PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Respect Birliği

EdgarDaviDs
11-03-2016, 22:27
Uzun zamandır ara verdiğimiz travian'a s2 ile tekrar geri dönüş yapıyoruz.En son klasik tc5 serverında oynamış ve 15-20 kişilik ekiple neler yaptığımızı herkes biliyor.Birbirini reelden tanıyan arkadaşlarla çok değil ama az kişiyle başlıyoruz.

Büyük ihtimal (-/-) bölgesi olacaktır. Başlayacak bütün birliklere şimdiden başarılar diliyorum.

mnsr
11-03-2016, 22:33
Eski simaları görmek güzel.
Hayırlı uğurlu olsun

Başarılar diliyorum...

black süvari
11-03-2016, 22:33
Uzun zamandır ara verdiğimiz travian'a s2 ile tekrar geri dönüş yapıyoruz.En son klasik tc5 serverında oynamış ve 15-20 kişilik ekiple neler yaptığımızı herkes biliyor.Birbirini reelden tanıyan arkadaşlarla çok değil ama az kişiyle başlıyoruz.

Büyük ihtimal (-/-) bölgesi olacaktır. Başlayacak bütün birliklere şimdiden başarılar diliyorum.

Keyifli oyunlar guzel bir server olur isallah

EdgarDaviDs
11-03-2016, 22:34
Eski simaları görmek güzel.
Hayırlı uğurlu olsun

Başarılar diliyorum...

teşekkür ederim.İsminizi bir yerden çıkaracam ama nereden :)

Jİ SUNG PARK
11-03-2016, 22:37

Belliki herkes s2'yi bekliyormuş ortalık şenleniyor yavaş yavaş :)

10urkaya
11-03-2016, 22:53

Sonunda -/- ye gırecek bır bırlık bulundu :)

Ohh guzel oldu tek başıma girip olusum kuracaktım yoksa :D Hosgeldınız.

EdgarDaviDs
11-03-2016, 22:55
Sonunda -/- ye gırecek bır bırlık bulundu :)

Ohh guzel oldu tek başıma girip olusum kuracaktım yoksa :D Hosgeldınız.

Sen tek başına bir birliksin zaten dostum :) hoşbulduk bu arada

-Yakaza-
11-03-2016, 22:56

(-/-) bölgesinde güzel bir çekişme olucak o zaman bakalım server başlasında artık herşey belli olsun :)

EdgarDaviDs
11-03-2016, 22:57
(-/-) bölgesinde güzel bir çekişme olucak o zaman bakalım server başlasında artık herşey belli olsun :)

Amacımız wow değil :) Klasikciyiz şu anda speedte deneme sürüşü yapıyoruz.Başlayalım göreceğiz hep beraber

10urkaya
11-03-2016, 23:00
Sen tek başına bir birliksin zaten dostum :) hoşbulduk bu arada

Yok estafurullah abartıyorlar oyle bısı yok :)

15-20 kısılık bırlıklere sempatım yıllardır var.. Zamanım olursa bır defans hesabı romalı ıle aranızda olmak ısterım.. Yıllardır bır cermendır gıdıyor hem romayı denemiş olurum bu vesileyle hem yeni isimlerlede tanısmıs oluruz nasıpse :)

EdgarDaviDs
11-03-2016, 23:02
Yok estafurullah abartıyorlar oyle bısı yok :)

15-20 kısılık bırlıklere sempatım yıllardır var.. Zamanım olursa bır defans hesabı romalı ıle aranızda olmak ısterım.. Yıllardır bır cermendır gıdıyor hem romayı denemiş olurum bu vesileyle hem yeni isimlerlede tanısmıs oluruz nasıpse :)

Herkese kapımız açık.reelden arkadaşız zaten biz istanbul beşiktaştan. Amaç makara muhabbet yeni arkadaşlıklar

Kenpachi
11-03-2016, 23:11
Hayırlı olsun şimdiden başarılar. :)

@10urKaya Kanka defleri kapıştırak mı? :D))

anti-yıldırım
11-03-2016, 23:11

Başarılar dilerim hocam son klasik s5 efsane serverlar arasındadır all-star damıydınız öyle hatırlıyorum o ekipten kimler var eskilerden burnobs falan :)

EdgarDaviDs
11-03-2016, 23:14
Başarılar dilerim hocam son klasik s5 efsane serverlar arasındadır all-star damıydınız öyle hatırlıyorum o ekipten kimler var eskilerden burnobs falan :)

aynen all-stardık.Burbons bahattin abi :) Bayadır yoktum ve ne alemdeler ne oldu bilgim yok valla :)

anti-yıldırım
11-03-2016, 23:16
aynen all-stardık.Burbons bahattin abi :) Bayadır yoktum ve ne alemdeler ne oldu bilgim yok valla :)
Forumdaki muhabbetinden aklımda kalmış :)) ekip sağlamdı sizin ya neyse hayırlısı olsun fazla meşgul etmeyim forumunuzu :)

EdgarDaviDs
11-03-2016, 23:17
Forumdaki muhabbetinden aklımda kalmış :)) ekip sağlamdı sizin ya neyse hayırlısı olsun fazla meşgul etmeyim forumunuzu :)

est :) Aynen baya zevkliydi o server.

Republica
11-03-2016, 23:30

Server 2 Arenası bu sezon çok kaliteli ekiplerle başlayacak. Respect ekibine şimdiden başarılar diliyorum.

EdgarDaviDs
11-03-2016, 23:32
Server 2 Arenası bu sezon çok kaliteli ekiplerle başlayacak. Respect ekibine şimdiden başarılar diliyorum.

teşekkür ederim

Maskeli SÜVARİ
11-03-2016, 23:44

Hoşgeldiniz başkan -- ye aranan kan da bulunduğuna göre
Lets Fight:)

-Yakaza-
11-03-2016, 23:47
Amacımız wow değil :) Klasikciyiz şu anda speedte deneme sürüşü yapıyoruz.Başlayalım göreceğiz hep beraber

Bizde wowcu değiliz 2-3 birliğiz emrah abi gelmez bu arada :)

EdgarDaviDs
11-03-2016, 23:52
Bizde wowcu değiliz 2-3 birliğiz emrah abi gelmez bu arada :)

:) Büyük konuşma

EdgarDaviDs
11-03-2016, 23:54
Hoşgeldiniz başkan -- ye aranan kan da bulunduğuna göre
Lets Fight:)

Teşekkür ederim.

-Yakaza-
11-03-2016, 23:54
:) Büyük konuşma

konuştuk telefondada geçen gün daha oynamıcam dedi . Şimdi gelirse kızarız ahah şaka yapıyorum emrah abi başımızın tacı . Gelsin baş koltuk onundur yine :)

MaLiK
11-03-2016, 23:55

Şimdiden başarılar dileriz gönlünüzce olsun server :)

M09key
12-03-2016, 11:02
Başarılar RESPECT BİRLİKLERİ :)

wanlı
12-03-2016, 14:33
bende uzun süre oynamadım tövbekardım traviana ama bu oyun bi şekilde insanın kanına giriyor tekrardan.
sebebi ne çözemedim.
hoşgeldiniz...

OKTEM
12-03-2016, 20:28
Hoş geldiniz .. Güzel bir server gecmesi dileği ile başarılar diliyorum

asparagas
14-03-2016, 21:16
edgarın hesaptayım sevgiler geliyoruz :)

-Yakaza-
15-03-2016, 02:09
edgarın hesaptayım sevgiler geliyoruz :)

Gelin abi :)

lycan
18-03-2016, 03:36
Açılın bende geldim
Respect olurda lycan gelmezmi hiç :))

Razor&Dante
18-03-2016, 05:02
Açılın bende geldim
Respect olurda lycan gelmezmi hiç :))

Sanki ben lycan ı bi yerlerden hatırlıyorum gibin :D

lycan
18-03-2016, 13:15
Sanki ben lycan ı bi yerlerden hatırlıyorum gibin :D

hatırlarsın
sen venomancer ıda hatırlarsın
hatta s13deki razor u bile hatırlarasın pis kç li :)

CANORAKC
07-04-2016, 23:11
Bu birlik çok eski abim eskiden burda oynuyodu bende ilk oynayışlarımda respect diye birlik açıyodum.
hepte oynamak istiyodum erkenden okusaydım gelmeyi çok isterdim valla pişman oldum. :D