bugünlük seansımız bitti :) haftaya aynı saatte beklerim. Yeni hikayeler varsa aynı hevesle dinleriz emin ol. ama gelmeden önce haber ver kalabalık tutalım forumu. Arkadaşlar mahrum kalmasın.

Sağlıcakla.

sana dair hatırladıgım tek sey yıkılısından onceki forum faaliyetlerin ve yıkılısından sonra forumda esamen okunmaması en azından biz silene kadar :) bu konuları acmazdım bekir_87 ye degisik cevaplarda bulunmasaydınız, dilerim aynı bunalımlarını bu serverda yasamazsın.

TırTıl
16-03-2016, 00:23
Erdicim başarılar ;)

Eyvallah sağolasın senide bekleriz yardımlarını esirgeme :)

TırTıl
16-03-2016, 00:24

Tuncay abi ölüyü diriltiriz bilirsin:rolleyes:

TırTıl
16-03-2016, 00:29
savunma basılacak ekibi topla, -+daymışız -- sınırına yerleşip adamuslarla çarpışacağız.

Hoşgeldin abi severim seni güzel bir Server olur inşallah

fatu
16-03-2016, 00:34
Yazımı düzeltilmiş şu sorgu için sonuçları görüyorsunuz:geçilmişi var (https://www.google.com.tr/search?hl=tr&biw=1366&bih=643&site=webhp&q=ge%C3%A7mi%C5%9Fi+v%C5%9Fr&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwiXmq-H38PLAhWKuxQKHbomCEsQBQgXKAA)

"adamuslunun içinden geçtim" için hiçbir sonuç bulunamadı

Bunu mu demek istediniz?

14834 14835

TırTıl
16-03-2016, 00:39

Hesaplar yıkılır,bende adamus kurucusu olarak çok yıkıldım. Bunlar önemli değil hatta övünülecek şeyler... Kimi başkanlar birliğini dımdızlak bırakıyo kendini korumak için.

BUMİN
16-03-2016, 00:44
fatular coat iller gördüm:)) hepinize başarılar güzel server olacak gibi

bekir_87
16-03-2016, 03:46
Adamlar içimden geçmiş abi. Benim konuşmaya hakkım kalmadı :)

Şimdi sen söyle ne desem arkadaşa hayal dünyasından çıkarabilirim ki. Doktor olsam '' Cedrina ''
yazardım. Şizofreni tedavisi için :) ama mühendis olduğum için onu da yapamıyorum o yüzden eyvallah sensin. diyebiliyorum sadece.

Keşke bidaha içimden geçse bağımlılık yapmış bende istemeden

Lan degisik gettertoolstan s4 deki son halini hatirlatma :) tek koy 1 nufus hallerini ))Gorende esahtan oyuncu zannedecek :)) s10 dada az yikmamistik hani :)) 2 sorti yikim yeyip hesap silip kacan fatu abinde aciyomus yaa hepinize slm olsun fakat boşsunuz :)

N2mi7LeR
16-03-2016, 05:27

Dostum hesap ismin yabancı gelmiyor da s11de oynadın mı hiç?

exnqast
16-03-2016, 06:16
tamam sensin şampiyon. :) Biz boşuz eyvallah.

Lan degisik gettertoolstan s4 deki son halini hatirlatma :) tek koy 1 nufus hallerini ))Gorende esahtan oyuncu zannedecek :)) s10 dada az yikmamistik hani :)) 2 sorti yikim yeyip hesap silip kacan fatu abinde aciyomus yaa hepinize slm olsun fakat boşsunuz :)

BySONOSMANLİ
16-03-2016, 07:20

Evet, oynadı :)

TırTıl
16-03-2016, 10:15
laf olsun diye konuşma yav:) boş ve fatu kelimesini aynı cümle içinde kullanıyorsun olmuyor,
kendi forumuna geçde gerilmeyelim bekircim yardımında eksik kalsın:)

OnurSeda
16-03-2016, 10:53
tamam sensin şampiyon. :) Biz boşuz eyvallah.

Bu sefer hesabın adını Adamus yerine "Boşlar" mı yapsak ?

coat-ill
16-03-2016, 11:11
Hoşgeldin abi severim seni güzel bir Server olur inşallah

sende seviliyorsun kardeşim, keyifli bir server diliyorum sizlere.

coat-ill
16-03-2016, 11:12

SON&BK birlikleri zamanında oynadım aynı isimle

deniz_senoglu
16-03-2016, 11:17
SON&BK birlikleri zamanında oynadım aynı isimle

��������ihihihigigi

exnqast
16-03-2016, 11:17
İçinden Geçilen de yapabiliriz ? ahahh

Bu sefer hesabın adını Adamus yerine "Boşlar" mı yapsak ?

boran&old wolf
16-03-2016, 13:28
selam millet :D tolga(exnqast (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=2499) ) reis çagırdı geldik :D bu arada oyundaki ismim (old wolf)

SwindLeR
16-03-2016, 15:29
laf olsun diye konuşma yav:) boş ve fatu kelimesini aynı cümle içinde kullanıyorsun olmuyor,
kendi forumuna geçde gerilmeyelim bekircim yardımında eksik kalsın:)

Birliği kurdunuzmu üstad ?

TırTıl
16-03-2016, 15:36
kuruldu dostum

10.
-ADAMUS- (http://ts2.travian.com.tr/allianz.php?aid=102)
15
68
1019

SwindLeR
16-03-2016, 16:04
kuruldu dostum

10.
-ADAMUS- (http://ts2.travian.com.tr/allianz.php?aid=102)
15
68
1019

Geldim bende üstad :)

ArifTarif
16-03-2016, 22:19
Geldim bende üstad :)

Hayırdır ehtiyar huzur evi kampanyasını mı duydun yoksa :-) hani unu elemiş elegi asmıştın korkulur senden :-)

Anu
16-03-2016, 23:20
Kadir abi geldi mi servere

exnqast
16-03-2016, 23:33
evet oyunda kendisi.

Kadir abi geldi mi servere

SwindLeR
17-03-2016, 09:10
Hayırdır ehtiyar huzur evi kampanyasını mı duydun yoksa :-) hani unu elemiş elegi asmıştın korkulur senden :-)

Gel başkan gel, sana da yer var burada :) İki ehtiyar başbaşa iyi işler yaparız bak :D

fatu
18-03-2016, 12:06
Eferim bak forumu bırakmışsınız oyunda açılmaya başlamışsınız ufak ufak. Bu sene forum bende herkes oyuna dönsün. :P Forumda kırıcam rekorları.

TırTıl
18-03-2016, 12:21
hangi bölgede en kanlı savaş çıkar anketinde birinci bölge bizde. mecbur oyuna asılcaz başka yapcak bişey yok:D

exnqast
18-03-2016, 13:10
-/- yansın o zaman ! Neydi slogan ?

black süvari
18-03-2016, 13:12
-/- yansın o zaman ! Neydi slogan ?

Bu hesap suvariye adanmistir :-/

Bu muydu hatirlayamadim :-/

:-) kolay gele dostlar saka bir yana -- fena duruyor

exnqast
18-03-2016, 13:15
Haha İyiydi bu :) ama daha iyisi var birazdan gelir ! :)

Bu hesap suvariye adanmistir :-/

Bu muydu hatirlayamadim :-/

:-) kolay gele dostlar saka bir yana -- fena duruyor

TırTıl
18-03-2016, 13:16
Haha İyiydi bu :) ama daha iyisi var birazdan gelir ! :)
Aslanlar,Kaplanlar Hey!!! bu muydu

exnqast
18-03-2016, 13:18
hahah buda iyimiş ama değil ! :)

Esrardır içdikleri dumandır çektikleri çok hoşuma gidiyor yapıştır dedikleri :)

exnqast
18-03-2016, 13:18
o askerde kardeşim :)

Aslanlar,Kaplanlar Hey!!! bu muydu

TırTıl
18-03-2016, 13:22
İçimizdeki hayvanı uyandırmayın beyler...Bölge baştan bi tarafları ayrı oynayanlarla dolmaya başladı.

exnqast
18-03-2016, 13:24
absolutely yes !

İçimizdeki hayvanı uyandırmayın beyler...Bölge baştan bi tarafları ayrı oynayanlarla dolmaya başladı.

exnqast
21-03-2016, 20:47
Server'ın 2.köyünü atan ilk oyuncusu. Şüphesiz ki MADMAN ! Tuncay abim kendine yakışanı yine yaptı !

TırTıl
21-03-2016, 21:17
Adam adammmm

exnqast
21-03-2016, 21:20
Theqabus vurdu gol oldu ! 2.köy'de ADAMUSTAN :)

TırTıl
21-03-2016, 22:38
helalll..............

_AyyAş_
25-03-2016, 01:40
Esrardır içdikleri dumandır çektikleri çok hoşuma gidiyor yapıştır dedikleri :)

Beni çagırdınız geldim :D

_çığrı_
25-03-2016, 22:23

Erdi başarılar dilerim:)

TırTıl
26-03-2016, 20:06
eyvallah sağolasın

TVM
26-03-2016, 20:24
erdi nasıl gidiyo kardesım adamus...gerıye dogru okumım sımdı üşendim;)...başarılar.....

ARAP_KADRI
26-03-2016, 21:37
cığrı vefat etti demişlerdi 2 3 sene once benmi yanlis hatirliyorum trafik kazasinda kaybettik vs vs gibi birsey hatirliyorum
erdi zamanim kısıtlı kısıtlı olmasa sizi yanliz birakmazdim beni mazur gorun
kim bilir belkide cikarim bir yerden :))

ArifTarif
26-03-2016, 21:46
cığrı vefat etti demişlerdi 2 3 sene once benmi yanlis hatirliyorum trafik kazasinda kaybettik vs vs gibi birsey hatirliyorum

rhympaşa ali usta nın sana selamı var :)

ardacan
26-03-2016, 21:56

yaw ihtiyar yaratırsın sen zamanı yeterki iste..

ARAP_KADRI
27-03-2016, 14:27
rhympaşa ali usta nın sana selamı var :)
aleykum selam Ali kardeşime selamlar

ARAP_KADRI
27-03-2016, 14:29
yaw ihtiyar yaratırsın sen zamanı yeterki iste..
haşa yaratmak allaha mahsus ibo yaz sezonu pansiyon işleri vs kefken aşırı yogun oluyor zaman bulamam sene sonu emekli olacam insallah sonbaharda acilan bir server olursa oynariz insallah helede s3 olursa kç ile savas dadindan yinmez bana kç li bulun getirin baskasi keyif vermiyor :))

TırTıl
27-03-2016, 16:11
haşa yaratmak allaha mahsus ibo yaz sezonu pansiyon işleri vs kefken aşırı yogun oluyor zaman bulamam sene sonu emekli olacam insallah sonbaharda acilan bir server olursa oynariz insallah helede s3 olursa kç ile savas dadindan yinmez bana kç li bulun getirin baskasi keyif vermiyor :))
k.ç kalmadı artık:) sen zaman buldugunda haber et. 2 nüfusla kalsanda olur yönetici kimliğin lazım:D

çığrı o çığrı değil abi başka

TırTıl
27-03-2016, 16:12
erdi nasıl gidiyo kardesım adamus...gerıye dogru okumım sımdı üşendim;)...başarılar.....
güzel herşey yolunda kanka sen napıyorsun. işler hafiflediğinde haber et:)

TVM
27-03-2016, 16:16
güzel herşey yolunda kanka sen napıyorsun. işler hafiflediğinde haber et:)

haftaya düzene giriyor benim işler yazarım sana...bi kişilik yer ac hesapta...s6 da cof görünümlü hzz ler hzz görünümlü cof lar yüzünden oyun oynayamıyoruz...:p sakatatçı dukkanı gibi oldu server....

TırTıl
27-03-2016, 16:19
haftaya düzene giriyor benim işler yazarım sana...bi kişilik yer ac hesapta...s6 da cof görünümlü hzz ler hzz görünümlü cof lar yüzünden oyun oynayamıyoruz...:p sakatatçı dukkanı gibi oldu server....
hesaptada yer açarız. hesapta açarız sen gel yeterki. benim hesap kalabalık. sana başka hesap bulalım sürümden kazanalım:D

TVM
27-03-2016, 16:24
hesaptada yer açarız. hesapta açarız sen gel yeterki. benim hesap kalabalık. sana başka hesap bulalım sürümden kazanalım:D

uydu....:rolleyes:

CEASARİS
28-03-2016, 11:58
sen merak etme kadri s3 açıldığında cümbür cemaat ordayız :)

CEASARİS
28-03-2016, 11:59
komik adamsın olm ya:D haywanus adamus kalıyor kç kalmıyor:) ah tırtıl ah neyse az kaldı S3 e:D

TırTıl
28-03-2016, 14:47
komik adamsın olm ya:D haywanus adamus kalıyor kç kalmıyor:) ah tırtıl ah neyse az kaldı S3 e:Dk.ç boş serverların birliğidir. bölgede 6 7 birliğin birleşmesiyle oluşan poyraz birliği bile k.ç ye üstün gelmiş:) ah caner dayı ah:D

HıncalKulunç
28-03-2016, 14:58
Hayırlı pazartesiler.. Hesap ortağı lazım olan var mı öğrenci işi olacak altın alamam ama hesapa bakarım.. İsteyen olursa yazsın p.m

CEASARİS
31-03-2016, 17:31
k.ç boş serverların birliğidir. bölgede 6 7 birliğin birleşmesiyle oluşan poyraz birliği bile k.ç ye üstün gelmiş:) ah caner dayı ah:D
Kç nin % de 25 i o serverdaydı yiğenim:) o Nedenle Hiç boş Muhabbet yapma bölgelerden güçlü oyuncular toplarsanız Yenebilirsiniz de Poyrazlar Mevzu su da öyle oldu :) Biz Yoktuk yani:D

TırTıl
01-04-2016, 15:38
Kç nin % de 25 i o serverdaydı yiğenim:) o Nedenle Hiç boş Muhabbet yapma bölgelerden güçlü oyuncular toplarsanız Yenebilirsiniz de Poyrazlar Mevzu su da öyle oldu :) Biz Yoktuk yani:D
tamam..................

ardacan
01-04-2016, 19:39
tamam..................

erdi kç ile oynanan serverden alınan zevk başka hiç bir serverde yok..

TırTıl
02-04-2016, 00:56
erdi kç ile oynanan serverden alınan zevk başka hiç bir serverde yok..
orası öyle abi.

C.R.7
02-04-2016, 04:07
ömer usta geldinmi senın canavarların ondan cok sesı cıkıyor :)

tolgacım başarılar dilerim

ARAP_KADRI
05-05-2016, 13:47
sen merak etme kadri s3 açıldığında cümbür cemaat ordayız :)
Bu sene yokum caner seneye bir ihtimal size iyi oyunlar keyif alin :))) adamus un olmadigi bir server sizde cok keyif almiyorsunuz haberlerini aliyorum

Edward~
03-08-2016, 12:43
Selamlar erdi,sener abi nasilsiniz ? Gecmis gunler aklima geldi birden :))

TırTıl
06-08-2016, 07:17
Selamlar erdi,sener abi nasilsiniz ? Gecmis gunler aklima geldi birden :))iyiyiz güzeliz sen nasılsın emrecim