PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuzeybatı Bölgesinde Oluşturulacak Yeni Yapılanma

Sinanhoca
03-03-2016, 18:16
Merhaba,
Siyah ailesi olarak bu sezon ilk defa s4 dışında bir serwerda oynama kararı aldık.
Yeni başlayacak s2 de kuzeybatı bölgesinde yerimizi alacağız.
Ancak bu sefer ki yapılanmamız Siyah adı altında olmayacak. Yeni bir isimle yeni bir başlangıç yapacağız.
Yeni oluşumumuzda birçok serwerlarda farklı birlikler içinde yer aldığını gördüğünüz çok sayıda oyuncu bulunacak.

Konunun geri kalanı ile ilgili açıklamayı genel başkanımız Necdet abi yapacaktır.

Uzlaşmaya değil, sawaşmaya geliyoruz...

TatarKralı
03-03-2016, 18:43
Geçen server içlerinde olduğum Siyah ailesine başarılar.

Genel Başkanlık konusundada değerli abim, DEDE NECDET'e başarılar, Necdet abi ismi s2'ninde etkisiyle KURT yapar benden demesi :)

Diriliş Destanı
03-03-2016, 19:01
Merhaba,
Siyah ailesi olarak bu sezon ilk defa s4 dışında bir serwerda oynama kararı aldık.
Ancak bu sefer ki yapılanmamız Siyah adı altında olmayacak. Yeni bir isimle yeni bir başlangıç yapacağız.
Yeni oluşumumuzda birçok serwerlarda farklı birlikler içinde yer aldığını gördüğünüz çok sayıda oyuncu bulunacak.

Konunun geri kalanı ile ilgili açıklamayı genel başkanımız Necdet abi yapacaktır.

Eski bir destan oyuncusu olarak başarılar dilerim.

anti-yıldırım
03-03-2016, 19:15
Hocam öncelikle hayırlı olsun sadece meraktan soruyorum neden SİYAH gibi marka bir isim değiştiriliyor

Sinanhoca
03-03-2016, 19:23
Hocam öncelikle hayırlı olsun sadece meraktan soruyorum neden SİYAH gibi marka bir isim değiştiriliyor

bu değişimin birçok sebebi war
üzerine çok uzun bir şekilde konuşulabilir

ama en temelinde yatan sebep, travianın zaman içerisinde bize göre "oynayabileceğimiz bir oyun" tanımının dışına çıkması.
ya biz kendi oyun tarzımızı değiştirecektik ya da oyunu sewdiğimiz sınırlar içine çekecektik. biz ikinci yolu tercih ettik.

zaman içerisinde ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır...

Seccade
03-03-2016, 19:26
Merhaba,

Hocam size yeni serverde başarılar dilerim.

Umarım sizin açınızdan zevk alacağınız bir server olur.

anti-yıldırım
03-03-2016, 19:30
bu değişimin birçok sebebi war
üzerine çok uzun bir şekilde konuşulabilir

ama en temelinde yatan sebep, travianın zaman içerisinde bize göre "oynayabileceğimiz bir oyun" tanımının dışına çıkması.
ya biz kendi oyun tarzımızı değiştirecektik ya da oyunu sewdiğimiz sınırlar içine çekecektik. biz ikinci yolu tercih ettik.

zaman içerisinde ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır...
Daha önce aranızda bulunduğum için ne demek istediğinizi az çok anlayabiliyorum umarım dilediğiniz gibi olur server a renk geldi

domdom®
03-03-2016, 19:39
Öncelikle Açıklama için dillerine saglık sinan agabey ,

Evet arkadaslar ,

Daha oncekı serverlarda yer alan köklü birliklerin ortak olarak aldıgı bır karar , ( SON , GEZEGEN , SİYAH , KURT ) birliklerinin domıno taşlarının başbaşa vermesiyle ortaya cıkan bu yeni oluşum hem rekabete tad getirmek hemde Traviana yeni bir marka katmak adına oluşturulmustur , inşallah yüzümüzün Akı ile cıkarız

Tüm servera şimdiden başarılar dileriz

yusfur
03-03-2016, 19:40
Yine Hüsran

https://www.youtube.com/watch?v=xU6fbWlV3Fg

Maskeli SÜVARİ
03-03-2016, 19:49
Merhaba,

Hoşgeldiniz servera katılan ekip sayısı baya arttı:)
Ayın 14 üne daha çok var 1 -2 ekip daha gelse kebap .Her bölgeye 2 ekip temiz:)

MaLiK
03-03-2016, 19:55
Merhaba,

Her şey gönlümüzce olması dilegiyle başarılar dilerim abi :)

Bizde bu server yerimizi alacagız kuzeybatıda ..

domdom®
03-03-2016, 20:03
iyi dilekleriniz için teşekkur ederim ,
form sözcumuz kım daha belırlemedık o yuzden ben tum ekibimiz adına tesekkur ederım

MaLiK
03-03-2016, 20:08
iyi dilekleriniz için teşekkur ederim ,
form sözcumuz kım daha belırlemedık o yuzden ben tum ekibimiz adına tesekkur ederım

Raidcall grubuda acarsanız seviniriz :) Watsapp sıkıntı bizde

domdom®
03-03-2016, 20:14
Raidcall grubuda acarsanız seviniriz :) Watsapp sıkıntı bizde

ok acayım hemen

Sinanhoca
03-03-2016, 20:38
Yine Hüsran

sen diyorsan doğrudur abi...

black süvari
03-03-2016, 21:12
Merhaba,

Hayirli olsun iyi oyunlar dilerim......

makevelie
04-03-2016, 09:49
Merhaba,

siyah ailesi içinde bulunma şansı bulamadığım ama zevkle takip ettiğim bir ekip , siyah ismi bozulmasın isterdim ama ekip kendi işini kendi bilir ,

s6 ve s9 olmasaydı mutlaka oynardım bu yeni oluşumda , şimdiden başarılar hayırlı olması dileğiyle

Cihat zerger
04-03-2016, 13:29
Merhaba,

TR Severlerin En Saygın Birliklerinden Olan SİYAH Ailesinin, Camianın Geldiği Bu Günki Elem Durumdan Sıyrılması Adına Verdiği Bu Değerli Ödün İçin Gönülden TEŞEKKÜRLER.....................
Sportif Bir Arenanın Kanımca Yeter Eğitim Düzeyinde Olmayan, Gelişmemiş Kişilikler İle Anlamsızlaştığı Bu Dönemde, Tüm Değerlerimizi Layık i İle Yaşatacak Oluşumunuz a GÖNÜLDEN BAŞARILAR.........
Bu Yapılanmanın Başarılı Olması İçin Bir Emekçiniz Olarak Hazırım.

Sözün Bittiği Yer: DEDE ne Ne Derse O... !

Seccade
04-03-2016, 13:55
TR Severlerin En Saygın Birliklerinden Olan SİYAH Ailesinin, Camianın Geldiği Bu Günki Elem Durumdan Sıyrılması Adına Verdiği Bu Değerli Ödün İçin Gönülden TEŞEKKÜRLER.....................
Sportif Bir Arenanın Kanımca Yeter Eğitim Düzeyinde Olmayan, Gelişmemiş Kişilikler İle Anlamsızlaştığı Bu Dönemde, Tüm Değerlerimizi Layık i İle Yaşatacak Oluşumunuz a GÖNÜLDEN BAŞARILAR.........

ANLAŞILMAMAK İÇİN ÇABA HARCAYAN 2 KİŞİYİ TANIDIM ÖMRÜ HAYATIMDA, BİRİ MUSTAFA TOPALOĞLU BİRİSİDE SENSİN...

Özellikle anlaşılmamaya çalışmak neden?

Halk ağzından uzak konuşmak, benim gibi aklı kıt adamların anlayacağı seviyede konuşmak ne kadar zor olabilir :D

vuvuzella
04-03-2016, 14:01
Halk ağzından uzak konuşmak, benim gibi aklı kıt adamların anlayacağı seviyede konuşmak ne kadar zor olabilir :D

İçtiğim çayı bilgisayara püskürttüm :S

Seccade
04-03-2016, 14:08
İçtiğim çayı bilgisayara püskürttüm :S
...........

black süvari
04-03-2016, 14:54
TR Severlerin En Saygın Birliklerinden Olan SİYAH Ailesinin,

Cihatttt hocammm dayanamıyorsun yine :) s6 da ayrı kaldık ama burda görüşüceğiz galiba :)

BaLLaNTiNeS
04-03-2016, 15:02

Evet arkadaslar ,

Daha oncekı serverlarda yer alan köklü birliklerin ortak olarak aldıgı bır karar , ( SON , GEZEGEN , SİYAH , KURT ) birliklerinin domıno taşlarının başbaşa vermesiyle ortaya cıkan bu yeni oluşum hem rekabete tad getirmek hemde Traviana yeni bir marka katmak adına oluşturulmustur , inşallah yüzümüzün Akı ile cıkarız

Hem Siyah hem Gezegen birliklerinin içinden geçmiştik ECEL ve MAHŞER olarak birbirinizi bulmanız iyi olmuş :) ehuehu

Nasıl da yakışmışsınız :)

Ortaya taşı atayım gideyim : )

Şaka bi yana hayırlısı olsun inş güzel bi birliktelik ortaya çıkar çıkacağından da eminim..

Cihat zerger
04-03-2016, 15:02
Cihatttt hocammm dayanamıyorsun yine :) s6 da ayrı kaldık ama burda görüşüceğiz galiba :)

Emrah'ım, Madden Olmasa da Manen S2 de Olacağız , Çok Özel Yepyeni Bir Kadro Oluşacak, Direk Final Tayfası :)

black süvari
04-03-2016, 15:11
Emrah'ım, Madden Olmasa da Manen S2 de Olacağız , Çok Özel Yepyeni Bir Kadro Oluşacak, Direk Final Tayfası :)

Ahhhh açma o konuları bizim whatsap grubu bile karışıyor konuş konuş bitmiyor :/

Cihat zerger
04-03-2016, 15:17
Ahhhh açma o konuları bizim whatsap grubu bile karışıyor konuş konuş bitmiyor :/

Karışacak Bir şey Yok Seneye Gideceğiz ÖTTÜRECEZ İşte Hep Beraber, ma Aile. Ruscuklar SÜVARİ görmediğinden, El Tokadını Görmediğinden, Kendinin kini Balyoz Sanalardan da :)

black süvari
04-03-2016, 15:37
Karışacak Bir şey Yok Seneye Gideceğiz ÖTTÜRECEZ İşte Hep Beraber, ma Aile. Ruscuklar SÜVARİ görmediğinden, El Tokadını Görmediğinden, Kendinin kini Balyoz Sanalardan da :)

Ahahahah Sibiryaya doğru sürücez atlarımızı :cool: dönüştete bekar arkadaşlarımızı everip geri gelicez :cool:

Cihat zerger
04-03-2016, 15:45
Ahahahah Sibiryaya doğru sürücez atlarımızı :cool: dönüştete bekar arkadaşlarımızı everip geri gelicez :cool:

Güzel Olur Bizden Geçti de :( Gençler Sağlam Devşirsinler 10 Numara 5 Yıldız Temsilci Olur Sağlam Oyuncular var , Gelin Olmaları Avantaj :)

Bang Bang
04-03-2016, 17:04
hmm dede necdet bızıde cagırmıs bakalım neler olacak

Bang Bang
04-03-2016, 17:06

Evet arkadaslar ,

hocam merhaba sonlardan kımler var bı sayabılırmısın ???

özgür1989
04-03-2016, 22:21
Her şey gönlümüzce olması dilegiyle başarılar dilerim abi :)

Bizde bu server yerimizi alacagız kuzeybatıda ..

sen gelme lan :)))

MaLiK
04-03-2016, 22:22
sen gelme lan :)))

Ooo erotik kral :D

Saros
05-03-2016, 09:50

ben varım yeter mi :D

özgür1989
05-03-2016, 10:37
Ooo erotik kral :D

ne var ne yok playboy :D

crixuss6
05-03-2016, 10:41
Travianda dahil olduğum ilk birlik Siyahtı sanırım 6-7 yıl önce falan alt birliklerinin de alt birliklerine falan almışlardı beni tabi oyuna dair hiçbirşey bilmiyordum :) o yüzden SiYaH birliklerine karşı hep bi sempati beslemişimdir gelişinize çok sevindim başarılar dilerim :)

domdom®
05-03-2016, 11:52

ısım sayamama oyle uzun zuzun ama Son Genel baskanı Turkyıldızı ıle konustuk ekıbı ıle gelecek ,
caymazsa
:)

MaLiK
05-03-2016, 15:50
ne var ne yok playboy :D

Çok şükür iyi yeen sen de ne war ne yok :)

disLocatePOVA
05-03-2016, 17:35
Merhaba,

Sinan abi kılıcınız keskin olsun :)

Sinanhoca
05-03-2016, 20:09
Travianda dahil olduğum ilk birlik Siyahtı sanırım 6-7 yıl önce falan alt birliklerinin de alt birliklerine falan almışlardı beni tabi oyuna dair hiçbirşey bilmiyordum :) o yüzden SiYaH birliklerine karşı hep bi sempati beslemişimdir gelişinize çok sevindim başarılar dilerim :)

çok teşekkür ederim dostum
ben de size başarılar dilerim

Sinanhoca
05-03-2016, 20:10
Sinan abi kılıcınız keskin olsun :)

siz de avrupa serwerine gideceksiniz bildiğimm kadarı ile
sizin de kılıcınız keskin olsun

hopalı08
05-03-2016, 20:32

Recai abi sen piyasaya çıkıyon mu ya :D

MaLiK
05-03-2016, 20:49
Recai abi sen piyasaya çıkıyon mu ya :D

Ooo ugur nasılsın sabah senı arayacam haberın olsun :D

hopalı08
05-03-2016, 21:05
Çok erken arama abi tatil pazarın da söverim :) 10-11 gibi ararsan güzel olur
Ooo ugur nasılsın sabah senı arayacam haberın olsun :D

BySONOSMANLİ
05-03-2016, 22:14
Dedemin buyrugu emirdir.... :)

özgür1989
05-03-2016, 23:09

iyi valla ne olsun gardaşımnugrasıyoruz iste :)

coat-ill
06-03-2016, 14:35
hayırdır gençler?

MaLiK
06-03-2016, 14:36
hayırdır gençler?

Hayır sizde abi :)

10urkaya
06-03-2016, 14:42
hayırdır gençler?

İhtiyar :D Sen hala oyun mu oynuyorsun yaaa :D :D

Kenpachi
06-03-2016, 14:43
Hayır sizde abi :)

Abi hayırlı olsun. :)
Siyah bi matka idi ama isim degismesi ni istemezdim. Ama sizlerin vereceği bi karar.
Güzel bi oluşum olacağından supem yok abi. Simdiden iyi dileklerimizi iletelim dedik. :)

MaLiK
06-03-2016, 14:52
Abi hayırlı olsun. :)
Siyah bi matka idi ama isim degismesi ni istemezdim. Ama sizlerin vereceği bi karar.
Güzel bi oluşum olacağından supem yok abi. Simdiden iyi dileklerimizi iletelim dedik. :)

Eywallah zafer sana werdıgımız sözü tutamadık kusura bakma çok hesab geldı oynadıgımızı duyuncu bende en ıyısı hesabı sıleyım dedım kımsenın kalbı kırılmadan sızın orda :)

Acıkcası söylemek gerekırse zafer bu server sadece savaşmak üzere giriyoruz yani siyah tarafı wow ile ilgilenmeyecek belirlenen noktaya kurulup kuzeybatıdakı ekıbın saldırı yükünü çekecegiz o dogrultuda konuştuk :)

Kenpachi
06-03-2016, 14:57
Eywallah zafer sana werdıgımız sözü tutamadık kusura bakma çok hesab geldı oynadıgımızı duyuncu bende en ıyısı hesabı sıleyım dedım kımsenın kalbı kırılmadan sızın orda :)

Acıkcası söylemek gerekırse zafer bu server sadece savaşmak üzere giriyoruz yani siyah tarafı wow ile ilgilenmeyecek belirlenen noktaya kurulup kuzeybatıdakı ekıbın saldırı yükünü çekecegiz o dogrultuda konuştuk :)

Estflh abim alinmam o tür konulara ben bi işi çıkmıştır ya da başka bişi vardır dedim ben zaten. :))

BySONOSMANLİ
06-03-2016, 15:15

Bu kadar da açıklayıcı olmasaydı :)

Jİ SUNG PARK
06-03-2016, 15:26
bizde bu server a gelicez ama hangi bölgede kim var onu bi cozemedik tek bildigimiz Giyotin bölgesine gitmiycez onlar çok iddalı geldiler onlara rakip olmak daha zevkli olucaktir gucsuzden yanayiz;)

BySONOSMANLİ
06-03-2016, 15:29
hayırdır gençler?
Saaaaaaneeeeee

BySONOSMANLİ
06-03-2016, 15:38
++ Giyotin
-+ Yeni oluşum ( siyah, kurt, gezegen, son )
Sıfır noktas (süvari )

Boyle galiba simdilik

MaLiK
06-03-2016, 15:40
Estflh abim alinmam o tür konulara ben bi işi çıkmıştır ya da başka bişi vardır dedim ben zaten. :))

Eywallah zafer 3-5 tane acarsın savunma hesabı :)

MaLiK
06-03-2016, 15:41
Bu kadar da açıklayıcı olmasaydı :)

Niyetimizi başta belli edelim hocam :)

Kenpachi
06-03-2016, 15:57
Eywallah zafer 3-5 tane acarsın savunma hesabı :)

Abi o konuda bazı sıkıntılar var. Sakın yanlış anlama beni. Sizin içinizde s6 ya beni yikmak için gelen bazı kişiler varmış öyle duyduk. :) Bide beni arasana bi abi.
Bi kaç sorum olcak sana ya. :) sizin ekiple ilgili. :p

El-BerrTMN
06-03-2016, 17:02
eywallah zafer 3-5 tane acarsın savunma hesabı :)

mod u davet ediyorum . Serverlarda çok var bölye multiciler sadece bu arkadaş için söylemiyorum hatta şaka da yapmış olabilir ama umarım yeni s2 de multi hesaplar olmaz.

MaLiK
06-03-2016, 17:10
mod u davet ediyorum . Serverlarda çok var bölye multiciler sadece bu arkadaş için söylemiyorum hatta şaka da yapmış olabilir ama umarım yeni s2 de multi hesaplar olmaz.

Hocam siz hayırdır server başlamadan daha formu trollemeye başladınız .

El-BerrTMN
06-03-2016, 17:11
Başlasın daha iyi trolleneceksiniz rahat ol :)

Kenpachi
06-03-2016, 17:13

Şaka yaptım de bak şaka yaptım de ahahah :D)))
Recai abi ehuh :D))

MaLiK
Başlasın daha iyi trolleneceksiniz rahat ol :)

Hesab ismi yazıyor mutlaka bekliyor olacagım sizi :)

e.özcan
sizi gidi multiciler sizi :D

MaLiK
06-03-2016, 17:14
Şaka yaptım de bak şaka yaptım de ahahah :D)))
Recai abi ehuh :D))

Zafer arkadaşlar baya kaptırmışlar kendilerini oyun oldugunu unutuyorlar ..

MaLiK
06-03-2016, 17:15
sizi gidi multiciler sizi :D

sende ac 3-5 tane def hesabı :D

El-BerrTMN
06-03-2016, 17:15
Hesab ismi yazıyor mutlaka bekliyor olacagım sizi :)

TOP10 a gireceksin bakıcaksın 1. sıraya ben orada olacağım tamam mı canım kardeşim :)
tanımadan beni böyle iddaalı şeylere girme istersen .
İyi geçinelim :)

size bir sorum olacak eskiden kredi kartıyla direk altın alabilirdik öyle yapardım şimdi mangırkart diye bir şey gördüm siz altını nasıl alıyorsunuz?

e.özcan
06-03-2016, 17:16
sende ac 3-5 tane def hesabı :D
senin musab abiye açtığın gibi bi şey olacaksa açayım :D

Kenpachi
06-03-2016, 17:16
Zafer arkadaşlar baya kaptırmışlar kendilerini oyun oldugunu unutuyorlar ..

Abi şaka yaptı herhalde ahah :D))

e.özcan
06-03-2016, 17:17
TOP10 a gireceksin bakıcaksın 1. sıraya ben orada olacağım tamam mı canım kardeşim :)

size bir sorum olacak eskiden kredi kartıyla direk altın alabilirdik öyle yapardım şimdi mangırkart diye bir şey gördüm siz altını nasıl alıyorsunuz?
hocam kredi kartıyla 1600 altın 50 euro mangırkart ile alırsan 125 tl :) mangır daha karlı oluyor yani

El-BerrTMN
06-03-2016, 17:18
hocam kredi kartıyla 1600 altı 50 euro mangırkart ile alırsan 125 tl :) mangır daha karlı oluyor yani

eyvallah üstad aynen ama bu mangırkartı dışarıda bayilerde bulamadım kime gitsem bilmiyorum diyor o bayi listesinden baktıklarımda bilmiyor.
internetten online aldığınız bir yer var mı ?

MaLiK
06-03-2016, 17:18

:) Canım kardeşim değil ismim recai :)

Bende mangır kart ile alıyorum mangır kart satan siteler war oraya girdiginiz zaman bilgiyi werıyor ya havale yada atm den yatırdıgınız zaman alıyorsun sonra kodu gırdınızmı altın yuklenıyor hesabınıza ..

MaLiK
06-03-2016, 17:19
senin musab abiye açtığın gibi bi şey olacaksa açayım :D

Hahahah ne olmuş tam yagmalık köy :)

El-BerrTMN
:) Canım kardeşim değil ismim recai :)

Bende mangır kart ile alıyorum mangır kart satan siteler war oraya girdiginiz zaman bilgiyi werıyor ya havale yada atm den yatırdıgınız zaman alıyorsun sonra kodu gırdınızmı altın yuklenıyor hesabınıza ..

eyvallah. Bu ininal diye bir şey var ing bank ın .PayPal gibi o geçiyor mu bu online sitelerde bilginiz var mıdır sayın recai?

e.özcan
eyvallah üstad aynen ama bu mangırkartı dışarıda bayilerde bulamadım kime gitsem bilmiyorum diyor o bayi listesinden baktıklarımda bilmiyor.
ordaki bayilerde genelde oluyor mangır ama çalışanlar bilmiyor genelde ne olduğunu patrona sorunca veriyor :D

Kenpachi
06-03-2016, 17:20

Gitti gidiyordan dan alabilirsin reiz. ;)

El-BerrTMN
06-03-2016, 17:20
ordaki bayilerde genelde oluyor mangır ama çalışanlar bilmiyor genelde ne olduğunu patrona sorunca veriyor :D

Yemin ederim geçen hafta 5 yere uğradım hepsiyle sanki kavga ya gitmişim gibi bir muameleyle karşılaştım :D
Bu KİM lerde oluyordu kalktı sanırım server başlamadan bir stok yapmak lazım :D

MaLiK
06-03-2016, 17:23
eyvallah. Bu ininal diye bir şey var ing bank ın .PayPal gibi o geçiyor mu bu online sitelerde bilginiz var mıdır sayın recai?

Ziraat üzerinden yapıyorum ben ing yı gercekten bilmiyorum :)

El-BerrTMN
06-03-2016, 17:24
Ziraat üzerinden yapıyorum ben ing yı gercekten bilmiyorum :)

eft mi tamamdır üstad eyvallah hepinize siz hangi bölgede açacaksınız?

MaLiK
06-03-2016, 17:36
eft mi tamamdır üstad eyvallah hepinize siz hangi bölgede açacaksınız?

Şimdi bakayım özelden daha net bılgı wereyım .

- + kuzeybatı bölgesinde olacagız üstad ..

El-BerrTMN
06-03-2016, 17:38

Kupon la altın yüklemede bekleme var mı yoksa direk yükleniyor mu?

tatarsoba
06-03-2016, 17:42

avrupaya gelsene reco ne işin var tr serverlerinde daha

MaLiK
06-03-2016, 17:53
avrupaya gelsene reco ne işin var tr serverlerinde daha

Avrupa için daha buyumedıkki abi :)

tatarsoba
06-03-2016, 18:02
Avrupa için daha buyumedıkki abi :)

sen gel kanatlarımın altında saklarım ben seni :)

14770

GMerengues
06-03-2016, 18:04

14770

Arap iyi para basmış :D

tatarsoba
06-03-2016, 18:14
Arap iyi para basmış :D

ufak bi keraat cetveli hesaplamasına göre 40.000 50.000 tl harcadı şu zamana kadar ve halende harcamaya devam ediyo :D

MaLiK
06-03-2016, 18:17

14770

Yakışır abi :)

tatarsoba
06-03-2016, 18:21
reco bi ara beraber oynayalım özledim seni :)

MaLiK
06-03-2016, 18:23
reco bi ara beraber oynayalım özledim seni :)

Eywallah abi diger avrupada oynayalım bırlıkde :)

tatarsoba
06-03-2016, 18:26
hangisinde istersen reco ister elemede oynarız ister finalde ekşını severiz bilirsin :)

BySONOSMANLİ
06-03-2016, 21:13
Şu ana kadar gelen bölgelerde tam dolum olmadı galiba ,

Giyotın birlikleri + +
Suvarı bırlıklerı ıse Gri bölgelerıne gıdecek
Bizlerde yeni oluşumumuzla -+ bölgesindeyiz ,

Artık 8-10 gün kaldı , daha ciddi bir server olması ve tadının cıkması için ciddi rakipleri bekliyoruz...

El-BerrTMN
06-03-2016, 21:19
Şu ana kadar gelen bölgelerde tam dolum olmadı galiba ,

Giyotın birlikleri + +
Suvarı bırlıklerı ıse Gri bölgelerıne gıdecek
Bizlerde yeni oluşumumuzla -+ bölgesindeyiz ,

Artık 8-10 gün kaldı , daha ciddi bir server olması ve tadının cıkması için ciddi rakipleri bekliyoruz...

Giyotin iptal oldu .

BySONOSMANLİ
06-03-2016, 21:23
Nasıl yanı ?

Gelmekten vazmı geçildi

Maskeli SÜVARİ
06-03-2016, 21:43
Giyotin iptal oldu .
Yapmayın beea hocam .Ekşın lı server istiyorduk ekşınımızı azalttınız:(

El-BerrTMN
06-03-2016, 21:45
Yapmayın beea hocam .Ekşın lı server istiyorduk ekşınımızı azalttınız:(

Son dönemde yaşanan multihunter vakaları tıpkı futbolda oluşan hakem hataları gibi oyundan soğuttu açıkçası bir sürü duyumlar alıyoruz ben bu oyuna paramı yatıracaksam herkesin adil olmasını isterim.
Umarım haksızlıklar giderilir multihunterlara sıkı denetim gelir.çok kayırıyorlar.
S6da top20de 12 arkadaşım var biraz evvel ki konuşmalarımız beni oyundan soğuttu açıkçası.

mnemonic
06-03-2016, 21:45
Giyotin iptal oldu .

.................:D

Maskeli SÜVARİ
06-03-2016, 21:47
Server'a iyi bir katılım görmedik.Bu yüzden heyecanlı olmayacaksa anlamı yoktu.
Hadi ya hem açıklama yapın hem servera gelmeyin hemde iyi birlik yok diyin.İyimiş valla :)
Giyotin efsane demişlerdi.

El-BerrTMN
06-03-2016, 21:49
.................:D

Üstad senin yönetimin yarısı arkadaşım onlar soğuttu oyundan hiç gülme : ))

mnemonic
06-03-2016, 21:51
Üstad senin yönetimin yarısı arkadaşım onlar soğuttu oyundan hiç gülme : ))

biz yönetimde 3 kişiyiz ama öyle olsun hayırlısı olur inşallah :)

Maskeli SÜVARİ
06-03-2016, 22:02
Bizim Whatsapp grubuna hüzün hakim oldu verdiğim haberle :) .Halbuki herkes Hazırdı Giyotin kesmeye :(

black süvari
07-03-2016, 07:28
Hadi ya hem açıklama yapın hem servera gelmeyin hemde iyi birlik yok diyin.İyimiş valla :)
Giyotin efsane demişlerdi.

Bir daha herkesten once su serverdeyiz dersem en adi herifim !!

Bu ne ya !! Bir dahakine sessiz giricez boyle olmuyor paşam.

El-BerrTMN
07-03-2016, 07:36

Ben hala buradayım :)
grup olarak olmasa da bireysel gireceğim haberin ola :)

Kenpachi
07-03-2016, 07:36

Reis urkutmüşsünüz Ceylani sonra bidr şikayet mi ediyon. Ayıp ayıp. :D))

black süvari
07-03-2016, 07:43
Ben hala buradayım :)
grup olarak olmasa da bireysel gireceğim haberin ola :)

Fark yapmaz yolla mancolari :-D

black süvari
07-03-2016, 07:45
Reis urkutmüşsünüz Ceylani sonra bidr şikayet mi ediyon. Ayıp ayıp. :D))

Yok bu iki oldu. Bir daha da olmaz zaten emin ol. Secmece gidicez bu kesin. Ihtiyarlar yuzunden s6 yi kacirdik ilk acilan yer bu buradada giyotim yok uzuldum ve sinirlendim.

Kenpachi
07-03-2016, 07:47
Yok bu iki oldu. Bir daha da olmaz zaten emin ol. Secmece gidicez bu kesin. Ihtiyarlar yuzunden s6 yi kacirdik ilk acilan yer bu buradada giyotim yok uzuldum ve sinirlendim.

Abi az evvel s6 da kahi destek attığım koyde kendi kendine öldü hala ona sinirleniyorum. Önce sovup mü adami birlikten atsam yoksa atıp mı sovryim karar veremedim.

Jİ SUNG PARK
07-03-2016, 07:48

nasıl yok ya 500 kişi filan diyodular.

black süvari
07-03-2016, 07:55
nasıl yok ya 500 kişi filan diyodular.

Metoralaji gokgurultulu yagmur dedi ! Cika cika ilik bir meltem sonrasi ahmak islatan !

black süvari
07-03-2016, 07:56
Abi az evvel s6 da kahi destek attığım koyde kendi kendine öldü hala ona sinirleniyorum. Önce sovup mü adami birlikten atsam yoksa atıp mı sovryim karar veremedim.

Kaho nasil oluyor laaa :-/ ilginc
S6 bomba adamkar savunma yapiyor kaho gondermeyi unutuyorlar takip ediyorum orayi

Maskeli SÜVARİ
07-03-2016, 07:57
Metoralaji gokgurultulu yagmur dedi ! Cika cika ilik bir meltem sonrasi ahmak islatan !
.....................

Kenpachi
07-03-2016, 08:00
Kaho nasil oluyor laaa :-/ ilginc
S6 bomba adamkar savunma yapiyor kaho gondermeyi unutuyorlar takip ediyorum orayi

Haci nsl sovuyom şuan bilemezsin valla. :D))

El-BerrTMN
07-03-2016, 09:52
Ne 500 u yardırıp gidiyorlardı ben en son 1500 diye duymuştum .1499 da kalınca vazgeçmişler:)

Dostum efsaneler geri dönüyor konusunu açan arkadaşı tanımıyorum. Giyotin birliklerinden forumda yaknızca ben yazdım başka hiçbir kişi yazmadı yazanı tanımıyoruz. Hatta 500 ü görünce bende gülmüştüm kim bunlar diye . O yüzden lütfen başkalarının yazdığı şeyler bizim söylemlerimizmiş gibi yansıtılmasın.

Maskeli SÜVARİ
07-03-2016, 10:46
Dostum efsaneler geri dönüyor konusunu açan arkadaşı tanımıyorum. Giyotin birliklerinden forumda yaknızca ben yazdım başka hiçbir kişi yazmadı yazanı tanımıyoruz. Hatta 500 ü görünce bende gülmüştüm kim bunlar diye . O yüzden lütfen başkalarının yazdığı şeyler bizim söylemlerimizmiş gibi yansıtılmasın.
Tamamdır hocam ben yazımı düzeltiyorum .Ben onları Giyotin diye algıladıydım:).

El-BerrTMN
07-03-2016, 12:53
Tamamdır hocam ben yazımı düzeltiyorum .Ben onları Giyotin diye algıladıydım:).

Zaten 500 kişiyiz falan diye konuyu açan arkadaş birden arkama saklandı anlamadım bende :) bu arada griye yakın oynayacağım bende :) s2de

Maskeli SÜVARİ
07-03-2016, 19:18
Zaten 500 kişiyiz falan diye konuyu açan arkadaş birden arkama saklandı anlamadım bende :) bu arada griye yakın oynayacağım bende :) s2de
ooo Hocam hoşgelmissen:)
Hangi ekipten olucaksınız?

El-BerrTMN
07-03-2016, 20:06
ooo Hocam hoşgelmissen:)
Hangi ekipten olucaksınız?

++ da olucam ..Hangi birlikler kurulacak bakıcam arkadaşım olan birliğe girerim :)

Maskeli SÜVARİ
07-03-2016, 20:17
++ da olucam ..Hangi birlikler kurulacak bakıcam arkadaşım olan birliğe girerim :)
++ bizim işte:)

El-BerrTMN
07-03-2016, 20:18
++ bizim işte:)

bakıcaz bakalım :)

olabilir kardeşim :)
kaç kişiliksiniz yönetimde kimler var uzun uzun araştırıcaz :)

Maskeli SÜVARİ
07-03-2016, 20:20
bakıcaz bakalım :)

olabilir kardeşim :)
kaç kişiliksiniz yönetimde kimler var uzun uzun araştırıcaz :)
Oki patron:) .Oralarda bi isyan cıkartma bize karşı.Sende o potansiyeli gördüm:)

El-BerrTMN
07-03-2016, 20:21
Oki patron:) .Oralarda bi isyan cıkartma bize karşı.Sende o potansiyeli gördüm:)

Belki size katılırım niye karıştırayım ortalığı :)

Maskeli SÜVARİ
07-03-2016, 20:24
Belki size katılırım niye karıştırayım ortalığı :)
oo Hocam en doğru seçimi yaparsınız:)

HeroiiN
08-03-2016, 00:10
Haci nsl sovuyom şuan bilemezsin valla. :D))

zafer s1 de sildik la s2 ye giricez sende mi giriyon

Kenpachi
08-03-2016, 00:16
zafer s1 de sildik la s2 ye giricez sende mi giriyon

Yok ibo ya ne işim olur kanka. :)
Senin def sözün vardi ibo nolduu ahah :D))
Unutmam kanka ben ahah :p

HeroiiN
08-03-2016, 14:54
Yok ibo ya ne işim olur kanka. :)
Senin def sözün vardi ibo nolduu ahah :D))
Unutmam kanka ben ahah :p

vakit yok be o kadar mobilden oynuyorum genelde oyunu

qermeçli
10-03-2016, 21:12
Başarılar dilerim SİYAH ailesi bu server kesmez ama hayırlısı diyelim :)

ASAF Bey
11-03-2016, 08:58
Başarılar dilerim SİYAH

buserver bende kuzey batısdayım yardım lazım olursa yazmanız yeterli

BySONOSMANLİ
11-03-2016, 11:20
Eyvallah ,
Teşekkür ederiz

Cihat zerger
11-03-2016, 14:01
Selamın Aleyküm Alemin Yeni Kralları.........

Cümleten CUMA' nız Mübarek Ola..... Tüm Seven ve Sevdikleriniz İle Hayr' lara Vesile Olur İnşallah.

DEDE NECDET
11-03-2016, 23:24
Değerli Server Müdavimleri;

Öncelikle Travian tarihine altın harfler ile yazılmış SİYAH Birliklerinin tarafıma gösterdikleri Tevazu İçin Huzurlarınızda, Başta değerli kardeşim, Can dostum Sinan nezdin de Tüm Üyelerine Teşekkürler.
Zaman İçerisinde DEDE NECDET Oyun Niki Hem Değerli Rakiplerince Hemde Gönül Dostları tarafından kırmızı çizgileri çok net açık olan bir kimliktir.
Bizim jenerasyonumuzdakiler'in unutmaya yüz tuttuğu, Yeni Jenerasyonun ise küresel egemenlik savaşları sonucunda doğru öğrenemediği yada bizlerin aktaramadığı " TÜRK GİBİ " Kavramını Yaşayacak ve her daim yaşatacak server bağımsız enternasyonal bir oyun grubu oluşturacağız.
Kırmızı Çizgilerimiz ve Etik Değerlerimiz çerçevesinde kapımız tüm katılımcılara açıktır.
Organizasyonumuzun ismi ise, Bu serverde ( ? ) Olacak. Ne bir genel başkanın nede sayılı yöneticilerin bu denli kapsamlı bir organizasyona isim koyma lüksü olamaz. Organizasyonumuz ALLAH' ın izni keremi ile rüşdünü ispat eyler. Omurgamız olan SİYAH Birliği web sayfasında yapılacak anket ile isim belirlenir. Tek bir tahıl tanesi fayda sağlamış her gönül adaşımın, bu isimde hakkı olacaktır.
Birbirinden değerli rakiplerimize başarılar dilerim, Tabi ki de maç bizim olmak kaydı ile.

Saygı ve Sevgilerimle.

MaLiK
11-03-2016, 23:32

Öncelikle Travian tarihine altın harfler ile yazılmış SİYAH Birliklerinin tarafıma gösterdikleri Tevazu İçin Huzurlarınızda, Başta değerli kardeşim, Can dostum Sinan nezdin de Tüm Üyelerine Teşekkürler.
Zaman İçerisinde DEDE NECDET Oyun Niki Hem Değerli Rakiplerince Hemde Gönül Dostları tarafından kırmızı çizgileri çok net açık olan bir kimliktir.
Bizim jenerasyonumuzdakiler'in unutmaya yüz tuttuğu, Yeni Jenerasyonun ise küresel egemenlik savaşları sonucunda doğru öğrenemediği yada bizlerin aktaramadığı " TÜRK GİBİ " Kavramını Yaşayacak ve her daim yaşatacak server bağımsız enternasyonal bir oyun grubu oluşturacağız.
Kırmızı Çizgilerimiz ve Etik Değerlerimiz çerçevesinde kapımız tüm katılımcılara açıktır.
Organizasyonumuzun ismi ise, Bu serverde ( ? ) Olacak. Ne bir genel başkanın nede sayılı yöneticilerin bu denli kapsamlı bir organizasyona isim koyma lüksü olamaz. Organizasyonumuz ALLAH' ın izni keremi ile rüşdünü ispat eyler. Omurgamız olan SİYAH Birliği web sayfasında yapılacak anket ile isim belirlenir. Tek bir tahıl tanesi fayda sağlamış her gönül adaşımın, bu isimde hakkı olacaktır.
Birbirinden değerli rakiplerimize başarılar dilerim, Tabi ki de maç bizim olmak kaydı ile.

Saygı ve Sevgilerimle.

Dede linkide koysan güzel olacak :)

yusfur
12-03-2016, 00:03
[ı]başarılar dilerim siyah ailesi bu server kesmez ama hayırlısı diyelim :)[/ı]

Hakkı nerelerdesin.
Siyahları anca sen kurtarırsın ama avukat olarak http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon6.png

Nicholai Hel
12-03-2016, 08:48
S4 de bir siyah oyuncusu olarak gerçekten çok güzel bir haber bu.
yeni ismiyle oynayacak bu kadroya başarılar diliyorum.

black süvari
12-03-2016, 09:23

Saygı ve Sevgilerimle.

Necdet abi selamlar Siyah siniz yani :-)

Siyah'i oyunculara goz kirpip ismimiz kirmizi olabilir diyorsunuz :-)

Abi meden direk Siyah ismini kullanmiyorsunuz ? Bu isim kullanilsa guzel olmaz mi ? Madem omurga Siyah diyorsun :-/

Ne bilim yaaa bana anlamsiz geldi.

Polimik yaratmak degil amacim sakin yanlis anlamayin. Keyifli oyunlar dilerim.

qermeçli
12-03-2016, 11:09
Hakkı nerelerdesin.
Siyahları anca sen kurtarırsın ama avukat olarak http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon6.pngAbi nasılsın bırakamadın şu oyunu :)Ben protestoya devam ediyorum :confused:)İhtiyaç olursa neden olmasın :cool:

Sinanhoca
12-03-2016, 11:25

Saygı ve Sevgilerimle.

Dede ne derse o...

yusfur
12-03-2016, 11:40
Abi nasılsın bırakamadın şu oyunu :)Ben protestoya devam ediyorum :confused:)İhtiyaç olursa neden olmasın :cool:

bende çakma siyahlar yüzünden protestoya devam ediyorum.

TIRSINULAN
12-03-2016, 11:47
eskiklerden kim kaldı zaman hızlı geçiyor 2006 dan bugüne

TIRSINULAN
12-03-2016, 11:48
Başarılar herkeze

qermeçli
12-03-2016, 12:53
bende çakma siyahlar yüzünden protestoya devam ediyorum.
yeter abi bu kadar başlayalım istersen :)

BySONOSMANLİ
12-03-2016, 13:08
Necdet abi selamlar Siyah siniz yani :-)

Siyah'i oyunculara goz kirpip ismimiz kirmizi olabilir diyorsunuz :-)

Abi meden direk Siyah ismini kullanmiyorsunuz ? Bu isim kullanilsa guzel olmaz mi ? Madem omurga Siyah diyorsun :-/

Ne bilim yaaa bana anlamsiz geldi.

Polimik yaratmak degil amacim sakin yanlis anlamayin. Keyifli oyunlar dilerim.

Necdet abi mesajını görmesi ve cevap vermesi uzun sürebilir ama ben birinci ağızdan ufak da olsa cevaplayayim,

Su anda ekipte. Siyah, kurt yada başka birsey olunmuyor,
Amacımız öncelikle bir BİRLİK olabilmek,

Simdi necdet abi kurt olalım dese , sinan abi hayır demez,
Sinan abi siyah olalım dese , necdet abide buna hayır demez,
Ama sonuçta iki büyük birliğin geçmişten gelen oyuncularının da karşılıklı olarak birlik isimlerinde bir vefasi var,
Ve bir taraf değilde, iki tarafın karşılıklı vefalarindan ödün vermesi daha adil bir seçim,
Birlik demek bir tamamlanmış yapıt demek bizce,
Bunun omuriliği siyah ekibi ise, beynide dede necdettir,
Bizlerde el ayakları tamamlayıp vücudu tamamlamaliyiz,

Umarım cevap anlaşılır olmuştur...

Birisi_
12-03-2016, 13:13
Necdet abi mesajını görmesi ve cevap vermesi uzun sürebilir ama ben birinci ağızdan ufak da olsa cevaplayayim,

Ama sonuçta iki büyük birliğin geçmişten gelen oyuncularının da karşılıklı olarak birlik isimlerinde bir vefasi var,
Ve bir taraf değilde, iki tarafın karşılıklı vefalarindan ödün vermesi daha adil bir seçim,

Forever siyah kurt :) Küçük bir sıfat tamlaması işinizi görür.:):)

black süvari
12-03-2016, 13:13

Ben merak etmistim sadece hep Siyah yazinca o zaman iki farkli olusim tek cati gibimi ustad

BySONOSMANLİ
12-03-2016, 13:19
Ben merak etmistim sadece hep Siyah yazinca o zaman iki farkli olusim tek cati gibimi ustad

Evet,
Bunun nedenine gelirsek,
Bir araya gelen oyuncuların hemen hemen çoğu eski versiyona alışık,
Simdi travianda sistemde insanlarda değişmiştir,
Bizde bu sisteme yeni bir oluşumla dönüş yapalım dedik,
Ve madem yeni sistem yeni oluşum. İsimde yeni olsun
Hatta çoğumuz yeni oyuncu adları ile oynuyacagiz,
Benim oyuncu adim sonosmanli olacak ( necdet abinin secimi :) )
Sunuda belirteyim,
Bu oluşum s2 de ilk adim olarak baslicsk, hepimiz oyuna dönmüş bulunuyoruz, d2 de oyuncuların kenetlenme sini ve alışmasını sağlamak öncelik amaç, bundan sonraki yıllar devam edilecektir artik..
İleriye yönelik bir oluşumdur..

black süvari
12-03-2016, 13:27
Evet,
Bunun nedenine gelirsek,
Bir araya gelen oyuncuların hemen hemen çoğu eski versiyona alışık,
Simdi travianda sistemde insanlarda değişmiştir,
Bizde bu sisteme yeni bir oluşumla dönüş yapalım dedik,
Ve madem yeni sistem yeni oluşum. İsimde yeni olsun
Hatta çoğumuz yeni oyuncu adları ile oynuyacagiz,
Benim oyuncu adim sonosmanli olacak ( necdet abinin secimi :) )
Sunuda belirteyim,
Bu oluşum s2 de ilk adim olarak baslicsk, hepimiz oyuna dönmüş bulunuyoruz, d2 de oyuncuların kenetlenme sini ve alışmasını sağlamak öncelik amaç, bundan sonraki yıllar devam edilecektir artik..
İleriye yönelik bir oluşumdur..

Isallah dusundugunuz gibi uzun soluklu bir yapi olur kaliteli ekiplerle oynamak her zaman zevklidir

Bang Bang
12-03-2016, 19:42
aklımda delı sorular dedenın bıze dedıklerı havada askıda kalmıs oldu bakalım bu acıklama neler getırıcek yanında

BySONOSMANLİ
13-03-2016, 13:53
aklımda delı sorular dedenın bıze dedıklerı havada askıda kalmıs oldu bakalım bu acıklama neler getırıcek yanında

Size dede kişisel olarak ne dedi de beklentilerinizin dışında bir karar gördünüz ,

biz yapmış oldugumuz bu yenı oluşumu kişilerin beklentilerine göre degli, butun ekıbın, en kucuk köyünden en büyük köyüne kadar eşit haklarda zevkini ve vermiş oldugu maddı manevi yatırımın karsılıgını oyundan tad alarak server sonunu getirmesi icin ortak düşüncelerle yürüyoruz ,

Necdet abi zaten , bi karar almış ise, bunu bizlerlee istişare etmiştir almıştır , su andada bi degişiklik yok olmazda zaten ,

Babylon
13-03-2016, 14:07
Selaminaleykum..

Bu yeni server ve yeni olusumlar herkes icin hayirli olur insallah.
Sinan abimiz ne diyorsa onu yapmak bizim gorevimizdir. Bizde buradayiz.. Gozdagi vermek gibi olmasin ama ortalik karisacak vaziyet alin :)

MaLiK
13-03-2016, 15:17
Selaminaleykum..

Bu yeni server ve yeni olusumlar herkes icin hayirli olur insallah.
Sinan abimiz ne diyorsa onu yapmak bizim gorevimizdir. Bizde buradayiz.. Gozdagi vermek gibi olmasin ama ortalik karisacak vaziyet alin :)

20 gün kalkmadan başındayız zaten abi :)

Babylon
13-03-2016, 15:26
20 gün kalkmadan başındayız zaten abi :)

Oooo kral sende varsan tamamdir :) arayacagim seni bu aralar ayik ol :)

MaLiK
13-03-2016, 15:28
Oooo kral sende varsan tamamdir :) arayacagim seni bu aralar ayik ol :)

ara abi evdeyim artık dün gece halısahada sag ayak bilegim döndü çatlak felan warmış yatıştayız hesaba yaradı resmen :D

BySONOSMANLİ
13-03-2016, 15:53
Reco cok geçmiş olsun abim ,

MaLiK
13-03-2016, 16:13
Reco cok geçmiş olsun abim ,

eywallah adem abi baştacısın :)

aHMET.
13-03-2016, 19:30
Yine Hüsran

Manidar olmuş Hayrettin abi :)

N2mi7LeR
14-03-2016, 03:23
Merhaba,

Üstat bölge olarak -/+ ya yerleşiyorsunuz galiba doğru mu? Ona göre hesap açıcam bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler..

BySONOSMANLİ
14-03-2016, 06:53
evet kuzeybatı bolgesı -/+

N2mi7LeR
14-03-2016, 07:57
evet kuzeybatı bolgesı -/+
Teşekkürler dostum sağol

yusfur
14-03-2016, 09:21
Manidar olmuş Hayrettin abi :)

içlerindeki troller le sizlere (AK47) yapılan olayları örtbas etmekle bir yere varılmaz.
o troller yine aynı hareketleri yapaçaklar.yinede sessiz kalaçaklar.

Sinanhoca
14-03-2016, 09:55
her kişi kendi hesabını korumakla mükelleftir.
yıllardır aynı şeyleri yazıp çiziyoruz. ama galiba anlatamıyoruz.
o diğerine şifresini vermiş, bu ona temsil atmış, biri diğerini mıncıklamış.
ondan sonra çıkalım topu siyah yönetimine atalım...

işiniz ne bulun. kim, kimi mıncıkladı?
bizim işimiz bunları bulmak zaten.

bu arada bu olayları çözmek için elimizde de sınırsız imkan var. hemen açayım admin panelini, ip adreslerini kontrol edeyim. ondan sonra kim kimin hesabına girmiş çıkmış hepsini tespit edeyim. bulayım sorumluları. cezalandırayım. birlikten atayım. hatta hızımı alamayıp gidip adamı iki de döweyim.

anladığım kadarı ile bugüne kadar yaptıklarımız, kudretimizin sınırsız olduğuna dair bir imaj yaratmış travian toplumunda. inanmayacaksınız ama benim de kudretimin bir sınırı var. mesela hesaplara kimlerin girip çıkabildiğine dair kesin veriler elde edemiyorum. geceleri istihareye yattığımda bu tip sorularıma da cevap alamıyorum. bunları yapamadığım için siyah oluşumunun başından da çekilmiş bulunuyorum.

bazıları "neden" diye sormuş. neden bırakıyorsunuz siyah ismini ve yönetimini.
cevap açık. "bıktık".
ewet, sizin bu yaptıklarınız beni-bizi bıktırdı...

ayşe, fatmanın köyünü reislemiş. yetiş sinanhoca...
ali, ahmetin multisini yağmalıyormuş. sen hallet sinanhoca...
onun wahası bunun merkezini görüyormuş. çöz sinanhoca...
biri diğerinin hesabını hacklemiş. bul sinanhoca...

görme sinanhoca, duyma sinanhoca, konuşma sinanhoca...

yeter...

en fazla yıpratan da nedir biliyormusunuz, yıllardır tanıdığımız, yakın gördüğümüz, abi dediğimiz, hiçbir lafını ikiletmediğimiz, hürmet gösterdiğimiz insanların yeni tanıştıkları iki tane çocuğun lafı ile forum sayfalarından sürekli iğnelemeye çalışması.
bu mudur yani şimdi bizim hakkettiğimiz tavırlar.

ben bunca yıldır verdiğim emeklerin karşılığının bu olmadığını düşünüyorum. şu ana kadar da hiçbirşey yazmamaya çalıştım bu konu ile ilgili. ama dün başımıza gelenlerin moral bozukluğu içinde, belki kafamız dağılır diye düşünerek kendimizi attığımız forum sayfalarında yine iğneleyici mesajları görünce iş çığırından çıktı.
neyse yine de bu satırların kimseyi incitmek amacı ile yazılmadığını belirtmeliyim. amaç sizi kırmak değil, sadece ne kadar kırıldığımızı anlatabilmek. kimse kusura bakmasın lütfen...

disLocatePOVA
14-03-2016, 10:07
her kişi kendi hesabını korumakla mükelleftir.
yıllardır aynı şeyleri yazıp çiziyoruz. ama galiba anlatamıyoruz.
o diğerine şifresini vermiş, bu ona temsil atmış, biri diğerini mıncıklamış.
ondan sonra çıkalım topu siyah yönetimine atalım...

işiniz ne bulun. kim, kimi mıncıkladı?
bizim işimiz bunları bulmak zaten.

bu arada bu olayları çözmek için elimizde de sınırsız imkan var. hemen açayım admin panelini, ip adreslerini kontrol edeyim. ondan sonra kim kimin hesabına girmiş çıkmış hepsini tespit edeyim. bulayım sorumluları. cezalandırayım. birlikten atayım. hatta hızımı alamayıp gidip adamı iki de döweyim.

anladığım kadarı ile bugüne kadar yaptıklarımız, kudretimizin sınırsız olduğuna dair bir imaj yaratmış travian toplumunda. inanmayacaksınız ama benim de kudretimin bir sınırı var. mesela hesaplara kimlerin girip çıkabildiğine dair kesin veriler elde edemiyorum. geceleri istihareye yattığımda bu tip sorularıma da cevap alamıyorum. bunları yapamadığım için siyah oluşumunun başından da çekilmiş bulunuyorum.

bazıları "neden" diye sormuş. neden bırakıyorsunuz siyah ismini ve yönetimini.
cevap açık. "bıktık".
ewet, sizin bu yaptıklarınız beni-bizi bıktırdı...

ayşe, fatmanın köyünü reislemiş. yetiş sinanhoca...
ali, ahmetin multisini yağmalıyormuş. sen hallet sinanhoca...
onun wahası bunun merkezini görüyormuş. çöz sinanhoca...
biri diğerinin hesabını hacklemiş. bul sinanhoca...

görme sinanhoca, duyma sinanhoca, konuşma sinanhoca...

yeter...

en fazla yıpratan da nedir biliyormusunuz, yıllardır tanıdığımız, yakın gördüğümüz, abi dediğimiz, hiçbir lafını ikiletmediğimiz, hürmet gösterdiğimiz insanların yeni tanıştıkları iki tane çocuğun lafı ile forum sayfalarından sürekli iğnelemeye çalışması.

ben bunca yıldır verdiğim emeklerin karşılığının bu olmadığını düşünüyorum. şu ana kadar da hiçbirşey yazmamaya çalıştım bu konu ile ilgili. ama dün başımıza gelenlerin moral bozukluğu içinde, belki kafamız dağılır diye düşünerek kendimizi attığımız forum sayfalarında yine iğneleyici mesajları görünce iş çığırından çıktı.
neyse yine de bu satırların kimseyi incitmek amacı ile yazılmadığını belirtmeliyim. amaç sizi kırmak değil, sadece ne kadar kırıldığımızı anlatabilmek. kimse kusura bakmasın lütfen...

Abi özel mesaj kutunu boşaltırmısın ?

yusfur
14-03-2016, 10:40
sinan hocam müsait olduğunda tlf görüşelim

DEDE NE DERSE O
14-03-2016, 11:11
Kuzeybatıdan SİYAH bir ordu geçecek ve unutulmasın ki DEDE NE DERSE O olacak...

N2mi7LeR
14-03-2016, 13:20
Kuzeybatıdan SİYAH bir ordu geçecek ve unutulmasın ki DEDE NE DERSE O olacak...

Yani birliğin adı SİYAH mı ?

----GB----
14-03-2016, 13:44
selam ustalarım kolay gelsin marka birliklerinden 20 kişi geleceğini duydum onlarla iletişimdeyim eğer gelmezler sizin bölgedeyiz emin olun

MaLiK
14-03-2016, 13:47
Yani birliğin adı SİYAH mı ?

Yok üstadım siyah anka kurt gezegen ekıblerınden karma bir ekib olacagı için birlik ismi daha belirlenmedi ama bölge olarak - + bölgesi ..

hopalı08
14-03-2016, 13:49
Yok üstadım siyah anka kurt gezegen ekıblerınden karma bir ekib olacagı için birlik ismi daha belirlenmedi ama bölge olarak - + bölgesi ..

Sana özel asker basıp sana yollayacam abi :D

MaLiK
14-03-2016, 13:49
Sana özel asker basıp sana yollayacam abi :D

Kendi kendımızımı yıkacagız ugur :D

hopalı08
14-03-2016, 13:50
Kendi kendımızımı yıkacagız ugur :D

Arada antreman da yapmak lazım dimi abi :D

MaLiK
14-03-2016, 13:51
Arada antreman da yapmak lazım dimi abi :D

o işleri hallettınmı ;) :rolleyes:

hopalı08
14-03-2016, 13:53
o işleri hallettınmı ;) :rolleyes:

Ne halledecem abi 150/150e gidip yata yata asker basacam :D Sınır da kim uğraşacak oraya saldır orayı savun filan ben uzaklarda köyümü kurar askeri basar yatarım :D

----GB----
14-03-2016, 13:54
Ne halledecem abi 150/150e gidip yata yata asker basacam :D Sınır da kim uğraşacak oraya saldır orayı savun filan ben uzaklarda köyümü kurar askeri basar yatarım :D
başkan benim 3xte ve s3te yaptığım gibi yapacaksın demek ki amma velakin birilerine hesap açtır dibine köy atsınlar:):)
natar olurlarsa iki şekilde karlı çıkarsın:)

hopalı08
14-03-2016, 13:57
başkan benim 3xte ve s3te yaptığım gibi yapacaksın demek ki amma velakin birilerine hesap açtır dibine köy atsınlar:):)
natar olurlarsa iki şekilde karlı çıkarsın:)

:D eyvallah hocam sağolasın fikrin için.. Şakasına takılıyom recai abiye ya sınır da açacaz derse sınıra uzağa derse uzağa durumlara bakacaz artık

----GB----
14-03-2016, 13:59
hayırlısı başkan bakalım bizim ortaklarla konuşuyorum açalım derlerse ordayız işallah
geçen server biz kartalll11 ve classiiik hesaplarındaydık Karadeniz olarak wowu güç bela kurdu arkadaşlar

hopalı08
14-03-2016, 14:09
hayırlısı başkan bakalım bizim ortaklarla konuşuyorum açalım derlerse ordayız işallah
geçen server biz kartalll11 ve classiiik hesaplarındaydık Karadeniz olarak wowu güç bela kurdu arkadaşlar

S9 da ki classik hesabıyla bir alaka var mı hocam?

----GB----
14-03-2016, 14:13
oyun başında ve biraz bakmıştım şimdi ne durumda arkadaşlar bilmiyoruz

hopalı08
14-03-2016, 14:18
oyun başında ve biraz bakmıştım şimdi ne durumda arkadaşlar bilmiyoruz

Arkadaşlar bakıyor simdiler de :)

aHMET.
14-03-2016, 17:52

Demek ki yeni tanıdığı o 2 çocuk sizin yıllardır veremediğiniz güven, dürüstlük,samimiyeti vs. sizden daha iyi bir şekilde vermiş ki şuan ki konuma gelinmiş.Gerçi burda bana laf düşmez büyüğümün yanında ama yine de kendi dilimin döndüğünce iki kelam edeyim dedim.
Saygılar Sevgiler ,

Ahmet

tatarsoba
15-03-2016, 01:04

sende gruba dahil olacanmı reco :D

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 07:46
Demek ki yeni tanıdığı o 2 çocuk sizin yıllardır veremediğiniz güven, dürüstlük,samimiyeti vs. sizden daha iyi bir şekilde vermiş ki şuan ki konuma gelinmiş.Gerçi burda bana laf düşmez büyüğümün yanında ama yine de kendi dilimin döndüğünce iki kelam edeyim dedim.
Saygılar Sevgiler ,

Ahmet

Yeniler her zzaman insana cazip gelmiştir ama bal eski petekten yenir ,

Bizimle yılalrdır sırtsırta omuz omuza oyun oynayıpta daha sonradan bir başkasının kendısıne icik icik demesiyle çamura yatan kışıler zaten eksik kalsın,

Kendilerine icik icik diyenlerle devam etsinler yola , muhum olan ıyı gundede kotu gundede kenetlenmeyı bozmamak

sessizce
15-03-2016, 12:09
Merhaba,

Ben inanıyorumki en dogru kararı aldınız hocam ve favori olarakda sizleri görüyorum gün geçtikce ilerlicek bir oluşuma imza atıcanızı inanıyorum başarılarınız devamını dilerim isabetli bir karar oldugunu düşünüyorum sözlerinizdeki gibi traviana yeni güzel güclü bir ekipin temeli atılıcana inanıyorum ve böyle oluşumlarada travian türkiyenin ihtiyaçı var umarım başarırsınız...

MaLiK
15-03-2016, 12:39
sende gruba dahil olacanmı reco :D

Canın cekti heralde abi :D

Babylon
15-03-2016, 13:09
Hocamin yazdigi mesaj halledildi mesajdan kimse kendine pay cikarmasin. Yeni olusum oyun tarzimizi rahatca ortaya koymamizi saglayacak.

yusfur
15-03-2016, 13:25

Bizimle yılalrdır sırtsırta omuz omuza oyun oynayıpta daha sonradan bir başkasının kendısıne icik icik demesiyle çamura yatan kışıler zaten eksik kalsın,

Kendilerine icik icik diyenlerle devam etsinler yola , muhum olan ıyı gundede kotu gundede kenetlenmeyı bozmamak

05.03.2016 açılmış trol hesapsın
istersen gerçek nick yaz ona göre sana cevap vereyim

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 13:47
Ya değilsem

MaLiK
15-03-2016, 13:48
Hocamin yazdigi mesaj halledildi mesajdan kimse kendine pay cikarmasin. Yeni olusum oyun tarzimizi rahatca ortaya koymamizi saglayacak.

Nasıl bir tarz bu abi :D

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 13:53
Recai bi dkka konuyu hic dagitmayalim,
Yusfur arkadaş bir iddia attı bu iddasinin gerçekliğini bekliyoruz,
Yoksada kendine yakışan ne ise onu yapmasını beklicez...

anti-yıldırım
15-03-2016, 14:03
Sana kimsin diye sordu arkadaş onunla ilgili birşeyler yaZdın kim olduğunu belirtmen gerek ha tanışmıyorsanız da yorum yapmaman gerek Hakkında

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 14:05
Bizi bilen bilir...
Bilmeyen kendi gibi bilir...

MaLiK
15-03-2016, 14:07

Adem abi ortamın gerilmemesi için araya laf soktukta iyi yakaldın :)

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 14:12
Bizi bilen bilir...
Bilmeyen kendi gibi bilir...

MaLiK
15-03-2016, 14:18
yok abim onemı yok ama arkadas benı tanımıyor , bende onu tanımıyorumdur ama eskıden belkı denk geldik yada gelmedık ,

seneler sonra oyuna donup yenı uyelık acınca cakma hesapmı olunuyor anlamadımkı ,

Adem abi bence sende hiç uzatma yarın zaten baya tantana olacak :)

Sinanhoca
15-03-2016, 16:34
Ben inanıyorumki en dogru kararı aldınız hocam ve favori olarakda sizleri görüyorum gün geçtikce ilerlicek bir oluşuma imza atıcanızı inanıyorum başarılarınız devamını dilerim isabetli bir karar oldugunu düşünüyorum sözlerinizdeki gibi traviana yeni güzel güclü bir ekipin temeli atılıcana inanıyorum ve böyle oluşumlarada travian türkiyenin ihtiyaçı var umarım başarırsınız...

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim dostum

Sinanhoca
15-03-2016, 16:40

Ademcim, bu konuyu uzatmaya gerek yok.
ben kimi muhatap alacağımı ya da almayacağımı iyi bilirim.

bu arada Yusfur adı ile foruma yazan bizim kıymetli abilerimizden birisidir. Hayrettin abiye saygıda kusur etmeyelim lütfen. bazen herkesin arasında anlaşmazlıklar olabilir. herkesin muhatap alınmasına ya da konunun büyütülmesine gerek yok. konu bugün muhatabı ile halledildi zaten...

yusfur
15-03-2016, 16:49
...........................................

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 17:08
Bizi bilen bilir.
Bilmeyen kendi gibi bilir....

Sinanhoca
15-03-2016, 17:18
Sinan abi simdi tam anlamadım ,
Yusfura ben saygısızlık mi etmişim...

saygısızlık ettin demedim adem
baktım yazışmanın gidişatı iyi değil, o nedenle yazdım.

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 17:24
Bizi bilen bilir
Bilmeyen , kendi gibi bilir...

yusfur
15-03-2016, 18:19
.................................................. ......

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 18:26
Bak abi,
Önce karşıdaki kişiyi tanımak , kim olduğunu bilmek lazim ,
Sen Adem'leri karistirmissin...

Konu kapanmıştır....

tatarsoba
15-03-2016, 19:44
Canın cekti heralde abi :D

grupta sen olursunda benim canım çekmezmi kardeşim bizim başımız kelmi :D

coat-ill
15-03-2016, 21:14
oyun başlamadan ortalık karışmış yine :)

zerova
15-03-2016, 21:20
malikcimmm nerelerdesin özledim seni yaw :) bizi davet etmek yok mu

qermeçli
15-03-2016, 21:38
Abi darbeyi yapmışsın ama yine olmamış birşeyler eksik gibi tabi dede sen değilsen 😀O kadar yaşlı değilsindir diye düşünüyorum 😀

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 21:41

yaw hıc sorma kanka benı baskası ıle karıstırmıs ,

coat-ill
15-03-2016, 21:43
Abi darbeyi yapmışsın ama yine olmamış birşeyler eksik gibi tabi dede sen değilsen 😀O kadar yaşlı değilsindir diye düşünüyorum 😀

sinan al başkanlık senin olsun dedi ama yanaşmadım, ben kanlı darbe adamıyım turuncu devrimle işim olmaz, bu server çiflik kurucam savaş mavaş yok :)

qermeçli
15-03-2016, 21:46
sinan al başkanlık senin olsun dedi ama yanaşmadım, ben kanlı darbe adamıyım turuncu devrimle işim olmaz, bu server çiflik kurucam savaş mavaş yok :)
Savaş yoksa ben de geliyim bari ��

coat-ill
15-03-2016, 21:46
yaw hıc sorma kanka benı baskası ıle karıstırmıs ,

olur arada böyle şeyler, sıkıntı yapmamak gerek

coat-ill
15-03-2016, 21:47
Savaş yoksa ben de geliyim bari ��

gel benim hesaba serverı seviştirelim :)

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 21:48
olur arada böyle şeyler, sıkıntı yapmamak gerek

bız senle 2007 demı ne tanısmıstık sımdı fark ettım form uyelıgın 2015, sendemı trollsun :p

musaıt olunca konusalım

coat-ill
15-03-2016, 21:50
bız senle 2007 demı ne tanısmıstık sımdı fark ettım form uyelıgın 2015, sendemı trollsun :p

musaıt olunca konusalım

yeni modlar eski modları banlar modasına uydular, bizde nasibimizi aldık,
9 senemi olmuş seni tanıyalı, lanet olsun tanıdığım güne :)

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 21:52
yeni modlar eski modları banlar modasına uydular, bizde nasibimizi aldık,
9 senemi olmuş seni tanıyalı, lanet olsun tanıdığım güne :)

benı neden banlamıyorlar :D

olmus la :p galiba benım ozamanlar cocugum yoktu, sımdı buyuk oglan okula gıdıyor :D

qermeçli
15-03-2016, 21:53
gel benim hesaba serverı seviştirelim :)
Tam benlik :pTeklif o kadar cazip ki reddedemeyeceğim :)

coat-ill
15-03-2016, 21:56
Tam benlik :pTeklif o kadar cazip ki reddedemeyeceğim :)

yarın atayım şifreyi sana, aklı başında bir ortağım olsun artık bıktım yasinden :)

coat-ill
15-03-2016, 21:59
benı neden banlamıyorlar :D

olmus la :p galiba benım ozamanlar cocugum yoktu, sımdı buyuk oglan okula gıdıyor :D

seni seviyorlar benden nefret ediyorlar,
ne yapalım herkese kendimizi sevdiremiyoruz maalesef.

BySONOSMANLİ
15-03-2016, 22:21
seni seviyorlar benden nefret ediyorlar,
ne yapalım herkese kendimizi sevdiremiyoruz maalesef.

sen sevilmeyecek adammısın şeket topagım :p

anti-yıldırım
18-03-2016, 12:59
Eski siyah Ekibinden çok az kişi var isimleri mi değişik yoksa ?

MaLiK
18-03-2016, 13:02
Eski siyah Ekibinden çok az kişi var isimleri mi değişik yoksa ?

Hemen hemen hepsi burda usta

KUZEY-Albatros
18-03-2016, 13:29
bol savaşlı ve eğlenceli zevk alabileceğimiz bir server olması dileğiyle herkese başarılar dilerim..

dip:pis zencilere hassaten selam ederim:) ortağım herkesten ve her şeyden ayrı tabi:):):)

Babylon
18-03-2016, 15:02
Eyvallah yasin abi cok yavas kaldik cookkk :)

tokmaklayan
18-03-2016, 15:16
s.a arkadaşlar

Skid Row
18-03-2016, 15:29
s.a arkadaşlar
as kardeşim.

tokmaklayan
18-03-2016, 18:49

naber recai :) imzanı sevdim

MaLiK
18-03-2016, 19:03
naber recai :) imzanı sevdim

Çok şükür hüseyin abi iyiyim sen nasılsın :)

tokmaklayan
18-03-2016, 19:12
Çok şükür hüseyin abi iyiyim sen nasılsın :)

iyi bende bulaştık yine :D

MaLiK
18-03-2016, 19:13
iyi bende bulaştık yine :D

s2 de warmısın abi :)

tokmaklayan
18-03-2016, 20:02
s2 de warmısın abi :)

evet varım

coat-ill
18-03-2016, 20:22
bol savaşlı ve eğlenceli zevk alabileceğimiz bir server olması dileğiyle herkese başarılar dilerim..

dip:pis zencilere hassaten selam ederim:) ortağım herkesten ve her şeyden ayrı tabi:):):)

vay ortak serverda durumlar nasıl
sarışın-esmer oranı nedir? :)

MaLiK
18-03-2016, 21:02
evet varım

Ne taraftasın abi ?

Bang Bang
18-03-2016, 21:07
Ne taraftasın abi ?
recai grıde kalda sevıselım senle ;)

tokmaklayan
18-03-2016, 21:07
Ne taraftasın abi ?

olum sorup duracağına bak :D

MaLiK
18-03-2016, 21:11
olum sorup duracağına bak :D

Doğru karar abi :D

anti-yıldırım
18-03-2016, 21:38
Tamam hocam o Zaman baktım da aklımda kalanlara bulamadım Kralkano kımbo Jumper Escape falan :)

KUZEY-Albatros
18-03-2016, 22:36
vay ortak serverda durumlar nasıl
sarışın-esmer oranı nedir? :)

sarışın az diyolar:)
çakmalar la idare edecez gibi:)

tokmaklayan
19-03-2016, 15:16
http://ts2.travian.com.tr/img/x.gif
‎â€*â€*1‬×‬‎ Gladyatör Miğferi
20
202925
0:30:29
çok az gümüş

bune lann :D :D :D

Maskeli SÜVARİ
19-03-2016, 15:49
20
202925
çok az gümüş

Paranın gücü adına .Şu fakır öğrenciye çıkmaz da şu item kime çıkar beeaa:(:(

black süvari
19-03-2016, 16:58

Onca yıllık tiravian hayatımda hep tırt hep tırt çıktı , ha milli piyango ha gladyatör miğferi :/

DEMİRDEN
19-03-2016, 19:06

Istesende sana cikmaz muhtemelen gumus transferi :)

MaLiK
19-03-2016, 19:35
20
202925
çok az gümüş

Ayak yapma huseyın abi senın werdıgını herkes biliyor :D

tokmaklayan
19-03-2016, 19:56
Ayak yapma huseyın abi senın werdıgını herkes biliyor :D

hee ben verdim ama kafaya takmadım süs olsun die aldım :D :D

anti-yıldırım
19-03-2016, 23:29
Raid grubunuz var mı ?

BySONOSMANLİ
20-03-2016, 09:58
Grup kolay zatende milllet ikinci köy kargaşasında )

coat-ill
20-03-2016, 10:55
Raid grubunuz var mı ?

gruba karşıyız biz :)

KUZEY-Albatros
20-03-2016, 16:35
gruba karşıyız biz :)

öyle deme ortak:)

BySONOSMANLİ
25-03-2016, 16:14
heeee noldi :D

kuzuların sessizligimi bu nedır

MaLiK
25-03-2016, 17:15
heeee noldi :D

kuzuların sessizligimi bu nedır

Millet 2.köy derdınde halen abi 2 rapor koydunmu çoşar burası :)

_çığrı_
25-03-2016, 21:17
Merhaba,

Sinan abi başarılar dilerim size. Umarım başarılı bir şekilde oyunu kazanırsınız. DESTAN ailesi olarak gönlümüz her daim sizinle..

iyi oyunlar

coat-ill
29-03-2016, 17:10
zenciler server değiştirdi iyice sessizleşti :)

TırTıl
29-03-2016, 17:18
kotan hesabını biz geliştirdik hammadde attık yıktırmadık natara:) eleman dede necdet e vermiş hesabı. ben böyle işe ne diyim şimdi:)