PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yetkililere

ZaRBo
03-01-2016, 20:56
Bu kadar hareketli olacagini dusundugumuz bi server icin server basi iyi bi altin kampanyasi ile duruma el atafsiniz umarim. Artik sole yuzel bonuslu bi kampanya ayarlayin dimi ama sayin yetkililer !!!!!!

DOĞUBEY
03-01-2016, 21:07
Bencede abi değilse para yetiştirmeyeceğiz gibi duruyor .d
Bu kadar hareketli olacagini dusundugumuz bi server icin server basi iyi bi altin kampanyasi ile duruma el atafsiniz umarim. Artik sole yuzel bonuslu bi kampanya ayarlayin dimi ama sayin yetkililer !!!!!!

Phantom111
05-01-2016, 22:26
Eyyy Yetkili abilerimiz biz öğrencilere acıyın cebimizde cuğara parası dışında para kalmadı kampanya olmazsa altın alamıycaz bi okuyunda el atın s6 başında :(

OffLee
05-01-2016, 22:41

abi hem karşımıza geçiyon hem hesaba altın yığıyon , niye böyle yapıyon :))

JrApprentice
07-01-2016, 13:23
4 Saatlik kampanya yaptılar onuda kredilerden önce yaptılar. Okuyoruz sayın yetkililer biraz öğrenciyide düşünelim !

gecebekçisi
09-01-2016, 09:32

Bu server çok enteresan olacak altın dayanmayacak altın:) Geçen server ın borçları bitmedi hala :D

hayaligenc
09-01-2016, 11:19

Eyyy Yetkili abilerimiz biz öğrencilere acıyın cebimizde cuğara parası dışında para kalmadı kampanya olmazsa altın alamıycaz bi okuyunda el atın s6 başında :(

4 Saatlik kampanya yaptılar onuda kredilerden önce yaptılar. Okuyoruz sayın yetkililer biraz öğrenciyide düşünelim !
Merhabalar ;

Talebinizi üstlere iletiyorum arkadaşlar :)

İyi forumlar

BaLLaNTiNeS
09-01-2016, 16:14
Merhabalar ;

İyi forumlar

Adamsın :D :D :D :cool:

Hadi bakalım inş güzel haberlerle gelirsin :)

Nozzle(-_+)
10-01-2016, 01:17
Merhabalar ;

İyi forumlar

-- ye de 2 cay soyler misin ustad :confused:

Cihat zerger
10-01-2016, 01:33

Merhaba,

Yetkili birimimizle görüşerek, en kısa sürede yeni bir kampanya düzenlenmesini isteyeceğiz. Mesajınız ve isteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

gecebekçisi
10-01-2016, 09:14
-- ye de 2 cay soyler misin ustad :confused:

3 olsun :)

reAper192
12-01-2016, 14:43
Bu işten Travian da karlı çıkacaktır, olacak gibi duruyor.

Hacib
12-01-2016, 14:55
+1 +1 +1 +1 +1 +1

alilawyer
13-01-2016, 19:49
Merhaba,

Yetkili birimimizle görüşerek, en kısa sürede yeni bir kampanya düzenlenmesini isteyeceğiz. Mesajınız ve isteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz
Anlaşılan yetkili birimler sizi de bizi de takmadı:)

ZaRBo
14-01-2016, 20:43
Anlaşılan yetkili birimler sizi de bizi de takmadı:)hakıkatten.Altın yok.Gumus satın alsak şekılden şekile girerler.

ZaRBo
14-01-2016, 20:45
abi hem karşımıza geçiyon hem hesaba altın yığıyon , niye böyle yapıyon :))Sorma.Okul yanı kıralık buldum karşınıza geçtim.Ama sızden bizor surulerı gıbı kalabalıksınız bırader :D

ZaRBo
08-02-2016, 10:02
Server başlayalı ay olacak hala altın kampanyası yok.insan ekmek der su der.hiç de oralı değiller.server biterken yapacaklar sanırım!!!

4KİLLER
08-02-2016, 10:10
Server başlayalı ay olacak hala altın kampanyası yok.insan ekmek der su der.hiç de oralı değiller.server biterken yapacaklar sanırım!!!

Hala iletmedi sanırım sayın Mod :)

3 servere aradan cikarticaklar öyle görünüyor valla artık yastık altındaki altınları bozdurmaya başladık modum şunu artık düzgün biçimde iletin yaff:)

hayaligenc
08-02-2016, 12:13
Merhaba Arkadaşlar ;

Gerekli iletimleri biz modlar olarak üstlere bildirdik adminlerimizde anında bildirim sağladı fakat her şey bir anda olmaz . Zamanı ve sırası var fakat bu konuda ki aceleci davranışlarınızdan ötürü tekrardan iletim sağlıyorum .

Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar :)

Supernatural-_+
08-02-2016, 12:35
Merhaba Arkadaşlar ;

Gerekli iletimleri biz modlar olarak üstlere bildirdik adminlerimizde anında bildirim sağladı fakat her şey bir anda olmaz . Zamanı ve sırası var fakat bu konuda ki aceleci davranışlarınızdan ötürü tekrardan iletim sağlıyorum .

Thank you my friend :)

4KİLLER
08-02-2016, 14:40
Merhaba Arkadaşlar ;

İnşallah bu arada tel işininde bi karara bağlamışsinizdir umarım unutma NOTE EDGE :)

ZaRBo
08-02-2016, 16:11
İnşallah bu arada tel işininde bi karara bağlamışsinizdir umarım unutma NOTE EDGE :)Almasın note.Samsung çabuk yıpranıyo :D.Rus kadınları gıbı bebek gbi ama sonradan cok bozuluyor :D

osmancan71
08-02-2016, 16:23
Almasın note.Samsung çabuk yıpranıyo :D.Rus kadınları gıbı bebek gbi ama sonradan cok bozuluyor :D

tesbitin ... :p

4KİLLER
08-02-2016, 16:47
Almasın note.Samsung çabuk yıpranıyo :D.Rus kadınları gıbı bebek gbi ama sonradan cok bozuluyor :D

Nasıl yani biz yanlış yerlerdemi geziyoruz:)

osmancan71
08-02-2016, 17:02
Nasıl yani biz yanlış yerlerdemi geziyoruz:)

yıllar eskitmiş seni abi yıpranmışın :D

4KİLLER
08-02-2016, 19:31
yıllar eskitmiş seni abi yıpranmışın :D

Burdan anlaşıldığı kadariyla yıllar değilde samsung eskitmış olabilirmi :)