PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barikat Birlikleri Wow ve Veda Mesajı (Server 1)

Ararat
29-10-2015, 01:21
Selam Saygıdeğer S1 Ahalisi ve Çok Kıymetli Ekip Arkadaşlarım.

Bir serverin daha sonuna geldik.
3 bölgeyi karşımıza alarak oyunun başından itibaren Dik Duruşumuzla S1 de Barikat Birliklerinden başka birlik tanımıyoruz desturuyla yola çıktık.
Sloganımız Hepiniz bir, biz tek olarak Oyunun sonuna gelene kadar çok badireler atlattık. En kötüsüde her ne kadar geleneksel hale getirip çok güldüysekte WOW köyümüzü reisletmek olmuştu.

Kaderde Reislenmiş ve sıfırlanmış WOW köyünden, Dünya harikasını ilk bitirerek oyunu taçlandırmakta varmış. O nedenle öncelikle wow ekibimizdeki kardeşlerimize ve arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederim. 20 milyon defansa 325k lık tahıl ambarıyla bakarak harikalar yarattılar.

Genel saldırı operasyonlarında özellikle de yıkılması gereken 5 rakip wow köyü varken elde olan kısıtlı ordularla ciddi yıkımlar yaparak diğer wow köylerine egale etmeyi başaran operasyon ekibimize de ayrıca teşekkürü borç bilirim. Sizler harikalar yaratan canlarsınız.

Gelelim Barikat ismini tescilleyen defci ve oyuncu arkadaşlarımıza ; Oyunun başından itibaren yılmadan sürekli def ve saldırı askeri basarak 3 bölgeye kafa tutan, ekip ruhunun ne olduğunu çok iyi bilen, bunun için gecesini gündüzüne katan teker teker ismini yazamayacağım tüm değerli arkadaşlarıma da teşekkürü borç bilirim. İyiki varsınız iyiki beraberiz.

Rakip birliklerdeki arkadaşlara da söyleyeceğim iki kelam var;
Öncelikle Rakipte olsak edep dairesinde oyununu devam ettirip reel hayatla oyunu ayırabilen arkadaşlarımızın tamamına çok teşekkür ederim.

Birde hayatı ile oyunu iç içe girmiş belkide beni hiç tanımadan gerek oyundan gerekse forumdan hakkımda ağır ithamlarda bulunan, hakaret edenlere daha evvelde söylemiştim yine söylüyorum: Sizlere Hakkımı helal etmiyorum.
Benim en dar günümde, annem vefat ettiğinde bile ettiğiniz hakaretlerin hesabını Cenabı Allah hem bu dünyada hemde öbür dünyada hepinizden sorsun.
Ahirette iki elim yakanızda olur inşallah..

Bir Satranç oyunu daha bitti diyelim; artık şahında piyonunda aynı kutuya konup kapağının kapatılma zamanı.

Birdahaki S1 de buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın..
Barikat Birlikleri Genel Başkanı
ArARAT-Celal

Spaceball
29-10-2015, 01:26
Tebrikler herkese :)
Yorgunum fena halde.
Yarın elim varacak gene köy asker basmaya durcak havada
bitti diycek ses ,
bitti amma da yorulmuşum
kalın sağlıcakla

ocean._eyes
29-10-2015, 01:27
Tüm ekibimizi tebrik ediyorum... :)

BARİKAT
29-10-2015, 01:28
Hepimize hayırlı olsun.
İyi ki bu güzel dostlarla aynı çatı altında oynadım.
Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.

BARİKAT hesabına 4499 ile giriş yapabilirsiniz

Mobidicc
29-10-2015, 01:29
Bir de buraya yazayım :D

Öncelikle bana bu oyunu sevdiren, oynamayı öğreten, stratejisini anlatan ve güzel muhabbetiyle oyunu bırakmama engel olan ustam Cem Abi'ye verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkür ederim. Seviyorum seni Cem Abi(zerdekes) :)

Barikat Ailesi'nde bulunan herkese tek tek teşekkür ediyorum. Genç tayfamıza güzel ve eğlenceli muhabbetleri için, Barikat'ın kemik kadrosu bizden biraz yaşlı abilerimize tecrübeleriyle bizi yönlendirdikleri için teşekkür ederim. Bağıra bağıra o Wow ne güzel kuruldu be :D Herkesin emeğine yüreklerine sağlık :D

Eski Kafa
29-10-2015, 01:29
Emeği geçen herkese teşekkür ederiz...Küllerimizden doğup Barikatın gücünü gösterdik tüm travina..Barikat kardeşliktir Barikat birliktir...Hep birlikte elimizi taşın altına koyup hep beraber başardık bu hikayeyi...Emeği geçen tüm Barikat oyuncularını tebrik ederim...

Verilen bu mücadelede bize inanıp destekleyen bir dediğimizi iki etmeyen oyuncularımız , bu zafer sizin zaferinizdir..Tek tek teşekkür etmeye kalmıyacağım çünkü herkesin elinden geleni yaptığını biliyorum..

Umarım bundan sonraki serverlarda Barikatın gücü artarak devam edecektir...

Rakip birliklerede teşekkür ederim...Oyunun son anına kadar heyacanlı bir oyundu..
Saygılar...

FREMD
29-10-2015, 01:30
eline sağlık başkanım hala da yenilgiy, kabullenmeyen arkadaşlar var ama,
yahu gene burdayız oyun bu sonuçta sizde seneye kurarsınız yahu küsmeyin lütfen:)

RİCCİ
Eveeet bir serverin daha sonuna geldik iyisiyle kötüsüyle kazanmanın haklı gururuyla Tüm BARİKAT Birliklerini Kutlarım.

Oyuna renk katan rakip birlik oyuncularını da teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kalp kırdıysak affola..

Dip: Size de bir gülme gelmiyor mu :D

cihat47
Oncelikle anneniz icin Allah rahmet eylesin abi.Tuna abi icin sizin taraftar desteginiz olmustum. Allah gercek hayatinizda da boyle basarilar yasatsin sizlere. Hayirli geceler

Düzenli..
29-10-2015, 01:33
Bir sabah telefonuna mesaj geldi ben benim manita sandim mesaji bi açtım bizim süleyman abi server 1 açılıyor sende gel diye.. Düşündüm tekrardan bi sahneye cikalim dedik ve yola koyulduk tabi ben tek gelmem Rüçhan kardeşim direk abi sen nerde isen ben oradayim dedi sağolsun coşkun kankim zaten hazir kita.. Geldik server 1 e çok değerli kişiler tanidik hepsi birbirinden özel kişiler.. Benim için bu server çok önemli idi.. Benim kardeşime laf diyen kişi karsimda rakibimdi ona karsi hep sağlam durmam lazimdi öylede oldum. Her yerde adini duyunca besmele çekiyordu bu bize yetti. Tuna can kardeşim geldi serverde olanlar zaten oldu sonra...

Herkese çok tesekkur ederim basta genel başkan

Celal abime
Tuna kardeşime
Rüçhan kardeşime
Coşkun abime
Cem abime
Suleyman abime
Fatih abime
Hilmi kardesime
Riza kardeşime
Yavuz kwrdeime
Berat kardeşime
Ertuğrul kardeşime
Furkan kardeşime
Babacan57 te
Ademimutlaka
Murat abime
Kenan kardeşime

Ve ismini sayamadigim onlarca.isimsiz kahramana kendi adima çok tesekkur ederim

İyiki varsiniz

Sizler sayesinde BAGİRA BAGİRA bu WOW kuruldu.

Bir.sonraki server1 de görüşmek dileği ile.

Hepinizi seviyorum.

Saygilarima

Alivırro

isk42
29-10-2015, 01:36
Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Barikatm birliğinde ki başta abimiz ismail abiye ve diğer birlik arkadaşlarıma gayretleri fedakarlıklarından dolayı minnettarım. Önümüz server da görüşmek dileğiyle...

Saygılarımla.

RİCCİ
29-10-2015, 01:38
Bir sabah telefonuna mesaj geldi ben benim manita sandim mesaji bi açtım bizim süleyman abi server 1 açılıyor sende gel diye.. Düşündüm tekrardan bi sahneye cikalim dedik ve yola koyulduk tabi ben tek gelmem Rüçhan kardeşim direk abi sen nerde isen ben oradayim dedi sağolsun coşkun kankim zaten hazir kita.. Geldik server 1 e çok değerli kişiler tanidik hepsi birbirinden özel kişiler.. Benim için bu server çok önemli idi.. Benim kardeşime laf diyen kişi karsimda rakibimdi ona karsi hep sağlam durmam lazimdi öylede oldum. Her yerde adini duyunca besmele çekiyordu bu bize yetti. Tuna can kardeşim geldi serverde olanlar zaten oldu sonra...

Celal abime
Tuna kardeşime
Rüçhan kardeşime
Coşkun abime
Cem abime
Suleyman abime
Fatih abime
Hilmi kardesime
Riza kardeşime
Yavuz kwrdeime
Berat kardeşime
Ertuğrul kardeşime
Furkan kardeşime
Babacan57 te
Ademimutlaka
Murat abime
Kenan kardeşime

İyiki varsiniz

Hepinizi seviyorum.

Saygilarima

Alivırro

Teşekkürler Ali Abi keyif aldık. Yukarıdaki kişilerin yanına eklemeler yapacağım Ricamızı kırmayıp gelen chilecc (esra ablama ve nurettin abime) , Lucky ( Can Kardeşime ) , showmustgoon (alperen kardeşime) , Jr. RİCCİ ( İbrahim kardeşime) en zor anlarda yardıma koşan gladius (Ahmet abime) ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum sizlerle oynamak büyük keyifti

crixuss6
29-10-2015, 01:41
birde burdan tebrik edeyim bari :) emeğinize sağlık Barikat ailesini tekrar tebrik ederim..

RİCCİ
birde burdan tebrik edeyim bari :) emeğinize sağlık Barikat ailesini tekrar tebrik ederim..

Teşekkürler kardeşim :)

devilson
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Güzel bir oyun güzel arkadaşlıklarla süslendi tadından yenmez oldu :D

Darısı yeni s1 e

Yeni S1 de görüşmek dileğiyle

showmustgoon
29-10-2015, 01:44
HER YERE YAZICAM BAĞIRTA BAĞIRTA WOW KURDUK BİİİZZZ :D (Ctrl+c/Ctrl+v :D Çok üşengecimdir :D )

Gecesini gündüzüne katan, çogu zaman uykusundan vazgeçip wowa asker, tahıl atan ve Rakip wowlara T.C. eden herkesi tebrik ederim. Allah var reislenince kuramayız diyordum ve beni şaşırttınız. Sayenizde gülüp eğleniyorum şuan, Öpüyorum hepinizi :)

Triska nerde triska adamımı getirin bana elim ayağım titriyo bak yine :D

Sevigi ve Saygılarımla

Alivıro-Hilmi

Muckss :o

selcuk74
29-10-2015, 01:47
Tebrikler barikat ailesi. Bu sene bazı sıkıntılarımdan dolayı szi yanlız bıraktım tekrardan ozur diliyorum. Sizinle gurur duyuyorum. Bz hep sununla ovunduk bizim aramızda ancak duzgun insanlar barınablir dedik ve goruyorum ki dogru soylemişiz. Barkat birliklerini gecen s1'de eski rakiplerimizle bir olduk ve kurduk bugun s1 gbi efsane servera damga vuruldu. Hepinze tekrardan tesekkur ediyorum. Bende unutmayın aklınıza geldiğide arayın unutmayın barikat isminin isim babasıyım elinizden almayayım :-)

nisantasıkmps
29-10-2015, 01:47
Bu oyunda kazanılan dostlar önemli bu server çok güzel insanlar tanıdım.

Benim için wowdan daha öte bir şey bu , büyük emek var.Büyük bir hırs vardı.Travianda seviye basılmaya başlanacağı zaman reislenip oradan wow kuran bir ekip daha olmayacaktır.

Mesele herkesin bitti dediği zaman bırakmamak , boşuna wow köyüne İNADINA BARİKAT yazdırmadık.

Şimdi serverı uzaktan takip edenler dalgayı bunlar çok abartıyor diyebilirler.Burada gösterilen bu alaycı tavır.Aylardır kendisini dev aynasında gören bir kaç kişiye :) Bari bu server sizlere ders olsun.Artık her server başında ortasında düzgün kelimeler seçin ki server sonunda alay konusu olmayın.

Tekrar tekrar herkesi tebrik ederim

Ararat-Celal abi
Zerdekes-Cem abi
M&F-Murat Abi
Barikat-Fatih abi
xxxwww - Ali Abi
Arfa-Zübeyde abla
Keto-Özgür Abi
By bay-Süleyman Abi
Tokatzileli - Çoşkun Abi (Tokattan çıkan tek kılıbık adam :p)
Day1 - ismail

Rüçhan-Yavuz-Berat-Furkan-Hilmi-TOMMİKS(özgür) gençler 10 numara çocuklarsınız.Oyunculuklarınız tartışılmaz ama ondan daha önemlisi whatsapp da yaptığımız geyikleri unutmayacağım :)

Ali ve Kenan'ın yeri bende her zaman ayrıdır.Lütfen bir daha travian oynamayın siz olunca bende oynamak zorunda kalıyorum :)

Tüm server boyunca emek veren tüm ekip oyuncularını tebrik ederim.

RİCCİ
29-10-2015, 01:50

Benim için wowdan daha öte bir şey bu , büyük emek var.Büyük bir hırs vardı.Travianda seviye basılmaya başlanacağı zaman reislenip oradan wow kuran bir ekip daha olmayacaktır.

Mesele herkesin bitti dediği zaman bırakmamak , boşuna wow köyüne İNADINA BARİKAT yazdırmadık.

Şimdi serverı uzaktan takip edenler dalgayı bunlar çok abartıyor diyebilirler.Burada gösterilen bu alaycı tavır.Aylardır kendisini dev aynasında gören bir kaç kişiye :) Bari bu server sizlere ders olsun.Artık her server başında ortasında düzgün kelimeler seçin ki server sonunda alay konusu olmayın.

Ararat-Celal abi
Zerdekes-Cem abi
M&F-Murat Abi
Barikat-Fatih abi
xxxwww - Ali Abi
Arfa-Zübeyde abla
Keto-Özgür Abi
By bay-Süleyman Abi
Day1 - ismail

Rüçhan-Yavuz-Berat-Furkan-Hilmi-TOMMİKS(özgür) gençler 10 numara çocuklarsınız.Oyunculuklarınız tartışılmaz ama ondan daha önemlisi whatsapp da yaptığımız geyikleri unutmayacağım :)

Ali ve Kenan'ın yeri bende her zaman ayrıdır.Lütfen bir daha travian oynamayın siz olunca bende oynamak zorunda kalıyorum :)

asil biz seni seviyoruz İSTASYON BEKÇİSİ güzel insan :)
İyi ki tanıdım seni , iyi ki aynı safta durduk Bilmukabele bu duyguların hepsine hep beraber haiz olduk :)

atom_06
29-10-2015, 01:51
tebrikler barikat ailesi uykusuz kaldık,hem maddi hem manevi yıprandık ama sonunda başardık..hepinizin emeğine sağlık..

NUSRET BABA
29-10-2015, 01:52
Tuna Fatih abinin ne işi var orda anlayamadım şaka yapıyosun herhalde :P

nisantasıkmps
Abi senin için sonradan servera dahil oldum sen kayboldun :) Seni kimse unutmaz selçuk abim merak etme :)

Tebrikler barikat ailesi. Bu sene bazı sıkıntılarımdan dolayı szi yanlız bıraktım tekrardan ozur diliyorum. Sizinle gurur duyuyorum. Bz hep sununla ovunduk bizim aramızda ancak duzgun insanlar barınablir dedik ve goruyorum ki dogru soylemişiz. Barkat birliklerini gecen s1'de eski rakiplerimizle bir olduk ve kurduk bugun s1 gbi efsane servera damga vuruldu. Hepinze tekrardan tesekkur ediyorum. Bende unutmayın aklınıza geldiğide arayın unutmayın barikat isminin isim babasıyım elinizden almayayım :-)

Eyvallah kardeşim

Oncelikle anneniz icin Allah rahmet eylesin abi.Tuna abi icin sizin taraftar desteginiz olmustum. Allah gercek hayatinizda da boyle basarilar yasatsin sizlere. Hayirli geceler

battle_for

Ararat-Celal abi
Zerdekes-Cem abi
M&F-Murat Abi
Barikat-Fatih abi
xxxwww - Ali Abi
Arfa-Zübeyde abla
Keto-Özgür Abi
By bay-Süleyman Abi
Day1 - ismail

Tuna beni niye unuttun. beni de tebrik etmeliydin :)

Mobidicc
İyiki varsiniz

Hepinizi seviyorum.

Saygilarima

Alivırro

Teşekkürler Abi sen de iyi ki varsın duygularımız karşılıklı ;)

nisantasıkmps
29-10-2015, 01:53
Ömer seni unutmuşum kral adamsın :) mutlaka başka unuttuklarımız vardır.Son 2 hafta düzgün uyku uyuduğumu hatırlamıyorum hafıza 2-3 gün sağlıklı yaşamdan sonra toparlar kendini :)

Tuna Fatih abinin ne işi var orda anlayamadım şaka yapıyosun herhalde :P

yokkk
29-10-2015, 01:53
caydibi hesabı olarak bütün barikat birliklerindeki arkadaşlarımı wow köyümüz reislense dahi içlerindeki inancı ve yardımlaşma ruhunu kaybetmeyip oyunu zirvede tamamlamamızı sağladıkları için canı gönülden teşekkür ediyorum ve bütün barikat ailesini tebrik ediyorum

nisantasıkmps
29-10-2015, 01:54
Hadi senide rekor roma ordun için tebrik ediyorum :)

Tuna beni niye unuttun. beni de tebrik etmeliydin :)

Mobidicc
29-10-2015, 01:55
Rüçhan-Yavuz-Berat-Furkan-Hilmi-TOMMİKS(özgür) gençler 10 numara çocuklarsınız. Oyunculuklarınız tartışılmaz ama ondan daha önemlisi whatsapp da yaptığımız geyikleri unutmayacağım :)

Teşekkürler Abi senin gibi bir oyun zekasından bir şeyler öğrenme fırsatı bulabilmek bile güzeldi :) "Adamı madam yaparlar madam" deyişinle ilk günden sevmiştim seni :D

battle_for
29-10-2015, 01:55
Hadi senide rekor roma ordun için tebrik ediyorum :)

adamsın la tuna :) barıştık mı şimdi :D

WeißesFleiscH
29-10-2015, 01:56
Tebrik mesajlarına ya isim yazmayın yada tüm birliği yazın gençler :)
Sonra uğraşırsınız benden demesi(((:

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=97209

Tecrübe konuşuyor :D

Az bende reklam yapayım ya hu.

NUSRET BABA
29-10-2015, 01:56
Ömer seni unutmuşum kral adamsın :) mutlaka başka unuttuklarımız vardır.Son 2 hafta düzgün uyku uyuduğumu hatırlamıyorum hafıza 2-3 gün sağlıklı yaşamdan sonra toparlar kendini :)

Yok ne demek yahu zaten bu sene wowu es geçtim ben :)))) Geçen seneden derdimi aldıydım :P
Sağa sola gitmekten fırsat olmadı wowa bakmak :) Artık kısmet seneye :)
Bide böyle tren uzun olunca rüzgarı çarpmıştır seni Tuna aman dikkat et daha bunun yarını var :P

selcuk74
29-10-2015, 01:57
[QUOTE=nisantasıkmps;2017341]Abi senin için sonradan servera dahil oldum sen kayboldun :) Seni kimse unutmaz selçuk abim merak etme :)

Tesekkurler tuna bana s5'in karsılıgı oılark soz verdin ve geldin ama benim sıkıntılarımı sende biliyorsun umarım asarım. Neyse basta celal abi, kenan, ömer,suleyan,furkan,murat (m&f), ozgur,guven,zubeyde,ali,ismail,fatih,talat,ercenk abi,onur,ruchan ve 100 lerce arkadasım iyi ki varsınız.

Düzenli..
29-10-2015, 01:57
HER YERE YAZICAM BAĞIRTA BAĞIRTA WOW KURDUK BİİİZZZ :D (Ctrl+c/Ctrl+v :D Çok üşengecimdir :D )

Gecesini gündüzüne katan, çogu zaman uykusundan vazgeçip wowa asker, tahıl atan ve Rakip wowlara T.C. eden herkesi tebrik ederim. Allah var reislenince kuramayız diyordum ve beni şaşırttınız. Sayenizde gülüp eğleniyorum şuan, Öpüyorum hepinizi :)

Triska nerde triska adamımı getirin bana elim ayağım titriyo bak yine

Sevigi ve Saygılarımla

Alivıro-Hilmi

Muckss :o

Hilmicim çok sert giriyon mevzuya :D

Düzenli..
29-10-2015, 01:58
[QUOTE=nisantasıkmps;2017341]Abi senin için sonradan servera dahil oldum sen kayboldun :) Seni kimse unutmaz selçuk abim merak etme :)

Tesekkurler tuna bana s5'in karsılıgı oılark soz verdin ve geldin ama benim sıkıntılarımı sende biliyorsun umarım asarım. Neyse basta celal abi, kenan, murat,suleyan,furkan,murat (m&f), ozgur,guven,zubeyde,ali,ismail,fatih,talat,ercenk abi,onur,ruchan ve 100 lerce arkadasım iyi ki varsınız.

Selcuk abim sende iyiki varsin :)

nisantasıkmps
29-10-2015, 01:58
Rüçhan istanbul'da bir abin var kardeşim gelince araman yeterli :) Bunu ben çok nadir insana söylerim onlardan birisin :)

asil biz seni seviyoruz İSTASYON BEKÇİSİ güzel insan :)
İyi ki tanıdım seni , iyi ki aynı safta durduk Bilmukabele bu duyguların hepsine hep beraber haiz olduk :)

RİCCİ
29-10-2015, 01:59
Tebrik mesajlarına ya isim yazmayın yada tüm birliği yazın gençler :)
Sonra uğraşırsınız benden demesi(((:

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=97209

Tecrübe konuşuyor :D

Az bende reklam yapayım ya hu.

İsimlerini bilmediğimiz unuttuğumuzun kişilerin affına sığınıyoruz yorgunluktan diyelim BARİKAT'ın Tüm NEFESlerine Teşekkürü borç biliriz :)

Ertugrul Ates
29-10-2015, 02:00
Ve son yorgun işçi taşı gediğine koydu ve BARİKAT ailesi olarak S1'e noktayı koyduk.

Unutulmayacak bir server yaşadık başta wow ekibimizi verdikleri üstün mücadelen ötürü kutlarım. Çok emek verdiler. 325k tahıl deposu ile 20m defansa bakmak büyük özveri ve fedakarlık gerektirir.

Genel başkanımız Celal abi ve yönetim kadrosunu yaptıkları stratejilerden ve emeklerinden ötürü teşekkür ederim bu ZAFER'de payınız tartışılmaz çok büyük.

5 rakip wowunu çıkardıkları güzel ordularıyla dağıtan operasyon ekibini de emeklerinden ötürü kutlarım çok emek verdiniz gerçekten.

Rakibe operasyona çıkan, rakipten gelen saldırılara savunma atan, WOW'daki rekor defansta emeği olan tüm BARİKAT ailesini azim ve hırslarından ötürü tebrik ederim. 3 bölgeye karşı DİK durduk! Köylerimiz yıkıldı, Wowumuz reislendi. Yılmadık, inancımızı kaybetmedik! Biz o zamanda bile BAĞIRA BAĞIRA kuracağız dedik ve çok şükür kurduk bu ZAFER hepimizin.

Ben bu aileye yeni katıldım ufakta olsa bir faydam dokunduysa ne mutlu bana.

Çok değerli insanlar tanıdım ve onlarla bu sevinci paylaştığım için çok mutluyum.

Celal abi
Tuna abi
Birol abi
Fatih abi
Kenan abi
Yavuz
Berat
Rüçhan

+NEHİR- ailesi (Tirakia, Çaydibi,Stargrey,Salt Fight,Neverland,kara.elmas,dengesix,aligante,devil son,karayel)

isimlerini unuttuklarım var ise affola hepinizi tanıdığıma çok memnumum ve teşekkür ederim.

Reaksiyon

Ertuğrul.

selcuk74
29-10-2015, 02:01
[QUOTE=selcuk74;2017351]

Selcuk abim sende iyiki varsin :)

saolasdın ali beni ve kenanı kırmadın geldin tesekkurler.

RİCCİ
Rüçhan istanbul'da bir abin var kardeşim gelince araman yeterli :) Bunu ben çok nadir insana söylerim onlardan birisin :)

Teşekkürler Tuna Abim aynı şekilde seninde buralarda bir yerde kardeşin var :)
O kokoreçten bir de gece yiyeceğiz ustası değişince unutma :P

RİCCİ

Tesekkurler tuna bana s5'in karsılıgı oılark soz verdin ve geldin ama benim sıkıntılarımı sende biliyorsun umarım asarım. Neyse basta celal abi, kenan, ömer,suleyan,furkan,murat (m&f), ozgur,guven,zubeyde,ali,ismail,fatih,talat,ercenk abi,onur,ruchan ve 100 lerce arkadasım iyi ki varsınız.

Varlığın yetti Selçuk Abim var ol :)

nisantasıkmps
29-10-2015, 02:02
Adamı madam siz yaptınız berat sizin enerjiniz.Bizde buna dahil olduk :)

Teşekkürler Abi senin gibi bir oyun zekasından bir şeyler öğrenme fırsatı bulabilmek bile güzeldi :) "Adamı madam yaparlar madam" deyişinle ilk günden sevmiştim seni :D

Ömer sorma zaten hastasıyım böyle trenlerin :p Rüzgarda eklenince 1-2 güne düzelirim ahahaha

Yok ne demek yahu zaten bu sene wowu es geçtim ben :)))) Geçen seneden derdimi aldıydım :P
Sağa sola gitmekten fırsat olmadı wowa bakmak :) Artık kısmet seneye
Bide böyle tren uzun olunca rüzgarı çarpmıştır seni Tuna aman dikkat et daha bunun yarını var :P

battle_for
29-10-2015, 02:03

Triska nerde triska adamımı getirin bana elim ayağım titriyo bak yine :D

Sevigi ve Saygılarımla

Alivıro-Hilmi

Muckss :o[/QUOTE]

sana noluyo :D sen haketmedin daha sen gel whatsappa bakem bi sorgu sual çekeyim sana

RİCCİ
29-10-2015, 02:04
Ve son yorgun işçi taşı gediğine koyarak S1'e noktayı koydu.

Unutulmayacak bir server yaşadık başta wow ekibimizi verdikleri üstün mücadelen ötürü kutlarım. Çok emek verdiler. 325k tahıl deposu ile 20m defansa bakmak büyük özveri ve fedakarlık gerektirir.

Genel başkanımız Celal abi ve yönetim kadrosunu yaptıkları stratejilerden ve emeklerinden ötürü teşekkür ederim bu ZAFER'de payınız tartışılmaz çok büyük.

5 rakip wowunu çıkardıkları güzel ordularıyla dağıtan operasyon ekibini de emeklerinden ötürü kutlarım çok emek verdiniz gerçekten.

Rakibe operasyona çıkan, rakipten gelen saldırılara savunma atan, WOW'daki rekor defansta emeği olan tüm BARİKAT ailesini azim ve hırslarından ötürü tebrik ederim. 3 bölgeye karşı DİK durduk! Köylerimiz yıkıldı, Wowumuz reislendi. Yılmadık, inancımızı kaybetmedik! Biz o zamanda bile BAĞIRA BAĞIRA kuracağız dedik ve çok şükür kurduk bu ZAFER hepimizin.

Ben bu aileye yeni katıldım ufakta olsa bir faydam dokunduysa ne mutlu bana.

Çok değerli insanlar tanıdım ve onlarla bu sevinci paylaştığım için çok mutluyum.

Celal abi
Tuna abi
Birol abi
Fatih abi
Kenan abi
Yavuz
Berat
Rüçhan

+NEHİR- ailesi (Tirakia, Çaydibi,Stargrey,Salt Fight,Neverland,kara.elmas,dengesix,aligante,devil son,karayel)

isimlerini unuttuklarım var ise affola hepinizi tanıdığıma çok memnumum ve teşekkür ederim.

Reaksiyon

Ertuğrul.

Teşekkürler kardeşim senin de emeğin büyük:)

Buradan bir konuya değinmeden geçmeyeceğim sınırda sürekli yıkılan ve yılmadan bıkmadan defans basıp oyuncularımızı ve wowumuzu savunan BARİKAT3 birliğine de ayrıca teşekkür ediyorum. İnandınız,yılmadınız...

nisantasıkmps
29-10-2015, 02:05
Ertuğrul çok geç tanıştık be abicim ama iyi ki tanıştık.Ne istediysem kırmadın var gücünle yardıma koştunuz sen ve ekibin.

Hesaplarınızda kendi hesaplarımız gibi dolaştık sağolasınız.

Celal abi
Tuna abi
Birol abi
Fatih abi
Kenan abi
Yavuz
Berat
Rüçhan

Ertuğrul.

nisantasıkmps
29-10-2015, 02:07
La tanımıyorum ki seni küsmedik ki barışalım ;)

adamsın la tuna :) barıştık mı şimdi :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:09

ahahahaha
Senden çok ben merak ediyorum :D
kimsin acep :D

battle_for
29-10-2015, 02:11

tuna nasıl tanımıyosun? murat'a sor bakalım :) son klasik s5'te kimlerle konuşuyodun :D neyse la kapatalım bu konuyu. kaşarlandık neticede :) wow teprik sayfanızı mundar etmeyim. siz kendi aranızda teprikleşin az da makara yapın la ama :D

KAİN
29-10-2015, 02:11

Celal abime
Tuna kardeşime
Rüçhan kardeşime
Coşkun abime
Cem abime
Suleyman abime
Fatih abime
Hilmi kardesime
Riza kardeşime
Yavuz kwrdeime
Berat kardeşime
Ertuğrul kardeşime
Furkan kardeşime
Babacan57 te
Ademimutlaka
Murat abime
Kenan kardeşime

İyiki varsiniz

Hepinizi seviyorum.

Saygilarima

Alivırro

Eyvallah alicim. fena harcadık hilal neferlerini :D herkesin eline sağlık bilhassa wow hesabına bakanların emeğine sağlık.

#naberiffetlipanpalar bir daha dereyi görmeden soyunmayın sonra üsütürsünüz :D

battle_for
29-10-2015, 02:12
ahahahaha
Senden çok ben merak ediyorum :D
kimsin acep :D

senin tevellütün yetmez :) ama tuna iyi tanır sadece bu nick'le tanımaz beni :D zaten amaç o...

hilmiyi getirin banaaaaa hilmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii nerdesin lan :D

nisantasıkmps
29-10-2015, 02:13
Şimdi teşekkürlerin en büyüğüne geldi sıra

Çok güzel bir ekibi , sağlam oyuncuları olan bir ekibi yavaşlatarak işimizi daha çok kolaylaştıran Triska. başkana teşekkür ederiz.

Operasyonları organize ettiği için , böylesi YANLIŞ kararları alıp el freni GÖREVİ gördüğü için o ve bir kaç kişi ayrı özel tebriği hak ediyor.

Müthiş bir mücadele verdiniz.Her zaman yanlış kararlar verip gene yanlış kararlar verdiniz.Yılmadınız çıtayı her daim en yükseğe koyup her seferinde daha büyük hatalara imza attınız.

Bunlar kolay iş değil ekip işi belli , sizede tebriklerimizi sunuyoruz.Emeğiniz büyük bu wow da buraya gelin ve tebrikleri kabul edin.Bu wow sizin , BARİKAT NEFERLERİDE senin NEFERİN KJLAHSHDAJKSDHAJKSHD

nisantasıkmps
29-10-2015, 02:18
Nicki söylesen direk kanka moduna geçecek gibiyiz :) O yüzden kalsın böyle daha iyi :)

senin tevellütün yetmez :) ama tuna iyi tanır sadece bu nick'le tanımaz beni :D zaten amaç o...

hilmiyi getirin banaaaaa hilmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii nerdesin lan :D

showmustgoon
29-10-2015, 02:18

Geldim abi geldim sakin ol :D triskayı gümrükten izinsiz cıkarken mi yakaladın naptın :D

NUSRET BABA
29-10-2015, 02:19
Selamlar arkadaşlar ;

Öncelikle bu server bizimle olan yeni eski tüm arkadaşlara teşekkürü borç biliriz, acısıyla tatlısıyla güzel bir dönem geçirdik. Bu dönem boyunca hem savaştığımız rakiplerimize hem de bizi hiç yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Oyun felan bir yana sohbetlerimiz harikaydı :) Bu sene tanıştığım güzel insanlar oldu yine. Rüchan-Tuna-Hilmi-Berat-Ali-Coşkun abiiiiiiii ve nice arkadaşlar. Eskileri saymıyorum artık onlar kendilerini biliyorlar, Celal başkanım ehmm devrik başkan mıydı yoksa :P Keno Başganımmmmm :P Cem abimmm, Fatih abimm, Telat abimm, Çağdaş abimmmm ( Şeytanın Ordusu :P ) Zübeyde ablammm, İsooooo, Refiikkk, Furkannn, Toytat Düşmanı Yavuz :P, Onur ve ismini sayamadığım arkadaşlarım. Tek tek yazmaya kalksam teşekkür etmek gereken kişileri sayıp bitiremem sanırım. Bu wowda hepimizin emeği var o yüzden tüm BARİKAT AİLESİ ne teşekkür ederim bizi yalnız bırakmadığı için. Ve tabiki sohbetleriyle bizlere eşlik eden rakip arkadaşlar

Ayriyetten bu sene iki güzel olay oldu benim için;
1. olay serverin ortalarına doğru kendime bir ortak edinmiş olmam oldu. Babanız hesabından kendisini bizim hesaba transfer ettim ve bu benim için harika bir olay oldu iyiki tanışmışız sevgili ortağım :) Gelecek nice serverlere beraber gitmek dileğiyle inşallah ortaaakkkk :)
2. olay ise Ali abim yani XXXWWW hesabının bizi kırmayı wowa gelmesiydi hatta ne şanssızlıktırki geldiğinden bi kaç gün sonra wowumuz reislendi :) Sanırım kendi şanssızlığı Ali abimin geçen sene de aynı muhabbeti yaşadık eheh. Fakat yılmadı devam etti hatta çoğu zaman bizi ateşleyen Ali abiydi bana göre. Teşekkürün büyüğünü hakediyorsun güzel DOKTOR :)

Yeni serverde buluşmak dileğiyle arkadaşlar kendinize iyi bakın :)

TOMMİKS
29-10-2015, 02:21
WOW'u kuran BARİKAT ekibini tebrik ediyorum.

4-5 ay öylesine takılıp def bastıktan sonra son 15-20 gün birazda olsa katkım olmuşsa ne mutlu bana. İsim vermekten kaçınarak epey iyi dost, arkadaş,abi, kardeş tanıdım hepsine muhabbetleri için teşekkür ediyorum.Başka serverlerde belki görüşmek dileğiyle...

Tuna böyle oynayacaksan bi daha oynamayalım, nerde bi olmaz iş var içinde buluyoruz kendimizi. Her bölgeden saldırı almak zorunda olmadığımız serverler de vardır oralarda oynayalım :)

RİCCİ
29-10-2015, 02:21

Çok güzel bir ekibi , sağlam oyuncuları olan bir ekibi yavaşlatarak işimizi daha çok kolaylaştıran Triska. başkana teşekkür ederiz.

Operasyonları organize ettiği için , böylesi YANLIŞ kararları alıp el freni GÖREVİ gördüğü için o ve bir kaç kişi ayrı özel tebriği hak ediyor.

Müthiş bir mücadele verdiniz.Her zaman yanlış kararlar verip gene yanlış kararlar verdiniz.Yılmadınız çıtayı her daim en yükseğe koyup her seferinde daha büyük hatalara imza attınız.

Bunlar kolay iş değil ekip işi belli , sizede tebriklerimizi sunuyoruz.Emeğiniz büyük bu wow da buraya gelin ve tebrikleri kabul edin.Bu wow sizin , BARİKAT NEFERLERİDE senin NEFERİN KJLAHSHDAJKSDHAJKSHD

Zevk almış olmasınlar sakın :rolleyes:

Kolay değil koca birliği ip gibi dizip geliyoruz demek , kolay değil aynı saniyeye 50 saldırı çıkıp sura yapışmak :D

Sizlerde koca bir tebriği elbette hakettiniz panpalar :cool:

RİCCİ
29-10-2015, 02:23

O kadar izlediğin diziyi tahmin ediyorum hoş mu :(

battle_for
Nicki söylesen direk kanka moduna geçecek gibiyiz :) O yüzden kalsın böyle daha iyi :)

yaw tuna b12 vitamini eksikliği var sende :D tamam la örsana diyimde sana mutlaka balık yedirsin. hatta kanadadaymışsın bol bol balık ye :) benim hesap adımı vermem bir yerde işime gelmiyor tuna... bir serverda daha atılacak tek barutum var. onuda 1 kişi üzerinde kullanacam :) ama işte sen kadraja girince yakalanmış oldun :)

battle_for
O kadar izlediğin diziyi tahmin ediyorum hoş mu :(

ula ben o diziyi izlemiyorum ama sana dizi önerebilirim
for example: house of cards...

Mobidicc
29-10-2015, 02:24

Abi haberin yok mu biz nereye döndürürsek oraya döner Triska. :D

showmustgoon
[ı]şimdi teşekkürlerin en büyüğüne geldi sıra

çok güzel bir ekibi , sağlam oyuncuları olan bir ekibi yavaşlatarak işimizi daha çok kolaylaştıran triska. Başkana teşekkür ederiz.

Operasyonları organize ettiği için , böylesi yanlış kararları alıp el freni görevi gördüğü için o ve bir kaç kişi ayrı özel tebriği hak ediyor.

Müthiş bir mücadele verdiniz.her zaman yanlış kararlar verip gene yanlış kararlar verdiniz.yılmadınız çıtayı her daim en yükseğe koyup her seferinde daha büyük hatalara imza attınız.

Bunlar kolay iş değil ekip işi belli , sizede tebriklerimizi sunuyoruz.emeğiniz büyük bu wow da buraya gelin ve tebrikleri kabul edin.bu wow sizin , barikat neferleride senin neferin kjlahshdajksdhajkshd[/ı]

++++++++++++++++++++++++++++

asaafadgdafaggadadggaagdagagadgaga :D :D :D :D :D :D

Mobidicc
yaw tuna b12 vitamini eksikliği var sende :D tamam la örsana diyimde sana mutlaka balık yedirsin. hatta kanadadaymışsın bol bol balık ye :) benim hesap adımı vermem bir yerde işime gelmiyor tuna... bir serverda daha atılacak tek barutum var. onuda 1 kişi üzerinde kullanacam :) ama işte sen kadraja girince yakalanmış oldun :)

Bize attığın barut gibiyse pek işe yaramıyor hocam :D

battle_for
Geldim abi geldim sakin ol :D triskayı gümrükten izinsiz cıkarken mi yakaladın naptın :D

hilmi biliyosun trollük yapmakta üzerime yok :D şu rüçhana benim hesap adımı gizliden ver (speed)

Çi Çi Han
29-10-2015, 02:25
BARİKAT Ailesini Tebrik ederim,
s7 KSRDELİ Ekibinden beri bilirim bu abi kardeşlerimi, Bir avuç insanın bile orda yılmadan neler yaptığına şahit oldum.
Bu oyunda; Gerçek ekip ruhu taşıyan birlikler her zaman tehlikelidir.
BARİKAT Ekibi'de o Ailelerden biri, bunu bu server kanıtlamış oldu,
Emeklerinize sağlık abilerim ve kardeşlerim..

Diğer ekipleri'de kutlarım..

Güzel bir şölen yaşattınız travian sevenlerine.. :)

Düzenli..
29-10-2015, 02:26

Osmanlida basarisiz olan komutanların kellelerini alirmis padişahları

Yönetim.istifa :D

Not: Çok madara oldunuz bence Travian bir daha oynamazsiniz sanirim :D

nisantasıkmps
Rüçhan dalga geçme ve tebrik et.

Bizle beraber büyük emek verdi en azından buna saygın olsun.Wowda onunda emeği büyük , operasyonları biz düşünüp hazırlasak o kadar orduları nasıl çöp ederiz diye 40 yıl düşünsek aklımıza gelmeyecek şeyler yaptılar.

Sus ve tebrik et Helal olsun BAŞKAN hep orada kal

Not:AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Not2:AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Not3:AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA
Not:AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH A

Zevk almış olmasınlar sakın :rolleyes:

Kolay değil koca birliği ip gibi dizip geliyoruz demek , kolay değil aynı saniyeye 50 saldırı çıkıp sura yapışmak :D

Sizlerde koca bir tebriği elbette hakettiniz panpalar :cool:

RİCCİ
XXXWWW ali abimize de buradan kocaman tebriklerimizi iletiyoruz . Koca yürekli adam Bize bu hazzı yaşatan aslan payı sendedir. :)

battle_for
29-10-2015, 02:27
Bize attığın barut gibiyse pek işe yaramıyor hocam :D

yok size attığım barut değildi :) şimdi olayı açıklamama müsade varsa saldırıyı benim çıkmadığımı ifade etmek isterim. ayrıca o ordu barikat wow ordusu reislendikten sonra basılmış bir orduydu. gönül isterdi ki daha fazlası olsun ancak geç başladığımız serverda geç alınan kararlar nedeniyle bu kadar küçük bir ordu çıktı

Mobidicc
Reaksiyon

Ertuğrul.

Ertuğrul eline emeklerine sağlık, tuna abinin dediği gibi geç tanımış olsak da, birlik nasıl olur gösteren ekiplerin başında geliyordunuz. Bilmukabele :)

showmustgoon
Osmanlida basarisiz olan komutanların kellelerini alirmis padişahları

Yönetim.istifa :D

Not: Çok madara oldunuz bence Travian bir daha oynamazsiniz sanirim :D

​Deme öyle oynasınlar ne güzel eğlence cıkıyo işte bize :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:28

Bizle beraber büyük emek verdi en azından buna saygın olsun.Wowda onunda emeği büyük , operasyonları biz düşünüp hazırlasak o kadar orduları nasıl çöp ederiz diye 40 yıl düşünsek aklımıza gelmeyecek şeyler yaptılar.

Bir 70'lik açıp iffetli generallerin ve başkanların şerefine içelim o zaman :D

Düzenli..
BARİKAT Ailesini Tebrik ederim,
s7 KSRDELİ Ekibinden beri bilirim bu abi kardeşlerimi, Bir avuç insanın bile orda yılmadan neler yaptığına şahit oldum.
Bu oyunda; Gerçek ekip ruhu taşıyan birlikler her zaman tehlikelidir.
BARİKAT Ekibi'de o Ailelerden biri, bunu bu server kanıtlamış oldu,
Emeklerinize sağlık abilerim ve kardeşlerim..

Diğer ekipleri'de kutlarım..

Güzel bir şölen yaşattınız travian sevenlerine.. :)

Çk tesekkur ederiz. Sizler Travianin Barcelonasiniz biz ise Chelsea :)

Not : Bu söz alinti :)

showmustgoon
hilmi biliyosun trollük yapmakta üzerime yok :D şu rüçhana benim hesap adımı gizliden ver (speed)

Sorarsa söylerim abi :D

nisantasıkmps
40 Yıllık kaptanım böyle rota görmedim ;)

Abi haberin yok mu biz nereye döndürürsek oraya döner Triska. :D

Mobidicc
29-10-2015, 02:29

Katılıyorum abi Triska. 7/24 hizmet veriyor :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:30
WOW'u kuran BARİKAT ekibini tebrik ediyorum.

4-5 ay öylesine takılıp def bastıktan sonra son 15-20 gün birazda olsa katkım olmuşsa ne mutlu bana. İsim vermekten kaçınarak epey iyi dost, arkadaş,abi, kardeş tanıdım hepsine muhabbetleri için teşekkür ediyorum.Başka serverlerde belki görüşmek dileğiyle...

Tuna böyle oynayacaksan bi daha oynamayalım, nerde bi olmaz iş var içinde buluyoruz kendimizi. Her bölgeden saldırı almak zorunda olmadığımız serverler de vardır oralarda oynayalım :)

Mizahına hayran kaldığım güzel insan emeklerin yadsınamaz bir çok ortak noktamız olmasına rağmen burada dile getirmem pek mümkün değil :)
Seviliyorsun ;)

battle_for

o çok meraklı birazdan soracak bak :D ne gelirse onun başına meraktan gelir :D

showmustgoon

En son döndükten sonra bağırmaya başladı Triska :D Neden acabaaa :confused:

Düzenli..
29-10-2015, 02:31
Katılıyorum abi Triska. 7/24 hizmet veriyor :D

Hilmiye verelim Triskayi hakkindan gelir :D

WeißesFleiscH
Başta Celal abi olmak üzere WoW u kuran BARİKAT Birliklerini tebrik ederim.
Adamlar defans basmaya aşık olmuşlar resmen ki bitmeyen defans yapmışlar :))

Şahsım adına şunu söyleyebilirim:

Bu oyunda organize olabilmek zordur.
HİLAL birlikleri saldırılarda çok güzel organizeler yaptılar.
BARİKAT birlikleri savunmada çok güzel organizeler yaptılar.

Bu yazımı BARİKAT birliklerinden bi arkadaş üzerine alınmasın lütfen.

HİLAL birliklerinin oyunu kaybetmesinin bana göre tek sebebi SpeedDemon gibi şahsına oynayan ve zerre halta yaramayan
Kasap. gibi ben bu sv wow kuracam blok defanslarımı hiçbiryere atmam , şuraya buraya saldırmam. Diyen ve İnşa planları çıktığı zaman wowu bırakıp çekip giden bir şahsiyeti WoW cu tahin etmeleriydi.
Bu zamana kadar yapılan 2 organizeyi beğenmedim. 1 Eşsiz tahıl. 2 Son Kül Tigin opesi.

Onun dışında operasyonlar gayet mantıklı ve başarılıydı. Eşsiz mimarı ucu ucuna kaptırdık. Bunlar olabilecek şeyler.

Hiçbir şeyin sonu değil evet burası doğru lakin bazı hatalarımızdan ders almak gerek..
Yazın bir köşeye .))
SpeedDemon gibi bencil ve gereksiz oyuncuları ekipte barındırmayacakmışız .)
Kasap. gibi itici&bencil&yapmacık&natar kesimiyle saldırıda listeye girip oyuncu olduğunu sanan ekibe ilk defa gelen kişiye(ben oluyorum bu : ) farklı bir hesaba şahsi defanslarını atarken senden def istediğinde defanslarımı atmam diyen KORKAK bir oyuncuyu WoWcu yapmayacakmışız :)

UTOPIA , SPY ve hikmetbaba23 ü özel olarak tebrik ederim.
Bitmek tükenmek bilmeyen orduları ve çık denen yere mırın kırın etmedikleri için :) Ekip oyuncusu dediğin böyle olur.. Böyle oyuncuların her zaman değeri bilinmeli. Kasap. gibiler değil böyle oyuncular el üstünde tutulmalı her zaman..

Bu dönem bana göre en büyük tebriklerden birinide furkan&turker hakediyor.
Şahsiyeti beni zerre ilgilendirmez. Onun oyun mücadelesi oyun hırsı/hevesi bir çok kişide yok. İnterpol hesabı Ww sv 98de ise bu başta furkan olmak üzere tüm TUĞRA ekibinin ne kadar istekli ve düzgün oynadığını gösterir.

Son olarak
Osman , Muhammed , Cem , Yağız ,Mansur, Spy ım vsvs :) Kankalar Kendinize popüler davranın. İlk defa oynadığım ekipte sizler sayesinde güzel vakit geçirdim.HİLAL ekibine Gönlümde 1 numarasınız demek isterdim lakin 1 numara kilitli orada hep
H Z Z olacak :) 2 numaradasınız diyelim ama :))) Speede uğrayacak olan olursa beklerim..

Buralara tekrar uğrayacağımı sanmıyorum açıkçası. Kısmet diyelim.
Cümleten sağlıcakla kalın.
ATATÜRK le kalın!

29 Ekim
EN BÜYÜK BAYRAMIMIZ KUTLU OLA!

Mobidicc

ahaha wow köyüne gelen bir destek artışı var farkettin mi abi :D şimdi de bize geliyormuş defler :D

RİCCİ
Çk tesekkur ederiz. Sizler Travianin Barcelonasiniz biz ise Chelsea :)

Not : Bu söz alinti :)

Çalma Çalma Fikri mülkiyet denen birşey var :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:32

Ahanda sordum :D bence ersan başkan :P

battle_for
29-10-2015, 02:34
Ahanda sordum :D bence ersan başkan :P

cıkksss :)

Düzenli..
29-10-2015, 02:35
Çalma Çalma Fikri mülkiyet denen birşey var :D

Boşuna not yazmadim :D

nisantasıkmps
29-10-2015, 02:35
Helal olsun 40 yıllık Komutanım böyle neferler görmedim jkasdagsjdgk

ahaha wow köyüne gelen bir destek artışı var farkettin mi abi :D şimdi de bize geliyormuş defler :D

TOMMİKS
29-10-2015, 02:36

Yaptıkları operasyonlara anlam yükleme gafletine düştüğümüz için kendimizi kınım kınım kınıyorum :)

Mobidicc
29-10-2015, 02:36
Helal olsun 40 yıllık Komutanım böyle neferler görmedim jkasdagsjdgk

Abi o değil de Durmuş'un tebrik yazısını okuyunca Triska.'yı tebrik etmemiz gerektiği daha net ortaya çıkmıyor mu ahahahahaha :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:37
cıkksss :)

Neyse merak etmiyorum bana ne :D

serverin CIA teşkilatı olduğumu söylemediler sana galiba :P çok merak olmaz anlayacağın sorar öğreniriz :D

Tuna abi CIA'e laf ediyorlar :D

Mobidicc
29-10-2015, 02:38

serverin CIA teşkilatı olduğumu söylemediler sana galiba :P çok merak olmaz anlayacağın sorar öğreniriz :D

Rüçhan kanka dün "ben bitti demeden bitmez" giyen görkem şuan ne diyor bitmiş mi ona göre? Almanya'dan haber bekliyorlarmış :D

battle_for
29-10-2015, 02:39

hilmi söylemezse kimseden öğrenemezsin cınımmm :) :)

RİCCİ
Rüçhan kanka dün "ben bitti demeden bitmez" giyen görkem şuan ne diyor bitmiş mi ona göre? Almanya'dan haber bekliyorlarmış :D

FED'in faiz kararını bekliyormuş kanka asasdasdasdasd :D

Ben bitti demeden bitmeeeeeez :D

showmustgoon
Hilmiye verelim Triskayi hakkindan gelir :D

O gelmiyo ben Yunanistan'a gidiyorum :D Benimle gelen var mı ?? :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:40
hilmi söylemezse kimseden öğrenemezsin cınımmm :) :)

Hilmiye de güvenmiyorum adam ısparta'ya geliyor haber vermiyor sokakta yakalıyorum elemanı :D :D bence söylemez :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:41
O gelmiyo ben Yunanistan'a gidiyorum :D Benimle gelen var mı ?? :D

Triska ve slaughter'a selam söyle sıkı giyinsinler üşütmesinler :D

nisantasıkmps
29-10-2015, 02:42
Travianda her yıl ekibi güçlenerek devam edip wow kuramayan başka BAŞGAN var mı ?

Yok , her yıl oynadığı serverlarda rakibe wow kaptıran var mı ?

Beratım işte hayatta hep kendini geliştireceksin hedefin hep daha üst nokta olacak , örnek almak lazım ;)

Not:AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Abi o değil de Durmuş'un tebrik yazısını okuyunca Triska.'yı tebrik etmemiz gerektiği daha net ortaya çıkmıyor mu ahahahahaha :D

WeißesFleiscH
Hilmiye de güvenmiyorum adam ısparta'ya geliyor haber vermiyor sokakta yakalıyorum elemanı :D :D bence söylemez :D

Benim birlikte ben bile bilmiyorum kardeşim gerisini var sen düşün Hilmi nasıl bilcek :))))))

showmustgoon

Hala haber vermedi diyo kan alırım la senden :D

ERKAN KURU
29-10-2015, 02:43
Tuğra birlikleri adına

bütün barikat birliğini tebrik ediyoruz zor olanı başardınız

showmustgoon
Benim birlikte ben bile bilmiyorum kardeşim gerisini var sen düşün Hilmi nasıl bilcek :))))))

Aynı birlikteyiz kanka unuttun mu :D

Mobidicc
Travianda her yıl ekibi güçlenerek devam edip wow kuramayan başka BAŞGAN var mı ?

Beratım işte hayatta hep kendini geliştireceksin hedefin hep daha üst nokta olacak , örnek almak lazım ;)

Aynen abi kıymetini bilmek lazım bir Triska. kolay yetişmiyor :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:44

Her sene wow reisleten var ama :D :D :D

showmustgoon
29-10-2015, 02:44
Triska ve slaughter'a selam söyle sıkı giyinsinler üşütmesinler :D

Slaughterle işim yok benim benim işim triskayla :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:45

Yahu kardeşim kim bu gizemi bastı gitti. Sisler içinden çıkacak diye korkuyorum :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:46
Hala haber vermedi diyo kan alırım la senden :D

Verdin mi haber :D uzaklardan avını süzen bir şahin misali süzdüm ve sinsice yanına yaklaştım :D

showmustgoon
Yahu kardeşim kim bu gizemi bastı gitti. Sisler içinden çıkacak diye korkuyorum :D

Rüçhan meraktan çatlıyo şuan :D

WeißesFleiscH
Yahu kardeşim kim bu gizemi bastı gitti. Sisler içinden çıkacak diye korkuyorum http://forum.travian.com.tr/images/smilies/biggrin.png

Bunlar hep sibop Hilminin işleri :D

Aynı birlikteyiz kanka unuttun mu :D

Ala ala öylemiymiş :D

Neyse benim için bu kadar yeter s1 forumları.

Seninde fazla gecikmeden tamamen3x e konsantre olmanı bekliyorum karşşim hadi bol muhabbetler size=)

showmustgoon
Verdin mi haber :D uzaklardan avını süzen bir şahin misali süzdüm ve sinsice yanına yaklaştım :D

bu kavgayı gruptan yapalım rahat konusamıyom :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:47
Tuğra birlikleri adına

bütün barikat birliğini tebrik ediyoruz zor olanı başardınız

Teşekkür ederiz sizleri görmek güzeldi..

battle_for
29-10-2015, 02:48

ahahahah :D :D bak HZZ'nin tam göbeğindeyim. ama başganım beni tanımıyor düşün cia bu işi çözemez

showmustgoon
29-10-2015, 02:48
Bunlar hep sibop Hilminin işleri :D

Ala ala öylemiymiş :D

Neyse benim için bu kadar yeter s1 forumları.

Seninde fazla gecikmeden tamamen3x e konsantre olmanı bekliyorum karşşim hadi bol muhabbetler size=)

Kanka bir yandan da yıkım yapıyom ben rahat ol :D

RİCCİ
29-10-2015, 02:49
bu kavgayı gruptan yapalım rahat konusamıyom :D

Bence Triska. ile Mykonos'ta karşılıklı kokteylinizi yudumlarken konuşalım ne dersin :D

battle_for
29-10-2015, 02:49

yok daha burdayım merak etme sen :) işim bitmedi henüz... beni en iyi görkem tanır burda ahahahaha :D görkemde malum ne zaman gelir. gelirse kimliğimi açıklar mı?....

RİCCİ
29-10-2015, 02:50
ahahahah :D :D bak HZZ'nin tam göbeğindeyim. ama başganım beni tanımıyor düşün cia bu işi çözemez

Durum öyleyse sen aslında yoooooğsuuun :D

<strong>
https://www.youtube.com/watch?v=9cPICOezetA

RİCCİ
29-10-2015, 02:50
yok daha burdayım merak etme sen :) işim bitmedi henüz... beni en iyi görkem tanır burda ahahahaha :D görkemde malum ne zaman gelir. gelirse kimliğimi açıklar mı?....

Yunanistan'dan buraya çok yazar bence :D

showmustgoon
29-10-2015, 02:52
Bence Triska. ile Mykonos'ta karşılıklı kokteylinizi yudumlarken konuşalım ne dersin :D

Aaaa o zaman triskayı bağırtıyo olcam müsait olamam :D

battle_for
29-10-2015, 02:57
Durum öyleyse sen aslında yoooooğsuuun :D

<strong>
https://www.youtube.com/watch?v=9cPICOezetA

aynen ben aslında yooommm :D

battle_for
29-10-2015, 02:57
Yunanistan'dan buraya çok yazar bence :D

görkeme laf yok...

RİCCİ
29-10-2015, 02:59
aynen ben aslında yooommm :D

O kadar bekledin tek cümle mi yazdın , bazen beni ihmal ettiğini düşünüyorum Mert Abi :D

RİCCİ
29-10-2015, 03:01
görkeme laf yok...

En sevmediğim teknik direktör Schuster'di zamanında :D

battle_for
29-10-2015, 03:03
En sevmediğim teknik direktör Schuster'di zamanında :D

bütün bunlar hilminin başının altından çıkıyor :D hilmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lllaaaaayyyyyyyyyyyynnnnnnnnnnnn olum speedte karşıma çıkma :D mancınık mesafesi ölçüyorum hemeaannnn :D

eyvallah rüçhanım bildin ve benden ne istersen iste kardeşim. şu an yaparım... schuster nickiyle ne zaman oynadığımı da söylersen tuna çıkartacak beni az kaldı :D

RİCCİ
29-10-2015, 03:06
bütün bunlar hilminin başının altından çıkıyor hilmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lllaaaaayyyyyyyyyyyynnnnnnnnnnnn olum speedte karşıma çıkma :D mancınık mesafesi ölçüyorum hemeaannnn :D

eyvallah rüçhanım bildin ve benden ne istersen iste kardeşim. şu an yaparım... schuster nickiyle ne zaman oynadığımı da söylersen tuna çıkartacak beni az kaldı :D

Hilmi yolda görse selam vermez hayrı dokunmaz bana ondan şüphelenme :P

Ne istesin bu garip canının sağlığı abi :)

Klasik s5 Schuster Tuna Abiiii :D

Gereken yapılsın :)

battle_for
29-10-2015, 03:07
Hilmi yolda görse selam vermez hayrı dokunmaz bana ondan şüphelenme :P

Ne istesin bu garip canının sağlığı abi :)

Klasik s5 Schuster Tuna Abiiii :D

Gereken yapılsın :)

birliğimide söyle tam olsun :D sonra seneye s1'de tunanın dibine köy atayım adamı boş boşuna bana yıktır :D valla yaparım yemem içmem yıkarım :D

-john-
29-10-2015, 05:55
Hepinizi bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Özellikle defans konusunda. Ancak arkadaşlar bu oyunun tek bir kırılma noktası var oda eşsiz mimardır. Aslında bu oyunda tek bir eşsiz mimar olması diğer bölgeleri otomatik olarak egale ediyor. Travianın buna bir çare bulması gerekli artık. Eşsiz mimar nerde wow orda. Bakın incelerseniz göreceksiniz. Yani sizin bölgede çıkması büyük şansınızdır. Diğer bölge oyuncularını asla küçümsemeyelim.
Tekrar tebrikler. Görüşmek üzere...

chilec
29-10-2015, 06:25
Herkese selamlar

Öncelikle tüm emeği geçen barikat üyelerini tebrik ediyorum. Zor ama keyifli bir süreçti. Gece gündüz demeden elimizden geleni yaptık. Yıkıldık ama asla yılmadık. Yeni dostlar edindik ve bir serverın daha sonuna geldik. S1 başladığında Ricci den aldığım telefonla 6 yıl sonra oyuna geri döndüm. İyiki de beni arayıp ikna etmiş :)
Celal başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu kadar kişiyi saygı ve sevgi çerçevesinde birarada tutmayı başardığı için.
İnandık, yılmadık, başardık. Herşeyden önce eğlendik ve yeni dostlar edindik, eski dostluklar pekişti. İşte tüm bunlar nedeniyle travian vazgeçilmesi en zor oyun :)

Tüm ekip arkadaşlarıma, dostlarıma saygılar selamlar.
Bu server, 6 yıl ara vermenin acemiliğini atmış oldum :) bundan sonraki serverda daha keyifli bir oyun nasip olur umarım. Tabiki ortağım nurettin'e de (s4 korsikalı) bana yardımcı olduğu için çok çok teşekkür ederim.

Hoşçakalın

Esra.

RuNaWaY..!
29-10-2015, 06:38
barikat birliklerini tekrar tebrik ederim :)

umarım daha travian oynamak nasip olmaz:D size de bana da çok zaman kaybetririyor sadece bu muhabbeti var ;) oda olmazzsa gerçekten çok saçma bi oyun..

oynuyacaklar a başarılar dilerim.. inşşallah ben oynamam dua edin ;)

hayde Allah 'a emanet..

BARİKAT
29-10-2015, 06:55

Bu kalp seni unutur mu Selçuk abi bu oyuna erken veda etmiş olsan da ,biz biliriz bulunduğun süre içerisinde elini taşın altına koymaya çekinmeyen bir insansın.
İnşallah bir sonra ki sv tam zamanlı bekliyoruz :)

BARİKAT
29-10-2015, 07:00

Ararat-Celal abi
Zerdekes-Cem abi
M&F-Murat Abi
Barikat-Fatih abi
xxxwww - Ali Abi
Arfa-Zübeyde abla
Keto-Özgür Abi
By bay-Süleyman Abi
Day1 - ismail

Şu oyunun belki de tek iyi yanı senin gibi güzel insanlar ile tanışmak.

En kötü yanı ise bir daha oynayacağını bile bile ben oynamayacağım demek.

Biz sanırım bir daha oynamayız rahat ol :)

Ararat
29-10-2015, 08:04

Ararat-Celal abi
Zerdekes-Cem abi
M&F-Murat Abi
Barikat-Fatih abi
xxxwww - Ali Abi
Arfa-Zübeyde abla
Keto-Özgür Abi
By bay-Süleyman Abi
Day1 - ismail

Senin varlığın yeter Tuna kardeşim; eyvallah..

arcmrt21
29-10-2015, 08:06
Barikat birliklerini muhteşem savunmasından, birlik olmasından ve de Dünya Harikasını kurmasından dolayı tüm oyuncularını kutlarım.

Tuna gene bir server, gene normal bir oyuncu olma parolası amma velakin gene yıldız olmak. Cidden normal oyuncu olamıyon. Seni de muhteşem savunman ve muhteşem askerinden dolayı tebrik ediyom.

Enkidu ve Güvenk abi gelecek server varsanız bende varım 4 aylığına :p

Ararat
29-10-2015, 08:08
Bir dahaki serverde sanırım bu kadar yakınıma merkez atmazsın ha Onur :D Oyunun başında söylemiştim senin merkezinde gözüm var diye :D:D:D

hasat
29-10-2015, 08:17
Emeği geçen herkese teşekürler.

tekrardan görüşmek dileğiyle.

saygılarımla

şeref.

PİSLİX
29-10-2015, 08:48
muhteşem server oldu rakiplerimize ve birlik arkadaslarımıza nekadar tesekkur etsek azdır.. ww ekibine üstün emeklerinden dolayı ayrıca tesekkur ederız. ww ekibinın harcadıgı emegın kanıtı savunma puanındaki açık ara farktır.. birdahaki servere görüşmek dileğiyle

serkan

mnsr
29-10-2015, 08:50
İyisiyle kötüsüyle bir serverin daha sonuna geldik. Hesabı, birliği için emek veren herkesin emeğine sağlık.

Barikat birliği wowunun reislenmesinden sonra süper bir geri dönüş yaptı. 300k tahıl ambarı ile o kadar savunmaya bakıp beslemek büyük emek ister.

Wowlar hakkında süre hesabı yaparken sadece 1 tane tahıl ambarı kurulmuş olma ihtimalini bile hesaplamıştık. Şahsen o durumda vakit kaybı olmaması adına denenebilirdi. Bu yüzden içerdeki tahıl deposunu öğrenmek için 20 mancınık çift hedef tahıl ambarı seçip fake attırmıştım. 2 tane olduğunu görünce ikisi de 20. seviyeye kadar kurulmuştur diyip hesap yaptık. Bu konuda elimizde net bir veri olmaması haliyle bizi yanılttı. Sonuç olarak 5-6 saatlik bir farkla barikat wowu kurdu. Tebrik ediyorum. Özellikle oyunun son dönemi oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçti herkes adına.

Hilal birlikleri olarak wow dönemine girilinceye kadar oldukça başarılı sıfırlama, reisleme operasyonu yapıp oyunun gerektiği gibi savaştık. Rakip WOWun reislemesinden sonra ibre wowumuza zarar verecek hesapları sıfırlamaya döndü. Ama serverin genelinde büyük bir başarı oranı ile yapılan sıfırlamalar wow döneminde hep başarısızlıkla sonuçlandı. Kimisinde yanlış atılan saldırılar, kimisinde de rakibin mükemmel savunması etkili oldu.

Hilal birlikleri adına serverin kırılma noktası 3x mimarın çalınması oldu şüphesiz. speeddemon hesabındaki neferler :) Rakibin kendilerini kullanmasına müsaade ettiler. Bu konuda bizim de zaaflarımız var. Mimar için yakın mesafede ayrılan blok defanslar mimar yerine köylerinde tutulması rakibin ekmeğine yağ sürdü.

Gelelim UTOPIA'ya
Servere seyir zevki veren ordu ve raporlar sunmak için gelmiştik. Bir nebze başarılı da olduk.
Serverin ilk döneminde büyük bir ekip dayanışması ile hormonlu bir ordu çıkardık. Ama yaz ayının gelmesiyle birlikte ortaklarım Ozan ve Arzu online sıkıntısından dolayı bakamaz olunca hesap rölantiye geçti. Uzun bir süre temsilcimiz Caner ile birlikte hesabı yürüttük. Yaklaşık 4 ay önce iş dolayısı ile Irak'a gelmem UTOPIA'yı daha da olumsuz etkiledi. Kötü internet altyapısı ve yoğun iş temposu yüzünden uykumdan çalıp hesaba vakit ayırdım çoğu zaman. İlk haftalar tem yoluyla hesaba bakan SOA Sametin de emeğini unutmamak lazım.

3 yıldır beni yalnız bırakmayan, Daimi temsilcim ortağım, koruyucum Canerin, UTOPIA'nın gelişip korunmasında büyük emeği var. Görev adamı sözü Caner için hafif kalır.

Bu server benim için en büyük kazanım, şüphesiz YUCIN Selda ablamın bizim için S1'e gelmesidir. S7'den sonra bizi yalnız bırakmayan Uçan prasa Muhammeti unutmamak lazım.

UTOPIA sakinleri olarak yaptığımız icraatler ve yaşadığımız doyumsuz muhabbetle S1'den müthiş haz aldık. Wowu da kurup taçlandırmayı çok isterdik. Ama nasip olmadı.
Hesabı jübile niyetiyle açmıştık. Ama Canere olan rekor ordu sözümü yerine getirmeden oyuna veda etmeyecem heralde. Yakında bir serverden kokumuz hissedilebilir :)

Her zaman dediğimiz gibi
UTOPIA sakinleri olarak iyi seyirler dileriz :)

wanlı
29-10-2015, 09:02
[ı]iyisiyle kötüsüyle bir serverin daha sonuna geldik. Hesabı, birliği için emek veren herkesin emeğine sağlık.

Barikat birliği wowunun reislenmesinden sonra süper bir geri dönüş yaptı. 300k tahıl ambarı ile o kadar savunmaya bakıp beslemek büyük emek ister.

wowlar hakkında süre hesabı yaparken sadece 1 tane tahıl ambarı kurulmuş olma ihtimalini bile hesaplamıştık. şahsen o durumda vakit kaybı olmaması adına denenebilirdi. Bu yüzden içerdeki tahıl deposunu öğrenmek için 20 mancınık çift hedef tahıl ambarı seçip fake attırmıştım. 2 tane olduğunu görünce ikisi de 20. Seviyeye kadar kurulmuştur diyip hesap yaptık. Bu konuda elimizde net bir veri olmaması haliyle bizi yanılttı. Sonuç olarak 5-6 saatlik bir farkla barikat wowu kurdu. Tebrik ediyorum. özellikle oyunun son dönemi oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçti herkes adına.

hilal birlikleri olarak wow dönemine girilinceye kadar oldukça başarılı sıfırlama, reisleme operasyonu yapıp oyunun gerektiği gibi savaştık. Rakip wowun reislemesinden sonra ibre wowumuza zarar verecek hesapları sıfırlamaya döndü. Ama serverin genelinde büyük bir başarı oranı ile yapılan sıfırlamalar wow döneminde hep başarısızlıkla sonuçlandı. Kimisinde yanlış atılan saldırılar, kimisinde de rakibin mükemmel savunması etkili oldu.

Hilal birlikleri adına serverin kırılma noktası 3x mimarın çalınması oldu şüphesiz. Speeddemon hesabındaki neferler :) rakibin kendilerini kullanmasına müsaade ettiler. Bu konuda bizim de zaaflarımız var. Mimar için yakın mesafede ayrılan blok defanslar mimar yerine köylerinde tutulması rakibin ekmeğine yağ sürdü.

gelelim utopıa'ya
servere seyir zevki veren ordu ve raporlar sunmak için gelmiştik. Bir nebze başarılı da olduk.
Serverin ilk döneminde büyük bir ekip dayanışması ile hormonlu bir ordu çıkardık. Ama yaz ayının gelmesiyle birlikte ortaklarım ozan ve arzu online sıkıntısından dolayı bakamaz olunca hesap rölantiye geçti. Uzun bir süre temsilcimiz caner ile birlikte hesabı yürüttük. Yaklaşık 4 ay önce iş dolayısı ile ırak'a gelmem utopıa'yı daha da olumsuz etkiledi. Kötü internet altyapısı ve yoğun iş temposu yüzünden uykumdan çalıp hesaba vakit ayırdım çoğu zaman. Ilk haftalar tem yoluyla hesaba bakan soa sametin de emeğini unutmamak lazım.

3 yıldır beni yalnız bırakmayan, daimi temsilcim ortağım, koruyucum canerin, utopıa'nın gelişip korunmasında büyük emeği var. Görev adamı sözü caner için hafif kalır.

Bu server benim için en büyük kazanım, şüphesiz yucın selda ablamın bizim için s1'e gelmesidir. S7'den sonra bizi yalnız bırakmayan uçan prasa muhammeti unutmamak lazım.

Utopıa sakinleri olarak yaptığımız icraatler ve yaşadığımız doyumsuz muhabbetle s1'den müthiş haz aldık. Wowu da kurup taçlandırmayı çok isterdik. Ama nasip olmadı.
Hesabı jübile niyetiyle açmıştık. Ama canere olan rekor ordu sözümü yerine getirmeden oyuna veda etmeyecem heralde. Yakında bir serverden kokumuz hissedilebilir :)

her zaman dediğimiz gibi
utopıa sakinleri olarak iyi seyirler dileriz :)
[/ı]
bencede oyunun kırılma anı speeddemon(gönderdiğim hammaddeler zehir zıkkımın olsun bu arada) ama adem'le olan sıkıntıda bizi etkiledi diye düşünüyorum.
Pek zevkli bi server olmadı.keşke rakipte hilal birliği kadar saldırgan oynasaydı.yinede barikatı tebrik ederim.

arcmrt21
29-10-2015, 09:12
Hesabı jübile niyetiyle açmıştık. Ama Canere olan rekor ordu sözümü yerine getirmeden oyuna veda etmeyecem heralde. Yakında bir serverden kokumuz hissedilebilir :)

Her zaman dediğimiz gibi
UTOPIA sakinleri olarak iyi seyirler dileriz :)

Bu kadar saldırgan bir oyuncunun rekor ordu basması çok zor olur. Eli durmaz insanın. Ondan dolayı rekor orduyu boşver sen :)

Yağızı da al gel:)

caydibi
29-10-2015, 09:28

3 bölgeyi karşımıza alarak oyunun başından itibaren Dik Duruşumuzla S1 de Barikat Birliklerinden başka birlik tanımıyoruz desturuyla yola çıktık.
Sloganımız Hepiniz bir, biz tek olarak Oyunun sonuna gelene kadar çok badireler atlattık. En kötüsüde her ne kadar geleneksel hale getirip çok güldüysekte WOW köyümüzü reisletmek olmuştu.

Kaderde Reislenmiş ve sıfırlanmış WOW köyünden, Dünya harikasını ilk bitirerek oyunu taçlandırmakta varmış. O nedenle öncelikle wow ekibimizdeki kardeşlerimize ve arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederim. 20 milyon defansa 325k lık tahıl ambarıyla bakarak harikalar yarattılar.

Genel saldırı operasyonlarında özellikle de yıkılması gereken 5 rakip wow köyü varken elde olan kısıtlı ordularla ciddi yıkımlar yaparak diğer wow köylerine egale etmeyi başaran operasyon ekibimize de ayrıca teşekkürü borç bilirim. Sizler harikalar yaratan canlarsınız.

Gelelim Barikat ismini tescilleyen defci ve oyuncu arkadaşlarımıza ; Oyunun başından itibaren yılmadan sürekli def ve saldırı askeri basarak 3 bölgeye kafa tutan, ekip ruhunun ne olduğunu çok iyi bilen, bunun için gecesini gündüzüne katan teker teker ismini yazamayacağım tüm değerli arkadaşlarıma da teşekkürü borç bilirim. İyiki varsınız iyiki beraberiz.

Öncelikle Rakipte olsak edep dairesinde oyununu devam ettirip reel hayatla oyunu ayırabilen arkadaşlarımızın tamamına çok teşekkür ederim.

Birde hayatı ile oyunu iç içe girmiş belkide beni hiç tanımadan gerek oyundan gerekse forumdan hakkımda ağır ithamlarda bulunan, hakaret edenlere daha evvelde söylemiştim yine söylüyorum: Sizlere Hakkımı helal etmiyorum.
Benim en dar günümde, annem vefat ettiğinde bile ettiğiniz hakaretlerin hesabını Cenabı Allah hem bu dünyada hemde öbür dünyada hepinizden sorsun.

Bir Satranç oyunu daha bitti diyelim; artık şahında piyonunda aynı kutuya konup kapağının kapatılma zamanı.

ArARAT-Celal

Wow u BAgırarak mı kuruyorduk öyle oldu sanısam.. :)

Barikat ekibimizi tebrik ediyorum sizlerle TEKRAR oynamak keyifli idi

Barikat ekibini gösterdigi özveri ve dayanışmadan dolayı Ayrıca Tebrik ediyorum..

Tahılından defansana maddesine yılmadan çalışan arkadaşlarımıza
gecesini gündüzüne katan arkadaşlarımız İyiki Varsınız.

TEKBİRKLER BARİKAT AİLESİ.. :)

ßy___x
29-10-2015, 09:48
wow kuran barikat birliğine tebrikler açıkçası şaşırtmayan bir başarı :)

TOKATZİLELİ
29-10-2015, 09:58
http://travian-reports.net/tr/report/870391bafd3
(http://travian-reports.net/tr/report/870391bafd3)

2 k mancınık ile WOW BÖYLE YIKILIR

TOKATZİLELİ
29-10-2015, 09:59
http://travian-reports.net/tr/report/870391bafd3

2K MANCINIK İLE WOW BÖYLE YIKILIR

mnsr
29-10-2015, 10:02
Bu kadar saldırgan bir oyuncunun rekor ordu basması çok zor olur. Eli durmaz insanın. Ondan dolayı rekor orduyu boşver sen :)

Yağızı da al gel:)

Ben de ondan çekinmiyor değilim :) Ama şu anki online sürem tam çiftçiliğe uygun :)

poincare_c.
29-10-2015, 10:03
bencede oyunun kırılma anı speeddemon(gönderdiğim hammaddeler zehir zıkkımın olsun bu arada) ama adem'le olan sıkıntıda bizi etkiledi diye düşünüyorum.
Pek zevkli bi server olmadı.keşke rakipte hilal birliği kadar saldırgan oynasaydı.yinede barikatı tebrik ederim.

Hazmetmek kolay değil anlıyoruz seni.gölge etmede keyfimize bakalim

Kasap.
29-10-2015, 10:56
Başta Celal abi olmak üzere WoW u kuran BARİKAT Birliklerini tebrik ederim.
Adamlar defans basmaya aşık olmuşlar resmen ki bitmeyen defans yapmışlar :))

Şahsım adına şunu söyleyebilirim:

Bu oyunda organize olabilmek zordur.
HİLAL birlikleri saldırılarda çok güzel organizeler yaptılar.
BARİKAT birlikleri savunmada çok güzel organizeler yaptılar.

Bu yazımı BARİKAT birliklerinden bi arkadaş üzerine alınmasın lütfen.

HİLAL birliklerinin oyunu kaybetmesinin bana göre tek sebebi SpeedDemon gibi şahsına oynayan ve zerre halta yaramayan
Kasap. gibi ben bu sv wow kuracam blok defanslarımı hiçbiryere atmam , şuraya buraya saldırmam. Diyen ve İnşa planları çıktığı zaman wowu bırakıp çekip giden bir şahsiyeti WoW cu tahin etmeleriydi.
Bu zamana kadar yapılan 2 organizeyi beğenmedim. 1 Eşsiz tahıl. 2 Son Kül Tigin opesi.

Onun dışında operasyonlar gayet mantıklı ve başarılıydı. Eşsiz mimarı ucu ucuna kaptırdık. Bunlar olabilecek şeyler.

Hiçbir şeyin sonu değil evet burası doğru lakin bazı hatalarımızdan ders almak gerek..
Yazın bir köşeye .))
SpeedDemon gibi bencil ve gereksiz oyuncuları ekipte barındırmayacakmışız .)
Kasap. gibi itici&bencil&yapmacık&natar kesimiyle saldırıda listeye girip oyuncu olduğunu sanan ekibe ilk defa gelen kişiye(ben oluyorum bu : ) farklı bir hesaba şahsi defanslarını atarken senden def istediğinde defanslarımı atmam diyen KORKAK bir oyuncuyu WoWcu yapmayacakmışız :)

UTOPIA , SPY ve hikmetbaba23 ü özel olarak tebrik ederim.
Bitmek tükenmek bilmeyen orduları ve çık denen yere mırın kırın etmedikleri için :) Ekip oyuncusu dediğin böyle olur.. Böyle oyuncuların her zaman değeri bilinmeli. Kasap. gibiler değil böyle oyuncular el üstünde tutulmalı her zaman..

Bu dönem bana göre en büyük tebriklerden birinide furkan&turker hakediyor.
Şahsiyeti beni zerre ilgilendirmez. Onun oyun mücadelesi oyun hırsı/hevesi bir çok kişide yok. İnterpol hesabı Ww sv 98de ise bu başta furkan olmak üzere tüm TUĞRA ekibinin ne kadar istekli ve düzgün oynadığını gösterir.

Son olarak
Osman , Muhammed , Cem , Yağız ,Mansur, Spy ım vsvs :) Kankalar Kendinize popüler davranın. İlk defa oynadığım ekipte sizler sayesinde güzel vakit geçirdim.HİLAL ekibine Gönlümde 1 numarasınız demek isterdim lakin 1 numara kilitli orada hep
H Z Z olacak :) 2 numaradasınız diyelim ama :))) Speede uğrayacak olan olursa beklerim..

Buralara tekrar uğrayacağımı sanmıyorum açıkçası. Kısmet diyelim.
Cümleten sağlıcakla kalın.
ATATÜRK le kalın!

29 Ekim
EN BÜYÜK BAYRAMIMIZ KUTLU OLA!

bakın kim gelmiş 3x gomutan herkes senin 2 op. luk oyuncu olduğunu biliyor halen kalkıp burda şirin gözüküp yok o olduğu için barikat kurdu yok bu olduğu için hilal kuramadı deyişin gerçekten manidar bence sen kafanı 3x den kaldırma çünkü senin çiçekli böcekli yazın orda işe yarıyor benim olduğum hesaptan 2 orduyla tılsım alınmaz sen şimdi düşün bakalım ben hesaba devam etseydim o tılsım o merkezden çıkarmıydı.3 senedir oynadığım bir ekipten bende dahil olmak üzere neden birçok kişi küserek ayrıldı.her saldırı geldiğinde dış bölgede dahil olmak üzere her yere defans atmış birine kalkıp korkak diyorsun.yok natar kesti diyorsun benim çıkardığım ordunun kaçta kaçını çıkardın soruyorum sana?milletten şifre alarak saldırı atana iyi oyuncu demiyorlar yıkılmadan yıkabilene oyuncu diyorlar.ahanda bu 2 özellik evelallah var bende.20 yaşında bebelere burda oyunculuğumu kanıtlayacak değilim beni tanıyan nasıl oyuncu olduğumu bilir zaten.sen şimdi panpalarınıda koluna tak 3x de oyununu oyna.çünkü bundan sonra s1de oynarsanız millet size bir tarafıyla güler

Kasap.
29-10-2015, 11:07
bu 3x gomutan gelmiş çicekli böcekli yazı yazmış alıntısına cvp yazamadım ikonlardan dolayı böyle direk yazayım dedim.işte senin tek yapabildiğin bu forumda çiçekli böcekli yazılar yazmak oyunda 2 operasyonluk adamsın.topla şifreleri saldırı at onu herkes yapar.bana demişki kimseye defans atmıyor diye.dış bölgedeki kaç hesaba destek attığımın sayısını unuttum bile.hem kardeşim ben senin gibi gelip burda laf salatası yapmıyorum pc başında oturup def. kasıyorum seninde çenen çalışacağına elin çalışsın.ben tek başıma o merkezi korudum siz ne yaptınız? kaç kişiydiniz hesapta bilmiyorum ama 2 orduya wow tılsımını kaptırdınız.sorarlar adam wow hesabındaki wow tılsımını 2 orduya koruyamıyormusunuz diye.hilal birlikleri adı altında panpan triska. da wowcu olarak oynadı acaba benim verdiğim emeğin benim verdiğim özverinin ne kadarını sergiliyebildi?sen şimdi panpalarınıda koluna tak 3x de oyununu oyna çünkü s1e artık gelecek yüzünüz kalmadı sanırım.

Küçük Kasap
29-10-2015, 11:10
Barikat birliklerini tebrik ederim.

Hilal ailesini de oyuna kattığı zevkten güzel operasyonlarından dolayı tebrik etmek istiyorum ama maalesef Wow kurmak Hilal e nasip olmamış.

Bu konularda ben de kısa birşey söylemek istiyorum aylarca Wow hesabına baktım gecemi gündüzüme kattım gerektiğinde. Uğraştım didindim hiçbir zamanda şikayet etmedim. Kasap. Hesabından Adem abinin ayrılmasından sonra neden yokken (!) Şifreyi değiştirdiler ve beni dışarda bıraktılar. Hem de şifreyi şifre neydi kardeşim diye bana sorarak :D

Yine şikayetci değilim fakat en azından bi teşekkür edilebilirdi. Bunu burdan yazıyorum çünkü Muhammed abiye o zamanda attığım mesajlara dönüş bile yapmamıştı :) bunu burdan söylüyorum çünkü
O zaman Muhammed abiye attığım 'abi' mesajına dönüş yapılsaydı yukarda kırılma anı diye söylenen ''speeddemon'' olayından haberi olacaktı Hilal ailesinin. Fakat daha cevap vermeye tenezzül etmeyen bir "abi" den sonra diğer Hilal yöneticilerine yazmak istemedim.

Bu serverın en çok kazananı benim şüphesiz. Cem abi,cahit abi,volkan abi,mansur abi,adem abi... ve daha bir sürü abi ve kardeş kazanmış oldum. Diyeceklerim bu kadardır :)

atom_06
29-10-2015, 11:14
celo baba server başladı zılgıt yedim bu mevzudan ötürü aha dün bitirdik hala zılgıt canın sağolsun :D o merkezden çıkan defanslarıda unutmayalım abi ama :D
Bir dahaki serverde sanırım bu kadar yakınıma merkez atmazsın ha Onur :D Oyunun başında söylemiştim senin merkezinde gözüm var diye :D:D:D

atom_06
29-10-2015, 11:16
celo baba server başladı zılgıtı yedim ahada wowu kurduk hala bu konudan zılgıt yiyorum senın canın sağolsun :D çok şükürki merkezimi sana kaptırmadım en büyük başarım bu :P abi lütfen merkezden cıkan defanslarıda unutmayalım :D

Kasap.
29-10-2015, 11:20
3x gomutan bana demiş kimseye def. atmayan vay efendim natar kesen wowcu diye.afff buyur gomutan benim çıkardığım orduların yarısının yarısını basabildinmi?benim dış bölgelere attığım defansın yarısı sende varmıydı?gelip burda çiçekli böcekli yazılar yazmakla oyuncu olunmuyor.bu oyunda hem kendini koruyabilen hemde rakibine zarar verebilen kişiye oyuncu diyorlar.20 yaşında bebelere kalkıp oyunculuğumu kanıtlayacak değilim.ben tek başıma aylarca o merkezi korudum tılsımı korudum siz ne yaptınız 2 orduda tılsımı kaptırdınız.barikat hesabı merkezinde 1,5m çakılı def.la oynarken sen merkezin tahıl üretimi kadar defans koyarsan şekerini elinden alırlar böyle.sonrada çıkarsın yok speeddemon böyle yaptı yok kasap böyle yaptı diye ağlıya ağlıya forum köşelerinde koşarsın.bak panpaların en azından insan içine çıkacak yüzleri olmadığını bilip izleyici modunda takılıyorlar bence sende fazla pişkinlik yapıp burda barikat birliklerinin galibiyetine başka isimler altından gölge düşürme.benim gibi pc başına oturduğunda çenen çalışmasın elin çalışsınki 2 orduya wow tılsımını kaptırmayın.panpalarınla beraber sana 3x de mutluluklar...

Tırıvırı16
29-10-2015, 11:24

Yenmek çok güzel birdaha oynayalım mı
Hahaha
Tüm Barikat ailesine Tebrikler ve selamlar vesselâm.

Düzenli..
29-10-2015, 11:51

Zevkli olmadi mi :D

Beyler aldigimiz zevk sizi tatmin ettiği ses verin bana :D

ZAZA1907
29-10-2015, 12:20
Öncelikle RİCCİ Rüçhan abime teşşekkür ederim. Beni böle bi ekibin küçükte olsa bi parçası yaptığı için Kendisinin Öz abimden bir farkı yoktur O kadar çok severim :o :o
BARİKAT ailesinde emeği geçen herkesi tek tek tebrik ederim. Çok zor olan bi serverden galip çıktılar Kendi gözlerimle WOWu gördüm 325K lık depoyla İmkansız gibi bişi olan O wowu kurdular Gerçekten şahsım adına konuşim böle bi ekibi daha önce hiç görmedim lafı daha fazla uzatmadan.
Önümüzdeki sene + - Tekrardan yerimi alcam..
Tekrardan görüşmek dileğiyle.
Saygılarımla...
İBRAHİM ZAZA

ygzcn
29-10-2015, 12:29
Barikat ailesini tebrik ederim. Son topa kadar geri dönüşlerini sürdürdüler. Biz aramızda problemler yaşadıkça onlar daha çok kenetlendiler.Kültigin ve Tokatzileli hesabı çok güzel ordular çıkardılar. Son 1 ayda çok fazla hatalı karar aldık bu da bize pahalıya patladı.

Gelelim bireysel tebriklere. UTOPIA hesabı benim açımdan bu serverın yıldızı ve saldırganlık 1.sidir. Bizim yoğun baskılarımızı kırmayıp geldiğiniz için teşekkürler Mansur şefim , Caner ve Muhammet kardeşlerim , Selda abla ve eskiden UTOPIA hesabına emek vermiş Arzu abla ve Ozan üstadım.

Yönetim konusunda bana güvenen başkanım Muhammed , operasyonlarda ön planda olan Osman ve Durmuş emeklerinize sağlık. Çok değerli Hikmetbaba , Soa , Korsanx , Runaway , Destan , Spy , Tarhana , The Hido , Sancar reis hesaplarının sahipleri abilerim ve kardeşlerim sizlerin de emeklerine sağlık. Gönül hep birlikte bir wow kurmak isterdi ancak olmadı.

Son olarak benim için oyunda birer ortaktan öte , gerçek hayatta dosta dönüşen Cem ve Çağrı kardeşlerim ile Hilal-15 birliğinin yönetiminde kahrımızı çeken Yavuz abiye teşekkür ederim son ana kadar birlikte mücadele ettik.

Ayaz ve Tuğradaki arkadaşları emeklerinden ve çabalarından dolayı tebrik ederim.
Barikat birliklerinde forumda kalp kırdığım arkadaşlar illa ki oldu. An geldi uykusuz olduk an geldi fanatizme dönüştürdük , kusura bakmasın o arkadaşlarda.

Sağlıcakla kalın s1 ahalisi

sessizce
29-10-2015, 12:38
wowu kuran barikat birligini ve serveri güzelleştiren tüm ekipleri tebrik ederim seyri güzel bir server oldu :)

Ararat
29-10-2015, 12:41
Bu Arada Arkadaşlar;

Özellikle Hünkar Birliklerindeki 7-8 kafa dengi arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Onların varlığı serverin lehimize dönmesini sağlamıştır. Emekleri ve altın vuruş yaparak oyunu taçlandırmamızı sağlamaları takdire şayan. Önümüzdeki s1 de kısmetse yine hep beraber olmak dileğiyle..
Not: Güven kendini önümüzdeki s1 e genel başkanlığa hazırla abim.

Saygılar.

ni9ht
29-10-2015, 12:49
Bu başlığın taşınma sebebi nedir? Oyun kapanmadan böyle bir uygulama yapılmıyordu?

by bay
29-10-2015, 12:53
Tebrikler barikat ailesi...

Bu aile kelimesi herkezin ağzında olmasının tek bir nedeni vardır oyundan önce kisilere sayımız vardır ve oyun ikinci plandadır...

Bu yüzden bu ekıpte oynayan herkez oyun konusunda sıkıntı yaşayabilir ama asla bunu tlf da konuşurken belli etmez...

Oyunda yada gerçek hayatta bir sıkıntımız olduğunda bile ailemizle paylaşır gibi konusabiliyiruz ve kimin imkanı varsa yardıma koşar...

Her sene bu ailemiz büyüyerek devam edecektir..

nisantasıkmps
29-10-2015, 13:04
deneme 1-2-3-4 :)

nisantasıkmps
29-10-2015, 13:09
Örsan deneme örsan 1-2-3

Marinecorp
29-10-2015, 14:02

ArARAT-Celal

oyunda bizi birlik beraberlik içinde tutan başta genel başkan Celal abi olmak üzere emeği geçen WoW U kurmamızda yardımı olan herkese teşekkürler ilk serverımdı kimseyi tanımıyodum iyi dostluklar kazandık şahsen konuştuğum Celal abi Berat Cem Hoca mustafa teker mustafa tab ameleyus mehmet kansu alper abi rüçhan alivirro hepsinede ayrı olarak teşekkür ederim vede egoyla ilgili profillerine yazı yazan arkadaşlarada bence siz kendi egonuza bakın oyunu bırakıcakken bir genel başkan en basit bir oyuncu olan beni bile arıyorsa bu ego değil tevazudandır teşekkürler barikat ailesi
marine - olcay

ScoobyDoo
29-10-2015, 14:39
S1 2015 Wow Ekibi BARİKAT! Dedik ve yaptık.(Siyasi slogan gibi oldu :) ) Wowu kuran ekibin içinde olmaktan dahada önemlisi inanmış insanlar içinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Herkese bir kez daha teşekkür ediyorum ve inşallah başka bir serverda da bu ekiple güzel işler yaparız.

Abdurrahman

RİCCİ
29-10-2015, 14:48
Barikat birliklerini tebrik ederim.

Hilal ailesini de oyuna kattığı zevkten güzel operasyonlarından dolayı tebrik etmek istiyorum ama maalesef Wow kurmak Hilal e nasip olmamış.

Bu konularda ben de kısa birşey söylemek istiyorum aylarca Wow hesabına baktım gecemi gündüzüme kattım gerektiğinde. Uğraştım didindim hiçbir zamanda şikayet etmedim. Kasap. Hesabından Adem abinin ayrılmasından sonra neden yokken (!) Şifreyi değiştirdiler ve beni dışarda bıraktılar. Hem de şifreyi şifre neydi kardeşim diye bana sorarak :D

Yine şikayetci değilim fakat en azından bi teşekkür edilebilirdi. Bunu burdan yazıyorum çünkü Muhammed abiye o zamanda attığım mesajlara dönüş bile yapmamıştı :) bunu burdan söylüyorum çünkü
O zaman Muhammed abiye attığım 'abi' mesajına dönüş yapılsaydı yukarda kırılma anı diye söylenen ''speeddemon'' olayından haberi olacaktı Hilal ailesinin. Fakat daha cevap vermeye tenezzül etmeyen bir "abi" den sonra diğer Hilal yöneticilerine yazmak istemedim.

Bu serverın en çok kazananı benim şüphesiz. Cem abi,cahit abi,volkan abi,mansur abi,adem abi... ve daha bir sürü abi ve kardeş kazanmış oldum. Diyeceklerim bu kadardır :)

Kardeşim muhammet abin bizim mesajlara da dönmüyor yanlız değilsin valla biz de çok kırılıyorz :D 1 senelik surenın ardından mahkemeden gaiplik kararı çıkartacağız sürenin dolmasını bekliyoruz :cool:

Orhana selamlar :)

RİCCİ
29-10-2015, 15:03
Öncelikle RİCCİ Rüçhan abime teşşekkür ederim. Beni böle bi ekibin küçükte olsa bi parçası yaptığı için Kendisinin Öz abimden bir farkı yoktur O kadar çok severim :o :o
BARİKAT ailesinde emeği geçen herkesi tek tek tebrik ederim. Çok zor olan bi serverden galip çıktılar Kendi gözlerimle WOWu gördüm 325K lık depoyla İmkansız gibi bişi olan O wowu kurdular Gerçekten şahsım adına konuşim böle bi ekibi daha önce hiç görmedim lafı daha fazla uzatmadan.
Önümüzdeki sene + - Tekrardan yerimi alcam..
Tekrardan görüşmek dileğiyle.
Saygılarımla...
İBRAHİM ZAZA

Seneye daha iyi olacağız inşallah daha büyük bir aile olarak yola devam edeceğiz senin de emeklerine teşekkürler:)
Seviliyorsun..

interkolik
29-10-2015, 15:28
Barikat birlkleri ni üstün başarıları için tebrik ederim ustaca bir satranç türü oyun oynayarak 3 birliği yendiniz..

Geçen s4 de Adamus olarak wowu kurduktan sonra bu serverda devam eden dostlarımız ayaz birliğine de tebrik ederim alperle ikimiz son 2 hafta gelebildik yardıma ama yeterli değildi biliyoruz..:)
Görkem kardeşim seni seviyoruz..:)

Geçen yıl büyük kavgalar yaşadığımız Hilal birliklerini gelince aradan zaman geçti biz rakiptik düşman değildik bu server çok hırslı oynadınız galibiyeti hak ediyordunuz ama karşınızda yıllar boyu konuşulacak satranç ustası barikat birlikleri vardı ve onlar daha iyidi..

Travian oyuncuları bu tabloyu iyi bakın çünkü böyle bir tabloyu en az 5 yıl göremezsiniz..

Oyuncular
İsim
Birlik
Seviye

1.
BARİKAT (http://ts1.travian.com.tr/karte.php?d=401001)
MELEK-NEHİR
BRKT WOW (http://ts1.travian.com.tr/allianz.php?aid=1944)
100
-

2.
Kasap. (http://ts1.travian.com.tr/karte.php?d=240801)
HİLAL & AYAZ WOW
AYAZ&HLL (http://ts1.travian.com.tr/allianz.php?aid=1954)
99
-

3.
interpol (http://ts1.travian.com.tr/karte.php?d=400801)
TUĞRA (100 TÜRK )
TUĞRA WW (http://ts1.travian.com.tr/allianz.php?aid=1946)
98
-

4.
La Liga (http://ts1.travian.com.tr/karte.php?d=240701)
ŞEHİTLER ÖLMEZ !!
AYAZ - L (http://ts1.travian.com.tr/allianz.php?aid=30)
94
-

5.
denizci (http://ts1.travian.com.tr/karte.php?d=240601)
AYAZ & HİLAL WOW
AYAZ&HLL (http://ts1.travian.com.tr/allianz.php?aid=1954)
28
-

WeißesFleiscH
29-10-2015, 15:33
Bu başlığın taşınma sebebi nedir? Oyun kapanmadan böyle bir uygulama yapılmıyordu?

Bu başlıkta sadece 1 birlik yöneticisinin mesajı olur lakin yeni moderatör arkadaşlar konuya biraz fransız kalmışlar :)

Düzenli..
29-10-2015, 16:16
Tebrıkı burada sadece Barıkat&Hünkar Bırlıklerının çok degerli oyunları hak edıyor.. WoW reislendı bunlar için s1 bitti dedıgınız o oyuncular kurdu WOWu hemde BAGIRA BAGIRA.. Ondan buraya gelıp AYAZ YADA hılal veya TUGRA buradakı oyunculara teşekkür etmeyın..

Hünkardan konu açılmışken ;

Kül tigin Güven ve Ali abi
sekerci Ahmet abi
eflatun Bülent abi
vadi bekir
cadde fırat
kartal42 gökhan abi

ve efsanemız

Tur27 (Örsan)

sizlere önce kendı adıma sonra Barıkat birliklerı adına çok teşekkür ederım.. Yaptıklarınızı asla unutamayız unutmuyacazda çunku yaptıklarınız küçük bir iş değil..

Saygılar.

Alivırro

triska
29-10-2015, 16:22
Barikat Birlikleri Yöneticilerini ve Oyuncularını 2015 Yılı Ts1 Serverı Wow Başarılarından Ötürü Kutlarım.

İyi bir geri dönüş yaptılar, tüm server boyunca da İsimlerinin Hakkını vererek iyi savunma yaptılar nitekim rekor bir savunmayı 350k tahıl ambarı ile yakalayabildiler. Emeği geçenleri kutlarım...

Hilal Birliklerine Dair,

Bu server gerçekten bizim açımızdan çok renkli, eğlenceli ve güzel başladı. Mevcut kemik kadromuzla ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımızında katkılarıyla gerek operasyonlar açısından gerekse muhabbet açısından çok güzel bir server geçirdik...

Wow sürecine iyi başlayamadık rakip bu manada bizden daha organize ve daha kalabalıktı, güzel bir hamleyle rakibin wow köyünü reisledik... Buna rağmen talihsiz olaylar peşimizi bırakmasa da yaşanan olaylar wow konusunda bizi daha da hırslandırdı.. Wowu bu noktaya kadar getirebildik... Neticede 5-6 saatlik bir farkla da olsa kaybettik...

Hilal Birlikleri 4-5 senelik bir birlikteliğin neticesinde oluşmuştur. Travian arenasındaki yerini de hakederek almıştır. Yapılan yorumlar, söylemler bu gerçeği değiştiremez. Elbette şunu da kabul ediyorum, Wow herşey değil belki ama kazanmak için herşey.

Hilal birliklerine gönül vermiş tüm dostlarımıza emekleri ve katkıları için sonsuz teşekkürler.

Kuzeydoğu'dan HİLAL Topraklarından Bu senelik Bu kadar.

Saygılarımla

Muhammed

SOA
29-10-2015, 16:24
Barikat Birliklerini tebrik ederim, gerçekten güzel bir savunma basma ve dayanışma örneği gösterdiler herkese. Bizde seneye eksik yönlerimizi geliştirip daha iyi duruma gelebiliriz umarım. Saygılar Sevgilerle...

Galileo
29-10-2015, 17:46

Ararat-Celal abi
Zerdekes-Cem abi
M&F-Murat Abi
Barikat-Fatih abi
xxxwww - Ali Abi
Arfa-Zübeyde abla
Keto-Özgür Abi
By bay-Süleyman Abi
Day1 - ismail

Tuna, duygulandım laaannn :)

RuNaWaY..!
29-10-2015, 18:44
Şu anda 4 üye bu konuyu inceliyor. (2 üye ve 2 ziyaretçi)

RuNaWaY..! (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=162180),
RİCCİ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=165881)(Bıraktığım gibi hala forumdasın yeter gayri :D)

ADGO12
29-10-2015, 20:42
Herkezi emeginden dolayı tebrik ederim .rakip oyuncuları barikat birliğindeki arkadasları hepsini.artık aile oldugumuz hünkar birliğinin tüm degerli elemanlarınada.azdık uzduk ama son noktayı koyduk.tuna kardeşime örsan kardeşime daha birçoguna üstün stratejik uygulamalarından dolayı.
Birdaha görüşmek üzere

Eski Kafa
29-10-2015, 21:16
Barikat istanbul tayfası ;
Ararat(süleyman) , Alivirro , Barikat(Fatih) , Ocean.eyes (Süleyman) , Zerdekes (Cem)
http://i.hizliresim.com/YJd6Bz.jpg

Alivirrodan Sevgilerle..
Pastanın üstünde yazan ; Barikat Birlikleri Bağırta Bağırta WoWu kurar
http://i.hizliresim.com/qRAvjd.jpg

Barikat Ankara (Celal başkana süpriz kutlama)
sol baştan ; Patron25 (Engin) , Büyük Başkan Ararat (Celal) , M&F (Furkan)
http://i.hizliresim.com/zYGM4j.jpg

Tırıvırı16 (Sezgin) ve Geleceğin komutanından...
http://i.hizliresim.com/qRAv4W.jpg

Ararat
30-10-2015, 08:22
Sevgili Patron25 engin ve Eski Kafa (M&F) Furkanım, Pasta süpriz oldu, teşekkür ederim.
Bu Arada -/- yi domine eden ve yılmadan savaşan TC birliklerindeki tüm kardeşlerime sevgiler selamlar. Onların varlığı serverin vede TUĞRA Birliklerinin kaderini değiştirdi. Çok yıkıldık çok keyif aldık ve 3 bölgeye 5 WOW köyüne karşı hep beraber mücadele ederek zafere ulaşabildik.

Teşekkürler dostlar...
ArARAT-Celal

Ararat
30-10-2015, 08:25
Herkes seni tanır, ben en iyi tanırım.
Seninle beraber belkide 10 senedir bu oyunu oynarız.
Keyifli adamsın vesselam..
İyiki vardın, iyiki WOWa baktın ve yine iyiki beraberiz.
Sevgilerle Ali Kardeşim..

Celal Abin.

poincare_c.
30-10-2015, 08:29
Tüm barikat ailesini verdikleri güzel mücadeleden dolayi tebrik ederim.Sonuna kadar hakkettiğimizi düşünüyorum wowu.

Büyük başkan Celal abim,

Eşsiz oyun bilgisiyle ufkumuzu açan ortağım Bülent kardeşim,

Hesapta bizi yanliz bırakmayan hesapta emeği bizden çok olan Berat kardeşim,

En sıkıştigimiz anlarda elindeki sihirli değnekle oyuna müdahele eden Kenan kardeşim,

OYUNDA kaliteyi ve çıtayı her daim yükselten Murat kardeşim,

Bizi kırmayip evlilik arifesinde servera gelmesine en çok sevindigim Rıza kardeşim

WoWU emenet edebileceğiniz yegane insan Ali kardeşim ve bu sene wow ekibine katılan Fatih kardesım

Saldırı almazsa en zararsız Travian oyuncusu Çoşkun kardeşim.2k mancinik

Oyunun sonlarına doğru hesabımızda büyük emekleri olan Şeref kardeşim,

Kizdiğinda serverı yikabilecek Süleyman kardeşim,

Üstün ticarî zekasıyla bize altın aldırmayı sevdiren mangir süleyman kardeşim

Reisleri servera bela olmuş ismail kardeşim,

Ve ekibimizin vazgeçilmez neferleri Ömer ,Furkan, Hilmi,alivirro,Rüçhan kardeşlerim,

Tuna neyin peşindesin iyiki gelmişsin kardeşim aramıza senden öğreneceğmiz çok şey var.

Asker çakma huyu dişinda tek laf söyleyemeyeceğiniz Yavuz kardeşim ,

HEPİNIZI ÇOK SEVİYORUM.Sizlerle.oyun oynamak ayrı bir zevk.

Zerdekes

by bay
30-10-2015, 09:30
Tık tık tık barikat nerde:)

Spaceball
30-10-2015, 19:00
nerde olcak ZİRVEDE

Spaceball
30-10-2015, 19:01
Nerde olcak Zirvede :)

Ararat
31-10-2015, 08:09
Sevgili Eşkiya Keno,

Kendine iyi bak güzel kardeşim. Bizler için çok değerlisin.

FREMD
31-10-2015, 18:40
bu servarda çok keyifliydi ençokda ayyıldızlara güldüm:) bu fillipu gerçekten renk kattı:)
FlyingPingu (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=161420)
http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon1.png 2006 Efsane kadro AyYILDIZ BIRLIKLERI GERİ DONDU
Arkadaslar Ayyıldız birlikleri olarak s1 de oynama kararı almış bulunuyoruz.

+- başta olmak üzere hesabını birliğe adayacak , alınmamış 1 tane madalya birakmayacak , Travian tecrübesi ve hevesi olan arkadaslari , özellikle 2006 ruhunda olduğu gibi birlik forumlarında kan bağışı taleplerinden idda tahminlerine kadar var olacak olan, hem açık ara oyunu kazanacak hemde temel prensibi ekip arası iletişim ve muhabbet olan , Yıllar sonra bile birlik içindeki arkadasliklarin izi unutmayacağız Efsane Ayyıldız birligimize ve alt bırlıklerımize bekliyoruz . Kapılar acilsin S1 başlasın .

Dier birliklere iyi oyunlar diliyor , Allah sabır ve kolaylik versin diyoruz... ;)

FREMD
31-10-2015, 18:44
hani bana:)

Sevgili Eşkiya Keno,

Kendine iyi bak güzel kardeşim. Bizler için çok değerlisin.

linkinpark
31-10-2015, 20:04
Barikat birliklerini tebrik ederim, öyle ya da böyle herkesin kolay kolay yapamayacağı bir başarı bu bana göre. Tebriği fazlasıyla hakediyorsunuz bu konuda :) Söylenecek çok fazla birşey yok bütün S1 camiasına saygılar selamlar :)

BEŞKAZA
01-11-2015, 12:45
Merhaba Arkadaşlar..

Ararat
02-11-2015, 07:59
hani bana:)

Sen Cansın Kardeş, Can :)

FREMD
07-11-2015, 02:45
eyvallah:)

KAİN
10-11-2015, 22:02
herkese merhaba

banlı olduğum için yeni yazıyorum :)

Uzun bir aradan sonra cem abi ve celal abinin aramasıyla oynasam mı oynamasam mı derken oyunun içinde buldum kendimi kıramadım abilerimi. velhasıl kelam :)

Vovun kurulmasında emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Dediğimiz gibi BAĞIRA BAĞIRA

#FOREVER BARİKAT

KAİN
10-11-2015, 22:21
herkese merhaba

banlı olduğum için yeni yazıyorum :)

Uzun bir aradan sonra cem abi ve celal abinin aramasıyla oynasam mı oynamasam mı derken oyunun içinde buldum kendimi kıramadım abilerimi. velhasıl kelam :)

Vovun kurulmasında emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Dediğimiz gibi BAĞIRA BAĞIRA

#FOREVER BARİKAT