PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kings birliği

keser Sapı
02-03-2016, 13:43
2015 KİNGS BİRLİĞİ EKİBİ olarak bu yılda serverdeki yerimizi alacağız.

bölgemiz hakkında gerekli açıklamayı yakın zamanda yapacağız.

şimdiden zevkli bir server olması dileği ile.

black süvari
02-03-2016, 17:00

Hayırlısı olsun Keser Sapı :/ tutuyorum kendimi tutuyorum ve koyveriyorum ahahahahahahahah :D Nick orjinal ahahaha

keser Sapı
02-03-2016, 17:06
sen gülmeye devam et buradan ne dersek boş oyunda göruşürüz.

black süvari
02-03-2016, 18:05

Abi kizma hemen :-( biz bir garip emekciyiz Kings bizi ezer gecer zaten :-( amacimiz eglenmek

Nick hosuma gitti o yuzden yazdim :-(

Alinma lutfen , kizma , kiyma bize. Belkim oyunda ittifak veya alt birlik oluruz size :-(

Maskeli SÜVARİ
02-03-2016, 20:38

Hoşgeldiniz , zevkli bir server olması dileği ile :)

Jİ SUNG PARK
02-03-2016, 21:30

Bol şanslar güzel bir oyun dünyası olması dileklerimle.

Maskeli SÜVARİ
03-03-2016, 00:05

Hocam KiNgs birliği kimlerden oluşur
Yeni bi isim halinde karma bi ekipmisiniz ?

xesow
03-03-2016, 02:54

Oyun baslar baslamaz bu arkadasın koordınatı sana bıldırıcem benden sana ıyı nıyet gostergesı olsun buda.

black süvari
03-03-2016, 09:41
Oyun baslar baslamaz bu arkadasın koordınatı sana bıldırıcem benden sana ıyı nıyet gostergesı olsun buda.

Vayyyyyy :cool: içimizdeki hain !!! Bittin len sen !

keser Sapı
03-03-2016, 14:16
Hocam KiNgs birliği kimlerden oluşur
Yeni bi isim halinde karma bi ekipmisiniz ?

2015 s2 serverinde KİNGS ismi ile oyun oynamış bir birliğiz ve aynı ekip ile bu senede oynayacağız.

inşallah dediğin gibi zevkli bir server olur.

keser Sapı
03-03-2016, 14:26
Abi kizma hemen :-( biz bir garip emekciyiz Kings bizi ezer gecer zaten :-( amacimiz eglenmek

Nick hosuma gitti o yuzden yazdim :-(

Alinma lutfen , kizma , kiyma bize. Belkim oyunda ittifak veya alt birlik oluruz size :-(

nick dediğin gibi orjinal teşekkür ederim. diğer dediklerine gelince buradan atışma yapmak veya laf ebeliği yaparak değilde oyunu oynayarak bişeyler söylemeyi tercih ediyorum.

Maskeli SÜVARİ
03-03-2016, 15:05
2015 s2 serverinde KİNGS ismi ile oyun oynamış bir birliğiz ve aynı ekip ile bu senede oynayacağız.

inşallah dediğin gibi zevkli bir server olur.
Temennimiz o yönde.Güzel bir server bekliyoruz bizde.

FurkanBaba
03-03-2016, 16:10

.başarılar tüm ekiplere :)

AĞANIN_YER!
04-03-2016, 06:08
Inşallah geçen seneki gibi iyi bir server olur .. :)

keser Sapı
04-03-2016, 09:23
Inşallah geçen seneki gibi iyi bir server olur .. :)

sizleri görünce şimdiden zevkli olacağı notunu verdim zaten. Savaşın ve rekabetin bol olduğu bir server olması dileği ile başarılar diliyorum.

AĞANIN_YER!
04-03-2016, 13:07
sizleri görünce şimdiden zevkli olacağı notunu verdim zaten. Savaşın ve rekabetin bol olduğu bir server olması dileği ile başarılar diliyorum.
oyuncu nickin neydi senin benim theodarmus du geçen seene :)

keser Sapı
04-03-2016, 13:51
oyuncu nickin neydi senin benim theodarmus du geçen seene :)

kingsaint:)

Bang Bang
04-03-2016, 18:15

baskan sımdı servera yabancıyız da suan hangı bolge guclu gözukuyor ?

AĞANIN_YER!
04-03-2016, 19:57
kingsaint:)
vay eşsiz tahıl senden çalmıştım hatırlarsın beni theodarmus :)

keser Sapı
07-03-2016, 14:35
baskan sımdı servera yabancıyız da suan hangı bolge guclu gözukuyor ?

biraz geç cevap verdim kusura bakma hangi bölgenin güçlü olduğunun önemi yok bizim için biz oyunumuzu oynayacağız sadece biz bir avuç adamız hergelen bizi yıkar zaten:):)

adaletçi
09-03-2016, 22:30
Eski Mgv Ekibi de Yeni oyunda Kings birliğiyle beraberdir :) Bilgekağan

keser Sapı
10-03-2016, 09:08

Hoşgeldiniz bizi mutlu ettiniz inşallah bu server çok eğlenceli olacak. :)

El-BerrTMN
10-03-2016, 09:09

bölge verin üstad?

keser Sapı
10-03-2016, 12:15
bölge verin üstad?

şuan netleştırmedik ama %90 kuzeybatı bölgesi (-/+) olacak gibi tabi değişiklikte olabilir onu en kısa süre içerisinde netleştirecez.

anti-yıldırım
10-03-2016, 13:48
şuan netleştırmedik ama %90 kuzeybatı bölgesi (-/+) olacak gibi tabi değişiklikte olabilir onu en kısa süre içerisinde netleştirecez.
Herkes kuzaybatıya geliyo :))) başka bölge mi yok :)

MaLiK
10-03-2016, 13:58

Bizim orası baya bir güzel olacak gibi :)

keser Sapı
10-03-2016, 15:43

şuan en eğlenceli bölge bu bölge olacak o kesin

keser Sapı
10-03-2016, 15:46

biz oyuncu sayısı olarak dar bir kadro ile geldiğimiz için wow derdi olmayan savaşmayı benimseyen bir oyun oynayacağız bu bizim açımızdan bölgenin kalabalık olmasını dahada güzelleştiriyor

MaLiK
10-03-2016, 15:48
biz oyuncu sayısı olarak dar bir kadro ile geldiğimiz için wow derdi olmayan savaşmayı benimseyen bir oyun oynayacağız bu bizim açımızdan bölgenin kalabalık olmasını dahada güzelleştiriyor

Sizin için hayırlısı olsun hocam server gönlünüzce olsun :)

black süvari
10-03-2016, 15:49

Bir şey söylimmi samimiyetime inanıyorsan eğer. En güzelini yaparsınız. En sevdiğim oyun stili gerilladır vur kaç tuzak kur. Yok wowmuş filan fismanmış :) Gerisi hikaye

keser Sapı
10-03-2016, 16:12
Bir şey söylimmi samimiyetime inanıyorsan eğer. En güzelini yaparsınız. En sevdiğim oyun stili gerilladır vur kaç tuzak kur. Yok wowmuş filan fismanmış :) Gerisi hikaye

samimi her fikir ve düşünceye saygı duyarız tabiki. biz ekip olarak bu şekilde oynamayı severiz oyunun gidişatına göre gerekirse wow planları yapar ama yaptığımız planların arkasında durur 10 kişide kalsak uygulamaya çalışırız. ama asıl amaç asker kestırecem koy yıktıracam korkusu ile değil cesurca oynamayı seven arkadaşlardan kurulu bir ekibiz.

black süvari
10-03-2016, 16:18
samimi her fikir ve düşünceye saygı duyarız tabiki. biz ekip olarak bu şekilde oynamayı severiz oyunun gidişatına göre gerekirse wow planları yapar ama yaptığımız planların arkasında durur 10 kişide kalsak uygulamaya çalışırız. ama asıl amaç asker kestırecem koy yıktıracam korkusu ile değil cesurca oynamayı seven arkadaşlardan kurulu bir ekibiz.

İşallah güzel bir server olucak gibi şimdiden başarılar dilerim...

Razor&Dante
10-03-2016, 17:34
Kings ve Süvari birliklerine şimdiden başarılar :)

black süvari
10-03-2016, 19:53

Gıdıktan öptüm Muhi :cool:

keser Sapı
11-03-2016, 08:58

çok sağol muhittin siz yokmusunuz bu sene hayırdır

Maskeli SÜVARİ
11-03-2016, 09:02
Hemsomu biz alıyoruz:)
En sevdiğim Kötüçocuk:)

Zukerberg
11-03-2016, 11:27
Bende aranıza katılmak isterim :)

Razor&Dante
11-03-2016, 12:56

Karadeniz ekibi olarak eğer ekip adı altında Laz ekibinden bahsediyorsanız onları bilemem ama geçen seni bu isim için mücadele eden bi çok arkadaşım devam etmeyecek burada. s6 da ve s3 te devam etmeyi düşünüyoruz.

Gıdıktan öptüm Muhi :cool:

Huylanıyom ordan öpme :D

Nicholai Hel
13-03-2016, 16:45
Güzel bir server olması dileğiyle tüm ekiplere başarılar dileriz

keser Sapı
14-03-2016, 12:25
Güzel bir server olması dileğiyle tüm ekiplere başarılar dileriz

teşekkür ediyorum üsdadım hepimizin temennisi o yönde hepimiz eğlenmek yeni ve seviyeli dostluklar kurmak için burdayız sanırım.

keser Sapı
14-03-2016, 12:26
Bende aranıza katılmak isterim :)

bölgemiz kuzeybatı(-/+) katılmak isteyen oyunda bizi bulacaktır diye umuyorum

DEDE NE DERSE O
14-03-2016, 12:34
Hoş geldiniz o halde unutmayın ama DEDE NE DERSE O olur :)

keser Sapı
14-03-2016, 13:17
Hoş geldiniz o halde unutmayın ama DEDE NE DERSE O olur :)

Sizde hoşgeldiniz eğlencesi bol dostlukları baki bir oyun dileklerimizle
( bizde bir kişinin değil tüm ekibin sözü geçer DEDE :))

DEDE NE DERSE O
15-03-2016, 00:02
sizde hoşgeldiniz eğlencesi bol dostlukları baki bir oyun dileklerimizle
( bizde bir kişinin değil tüm ekibin sözü geçer dede :))

bizde bir kişinin sözü geçer. O bir kişi hepimizi temsil eder. Kararlar karışılıklı alınır ama son söz dede'nindir . Dede ben değilim üstad oyun başlayınca dede ben burdayım diyecek :) güzel dileklerin için teşekkür ediyorum :)

anti-yıldırım
15-03-2016, 00:16
bizde bir kişinin sözü geçer. O bir kişi hepimizi temsil eder. Kararlar karışılıklı alınır ama son söz dede'nindir . Dede ben değilim üstad oyun başlayınca dede ben burdayım diyecek :) güzel dileklerin için teşekkür ediyorum :)
Daha yeni bir oluşum bizde şöyle böyle derken biraz daha dikkatli olmak lazım ne ara öyle oldu daha başlamadan

Nicholai Hel
15-03-2016, 09:27
teşekkür ediyorum üsdadım hepimizin temennisi o yönde hepimiz eğlenmek yeni ve seviyeli dostluklar kurmak için burdayız sanırım.

aynen hepimiz buradayız gökhan hocam :D

Nicholai Hel
15-03-2016, 11:31

74 den 35 e
yüklenmeyin dedeye

keser Sapı
15-03-2016, 13:54
74 den 35 e
yüklenmeyin dedeye

bizim kimseye yüklendiğimiz yok kardeşim biz oyunun acemisiyiz kullanma klavuzu okuyarak oyun oynayanlardanız yani:)

Tahsıldaroğlu
22-03-2016, 01:40
Son oynadığım serverların tamamında gördüğüm birlik. 1 ay içinde yöneticiler dahil hesabı silmeye tenezzül etmeden oyundan ayrılıyorlar. Sebebini anlamış değilim. Var olan bir ekibi değerlendirememektir kanaatindeyim. Yönetimine daha profesyonel oyuncular atanırsa wowa oynayabilir aslına bakarsanız. Garip...

keser Sapı
22-03-2016, 17:37
Son oynadığım serverların tamamında gördüğüm birlik. 1 ay içinde yöneticiler dahil hesabı silmeye tenezzül etmeden oyundan ayrılıyorlar. Sebebini anlamış değilim. Var olan bir ekibi değerlendirememektir kanaatindeyim. Yönetimine daha profesyonel oyuncular atanırsa wowa oynayabilir aslına bakarsanız. Garip...

S 19 da sanırım aynı bölgedeydik seninle S19 tamamı ile bir saçmalık bence ben ve beraber oynadığım çoğu arkadaşıma saçma geldi ve o nedenlede 100 cü günlerde oyunu bıraktık. bu server dediğinide yapacağız yani yönetim değişik olacak bu serverde
Geçen server s2 serverinde WOW a oynamış 3 ekipten biride bizdik onuda belirtmek isterim sana ama karadeniz birliği kurdu bizden önce wowu

Tahsıldaroğlu
22-03-2016, 18:57
S 19 da sanırım aynı bölgedeydik seninle S19 tamamı ile bir saçmalık bence ben ve beraber oynadığım çoğu arkadaşıma saçma geldi ve o nedenlede 100 cü günlerde oyunu bıraktık. bu server dediğinide yapacağız yani yönetim değişik olacak bu serverde
Geçen server s2 serverinde WOW a oynamış 3 ekipten biride bizdik onuda belirtmek isterim sana ama karadeniz birliği kurdu bizden önce wowu

Orada da vardım, kullanıcı adım Raskoln'du. Tonymontana ile beraberdim erken yıkıldım. Wow'a oynadınız ama pek etkin değildiniz yine, pek savaşmadan sonu buldunuz gibi hatırlıyorum yanlış hatırlıyorsam affola.
Dediğim gibi, ekip var ama altınla oynayan, online süresi çok yüksek olan bi yönetim o ekibi kaldırır...
Başarılar diliyorum

keser Sapı
25-03-2016, 15:20
Orada da vardım, kullanıcı adım Raskoln'du. Tonymontana ile beraberdim erken yıkıldım. Wow'a oynadınız ama pek etkin değildiniz yine, pek savaşmadan sonu buldunuz gibi hatırlıyorum yanlış hatırlıyorsam affola.
Dediğim gibi, ekip var ama altınla oynayan, online süresi çok yüksek olan bi yönetim o ekibi kaldırır...
Başarılar diliyorum

doğru unutmuşum sizi biz yıkmıştık biz piranları bitirirken baya yorulduk o nedenle sonumuz zayıf kaldı bu sene inşallah biraz daha oturaklı olacak birlik deneyecez yine sonuna kadar şansımızı anlayacan