PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Altın Klup Açığı ''Gİderilmesi Gerekiyor

Çikita Muz
06-01-2010, 23:40
Siz yokken askerleriniz altin klupe üye iseniz her gelen saldirida kacirilmasi 2 altindir. yatmadan önce veya okula veya işe gitmeden önce asker kacirilsin sayisini 5 yaptiniz ve 10 altini gözden cikardiniz diyelim.

Bende sizin sürekli savastiginiz bir oyuncuyum, askerlerinizi yakalamak için sunu yapiyorum;

180 saniye araliklarla 5 kera fake atiyorum ve 6 incida askerlerinizi kesiyorum.Askerlerinizi kurtarmak için ayırdıgınız 10 altinda çöpe gidiyor.

Anladigim kadariyla sistem öyle, 1,5 saat okudum konuyu, sistem böyle degilmi? Bu aciga n yapabiliriz?

Bence fakelerde askerler köyden kacirilmasin ve 2 altinda gitmesin, fake oranida otomatik sistem tarafindan belirlensin.

sagokoliq
06-01-2010, 23:43
Kullanmamayı deneyin. Bu size sunulmuş birşey kullanıp kullanmamak elinizde. Eskiden böyle birşey yoktu, şimdide yok muş gibi davranın.

Çikita Muz
06-01-2010, 23:44
Kullanmamayı deneyin. Bu size sunulmuş birşey kullanıp kullanmamak elinizde. Eskiden böyle birşey yoktu, şimdide yok muş gibi davranın.

ben kullaniyorum, 50 altin verdim altin klubune, tabiki kullanacagim neden kullanmiyayım, ama altinlarim bosa gitmesin istiyorum.

sanalsuclular
06-01-2010, 23:45
Bu konunun buglar ve hatalarla ne alakası var

sagokoliq
06-01-2010, 23:47
ben kullaniyorum, 50 altin verdim altin klubune, tabiki kullanacagim neden kullanmiyayım, ama altinlarim bosa gitmesin istiyorum.
Bu oyunu güzel yapanda strateji oyunu olmasıdır. Siz askerleri ormanda saklarsanız başkalarıda askerleri kandırmayı bilir. Bir saldırının fake olup olmadığını anlayamazsınız. Sizin hesabınıza ulaşana kadar asker sayısını bilemezsiniz. Askerleri ormanda saklamak yerine bedava olan "Vahada sakla" seçeneğini kullanınız.

Zaten bu seçenek oyunun başlarında kullanılabilecek birşeydir. Oyunun başında gece yağmacıları saldırp askerlerini öldürebilir. Oyun başındada kimsenin durduk yere fake atmayacağını ve sizin altın üyeliğiniz olduğunu bilemeyeceği için bu gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Vardır bir alakası... Arkadaş bunun bir hata olduğunu düşünüyor.

Çikita Muz
06-01-2010, 23:55

hata ,işte fakede bosa altin kullanimi gibi

Bu oyunu güzel yapanda strateji oyunu olmasıdır. Siz askerleri ormanda saklarsanız başkalarıda askerleri kandırmayı bilir. Bir saldırının fake olup olmadığını anlayamazsınız. Sizin hesabınıza ulaşana kadar asker sayısını bilemezsiniz. Askerleri ormanda saklamak yerine bedava olan "Vahada sakla" seçeneğini kullanınız.

altin klupte ayrica otomatik cikan istatislikli saldiri linkleri var, onlara kolayca asker gönderiliyor program kullanmadan.adam askerlerin geri dönmesini bekliyecegini asker kaciri kullaniyor altiniyla.

sizi dediginizi yapmak için bütün askerlerin köye ulasmasi sonrada vahaya asklanmasi gerekiyor.Dönen askerleri geri cekme serverlara eklenmemiş bildigim kadariyla, neyse ben bildigimi yapayim, bu hatali bence bol altin kullanimina yönelik , altin israfina yönelik.

SALDİRDİGİM OYUNCU eger sürekli asker kaciriyorsa 7 / 24 , bende atarim 100 tane fake böylece 200 altinini kullandirmiş olurum, altini bittigindede yakalarsam yakalarim askerlerini, kaciramaz orduyu.

fake yiyecegini bilen biri neden bu secenegi kullansin anlamadim. Ben kullanacagim bu gece, cünkü cok fazla kişi anlamiş degil altin klubu, yani fake atmicaklar ana saldirilardan önce...

Anlayan anlamiştir, neyse ne derseniz diyebilrisiniz, beni anlayan biri vardir mutlaka, mesela admin.

edit; evet bence hatali , aslinda hata degil eksik, yani hatali sayılır, cünkü fakeler asker kacirmada gecerli olmamasi gerek, yani 2 altin gitmemesi gerek, niye anlatamiyorum ben anlamiş degilim, bosuna okumusum o kadar üniversite :)

daredevil007
06-01-2010, 23:55
O zaman sorma:D

sagokoliq
06-01-2010, 23:58
Anlamıyorsunuz, gelişmiş bir oyuncu asker kaçırmak gibi çocuk oyuncaklarıyla uğraşmaz. Gelişmiş oyuncuya saldırı mancınıkla 30 saatten gelir. Oyunun başındada fake atan olmaz. Böyle bir sorun ortaya çıkmaz o yüzden. Askerlerinizi ya uzağa gönderin ya da vahaya destek atın.

Çikita Muz
07-01-2010, 00:05
Anlamıyorsunuz, gelişmiş bir oyuncu asker kaçırmak gibi çocuk oyuncaklarıyla uğraşmaz. Gelişmiş oyuncuya saldırı mancınıkla 30 saatten gelir. Oyunun başındada fake atan olmaz. Böyle bir sorun ortaya çıkmaz o yüzden. Askerlerinizi ya uzağa gönderin ya da vahaya destek atın.

gelişmiş oyuncu saldirdigi ve kesmek istedigi orduyu yakalamak ister, o yuzdende altinla kacmaya calişanin altinlarini bosa harcattirmak için fake atabilir.sorun benim ordumun nasil kacirilicagi degil, bu fake ile ordu kacirtmayla ilgili,

tekrar yaziyorum , yine anlatamassam hata bendedir diye düşünecegim;

örnek:

sen bana saldiriyorsun, bende asker kacirma sistemine 3 sayısını yazdim, yani 6 altini gözden cikarttim.sen bana 3 kere saldirirsan askerlerimi kesemiceksin. ama 3 fake atarsan 4 üncüde keseceksin.

burda bunu anlatmaya calişiyorum, ben askerimi vahayada kaciririm onu biliyoirum, 2006 dan beri oyundayim, tecrübeliyim.

diyorumki, madem 2 altina ordu yu güvene aliyorum geceleri, bari adamin attigi fakeler altinlarimizi harcatmasin.

adam fake aticak, ben 3 kere kacmayi tercich ettiysem 4 üncü gelişinde ( 3 ü fake varsayalim) benim ordumu gece yakalicak.

yinede sorma tarzi cevaplar vericekseniz vermeyin admin okusun, vardir bi mantikli aciklamasi...

O zaman sorma:D

ne sordum, fakeden bahsediyorum.

sagokoliq
07-01-2010, 00:24
Herşeyi mantıklı bir şekilde açıklıyorum size. Bu uygulama öyle her gece kullanılacak bir uygulama değil, kritik gecelerde kullanılabilir. Hem kim bilecek sizin altın üye olduğunuzu ve bu uygulamayı kullandığınızı? Kimsenin aklına gelmez bile...

Çikita Muz
07-01-2010, 01:00
Herşeyi mantıklı bir şekilde açıklıyorum size. Bu uygulama öyle her gece kullanılacak bir uygulama değil, kritik gecelerde kullanılabilir. Hem kim bilecek sizin altın üye olduğunuzu ve bu uygulamayı kullandığınızı? Kimsenin aklına gelmez bile...

tahmin etme zeka seviyesi ilemi orantili :) adam profiline bile yaziyor plus account diye, ve ben gece gündüz saldiriyor asker yakalayamiyorsam 199 tane fake atarim 180 saniye araliklarla.

askeri üs 20 en fazla saldiri 200