PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maraz

-Yakaza-
10-03-2016, 14:59
Öncelikle herkese iyi günler. Yok 200 kişi yok 500 kişi falan diyen hep oldu hiç bir zaman göremedik. Biz 2014-2015 turnuvada oynadık. İlk 5 te 3 birliktik az ve özüz demek istediğim bölgemiz daha belli değil 2-3 güne belli ederiz bizde zaten yine 2-3 birlik olucaz.Umarım güzel bir server olur MARAZ ailesi yönetimi olarak herkese başarılarımızı sunuyoruz.

keser Sapı
10-03-2016, 15:34
Öncelikle herkese iyi günler. Yok 200 kişi yok 500 kişi falan diyen hep oldu hiç bir zaman göremedik. Biz 2014-2015 turnuvada oynadık. İlk 5 te 3 birliktik az ve özüz demek istediğim bölgemiz daha belli değil 2-3 güne belli ederiz bizde zaten yine 2-3 birlik olucaz.Umarım güzel bir server olur MARAZ ailesi yönetimi olarak herkese başarılarımızı sunuyoruz.

Sanırım üç aşağı beş yukarı sizinle aynı durumda bir oluşumuz. ve tecrube sahibi kişilerle oyun oynamak zevkli olur
hoşgeldiniz sizde

-Yakaza-
10-03-2016, 15:38
Sanırım üç aşağı beş yukarı sizinle aynı durumda bir oluşumuz. ve tecrube sahibi kişilerle oyun oynamak zevkli olur
hoşgeldiniz sizde

Teşşekür ederiz bizimde tek temennimiz bu tecrübeli ve sağlam oyuncularla oynamak . Güzel bir server bizi bekliyor gibi.

black süvari
10-03-2016, 15:46

Hoşgeldinizz keyifli oyunlar server şenleniyor...

Maskeli SÜVARİ
10-03-2016, 15:48
Hoşgeldiniz,keyifli oyunlar

-Yakaza-
10-03-2016, 15:49
Hoşgeldinizz keyifli oyunlar server şenleniyor...

Hoşbulduk güzel bir server olması dileğiyle inşallah.

black süvari
10-03-2016, 15:50
Hoşbulduk güzel bir server olması dileğiyle inşallah.

İşallah selametle

-Yakaza-
11-03-2016, 14:51
Belirli bir karara vardık. Güney Batı ( -/- ) bölgesinde yerimizi alıcaz . Heyecan hafiften başladı her zamanki gibi . Güzel bir server olucağından eminiz . Saygılarımızla

EdgarDaviDs
11-03-2016, 22:23
Belirli bir karara vardık. Güney Batı ( -/- ) bölgesinde yerimizi alıcaz . Heyecan hafiften başladı her zamanki gibi . Güzel bir server olucağından eminiz . Saygılarımızla

Bu bizim cnwr (Emrah)'ın marazı mı :)

-Yakaza-
11-03-2016, 22:55
Bu bizim cnwr (Emrah)'ın marazı mı :)

emrah abi oynamıyo işte keşke oynasa ekibi burda olcak :)

EdgarDaviDs
11-03-2016, 22:56
[QUOTE=-Yakaza-;2056284]emrah abi oynamıyo işte keşke oynasa ekibi burda olcak :)[/QUOMerah reelden arkadaşım bizde başlıyoruz bu server'a çağırırsam gelir merak etme :)

-Yakaza-
11-03-2016, 23:00
[QUOTE=-Yakaza-;2056284]emrah abi oynamıyo işte keşke oynasa ekibi burda olcak :)[/QUOMerah reelden arkadaşım bizde başlıyoruz bu server'a çağırırsam gelir merak etme :)

selamımızı iletirsin telefonda konuştum ama oynamak istemiyom demişti bakalım :) gelse bile bizden emrah abiye nasıl saldırı çıkılsın nasıl karşımıza alalım sıkıntı büyük diyelim :)

TIRSINULAN
12-03-2016, 12:56
maşallah +/- bizde +/+ tılsımda -/- maraz da arkadaşlar canınız sıkılınca sizi turnuvaya davet edeyim :) k.ç ler kara lar şehitler gd ler imzalar poyrazlar cof lar barikat v.s karma takım oluşumu süvarileridemi alsam :)

black süvari
12-03-2016, 12:57
maşallah +/- bizde +/+ tılsımda -/- maraz da arkadaşlar canınız sıkılınca sizi turnuvaya davet edeyim :) k.ç ler kara lar şehitler gd ler imzalar poyrazlar cof lar barikat v.s karma takım oluşumu süvarileridemi alsam :)

Vay inceden ezdin beni :-) k.c ler s3 de nolmus bir sor suvariler karsisinda :-)

Ama sevdim ve gordum inceyi ;-)

-Yakaza-
12-03-2016, 13:01

yeni turnuvaya kadar burdayız Ömer bey :)

TIRSINULAN
12-03-2016, 13:10
ah ah ben size soracam renginiz belli demi burayı eskilerden temizleyelim ilk :)

TIRSINULAN
12-03-2016, 13:12
s3 poyraz ekibi aldı canım kardeşim o ekibinde coğu arkadaşım k.ç ler de öyle benim için fark eden bir sey yok ? sen siyah birlikleri mi yoksa süvari birliklerindenmisin biz soru yönelticem sana ?

-Yakaza-
12-03-2016, 13:14
ah ah ben size soracam renginiz belli demi burayı eskilerden temizleyelim ilk :)

yerimiz yurdumuz belli gelene misafirlik yaparız :)

black süvari
12-03-2016, 13:19
s3 poyraz ekibi aldı canım kardeşim o ekibinde coğu arkadaşım k.ç ler de öyle benim için fark eden bir sey yok ? sen siyah birlikleri mi yoksa süvari birliklerindenmisin biz soru yönelticem sana ?

Suvariyim ? Poyraz aldi demek cok basit kacar dimi..

ykal12
12-03-2016, 13:44
http://i.hizliresim.com/6qAa9W.png

black süvari
12-03-2016, 14:10
http://i.hizliresim.com/6qAa9W.png

Eywallah ustad saygilar...

Maskeli SÜVARİ
13-03-2016, 01:35

İşte sanırım Türklerin Dünya turnuvalarında başarısız olmasına neden olan Ego nun kaynağını buldum ...

Kenpachi
13-03-2016, 01:40
İşte sanırım Türklerin Dünya turnuvalarında başarısız olmasına neden olan Ego nun kaynağını buldum ...

Mert direk resmi yapıştırmış ahah :D))

OKTEM
13-03-2016, 05:40
Hos geldiniz diyeyim oncelikle bolgesel olarak ayniyiz birliksel olarak basarilar diliyorum. Guzel heycanli hilesiz ve kufursuz bir server dileyelim.

Maskeli SÜVARİ
13-03-2016, 05:42
Mert direk resmi yapıştırmış ahah :D))

Aynen çok iyi yapıştırmış :):):) .

black süvari
13-03-2016, 10:35

+++++++++++

asparagas
14-03-2016, 21:11

beni nicklerimden tanımaz travian eskiler. Şahin olarak bilirler. maziye döndüm marazı emrahla traviana taşıdığımız zamana gittim :) tek birlik başlayıp tüm bölgeyi maraz yaptığımız zamanlar aaaah aaaah :) sonrasında asker köyümün adı hep Marazzino oldu :P kendi kurduğum birlikle rakip olarak aynı serverda oynama zevki paha bicilemez :D en son tc5 klasik serverda oynadım siz yenisiniz biz fosil olduk gerçi. biraz da bu serverı beklerken tx3 ve ts20 takıldık edgarla keyif için 3 hafta geç başlayan roma ve galyayı yağma listesine sokup bıraktım:) şimdi emrahı respect olarak başlatırsak ne olacak maraza? 15 tarlalarını -- atarlar mı acaba dicektim ki zaten -- deymişsiniz :D

-Yakaza-
14-03-2016, 22:25
beni nicklerimden tanımaz travian eskiler. Şahin olarak bilirler. maziye döndüm marazı emrahla traviana taşıdığımız zamana gittim :) tek birlik başlayıp tüm bölgeyi maraz yaptığımız zamanlar aaaah aaaah :) sonrasında asker köyümün adı hep Marazzino oldu :P kendi kurduğum birlikle rakip olarak aynı serverda oynama zevki paha bicilemez :D en son tc5 klasik serverda oynadım siz yenisiniz biz fosil olduk gerçi. biraz da bu serverı beklerken tx3 ve ts20 takıldık edgarla keyif için 3 hafta geç başlayan roma ve galyayı yağma listesine sokup bıraktım:) şimdi emrahı respect olarak başlatırsak ne olacak maraza? 15 tarlalarını -- atarlar mı acaba dicektim ki zaten -- deymişsiniz :D

yukardada söyledim 1 emrah abi 2. De emre abi (mermi) işinden dolayı emre abi oynayamıcak arada bizim hesaplara giricek. Emrah abide turnuvayı beklediğiini söyledi eğer emrah abi gelirse söylediğimiz gibi başa geçicek yine. Emrah abi ne derse o olur :)

TırTıl
14-03-2016, 22:36
-/- de size çok kötü davranıcaz beyler...! çünki iyilikten maraz doğar:) doğmaması lazım :D

Maskeli SÜVARİ
14-03-2016, 22:38
-/- de size çok kötü davranıcaz beyler...! çünki iyilikten maraz doğar:) doğmaması lazım :D

İnceden vermiş mesajı :)
-- kan gölü :)

-Yakaza-
14-03-2016, 22:38

hayırlısı be hocam :) güzel . Zevkli bir oyun olucak kesin :)

TırTıl
14-03-2016, 22:40
hayırlısı be hocam :) güzel . Zevkli bir oyun olucak kesin :)
muhabbetimizden dolayı espirili yaklaştım süleyman,ahkam mahkam kesmiyorum yanlış anlama:D

-Yakaza-
14-03-2016, 22:43
muhabbetimizden dolayı espirili yaklaştım süleyman,ahkam mahkam kesmiyorum yanlış anlama:D

Farkındayım zaten o yüzden böyle bir cevap verdim :)

TırTıl
14-03-2016, 22:44
Farkındayım zaten o yüzden böyle bir cevap verdim :)
Biliyorum kanka, çünkü seN AdaMSıN :D

-Yakaza-
14-03-2016, 22:46
Biliyorum kanka, çünkü seN AdaMSıN :D

Eyvallah reis sende öylesin :)

dj.yusuf
14-03-2016, 22:53
yenii oyun dünyasında yer alıcak tüm ekiplere basarılar,uzun bi server bakalım neler görücez ;)

xesow
15-03-2016, 01:14

forumda polemiğe girmeyi sevmem fakat su vıdeoyu ızle bi sonra git bidaha izle bi dusun,kc deki arkadaslarınla görüs sonra dönüs yap bekliyorum mesajını ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Islf0rn99Yk

Maskeli SÜVARİ
15-03-2016, 01:23
forumda polemiğe girmeyi sevmem fakat su vıdeoyu ızle bi sonra git bidaha izle bi dusun,kc deki arkadaslarınla görüs sonra dönüs yap bekliyorum mesajını ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Islf0rn99Yk

Abi bunlar laftan anlamaz ,klasik egoist En iyi travian oyuncusu tiplemesi :D
KÇ KÇ dediler gittik gördük daha neyin davasıysa iste :)

xesow
15-03-2016, 02:01

Deme öyle kardesim serverın etkisiz elemanı bizdik sonucta.fetihin tahılı bitti askeri öldü köy sıfırlanmadı,diğer onlarca merkez ve asker köyleride aynı sekilde.tabi bide isin diğer yanı var.Baskanlık değişimi.oda 4 yılda bir olağan sekilde oylama sonucu el değiştirdi.Ama hepsini gectik olur böyle seyler sonucta,Emrah'ın videodaki yumurta olayını aktarıcam buradan arkadaslara.Tüm s3 yumurtayı tek sarılı bekliyodu ama cift sarılı xl cıkınca bu sekilde gelisti olay :D

lycan
18-03-2016, 13:21

kim koyarsa koysun
Allah razı olsun
kç ye koyana
canım feda olsun :))

Maskeli SÜVARİ
18-03-2016, 13:28
kim koyarsa koysun
Allah razı olsun
kç ye koyana
canım feda olsun :))

Bu şiiri beğendim:)